Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Da li možeš da mi objasniš zašto nam u slučaju poraza od Virtusa od recimo koš razlike treba pobeda Dačke protiv žabara više od 8 razlike u poslednjem kolu za prvo mesto? Toliko je prežvakana ova priča, ali mi ništa nije jasno.. U potencijalnom krugu od 3 ekipe sa skorom 4-2, mi imamo najbolju koš razliku kako god okreneš (pod datim uslovima koje si ispisao, recimo poraz od koš ili pola koša), imamo najbolji međusobni skor sa obe ekipe i zašto opet zavisimo od toga koliko će Dačka dobiti Virtus da bi mi bili prvi u grupi?

Zato sto se u tom slucaju trougla prvo gleda medjusobni skor.
Tu bi sva 3 kluba imala 2-2.
Potom se gleda medjusobna kos razlika.

Mi bi u slucaju minimalnog poraza veceras, a pobjede Darusafake 8 razlike sl, kolo imali +11 ( +1 ptotiv Virtusa i +10 ostvarenih protiv Darusafake)
Virtus bi imao -14 ( -17 sa nama i +3 sa Turcima)
Dacka bi imala -13 ( - 10 sa nama i -3 sa Virtusom).

Pretpostavljam da si racunao ukupnu kos razliku ) i sa Trentom), pa da te to zbunjivalo.

Ova gore kombinacija je iskkjucivo vezana za borbu za prvo mjesto. Podrazumijeva u svakom slucaju pobjedu nad Trentom u poslednjem kolu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Edit prethodne poruke: U slucaju minimalnog poraza, imali bi +17 a ne +1 sa VVirtusom.
Ako izgubimo 17, onda bi imali +1.
Moja greska.

U svakom slucaju: sto manji poraz veceras ( ako je poraz), manje treba Darusafaki sa Virtusom da ih stigne, a nas baci na prvo mjesto.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ako dobijemo veceras, nema sanse da na kraju tri kluba zavrse sa skorom 4-2. :icon-wink:

Mi bi imali 4-1, Virtus i Darusafaka 3-2 pred poslednjeg kola.
Neko od ova dva kluba ce imati 3-3 na kraju, a koji god bude imao 4-2, mi smo boljji od njega! :icon-smile:
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Molim ljude dobre volje ako veceras mogu da postave neki dobar LINK, jer izgleda da se nikada nece ni vracati na male ekrane nas smrtnika koji imamo Supernovu.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Kako volim kad drugi biju glavu oko matematike, a ja samo pogledam krajnji zaključak :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.910
Nisam imao komplekse, samo sam ih mrzeo, cak i kad je Danilovic igrao, odnosno Vujanic kod onih. Da ne pricam koliko nisam podnosio one timove gde je bio gro one reprezentacije Zabara, koje nisam mogao ocima da vidim.

Sad sam prvi put neutralan, sto znaci da sam ili mator ili su oni vuna :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.303
Локација
Kej Republika
Danasnjom pobedom i pobedom protiv Buducnosti za vikend potvrdjujemo dobre partije iz prethodnih meseci.
Da se zaokruzi jedan mini ciklus na pravi nacin, pa da skupimo redove za same zavrsnice i trofeje.

Trebaju nam svi na maksimumu danas, narocito centarska linija. Ajde Tomase, budi se!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Nemam neki dobar osećaj pred današnju tekmu. Ali to ne znači da ne verujem u sakaćenje Bolonjeza:partizan-fan:

P.S. Mrzim sve vas koji ste u Bolonji:buhaha
Popite nešto i za nas koji nismo tamo! Uzdravlje:ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top