Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Imamo problem sa kratkom rotacijom.

I pored domacinskog sudjenja za goste, pa i kvalitetne goste, ne mogu da se otmem utisku da smo se samounistili.

Iz toga da smo bez par igraca, da nista nije islo, da su sudije bile uzas, a mi bili u igri, izvlacim i pozitivnu stvar upravo tu da je sve billy protiv i lose a mi mogli pobediti.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Да се најебем свега одвратном полућелавом говнету. Сјеме и племе му безобразно јебем. Лик нас урнисао читаву утакмицу са свих крајева терена.

Данило да л' си реалан?

Браво Гробари.
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Pravo je čudo da smo ovako osakaceni sa Jaretom 30 minuta i kilavim Frenkom uspeli da imamo šut za pobedu
Da nije njih dvojice bilo, utakmica bi bila gotova u 3. cetvrtini.
Jbg, okretali smo mnogo utakmica i dobijali neizvesne zavrsnice, ne moze svaki put.
Ne razmisljajte o final 4, bitno je da smo u prvih 10, a ako nas ukenja, borba za top 6.
Samo podrska, al i drugi treniraju, igraju, nemamo mi tapiju na pobede, mora i da se izgubi. Samo da smo u igri do poslednjeg kola, ja zadovoljan. Tako da, so far so good.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Igra se na svakih par dana, nema se vremena za analize.

Imali smo onaj mini ciklus od 3 vezane pobede u Areni.

Potom mini ciklus gostovanja smo završili sa učinkom 2 od 3.

Siguran sam da nam neko ponudi da imamo 2 od 3 ove i sledeće nedelje u EL, da bi svako prihvatio. I pošto računamo da je Asvel rešena stvar, onda za sad sve ide po planu.

Teraj dalje.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Mnogo ishitrenih napada. Zek šut iz igre 1/8. Kriterijum za odbranu na Panteru kao u rukometu. PJ 12 minuta na terenu. Za utakmicu se skinulo 11 igrača. Nismo na tribinama napravili ludilo kao na nekim ranijim utakmicama, mnogo energije se potrošilo pre utakmice. I uz sve ovo mi imamo šut za pobedu. Ovi momci nisu zaslužili da ih iko vređa. U sektoru 216 konstantno vređanje ( jebanje majke) za Kaminskog i Danila šta god uradili na terenu.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Skor je veoma, veoma dobar...Liga je super izjednacena i do kraja cemo odigrati veoma mali broj meceva koji nije egal, negde ce se zavrsiti kao sa Monakom, negde kao sinoc...I apsolutno niko nije za potcenjivanje, pa ni Asvel.

Virtus posle pobede sinoc i Fenerbahce (ljudi, pogledajte njihov raspored u januaru) imaju odlicne pozicije u borbi za F4 ali mnogo je meceva pred nama...

Mi imamo tezak januar, tri dupla kola (tu racunam i Bolonju 2. feb), 5 gostovanja + derbi sa prigrađanima u ABA. Nije mudrost da ce nam januar dati odgovore na mnoga pitanja ali korak po korak. Mislim da smo u dobroj poziciji i tek ocekujem nase bolje partije koje ce, nadam se, pratiti i rezultati. Raduje doprinos Jareta sinoc, neka bude cesce i upola toliko, bice sjajno...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Sramota je velika kakvo mi sudjenje imamo pred 20 hiljada ljudi... Znaci ovo seljacko takmicenje ce sad da se kurci sa slikama iz Arene, da na osnovu toga dize sebi neki rejting a u pojedinim halama igra se pred par stotina gledalaca... A ti timovi cije utakmice na evropskoj kosarkaskoj mapi prodju kao da se nisu ni igrale, sto puta bolji kriterijum sudjenja dobiju... Jebem vam mater...

Bice ovo ok, kad se vrati Aleksa, Smailagic i ovaj Smit dok se malo uklopi...
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Steta.. Jako bitna utakmica, kao sto sam pisao i sto smo znali. Malo mi smeta sto se stvorila atmosfera da ih dobijamo 30 razlike bez problema, sto nema veze s vezom.
U Evroligi ni kuci nema garantovane pobede, a ovo juce nismo mogli dobiti ako nijedan sut ne moze da udje. Zato ne zelim da se vadim na sudije, iako bi potpisao da do kraja mi imamo sudjenje kako su oni imali sinoc.

Nadam se samo da smo ispucali ove promasaje otvorenih suteva u bitnim momentima.

A za sve strucnjake, hoce li mi neko objasniti u cemu je to Kaboklo bio bolji od Kaminskog sinoc?
Ja ne mislim da Frenk igra kao sto bi morao i kao sto se ocekuje, ali ne moze se prozivati kad nema materijala za to
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Velika šteta. Unervozili nas kreteni od sudija i kad je tako bilo bi teško i protiv sljonska a ne protiv ekipe koja je druga na polusezoni. Znali su i igrači sigurno da bi se pobedom mnogo stvari otvorilo i verovatno su i oni a i mi navijači nabili svima dodatni pritisak. Važno je imati u vidu da smo pored svega i govnara od sudija i žabarskih provokacija i naših grešaka imali loptu za pobedu. "Sledeća sigurno će ući". Šta je tu je, mali reset pa da krenemo opet da se dižemo, kompletiramo i da zgazimo govna što se pale na top 16.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Zicer ispusten sinoc. Greska je pocetak sa Ponitkom i Tristanom, gde su nam u startu pobegli 9 poena i onda smo usli u nervozu jureci ih celu utakmicu. Ovakve ekipe natrpati u prvih par min (kao prosle sezone) i onda utakmica ide u pravom smeru. Kamiski nije igrac koji moze i treba da resava utakmicu. Zadnji sut ne sme njemu u ruke. I pored obilate pomoci sudija, mi ovo dobijamo u 8/10 utakmica. Na zalost, ovo sinoc je islo pogresno od pocetka do kraja.
Arena cini mi se nikad punija, gomila ljudi je usla bez karte na moje oci. Ali pola su neki random posetioci koji su prvi put ovde, tako da nije bilo pravog pritiska ni na sudije, ni na protivnika
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.439
Reaction score
40.893
Локација
Žrnov
Ne znam kako vi, ali ja sam bešnja nego sinoć!
Bukvalno ne znam tačno šta bih uradila na mestu igrača i potpuno ih razumem zašto osim Pi Džeja, niko sinoć nije davao izjave.
A kad je Želimir rekao da je pogledao i da je bila nesportska, onda znate kakvo je suđenje bilo i zašto je dao bezuslovnu podršku ekipi.

 
Последња измена:

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
494
Reaction score
3.111
Локација
Nis
Citam na instagram nalogu komentare ljudi na snimak pre pocetka utakmice

Koliko stranaca obicnih ljudi salju cestitke iz celog sveta i pozdravljaju potez sa igrackama,hvale navijace Partizana i dive im se

Da se najezis
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Još na tribinama sam stekao utisak (kao i svih 20.000+) da su sudili katastrofalno, i to debelo na našu štetu.
Nakon pregledanih snimaka mogu reći da im jebem milu mamu, svoj trojici, oružana pljačka sa sve kalašima.
Veća tragedija od nedosuđene namerne na Panteru je sečenje PJ-a sa faulovima i isključujuća tehnička.
To je apsolutno glavni uzrok lošeg protoka lopte u nastavku utakmice. Svaka čast Jaretu, odlično je odigrao i dao ogroman doprinos, ali protoka lopte bez PJ-a jednostavno nema.
Na svu muku sam se zapitao kako nam ne sudi tamo neki sudijski Neša poljoprivrednik, on nam bar ne bi svirao faul u poslednjoj sekundi jer se to ne svira.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Drmanje kaveza i te budalastine. Nema potrebe za tim. Svima nam je tesko palo ovo sinoc i normalno da reagujemo kako reagujemo,ali kao sto ti imas svoje misljenje ,tako ja imam svoje.
Po mom misljenju Virtusova pozicija je mnogo bolja nego sto je njihov kvalitet i verujem da ce se to uskoro pokazati na tabeli. Imaju neku hemiju i zato su tu gde jesu,sa druge strane Monaco,PAO i Fener imaju realno jaci tim od njih i steta je da izgubis od jebenog Virtusa kad si pobedio tako jake timove.Za mene je ono juce kiks. Za Asvel nisam ziv jer toliko lose igramo da ni to ne mogu da racunam kao sigurnu pobedu...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.318
Reaction score
37.439
Ne znam kako vi, ali ja sam bešnja nego sinoć!
+1

Ne dešava se često da mi je dan posle teže nego nakon same utakmice. Poslednji put jebeni Olimpijakos u Parizu, sutradan sam dobio temperaturu koju pre toga nisam imao 20 godina i koju ni posle toga nisam imao više.

Ali, ko zna zašto je to dobro. Na kraju balade sve ih čeka Grobarska lopata. Pamti kapiten svaki udarac, 100% sam siguran.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.654
Ukoliko se ne promeni kriterijum (ne)dosudjivanja faulova nad Panterom, mi nemamo šta da tražimo u Euroleague ove sezone.
Bukvalno nam masakriraju najboljeg igrača svaku tekmu a smešan broj faulova dobija.
A ajde da vidim tog koji ce da trpi ozbiljne batine 35+minuta i da opet sve pogodi posle..Jordan je u penziji,a Kobe na žalost sa andjelima..Jokara u NBA..takvi su teški raritet.
 
Top