Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. SilentKiller

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Meni Iliev sa ovim pozama lica isti k ko onaj narkoman Zelenski.
  2. SilentKiller

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Da smo ova pojačanja doveli u zimskom prelaznom roku, zvezdana bi nam ljubila dupe. Za sad pogođeni igrači. Jos dva da ubodu i idemo veselo.
  3. SilentKiller

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Mi smo sa ovim pojačanjima jači na papiru od prošle sezone. Fali ofanzivni vezni i krilo. Pod hitno. Kalaba možda i dodje u Partizan, Piksi ima veliki ugled pa će možda on reagovati kod Monaka da ga puste u Partizan na pozajmici kako bi Kalaba bio spreman za Katar. Eto kad jedan zvezdaš...
  4. SilentKiller

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Po ovom video klipu nije loš. Svakako nešto što nam trebalo u završenoj sezoni.
  5. SilentKiller

    KK Partizan - transferi

    Rade, Trifa idu. Ostaje Glas. Lesor i Balsa i jos jedan centar i da igramo na centra. Tako skupljamo odbranu i to je slatkoca za bek sutere.
  6. SilentKiller

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Definitivno što reče član iznad, trebaju nam 3 centra i roster od 15 igrača. Mi smo ove godine imali 12 igrača u rosteru i u 70 odsto igrali utakmice sa 8 igrača. Ako nadjemo 12 kvalitetnih da se rotiraju cele utakmice, neće nam trebati duži roster od toga.
  7. SilentKiller

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    I ja sam protiv toga da se dovede. Umesto da je dosao kod nas, otišao u Efes. Onda smo mi angažovali Koprivicu i ja sam zadovoljan istim. Lesor bi rado ostao u Partizanu ali ako ima nešto bolje na tržištu, svakako bi bilo još bolje i tu bi centarsku poziciju zaključili i onda sredjivali ostatak...
  8. SilentKiller

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne znam koliko je pouzdana informacija, vlasnik CSKA želi da uloži novac u Partizan.
  9. SilentKiller

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Očigledno da Stolica zna više od Stanojevića jer je većinu trenirao i zna kvalitete. Što se mene tiče ako ima nekog iz srpske lige kog zna da ima kvalitet, nemam ništa protiv da ga dovede. Strani klubovi non stop dovlače igrače iz nižeg ranga po kvalitetu a mi smo pametni i izbegavamo kao da...
  10. SilentKiller

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Panter i Ledej doši da igraju Eurokup zbog Željka. Samo možemo da nagadjamo ko će doći posle ove sjajne vesti.
  11. SilentKiller

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pre mesec i po dana sam pisao da ćemo igrati EL, u suprotnom dobijem BAN. Hvala na mom predskazanju :napred-partizan:
  12. SilentKiller

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    U slučaju da i nama udare sankcije, imamo gde da igramo :partizan-fan::pop
  13. SilentKiller

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Veće jesu tržište ali evroliga je globalna. Znači to pada u vodu. Španci su složni i guraju svoje timove dok mogu da pretpostavim da Čovke unajveće radi protiv nas da ne dobijemo.
  14. SilentKiller

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    A zašto bi Valensija pre nas dobila wild kartu? Po kom osnovu? Imaju već tri tima a nisu nešto bolji od nas toliko na kontu reprezentacije.
  15. SilentKiller

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Opozicija u Srbiji ne postoji. Opozicija radi rame uz rame sa pozicijom. To što se Vučić i Djilas prepucavaju preko dana okačiti mački o rep jer se isti ti likovi sastanče uveče i smeju narodu. Politika ne sme da se meša u sport a sada je opasno zagrizla. Meni eto nije jasno kako Partizan...
  16. SilentKiller

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Možda će biti najjveće pojačanje da Ivica prosto ode a uz njega i cela uprava. Posle će moći lagadno da se diše.
  17. SilentKiller

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Nama treba pre svega kapiten pa sve ostalo. Zagorac tome nije dorastao niti bilo ko u trenutnom rosteru. Da nam je Božić Pera! Očekujem da odu Zagorac, Dangubić, Trifunović i evo pominju Mura da ide za Kinu. Smajli i Tristan da se malo ugoje. Nama treba iskusni plej koji će da uči Madara...
  18. SilentKiller

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Ako se nema para za pojačanja, dovesti omladince i popuniti tim. Bolje mi da gledam njih koji treba da se razvijaju i budu bolji nego da gledam povratnike. Marković u drugom delu sezone je stao, nije imao volju da probija po strani. Ne razumem kako je sam sebe od velikog talenta, doveo na...
  19. SilentKiller

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Jel neko može da kaže tj napiše kakvu igru forsira Stolica? Od povratnika samo sam želeo Marka Nikolića tako da protiv Stolice neću ništa da kažem a i vidite i sami da niko nije hteo da sedne na klupu Partizana, zaista sramota. Ako Stolica sa ovim kadrom što imamo nastavi bez ikakvih...
  20. SilentKiller

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ne pijem ja nikakvu vodu nego bi ja pre rekao za vas da zivite u fantaziji. Ako ne moze da bude sa Zeljkom na klupi onda najbolje bez Zeljka na klupi. Dule je za ovakve utakmice bio maher.
Top