Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Svaka cast na komentaru #1036

    Svaka cast na komentaru #1036
  2. svaka cast za post #755

    svaka cast za post #755
  3. Au,strasno bre,sta sve nece da ga snadje.Strasno

    Au,strasno bre,sta sve nece da ga snadje.Strasno
  4. Izvini ako nije problem,da mi kazes kakve su to vesti za Stojketa

    Izvini ako nije problem,da mi kazes kakve su to vesti za Stojketa
  5. FK ĐurGarden 2011/12

    Meni nije jasno samo kako to neki ispredaju bajke o Bogicevicu i njegovom poslovanju ,a nemaju prave informacije .Verujem ja da je on regulisao plate svojim radnicima i da im je dobar poslodavac,ali njegove firme vrlo tesko regulisu svoje dugove.Ovde svi pljujemo nas FK kada kasni sa...
  6. Superliga Srbije 2012.

    Ako se pratio kk Partizan od pocetka sezone krajnje ocekivan rezultat.Nijedan odlucujuci mec ove sezone nismo dobili.Ostaje da se jos jace organizujemo,da se zaboravi na sukob medju navijacima ako je moguce,da shvate da je ipak Patrizan iznad svega i da damo punu podrsku nasem timu. A posle...
  7. PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Mislim i da je u sledecoj sezoni Celik krenuo sa -6 zbog namestanja u Pristini
  8. Kup Srbije 2011/12

    To nam je,sto nam je,sve se vraca,teranje uspesnog trenera,koji je uglavnom dobijao ovakve utakmice,predosecao sam da ce nam se ovako vratiti za njegovo teranje.Ali uopste nisam optimistican za buduce dane,i da odu ovi,a nece skoro iako su mnogi pricali da su im dani odbrojani,i da nas buduci...
  9. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Iskreno se nadam je samo novinarska patka ovo za Baju,jer ne vidim poentu dolaska na celo kluba coveka kome su sve firme u blokadi i visemilionskim dugovima,i kako on misli da pomogne Partizanu.
  10. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ako posle svega ovoga ja sutra i dalje u klubu budem video Rasu fosila Babica,onda definitivno nek ide i sve u k.... P.S. Sto je najzalosnije,znam da ce i dalje biti u klubu
  11. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Dovedes 16 novih igraca,rasulo medju navijacima,razdor u upravi,teren strahota i bruruka,aj nemas para za renoviranje stadiona,al trava je osnovno sredstvo,sta reci vise sem: MI GROBARI MAJSTORI ZANATA SVOG
  12. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Kad ti igrac za koga znas da je cigan ,izgara i bude najbolji na terenu,mislim da nema o cemu vise da pricamo.Igrate ko p.... grobari.
  13. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Za ovaj period igra sasvim zadovoljavajuca,prosle godine u ovo vreme protiv Pjunika u odnosu na ovo je bilo mucenje
  14. Dule Vujošević

    Izgleda da je Zalizani i Duletov menadzer
  15. KK Partizan 2009/10

    Partizanizacija" umesto amerikanizacije 23.04.2010 12:00 Jedna od žrtava košarkaša Partizana na putu do Fajnal-fora u Parizu, sprema "osvetu" po već viđenom scenariju - dovođenje igrača koji su ih eliminisali iz Evrolige. SC Da li neko zna o cemu se radi?
  16. Evroliga 2009/10

    Pozdrav celoj crno beloj familiji.Mislim da je ovo pravi trenutak za moj prvi post.Cim mi se srce vrati u normalu,cucemo se jos. P.S, Jebem ti poso pa moras kuci da gledas utakmicu,mnogo je lakse sa bracom na tribini
Top