Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.182
Reaction score
6.979
Локација
NbG
A bre dobro je Mario druze.. Videcemo nesto da ti sredimo da dobijes posao.. Javicemo se mi tebi...
Morace prvo da prodje intervju, kao sto je i Zeljko morao :D
Испиздили странци на званичној страници Евролиге што форсира само наше клипове :D
Ganci, ganci vi ste ovde stranci. Sreca nasa pa se ne pale na top 8 :buhaha

Svaka cast na celokupnoj organizacije, pocev od utakmice veterana i stavljanja gospodina Ljube Perica da iz uloge spikera vodi tu utakmicu. Ostaje zal sto na pocetku kada ga je Carli pozdravio nije dobio mogucnost da izgovori ono svoje "dobro dosli na stadion Partizana" Al bice dana, u slobodnom FK.
Hvala svima, Zeljku, strucnom stabu, igracima sto nasa stvarnost izgleda nestvarno.
Nek se tresu govna koja su nas sve ove godine sabijala i saplitala, nakupilo se toliko toga u nama i ova energija koja se oslobodila je samo delic onoga sto sledi. Uzivajmo braco Grobari. Veliki si Partizane.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
A kru' te rodio kakav zavrsetak ligaskog dela Evrolige! Dva kola do kraja, a mi mozemo na kraju biti sesti, sedmi, osmi, deveti ili na mestu na kojem cemo uz Boziju pomoc i biti a to je PETI!!!
 

Џими

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
17
Reaction score
121
Локација
Novi Sad
Тимски највећа победа ове сезоне. Није свакако први пут да смо играли са 11 играча, али је први пут да је свих 11 дало озбиљан допринос победи. Трифина храброст и гледање ка кошу е резултовало тројком и бацањима, Анђушина коначно јебена концентрација и храброст (отворио утакмицу са два важна дефанзивна скока, добра одбрана осим једном на Деку где му није било место, пар важних бацања. Мадар стандардно срчан иако се уписао тек у гарбиџ тајму, aли далеко да је био без улоге. Папапетру докторска дисертација важности и тежине поена које је дао у комбинацији са начином на који их је дао. Капитенова полудистанца је кошаркашка поезија (али мора јача одбрана), Нанелијева муда још бришу са паркета, апсолутни кчал ове екипе.Смајли ушао стегнуто, касније разноврстан и незаустављив. Лесор неприметно скупио поене, увек био на поправци и офанзивном скоку. Мој Алекса нека не диже ту ружну полудистанцу са огромним луком уопште - или јак продор на таблу/куцање или дижи тројку кад си сам.. Имао пар асистенција из чисте енергије и жеље. Данте је незаустављив, кад му се спусте исчод блока стрпа им у фацу тројку са оном ружним избачајем, кад се преузме пробија и завршава. Лидеј не сјајна утакмица али пребитна тројка
Треба бити реалан рећи да смо добили екипу осакаћену на плеју где су креиеали Хезоња, Муса па и Дек (што је ранг да Добрић игра кеца), али то не умањује величанствену победу. 104 поена Реалу на 10мин четвртини не би спаковао Бруклин. Карактер победника + Жељко кога је уживање гледати како води једну овакву утакмицу. Хвала Партизане за ово вече, одужићу ти се као и увек ;)
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Nažalost, radio sam pa sam na preskoke gledao utakmicu i pratio rezultat. Sad odgledah highlights-e, snimke na kanalu tv partizan, instagram, fejsbuk. Atmosfera brutalna, svaka čast svima, nakon kucanja Nanelija ludnica totalna!

Preponosan sam na ove momke, šta god da se desi do kraja imaće podršku jer su je zaslužili. Hvala i Željku naravno, ovo je poezija! Hvala Crno Bela ljubavi!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Najneverovatnija stvar je sa kojim emocijama ovi momci igraju. Kako dozivljavaju pobede i poraze. Uz malo srece i sportske pravde, zasluzuju da igraju F4.

Onako nesto kao posle kucanja Nanelija ne secam se da sam video.

Srpski smecarski novinari bi valjalo da poslusaju prenos ove utakmice na Euroleague.tv i da vide sa kakvim postovanjem prema klubu i navijacama se odnose strani komentatori. Pogotovo momak koji je prenosio protiv Reala.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top