Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Kaznena ekspedicija gazi sve pred sobom ...oseca se moc. :pfc: :šal
Volden napolje,mi lomimo protivnika .Rashon i Mozli masinerija.
Ostoja daj beka leb te zgazicemo sve
P.S. Prelepo vece
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Fantasticna borba, fantasticna pobeda! :clap
Ono sto smo igrali u odbrani je bilo savrsenstvo, ma pravo uzivanje!:respect

Bravo! Bravo Partizane lavjeg srca!:partizan-fan:

Ne bih nikoga da izdvajam od igraca, svi su mi podjednako dragi i dobri veceras, neka im trener kaze sta i kako mogu bolje od ovoga u sledecem mecu.
A sudijama da se najebem sve po spisku!?:angry-smiley-002:
Sta su govna sudila u 3/4 je za zatvor!?:action-smiley-070:

Sto neko rece pre mene, stari dobri Pionir i stari dobri Partizan koji kida i se bori za svaku loptu!:šal
:napred-partizan:
Utakmicu sam pratio par stotina kilometara od Beograda preko hrvatskog SK. Reči divljenja prema Partizanu od strane hrvatskog komentatora su nezapamćene na "našoj" televiziji. Baš imponuje, to je prava i iskrena slika o nama. INSTITUCIJA!
Vec trecu godinu zaredom gledam Partizan na hrvatskom Sportklubu i mislim da non-stop jedan te isti komentator nas prenosi (zaboravio sam mu ime).
Lik je neverovatan!
Lud je do tog stepena da prenosi nase utakmice kao sto neki komentatori u Srbiji prenose utakmice koje igraju oni sa drugog univerzuma.
Recimo veceras kada smo prestigli ono vodstvo Lokomotiva 50-56, u nekom napadu na nase vodstvo od 1 razlike kaze "Sada je trenutak da dokrajcimo Lokomotivu"!:D Da bas tako je izgovorio "da dokrajcimo", a ne sto bi neki rekli "da Partizan dokrajci..."
Imao je on i slicnih "bisera", ali mislim da je covek jugonostalgicar, jer srcano prenosi on i Buducnost, Cedevitu, Covicevu kopilad, repke Srbije, Crne Gore, Slovenije... Mada dok prenosi ostalih ekipa ne price u prvo lice mnozine, samo kad nas prenosi!
Bas fin covek! :)
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Kako mozete tako da pricate dok traje opsada gola evropskog vicesampiona u Londonu!?
Ja dok sutra ne vidim rezultat u nasim nepristrasnim medijima ne verujem da je Partizan pobedio u basketu.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Uzmi Trinki Evro titulu!

Kakav pritisak sa tribina tokom celog drugog poluvremena, jos jedan dokaz da nam ne trebaju frakcije, Lokosi pogubljeni, nisu znali gde su.

Rason Bog 14 od svojih 16 ubacio u cetvrtoj cetvrtini, kakav jebeni motor, perpetum mobile!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Bravo momci! Čestitke svima odreda!
Odlična utakmica, baš se osjeti energija koja mi je dugo nedostajala.
Drago mi je vidim da igrači polako pronalaze sebe i svoju ulogu u timu.
Vjerujem u Trinkija i igrače.
I tu se to neko moje povjerenje i završava.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd

Jedino ne mogu da se suzdrzim do kasnije i moram sad da prokomentarisem ove grupe i da zapitam vas koji idete sa njima i dalje na utakmice:
dokle cemo biti izlozeni teroru pevanja dve razlicite pesme i dokle vise ovaj teror sa konstantim pevanjem i porukama kao da smo na nekom dacu ili pomenu. Zadrzite to vise za neke godisnjice i slicno a malo se posvetite Partizanu, dosta zuluma vise.

Nisam ni u jednoj grupi mada sam slucajno uzeo sezonsku za sektor sa Partizanovcima , mene isto nerviraju na trenutke ali pokusavam da se naviknem.. Imaj malo razumeva danas je 8 godina od smrti Ivana Perovica.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Bravo Partizane!!! Bravo svima veceras, Trnkijeriju, igracima, navijacima!!! :clap :clap :clap :clap
Bez ikakvih zamjerki veceras, vecina tima razigrana, odbrana brutalna, pravi Partizan..
Plus bi ovo bilo mnogo lakse da sudije od pocetka 2/4 nijesu pocele da otvoreno otimaju
(slobodna poslije slobodnih vidim prvi put u zivotu)
Jedino me brine kako ce nas krasti kad dodje borba za polufinale ili finale..
Ali otom-potom, bitno je da mi dobijamo i podizemo formu pa ce sve i biti lakse..
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Fantasticna borba, fantasticna pobeda! :clap
Ono sto smo igrali u odbrani je bilo savrsenstvo, ma pravo uzivanje!:respect

Bravo! Bravo Partizane lavjeg srca!:partizan-fan:

Ne bih nikoga da izdvajam od igraca, svi su mi podjednako dragi i dobri veceras, neka im trener kaze sta i kako mogu bolje od ovoga u sledecem mecu.
A sudijama da se najebem sve po spisku!?:angry-smiley-002:
Sta su govna sudila u 3/4 je za zatvor!?:action-smiley-070:

Sto neko rece pre mene, stari dobri Pionir i stari dobri Partizan koji kida i se bori za svaku loptu!:šal
:napred-partizan:

Vec trecu godinu zaredom gledam Partizan na hrvatskom Sportklubu i mislim da non-stop jedan te isti komentator nas prenosi (zaboravio sam mu ime).
Lik je neverovatan!
Lud je do tog stepena da prenosi nase utakmice kao sto neki komentatori u Srbiji prenose utakmice koje igraju oni sa drugog univerzuma.
Recimo veceras kada smo prestigli ono vodstvo Lokomotiva 50-56, u nekom napadu na nase vodstvo od 1 razlike kaze "Sada je trenutak da dokrajcimo Lokomotivu"!:D Da bas tako je izgovorio "da dokrajcimo", a ne sto bi neki rekli "da Partizan dokrajci..."
Imao je on i slicnih "bisera", ali mislim da je covek jugonostalgicar, jer srcano prenosi on i Buducnost, Cedevitu, Covicevu kopilad, repke Srbije, Crne Gore, Slovenije... Mada dok prenosi ostalih ekipa ne price u prvo lice mnozine, samo kad nas prenosi!
Bas fin covek! :)

Hahaha car
Daj neki video da cujemo hrvoja :buhaha
 

Grobarcina94

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
13
Reaction score
25
Локација
Novi Sad
Borba, energija, odbrana, pobeda i huk sa tribina! Kako sve ovo mirise na neka lepsa vremena! Bravo crno-beli, teraj dalje!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
U zadnjih par minuta kad se videlo da dobijamo izglada da me pustila nervoza i pukla emocija. Krenule suze bez kontrole.
Partizan = zivot moj.
Bukvalno ista stvar mi se desila. Inace nisam sklon tome, a nisam ni klinac pa da nesto tek tako moze da me pogodi.
Najezih se kad procitah da je jos neko imao potpuno istu reakciju u istom trenutku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top