Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ono što je moglo da se vidi u "Zemunelu", po pravoj provali oblaka: Hari se nije skrivao, tražio je loptu, otvarao se, imao pravovremene pasove, vraćao se i pomagao u odbrambenim zadacima. Veći deo meča odigrao je na poziciji desnog ofanzivnog veziste, a po izlasku Kamare, više je bio u sredini, ali ofanzivno opredeljen. Za ovo kratko vreme naučio je i nadimke pojedinih igrača, pa je tako Nikoli Ninkoviću u jednom trenutku dobacio: "Džigi, Džigi, hereee".


Boldovano bih voleo da bude pravilo kod nekih naših prvotimaca.... Gol i asistencija za 50 min, priznačete nije loše... :wink:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
bas lepa zabava ovde. cudi me da britka sekirica ne radi, jerbo prelazni roknrol je jos daleko. no, hajde da se i ja upustim u raspravu sta i kako.

u konstalaciji da djura budalastina na neku foru ostane na funkciji: dolazak tejga moguc, ali to podrazumeva prodaju markovica. navuci ce mutavi gnev na sebe? kleine morgen, pun qrac ljudi ce reci:"ma zaboravite markeca i njegovu efikasnost. gola nije dao ovog proleca, a setimo se kako je tagoe resetao mreze za ono malo sto je igrao". sto se klea tice i eventualne pozajmice, mislim da je to misija nemoguce. njegova primanja su "bezobrazno" visoka za nase pojmove. setimo se da je otisao iz kluba(bar tako zvanicno stoji), upravo zbog neverovatne plate koja mu je obecana, a ne zbog obestecenja koje je nama dato. uprava mu je shatro izasla u susret.
 

Dr Arslanagić

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
196
Reaction score
15
Локација
Zemun, Fontana, Merkator
Ne znam zasto su ljudi od starta protiv ovog Engleza. Mislim, jeste iz 8 lige dolazi, ali ako prodje probu nece biti ni prvi ni poslednji igrac koji je pored toga sto je otpisan i zaboravljen od svih klubova ipak uspeo u fudbalu. Setite se Milinka Pantica kada je povucen sa Kipra od strane Antica i doveden u Atletiko Madrid gde je postao legenda kluba, a niko nije verovao da moze dalje od Kipra.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Bravo za Engleza, samo napred, nadam se da ce se izboriti za ugovor, dovoljno je da cujem da trci i da stalno trazi loptu i to je za mene dovoljno da znam da bi on cak i u ovom trenutku bio korisniji za prvi tim Partizana od npr, Lole i Sase Markovica.
Manite se ljudi Vilotica, nece doci, a i ne prizivajte Tejga molim vas, bolje Rade Veljovic nego on, nego nasi da imaju pameti kao sto nemaju da se preorjentisu na igrace Vojvodine, oni su u raspadu totalnom i rasprodace tim, a mislim da bi Partizanu ekstra dosli Oumaru i onaj bosanac Stevanovic, kao zamena za Necu.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Bolje Rade Veljović od Tejga, mora da se šališ? Čisto sumnjam da je ovaj Hari neki igrač, imamo pet puta bolje igrače u omladinskom pogonu, ali ajde, radi malo jevrejski lobi.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Престаните са нагађањима! pr:
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa da je dao i 7 komada oni bi tako rekli...

Ja stvarno neću verovati ako ovaj lik potpiše.Onda smo mi u podmlatku definitivno mlaki.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa ne baš ljubomora.Nije fora da li ima bolje patike već je ovde u pitanju egzistencija.

Ja znam da bih ja popizdeo da ceo život treniram u Partizanu i kad sam na korak od prvog tima,kad mi svi to predoče,onda dođe ovako neki lik i zauzme mi mesto a ja odem u BSK za 50 eura veću platu.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Tejgo bi opet u Partizan!

V. T | 23. april 2012. 20:49 | Komentara: 0
Prins sedi na klupi od decembra. Turski mediji su objavili informaciju da ga je Bursa stavila na transfer-listu, jedino što je početna cena za Ganjanina 1,1 milion evra



Prins Tejgo



PONOVO puca na veliko predsednik Partizana Dragan Đurić. Ipak, izrečena želja da hoće da vrati u Partizan Prinsa Tejga ili Klea, ”muzika za uši” je navijačima crno-belih, možda ne bude bez efekta. Barem kada je Ganac u pitanju, koji se ionako nedavno dopisivao mejlom sa prvim čovekom srpskog prvaka.

- Do sada nije bilo kontakata između čelnika Partizana i menadžerske kuće koja zastupa Prinsa Tejga, ali to ne znači da nema šansi da se on vrati u Humsku - otkriva Goran Milovanović, koji je zastupao Ganca dok je bio u taboru prvaka. - Treba prvo pogledati kakav je njegov status u Bursi, pod kojim uslovima može da se raskine ugovor.



Ono zbog čega povratak Tejga nije nemoguć je – želja.


- Tvrdim da Prins voli Partizan! Njemu je u sastavu našeg šampiona bilo prelepo i znam da ima veliku želju da se vrati u Humsku. S druge strane, vidim da bi i crno-beli voleli da ga ponovo vide u svojim redovima, a to je već veliki korak do dogovora.


Činjenica je, pak, da Prins Tejgo u Bursi ne igra još od decembra. Do tada je 11 puta nastupio u turskom klubu i postigao samo jedan gol.


- Bio je u međuvremenu na Kupu Afrike, izgubio mesto u ekipi jer su se nametnuli drugi igrači i zato ga nema u prvom timu. Ipak, Prins redovno igra za drugi sastav, a nisam siguran da li su ti mečevi rezervnih sastava u Turskoj slabiji nego većina naših u Superligi - kaže Goran Milovanović.


Turski mediji su, inače, objavili informaciju da je Bursa stavila Tejga na transfer-listu, jedino što je početna cena, od 1,1 milion evra, čini se i dalje prevelika za ne toliko izdašnu upravu Partizana.


Što se tiče angažovanja Klea, tu teško da ”parni valjak” ima velike izglede. Kada je imao šansu, u zimskom prelaznom roku, srpski prvak nije ni razmišljao o tom potezu. U međuvremenu, Brazilac se vratio posle povrede u tim Gvangžua, ponovo trese mreže, a sam je za ”Novosti” nedavno otkrio da je kineski klub odbio ponude Botafoga i Internasionala, pa je otpala mogućnost da se vrati u domovinu.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ma platice Misko odstetu u znak zahvalnosti Djuri sto mu je sacuvao lokaciju na Autokomandi :D

@Macak
Lako je da svi pricaju kao lik je konobar i slicno, a isti konobari su nas izbacili iz kvalifikacija zalaganjem i fizickom spremom. Sta reci na to, a ne treniraju redovno kao nase vedete koje ne gotive da potrce...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Dovođenje ovakvog igrača na mesto nekoga, što kaže Prezident, ko je na korak od prvog tima, dođe mu i kao popišavanje po radu te struke u podmlatku. Čemu škola i ulaganje u tu decu i rad tih ljudi s njima?

Btw: i ja bih se nudio i tražio loptu, nema tu mnogo filozofije, čak sam ubeđen da bi neki bolji tehničar iz Teleoptika mogao da me zabode u glavu s namerom da se ona rikošetira u pravcu gola, ono fazon kad gađaš u drvo.

Bravo za Engleza, samo napred, nadam se da ce se izboriti za ugovor, dovoljno je da cujem da trci i da stalno trazi loptu i to je za mene dovoljno da znam da bi on cak i u ovom trenutku bio korisniji za prvi tim Partizana od npr, Lole i Sase Markovica.

Jel ti nas malo , a batice? :D
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Da se nadovezem na cuxonov post,generalno problem nase domace lige je fizicka sprema,mislim da bi nas oduvao klub i iz 10 engleske lige,cist primer je i Medo Kamara,decko jos kad je dosao,imao je snagu za 5 nasih prvotimaca,a i dalje je ubedljivo najbolje fizicki pripremljen,otrese svakog domaceg igraca,da li je problem u Pandurovicima,i raznim kvazi kondicionim trenerima ne znam,ali znam to da protiv skoro svake evropske ekipe delujemo inferiorno,evo izgleda i ovaj Hari je bolje fizicki pripremljen(u ostale kvalitete ne zalazim,nisam ga video kako igra) od nasih pulena...
Btw niko nista ne prica o spekulacijama oko dolaska Mojsova,evo citam slaninara ga poslala na hladjenje...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Mogao bi da ostane kao kondicioni trener :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top