Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Ljudi, suludo zvuci, ali sve ono sto se desilo, samo nam je donelo postovanje cele kosarkaske evrope. Daleko bilo, mozda cemo istrpeti rezultatski, gorak ukus svi imamo, ali zapamtite gde god budemo gostovali, dobicemo ovacije kao nijedan klub do sada, postovanje svih postenih znalaca kosarke, na dugorocne staze, imace ovo uticaj vec sledece godine na pojedine igrace, mnogi ce nakon ovoga jos vise zeleti da budu deo nase porodice. Jednnostavno, 1:30 pre kraja utakmice skinuli smo im odoru kralja i pokazali pred celom evropom da su obicne dvorske lude. Uzivajte u ovom trenutku, svi treba da budemo samo ponosni, a dvorskim ludama pokazati kako je kada se gostuje kralju i kakav docek priredjuje pravi KRALJ.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ljudi, suludo zvuci, ali sve ono sto se desilo, samo nam je donelo postovanje cele kosarkaske evrope. Daleko bilo, mozda cemo istrpeti rezultatski, gorak ukus svi imamo, ali zapamtite gde god budemo gostovali, dobicemo ovacije kao nijedan klub do sada, postovanje svih postenih znalaca kosarke, na dugorocne staze, imace ovo uticaj vec sledece godine na pojedine igrace, mnogi ce nakon ovoga jos vise zeleti da budu deo nase porodice. Jednnostavno, 1:30 pre kraja utakmice skinuli smo im odoru kralja i pokazali pred celom evropom da su obicne dvorske lude. Uzivajte u ovom trenutku, svi treba da budemo samo ponosni, a dvorskim ludama pokazati kako je kada se gostuje kralju i kakav docek priredjuje pravi KRALJ.
Uzeo si mi reci iz usta , slažem se sa svime napisanim .
Treba im jebati mater , da znaju picke gde su dosli . Sa full timom smo ih bili 15 razlike ok sada ćemo sa 5 … ćao zdravo
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Trebamo shvatiti jednu stvar a to je- Partizan je vrhunski tim sa vrhunskim igracima. Mozda je na pocetku izgledalo da smo tu negdje u sredini pa ka dole. U ovoj sezoni mnogi igraci su izrasli u suvi kvalitet. Kada ne ide Avramovica tu je Egzum da pokida, ne ide Egzuma, Madar svojim potezima rijesi utakmicu, Pantera ne ide sut on ne forsira nego filuje Nanelija sa asistencijama a ovaj samo cjepa mrezicu. Trifunovic kida odbranu, Smailagic pokazuje sjajan potencijal u obadva pravca, Ledej, Papapetru sjajni, Lesor u ovom Partizanu drugi igrac nego prethodnih godina. Protiv koga mi nismo favoriti, a sve je to zasluga Z.O. Neka oni brinu kako ce, a mi idemo na titulu.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.303
Локација
Čačak

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Ko ih jebe, kakva je to onda pravda da igrac koji je reagovao na provokacije bude kaznjen 2 utakmice, s tim da mu potencijalno uskracujes ucesce u polufinalu koje se igra na jednu utakmicu, a da igrac koji je sve zakuvao i igrac koji se pesnicio dobiju 0 odnosno jednu utakmicu suspenzije? Nema veze, navikli smo na saplitanja, uveren sam da prolazimo smrdljivi Real.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.629
Reaction score
5.411
Misljenja sam da treba prestati pisati o tome vise. Da dobijemo ovu seriju,verujem da ce posle lobirati da mu se skine ta kazna ako bude ciscenje u utorak. Ali otom potom da se prvo prodje ovo,svu energiju i misli usresrediti na to i da mi uradimo ono sto je do nas, ne sumnjam da ce strucni stab i igraci uraditi njihov deo.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ni jedna bajka Partizana nije ispisana u istoriji da nije bilo zapleta...iNe može to drugačije.

Nego...Al bilo proglašenje #zvezde u usponu# ili to ide na kraju?
Smajli i Madar ima da se pokolju za tu nagradu...ako je već nekom nisu utrapili.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Ljudi, suludo zvuci, ali sve ono sto se desilo, samo nam je donelo postovanje cele kosarkaske evrope. Daleko bilo, mozda cemo istrpeti rezultatski, gorak ukus svi imamo, ali zapamtite gde god budemo gostovali, dobicemo ovacije kao nijedan klub do sada, postovanje svih postenih znalaca kosarke, na dugorocne staze, imace ovo uticaj vec sledece godine na pojedine igrace, mnogi ce nakon ovoga jos vise zeleti da budu deo nase porodice. Jednnostavno, 1:30 pre kraja utakmice skinuli smo im odoru kralja i pokazali pred celom evropom da su obicne dvorske lude. Uzivajte u ovom trenutku, svi treba da budemo samo ponosni, a dvorskim ludama pokazati kako je kada se gostuje kralju i kakav docek priredjuje pravi KRALJ.


Uopste ne zvuci suludo. Moguca su tri scenarija:

1. Osvajamo Evroligu uprkos svemu, Zeljko dolazi na nivo iznad kosarkaske besmrtnosti (kao kad neko ima crni pojas pa nema dalje, nego mu samo dodaju "drugi dan, treci dan...")
2. Ne osvajamo Evroligu usled neigranja Pantera i/ili Exuma ali jos jednom ulazimo u srca svakog kosarkaski pismenog coveka na planeti, dok se kosarkaska Evropa zgrazava nad nacinom na koji nam je oteto.
3. Gubimo na F4 na "legitiman" nacin, sa Panterom i oporavljenim Exumom, pruzamo ruku protivniku, a naredne sezone smo jedan od top 3 favorita za osvajanje.
 

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
205
Reaction score
2.018
Локација
Jamaica
Uopste ne zvuci suludo. Moguca su tri scenarija:

1. Osvajamo Evroligu uprkos svemu, Zeljko dolazi na nivo iznad kosarkaske besmrtnosti (kao kad neko ima crni pojas pa nema dalje, nego mu samo dodaju "drugi dan, treci dan...")
2. Ne osvajamo Evroligu usled neigranja Pantera i/ili Exuma ali jos jednom ulazimo u srca svakog kosarkaski pismenog coveka na planeti, dok se kosarkaska Evropa zgrazava nad nacinom na koji nam je oteto.
3. Gubimo na F4 na "legitiman" nacin, sa Panterom i oporavljenim Exumom, pruzamo ruku protivniku, a naredne sezone smo jedan od top 3 favorita za osvajanje.
Kolega, ja glasam za scenario br.1

Balša i Tristan upravo (epizoda jebaćemo kralja)
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Tu i tamo svaki dobar igrač ima neku lošu tekmu. Panter bi loše odigrao ove naredne dve i vratio forumu u finalu. Ja ću to tako da gledam, vi kako hoćete.

Ima dostojno da ih naražnjimo već u utorak, znam to. Naneli ima da trpa, Avram je vižljasta lisica, Đani, tj. Papapetru bi isto mogao da turi nešto s obzirom da nema onog njihovog morža, a nema ni teletabisa s šlemom na glavi Deka.

Inače, priča se da Klej Tomson neće igrati odlučujuću utakmicu u plej ofu, nego dolazi Smajliju da našteluje ruku da taj procenat za tri ipak bude malo više od 75%.

Opušteno ljudi bre, polufinale na vratima, uživajmo.
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Mislim da se o ovoj temi moze pricati u nedogled. Dobio je dva meca i kraj price. Jedino sto me zanima u svemu tome je da li stvarno imamo prava zalbe ako dobijemo u utorak i plasiramo se na F4 pre eventualne 4 utakmice ili ne.
 

yukyuk88

Početnik
Учлањен(а)
13.04.2008
Порука
33
Reaction score
85
Локација
BG
Evo braćo grobari posle mnogo godina sam rešio da se upišem, mada sve ove godine iz nedelje u nedelju pratim/patim voljeni nam klub na jna u areni i čitam ovde svakodnevno šta grobarska raja kaže na sve to..

Sreća u nesreći (jbt nesreća vraćamo se iz Madrida 0:2, pregazili Real kako skoro niko nije u dva dana do te mere da moraju da potegnu Dzejmi Oliver nivo ciganske kuhinje) je što idu prvomajski praznici pa ćemo svi imati prostora da malo ohladimo glave, jer da se ovo dešava utorak - četvrtak eksplodirao bi krov na areni… Ovako se uzdam da smo dovoljno pametni da iskuliramo ovo što se desilo ili novi niz svega što su spremili za utorak, i podržimo Partizan kako dolikuje, a ovima sa dvora gospodski “jebemo mater”.

To što mi grobari preživimo sa Partizanom kroz jedan dan, nedelju, mesec, godinu neki ne prođu za ceo život. a verujem da će sve ovo još više ujediniti ekipu, da izginu jedan za drugog i šta god da se desi, oni su za mene šampioni univerzuma, esencija grobarštine, jebena kaznena ekspedicija u svakom smislu. Srce na terenu.

Da li je moglo drugačije? Jeste. Da li mi je drago što je kapiten Partizana punio kako je hteo i na kraju prso od šabanije pa im pokazao gangsteraj i nije dao na sebe? Jeste. Da li je život fer? Nije.

Tu smo gde smo, Partizan ima samo nas, spremite vinjake, rivotrile, bensedine, lekovito bilje ili ko već šta voli, jer nam najluđe tek predstoji. Čuda tu su da se dese. Žoc je na klupi, Andjušić da pokaže što ga je Željko hteo i da ima one svoje “ispade” sa trojkama 6/6…Ući će čempi, ako treba, duh Miše Tumbasa će oduvati loptu Ljulju sa obruča, ali mi ovo dobijamo. Vidimo se u utorak u areni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top