Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Hoce Falji ce to da sredi vec u cepu ima ugovor na 4 godine sa Partizanom --
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
nazalost puno vise njih primecujem, koji da nemaju "dobre" menadzere nikada ne bi videli niti dres partizana(ili nekog osijeg od nas) a kamoli reprezentacije.
ili me bar zbog njih vise srce boli, nego za ove koji propadaju...
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Babovic o kritikama:

Рекао је Љубиша Тумбаковић да је Стефан Бабовић лидер Партизана, да га публика неоправдано посматра кроз призму оца Милије, али ни после доброг учинка на припремама и фантастичног гола Штурму не јењавају критике на рачун заменика капитена.

Да ли се неко запитао зашто сам од повратка из иностранства био међу најстандарднијим играчима код Станојевића и Гранта, сад и код Вермезовића? Реч је о тренерима од ауторитета, који не дозвољавају да им други састављају тим, већ бирају најбоље.
Тренери екипа из Супер лиге две године узастопно, уз велику већину гласова, бирали су ме у идеални тим првенства. И поврх свега, Славен Билић је апострофирао неколико играча из Партизана, између осталих и мене– одговара Бабовић на критике.
Gledas li ti sebe na nekom snimku neke utakmice nekad ? I ko kaze da ga kritikujemo zbog caleta ? Jebe se meni za Miliju, mene nervira njegovo unistavanje nase igre i to sto voli loptu vise od svega...

Zurnal
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Živi bili pa videli. Nagledali smo se tih talenata koji su eto mogli da budu reprezentativci, ali zbog zlih menadžera završe u osrednjim prvoligašima i budu srećni da odu u Koreju..


Ма поента је да није он први који помиње менаџере...мислим сви смо ми знали како систем функционише,а ово је само доказ томе....


Иначе ни не очекујем да овај мали постане неки велемајстор, ал имам осјећај да би га Фаљи без проблема убацио у Телеоптик, за почетак....
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ne može ni Falji da ubaci 10 klinaca po generaciji, nema mesta. A još nisam čuo nekog da kaže "nemam kvalitet za Partizan", uvek je neko drugi kriv. Što reče Vitor Ugo, super mu je išlo ali je pobegao od bombardovanja..

Daleko od toga da menadžeri ne utiču na karijere, ali ne vidim da klinci koji ne prođu u Partizanu naprave čudo negde drugde.. Sem Nemanje Matića koji se na probi nije nametnuo ispred braće Marinković, Babovića i Bosančića (što tad nije ni bilo lako proceniti), i Saše Markovića koji je loše procenjen pa smo platili da ga vratimo..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
То што Ненад тражи довешћемо евентуално дан после уласка у ЛШ (ако уђемо којим случајем)
И то очекивано би било да буду Тејго и Рајковић ако овај други не бане и раније што ме не би чудило.
Бјековић макар види шта нам фали, виде и ови, добро фризура не види јер он још увек хвата белешке шта је фаул у шта корнер.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
http://www.zurnal.rs/2012/07/16/nenad-bjekovic-kupite-stopera-i-jos-jednog-spica/index.html
http://www.zurnal.rs/2012/07/15/nenad-bjekovic-hvala-bogu-da-je-grant-otisao/index.html

Da si u klubu radio onako kako sad pricas, ostao bi dozivotno u njemu. Svi ste pametni i posteni kad dobijete nogu u dupe i svima vam je Partizan ispred svega.

Čim se baksuz javi mene uhvati strepnja. Uvek se nešto loše desi nakon njegovog javnog pametovanja
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Daleko od toga da menadžeri ne utiču na karijere, ali ne vidim da klinci koji ne prođu u Partizanu naprave čudo negde drugde.. Sem Nemanje Matića koji se na probi nije nametnuo ispred braće Marinković, Babovića i Bosančića (što tad nije ni bilo lako proceniti), i Saše Markovića koji je loše procenjen pa smo platili da ga vratimo..


Ја не видим ни да ови што се пробију у Партизан направе ишта од каријере:confused

почев од Лоле, Бабоње, па браћа Маринковић, Симон итд....



Не кажем ја да је овај мали вундеркид, али је рекао истину да је одабрао правог менаџера , не би био склоњен из омладинског тима...посебно ако се зна да доста кадета иде право у Телеоптик...


Није ни Миљковић велемајстор па је у првом тиму, ево трећа година....




Бјековић млати, кад је он требало да доведе шпица, није га довео, сад соли памет....мада нека мало изврши притисак, ко их јебе све на гомилу
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jaoooo Babovicu vedeto izvini molim te velemajstore ove igre!

Kako moze covek da bude tako prepotentan pa sad je bar kod mene udario jos vecu MINUSCINU, covece sta pricas bre dal si normalan??!

Jadna nam majka i klubu ponekad se pitam sta mi sve ovo treba... Sto je najgore covek ce opet biti u prvom timu i opet ce da mrsomudi i da nam kida zivce, a on jadan ne konta zasto?
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
ja kad bih mogao da se slikam sa bilo kojim igracem Partizana, izabrao bih Babovica

sve ga vise gotivim, jer svet gotivi negativce...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
stefane, mega care!
ja ne znam ko vise lupeta u poslednjih 7 dana, ti ili sekretar JSD (sunce ti zarko)...
tebi ce pravi grobari da oproste. nestasan si (zlobnici kazu i da si pritupav i nevaspitan), ali si vrhunski fudbaler.
Ziveo!
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Uzmi Stefi 25tu titulu, uđi u LE i sve ti je oprošteno! :D
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Čito sam izjavu hrvatskog trenera, Jeličića. Reko je da je Đigi najbolji ofanzivni fudbaler na turniru.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jbt niko da prokomentariše što smo na Maltu odleteli sa "ujkama" ("Adria Wings", čarter kompanija iz Rijeke). :D Kakva je to divlja kompanija sunce ti poljubim, dobro smo stigli tamo...oni bre ni svoj IATA-kod nemaju, koriste onaj od "Pacific Coastal" iz Kanade ("8P")...al' dobro, ne postoje veći divljaci od JAT-a, to je sigurno...hajde sorry za mali "off"...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Al' kako "burek" da ne omane makar jednom, da se makar jednom zajebe i da jedan jedini put ne prošeta dupe, sunce ti jebem...:puke
Nego čini mi se malopre na SOS-snimku da je i nekog svog "rođu" poveo....jako slično se kezi i "zavija", kao sam "burek"...
"Ja od Partizana nikad ni burek nisam uzeo"...kakva smradina...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
На пут су кренули директор омладинске школе Партизана, Момчило Вукотић, бивши првотимац, а до пре три године потпредседник Гордан Петрић,

Šta ovo treba da znači?!!!

EDIT:

Đoku marjanovog bi bili u ovakvom hotelu da ne idu ovi banditi...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top