Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Pogledah golove, i ovo bih trebao reci :)
Babovicu svaka cast za gol, i za onu borbenost koja se mogla videti na klipu ( Nisam verovao da cu ovo ikad reci :D )
Zabija, prelep pogodak, video je gdje je golman i resio covek mec :)

A sto se odbrane tice... uf. Kod prvog gola, trebao je stoper da odmag istrci i presece loptu, jer ju je onaj spic cekao, isto kao i kod drugog gola, gde je Ostojic zaboravio onog drugog spica. I krajnje je neozbiljno da se kod faula na rubu sesnaest metara ne nadje jedan igrac koji ce stati ispred lopte da se ne bi brzi pas odigrao, sto se i desilo, ali nas je Petrovic spasao
Moram pohvaliti i Nikolu Petrovica, fine 2-3 odbrane. pola gola je njegovo, od njega je krenulo, do Saleta i Zabije :)
Sve u svemu, nije lose, vezni red i napad dobro saradjuju i rade, ali moracemo stopra naci pod hitno...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Napokon odgledah golove i sanse sa utakmice. Svidela mi se reakcija S.Markovica kod drugog gola vidi se da cemo moci da racunamo na njegove golove iz drugog plana ove sezone.Takodje sjajan prodor Babovica i jos lepsa zavrsnica, mislim da je sve iznenadio pa cak i samog sebe :)

Takodje nije mi se svidelo ispucavanje lopte L.Markovica posle promasenog zicera ali vidi se da u njemu ima dosta zelje da se dokaze i nadamo se da ce nastaviti da igra kao dok je Sale bio trener.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Da djura dovede stopera od milion evra i da udjemo u Ligu Sampiona trag bi mu se ljubio. A to sto cemo naredne godine bankrotirati zbog "tog izdatka", a ne zbog djurinog bahacenja i otimanja tokom cele godine to nema veze. Teracemo ga u ... tek kad vidimo golim okom bulu.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Нисам видео да је неко окачио голове са данашње утакмице, тако да ево их овде.

Имали смо среће што је у првом полувремену било само 2:0 за Штурм. Касније смо изгледа и ми имали доста шанси. Лепи голови Бабовића и Саше Марковића (надам се да ово значи да ће бити места за њега у екипи, много више него раније). :clap
За Забију :respect . Видећемо да ли је ово само случајно или ће нам ипак бити велико појачање како је и најављен.
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Ала га је стрпао Пустињски Лав:respect:respect
Пар пута сам одгледао репризу гола и нисам примјетио кад је погледао уопште према голману и опазио да је овај изашао :šal
Бабовић такође :respect Надам се да ће га Вермез дотјерати у ред, па да се можемо надати и његовим добрим партијама.
Одбрана је за плакање:confused
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Od kad je zabio SKA Energiji zimus, SB nije imao bolji potez ove godine.
Jos se mulja ova ekipa, Vermez kakav je-da je, makar ce bolje da spremi tim od propalice koja nas je igrom sudbine vodila proletos. Sad bar mogu da verujem da cemo izbaciti mediteranske super zvezde.
jos se ceka 16.7...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Oba gola smo primili greškama štopera. Početničke taktičke greške Stankovića i Ostojića.
Golovi su prelepi. Nadam se da ću imati prilike da vidim celu utakmicu, vredelo bi.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Po meni bi trebalo probati Miljkovica na desnom stoperu. Od Stefana Savica je sigurno bolji moze on da uleti tu! Iskreno mislim da je Savic jos veca kiksara od njega!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Od kad je zabio SKA Energiji zimus, SB nije imao bolji potez ove godine.
Jos se mulja ova ekipa, Vermez kakav je-da je, makar ce bolje da spremi tim od propalice koja nas je igrom sudbine vodila proletos. Sad bar mogu da verujem da cemo izbaciti mediteranske super zvezde.
jos se ceka 16.7...

Eto, vidiš da može malo i hvale kada se zasluži... :ziveliovo danas je definitivno podiglo moral za par %. Sreća naša pa je Grant otišao. Siguran sam da bi ga Đura zadržao. Vermezu svaka čast za sada. Samo da se reše problemi u odbrani. Sve u svemu, obećavajuće. :partizan_fan:
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Au ljudi moji sta ono uradi babonja ?!?!

Sredina i Napad pocinju liciti na nesto lepo, jos da sredimo konfuziju u odbrani i idemo na Evropu, samo hrabro !
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Babovicu svaka cast na onom golu, volio bi da vidim da se malo koprena slepe mrznje otanji i pocne objektivno da gleda i na Babovica i na jos neke pojedince. Zabija ga odma' zabio, svaka cast decku :D Sa druge strane Stojkovic se opet pogresno postavlja u par navrata (drugi gol i onaj slobodnjak koji je odbranio) Na ovim pripremama su i Radisa i Petrovic vise pokazali vala...
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Svaka čast za karakter i prelijepe golove. Ono sto me brine je rezultat koji smo imali dok je Sturm bio u najacem sastavu. I igra takodje. Nije samo stoper problem u odbrani, kao napr. juče, gdje su oba gola isključivo na duši stopera. Odbranu igra čuo tim, pocev od spiceva, pa unazad. Takodje, dokaz i da se u postavkama sa jednim klasičnim spicem, može postići dosta golova.
Nema vise onih Vermezovih rezultata 1:0??????
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Po meni bi trebalo probati Miljkovica na desnom stoperu. Od Stefana Savica je sigurno bolji moze on da uleti tu! Iskreno mislim da je Savic jos veca kiksara od njega!

Ма можемо ми пробати и Радишу Илића, али која нам је вајда од тога?
Ваљда смо сви свјесни (осим ових у управи) да ми тренутно у Партизану немамо штопера који може одговорити европским изазовима, а са стављањем Миљка или било кога другога можемо само себе заваравати,а противници ће нам онда отварати очи (а тад ће већ бити касно).
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.077
Локација
u srcu šesnaesterca
Evo me sa utakmice...

Ne znam sta reci, osecaji su od totalnog ocaja do totalnog ushicenja. Ajde ukratko:

Karte tricavih 15 eur, temperatura 34 pre pocetka meca. Stadion fini, akustican, pokriven. Svabe prilicno glasne pre uktamice, ali ih nasi glatko ucutase kad su zagrmeli. Gledaju i ne veruju kako mala grupa moze da bude glasna :buhaha

Prvo poluvreme ocaj zivi, ekipa bez snage, volje, agresivnosti. Najgori oni od kojih sam najvise ocekivao: Vukic, Volkov, Smiljanic. Miljkovic i Stankovic ocekivano ocajni, malo bolji Ostojic, Tomic i Aksent. Prelazne ocene samo za Babovica i Scepovica. Babovic jedini agilan i pozrtvovan, Scepa me prijatno iznenadio: trazi igru u prostor(koga je danas bilo na pretek jer su svabe odbranu drzale na sredini terena ?!?), lepo se gradi, odigrava povratne, ali nije imao od koga da dobije loptu.
Primili smo dva gotovo indenticna gola, odbrana spava, vezni red nezainteresovan, a protivnik moze da pita u koju stranu da sutne. Propustili su jos dve dobre sanse, mi jedva jednu valjanu akciju da smo izveli. Jos je rezultat na poluvremenu i dobar. :banghead
Ulaskom Saleta i Markeca totalno druga prica. Aksent presao na beka, Tomic se malo probudio na levom krilu, samim tim i Volkov poceo da se pojavljuje u napadu. Sasa Markovic dodatno podigao agresivnost ispred odbrane, a i Sale kapitenski pokazao kako se bori za Partizan. Poceo da deli pasove u dubinu, uz podrsku Babonje i Markeca, austrijanci nisu znali sta ih je snaslo. U prvih 10-ak minuta smo trebali vec da izjednacimo, ali je samo Babovic maestralno pogodio. Oko 60-og minuta Sturm je promenio celu prvu postavu i tek tada je nastao totalni haos kod njih, samo je bilo pitanje kolko komada cemo jos da im uvalimo.
Moram da napomenem da mi se Zabija svideo, vidi se da ima brzinu i eksplozivnost, a bogami i tehniku i pregled igre. Kao i Scepovic, trazi dubinske lopte, a ima visine i dobija vazdusne duele na sredini. Gol je smekerski kao sto ste verovatno videli, a videcemo jos koliko je efikasan i koliko ima snage.

Po vidjednom u prethodne dve utakmice, neki idealan sastav trenutno bi bio:

Stojkovic, Aksentijevic, Volkov, stoper(Ostojic), Ivanov, Lovre, S. Markovic, Markec, Babovic, Sale K., Scepovic.

Mislim, kao i ostali, da nam hitno treba ozbiljan stoper i da su to valjda posle ove dve ozbiljnije utakmice svi shvatili u klubu. Ostojic mozda i moze da posluzi za prve dve utakmice, ali sta ako se daleko bilo povredi??
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Сад сам се вратио из Граца па да анализирам...

Прво полувреме за заборав, у нападу нас није било никако, на средини скоро никако а у одбрани су били бушни да је то невероватно. ОБАВЕЗНО нам треба МИНИМУМ један искусни штопер, ако не чак и два!

Ко је лоше а ко добро играо неби сада о томе али морам издвојити одличну партију Бабовића који је сигурно био најбољи појединац данас и такође екстра деби Забије.

Дечко је (седео сам 2м иза њега на клупи) толико скроман и концентрисан да је то за сваку похвалу. На снимку на сајту се сигурно невиде и његова кретања и акције али је веома брз, лаган на ногама и заиста има тај "нос" за нападача и гол јер сваки пут кад добије лопту он тражи најкраћи пут ка голу.

Са оним голом је доказао које он фудбалско знање има (такав гол се не постиже случајно)!

Све у свему, друго полувреме је било милина гледати. Сви су играли и трчали, практично смо уништили Грац и да смо мало више среће имали могли смо и 5-6 голова да постигнемо!

Ако само успемо онај проблем са штопером да решимо ја сам сигуран да нам је минимум ЛЕ сигурна!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Mozda nam trebaju cak dva stopera. Ako se povredi jedan od standardnih opet smo u problemu. Ustvari siguran sam da nam trebaju dvojica.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Bolji ishod meca ne mozemo pozeleti, primili smo 2 gola a mogli smo 5 lagano, ako djubrad i sad ne dovedu stopera onda ne samo da su bezobrazni nego su i glupi, a ekipa je pokazala da ima pobednicki mentalitet,i da nikad ne staje. Treba nam dokazan, brz i pouzdan stoper POD HITNO!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top