Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.790
Reaction score
29.730
Локација
Beograd
...
Da je teze da se osamostalis u Srbiji jeste, ali cinjenicno stanje je da se dosta ljudi izvlaci jel na taj fazon, sranje drzava, nema se, nema poslova nema ovo nema ono...


...
Evo, vraćam se na temu, časna reč, ovaj citat mi je samo ,,šlagvort,, da nastavim: jeste brate, najlakše je reći nema ovo, nema ono, šta nema?!
Jesi fudbaler Partizana?! Jesi!
Imaš opremu, kopačke, dres?! Imaš!
Treniraš to godinama, što bi rek'o onaj iz vrha našeg kluba, da sam ja tol'ko treniro, ja bih dosad, čet'ri noge im'o!!!
Dakle, momci iz Partizana, ko doš'o, doš'o, ko nije doš'o, nije doš'o, ko je otiš'o, otiš'o...a vi koji ste tu, pamet u glavu, udri u meso, riljaj teren, ne plaši se odgovornosti, pasa, driblinga, igre i fudbala, da se pobedi taj OFK, odmah zatim i Zvezda, pa sve tako redom!!!
Ako se ogroman broj ljudi u Srbiji izvlači na nešto, vi baš i ne morate...drugačije vi živite od tog ,,ostatka,, Srbije...
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Unapred se izvinjavam sto pisem u ovoj temi. Hocu da uplatim clanarinu, pa me interesuje da li trebam da uplatim na racun Djukic Simo ili Zoran Mihajlovic ili neki treci. Ta dva sam nasao u temi obavestenje. Molim da mi neko odgovori. Izvinjavam se jos jednom zbog pisanja na ovoj temi (jedino tu mogu) i hvala.
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Obrati se bilo kome iz uprave foruma. To ti je najsigurnije. Tuljo je valjda zaduzen za to.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zoran Mihajlović
160-0900100247365-41
Banca Intesa
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Gorane ne zivim u Srbiji vec duze vremena, al imam i rodjake i prijatelje koji su ostali tamo skolovali se i ima tu raznih prica. Neki zive sa mamom i tatom i dan danas dzabalebare a imaju po 35+ godina, aimas i onih koji imaju po 25-26 pa zive jako solidno i sami, a da im pri tome nije niko nista dao na lijepe oci.

Da je teze da se osamostalis u Srbiji jeste, ali cinjenicno stanje je da se dosta ljudi izvlaci jel na taj fazon, sranje drzava, nema se, nema poslova nema ovo nema ono...

Ko hoce da kopa i da radi ima svugdje... Ja sam kao inzinjer u americi za vrijeme krize razvozio picu okolo i parkirao auta u restoranu jel nije bilo drugih poslova, i to godinu dana.. pa skupi se dovoljno za prezivjeti..al i to prodje pa se nekako poguras i nadjes sredinu koja ti odgovara. Imam prijatelje u Novom sadu covjek inzinjer (zavrsio ETF) i zena on nece nista da radi jel eto nema posla u njegovoj struci. Ja ga pitam, pa sto ne nadjes nesto bilo sta da radis... on onako me gleda, kao pa to je ispod njegove casti... Nemoj da se zajebavamo... Malo smo skrenuli sa teme, al svi misle da je negdje drugo bolje, a malop ko ima pa se potrudi da napravi nesto tu gdje jeste, i da malo spusti neke ideologije da gasterbajteri zaradjuju milione preko bare, dok oni svi eto, obrazovani jadni zive u zlj drzavi koja se raspada.

Naravno ima tu i ljudi koji se trude i pokusavaju sve, al ne ide... skidam im kapu, al ti kazem da mi je muka gledati 24/7 Farme, parove, velike bratove, kurce palce a ovamo niko ga stisne da nesto uradi.... Ja prvih 10 godina dok nisam izgurao karijeru i sve nisam nigdje na odmor isao nego radio i trudio se... Dole dodjem kod rodjaka, covjek 35 godina zivi sa mamom i tatom, vjeccni student i dobro poznat po splavovima i kaficima, sjedi onako gluvari oko podne sa nama, i pricamo... kaze "Sta, idete sad u grcku?, a brate i ja sam se smorio, moram i ja na neki odmor za mjesec dva"... Ja ga onako gledam, brate al nisam mu imao srca reci, kontam od cega se ti odmaras, matere ti....

Fudbaleri danas vide da je to profitabilno i guraju se kojekakvi klinci samo da se uvale u PFC ili ciganiju i da se prodaju bilo gdje jer ce tamo zaraditi 50-60k eura i vise godisnje sto je misaona imenica za mnoge u Srbiji... to jeste jadno, al da je neka drzava, napravila bi neki zakon o sportu gdje se djeca ne smiju prodavati prije neke godine, i gdje ukoliko recimo odes ispod 23 godine iz srbije placas Srbiji velike poreze, pa bi vidio kako bi manje ljudi odlazilo, a bilo bi dobro i drzavi i svima....

SVE od prve do poslednje tacno!

Ja boravim takodje u inostranstvu ali sam bas cesto u Srbiji i vidim kako se situacija razvija. Iz godine u godinu ljudi kukaju, te jedna kriza te druga kriza te kriv im jedan ministar pa drugi pa treci,... u sustini su svi krivi samo ne oni licno. Isto tako jedan prijatelj kuka da se lose zivi a nece da radi za 300 evra nego spava do 12 i ceo dan kunja ... ima 33 godine i zavrsio isto tamo neku visu skolu i posle kaze meni "jbt brate blago tebi, ti resio do kraja zivota, imas siguran posao do penzije, zaradjujes i uzivas"... zamisli... a ne pitam koliki su ovde izdatci. Jeste da se u Srbiji manje zaradjuje ali su i svi troskovi dosta manji. Ovde je kirija (ili finansiranje imovine) najmanje 1000 evra mesecno bez struje, grejanja i ostalih pizdarija. Treba ti 2000 evra mesecno da pokrijes sve troskove. Restoran vidis 2 puta godisnje jer je svaka poseta u istom jedno 150 evra... i posle ti u Srbiji neko kenja kako uzivas jer imas 3000 evra platu a on nece da radi za 300 evra jer mu se "ne isplati". Ej zamisli, isplati mu se da spava do 12 i da ga izdrzavaju roditelji od 140 evra penzije a ne isplati mu se da radi za 300 evra.


Ima tako dosta primera i 95% od tih sto tako misle nebi nikada uspeli niti radili ni za vise para u inostranstvu. Taj koji ne moze da se snadje u sopstvenoj drzavi tek u inostranstvu nece. To je cinjenica.

Znam takodje dosta njih gde covek radi za 300 evra i zena takodje i imaju prilicno solidan zivot i u jednoj Srbiji i ne kukaju nego su srecni. Taj koji je vredan i koji je srecan on je i sa 300 evra zadovoljan i uspece a neki veciti studenti nece ni sa 3 puta vise da imaju uspeha.

To se sve poveziva i sa ovim fudbalerima. Pre se fudbal igrao zato sto se taj sport volio a sada vec polazi od roditelja, cim vide da dete zna ravno da hoda i slucajno da sutnu loptu oni ga odma forsiraju nebi li mozda postao novi Messi i oni bez posla da se obogate. Ljudi su izlapili sa onom farmom, parovima i ostalim sranjima. Gde je u ostalom svetu to pre 10 godina izaslo iz mode nakon 2 epizode, kod nas zaostali svet radije bulji pred tv-om 24 sata nego da se nesto uradi.

Zato sam ubedjem da u slucaju "Zivkovic" njegoc cale itekako sernja. Video je priliku da se bez puno posla zarade milioni i to hoce da iskoristi...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Mijatovic,@GrobarPFC
Ne znam kako je doslo do teme "Ekonomija",ali poredjenje vam u svakom slucaju nije u redu.Porediti zivot u EU i USA sa Balkanom?Ne zive ovde ljudi sa roditeljima jer im bas dobro,vec zato sto MORAJU.A to da je recimo jedna Spanija(dajem primer) skuplja od Srbije nije tacno(mada to niste rekli ni vi,samo dajem primer).U Barseloni mozes da se hranis jeftinije,za izlazak su cene iste,cena kirije u predgradju-nista spicijalno.Doduse,ni plate nisu 3.000 EUR.Litvanija-isti primer,njima su male plate od 1.000 EUR a troskovi su manji nego kod nas.Evo,ja radim za pisljivih 350 EUR i sa tim parama ne moze da se progura ni nedelju dana(a cene u BG i SK su gotovo identicne).
E sad,ovi nasi mladi igraci koji uzimaju po 4-5.000 EUR u Partizanu bi po meni trebeli da budu prezadovoljni.Jer su klinci,pocetnici i karijera tek treba da im pocne.A mi stigli da su nam klinci u Partizanu nezadovoljni i traze po 10.000.Na stranu sto zele da odu napolje vec sa 17-18,kad jos nisu ni srednju skolu zavrsili.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Necemo vise o razlikama izmedju inostranstva i Srbije. Vratimo se na temu.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Pisem na ovoj temi jer sam na njoj i pitao u vezi clanarine. Uplatio sam clanarinu pre 2 dana, pa me interesuje kakva je dalja procedura. Valjda nisu isti pristupni pregovori kao Srbiji u EU... :wink:

Izvinjavam se sa skretanje sa teme.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Čekaj bre, samo si članarinu platio, sada na red dolazi malo meni, pa ostalim urednicima, a ne zaboravi i da dolaze izbori...

Šala, prebacio sam te u VIP.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.790
Reaction score
29.730
Локација
Beograd
Ја мислим да се фудбал игра за голове и публику...или можда грешим?

Био сам заузет данас и не бих ни стигао да гледам ревију фудбала у Земунелу (два тима Партизана против два тима Телеоптика), али све и да сам био слободан, не би ме пустили унутра - као и много пута до сада те утакмице су биле ЗАТВОРЕНОГ ТИПА!!!
А ја се само питам ЗАШТО?
Шта је то што Партизан КРИЈЕ од сопствених навијача?!
Шта уопште може да крије и од свог највећег ривала, рецимо...?
Какви год да су они тамо, ипак нису дебили и јасно им је са чиме ми располажемо, без и да нас шпијунирају у Земунелу...

А и некад давно се исто знало са чиме ко располаже, па се и није морало много тога сакривати, јер, у питању је био квалитет...

Давне и прадавне, 1978.године, знала је Звезда да јој највећа опасност прети баш од Момчила Вукотића и Слободана Сантрача, али - нису могли да их сачувају! Јер, у питању је био квалитет...
Моца и Сани Бој су им стрпали три комада у мрежу, и тако утврдили Партизанов поход ка титули...

Прва вест коју сам прочитао на званичном сајту нашег Клуба, била је о утакмицама у Земунелу, друга, нажалост тужна - о смрти Слободана Сантрача...

Мајсторе од голова, фудбалска легендо велике Југославије, нека ти је вечна слава и хвала, и за твоје рекорде, и за голове које си дао у нашем, црно-белом дресу, и за то дивно време, КАДА СЕ ФУДБАЛ ИГРАО ЗА ПУБЛИКУ И ЗА ГОЛОВЕ - које си ти ,,сипао као на траци,,...

Сани, хвала ти...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Od utorka 16. februara počinje pretprodaja ulaznica za 150. derbi, samo za navijačke sektore crno-belih, koji poseduju sezonsku ulaznicu FK Partizan za tekuću sezonu
Napominjemo da sezonske ulaznice važe za ovaj meč, ali je ovo prilika koja omogućava najvernijim navijačima da svojim prijateljima sa sigurnošću obezbede ulaznice za navedeni meč i to po nižim cenama.

Moguće je kupiti četiri ulaznice za tribine, i to samo za određene sektore, sa popustom 20% od regularne cene ulaznice:

– Jug 800 dinara (640 dinara sa popustom)

– Istok/zapad, bočni delovi tribina 1.200 dinara ( 940 dinara sa popustom)

– Istok/zapad, centralni delovi tribina 1.500 dinara (1.200dinara sa popustom)

Zanimljivo. Ulaznice za derbi
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Prve dve utakmice u nastavku sezone:

- Nedelja, 21.02. u 14:00 protiv OFK-a
- Subota, 27.02 u 17:00 protiv ciganije

U subotu, 20.02 je polufinale protiv cigana u basketu, tako da je dobro sto je fudbal u Nedelju. Videcemo vec kako ce Terzicev orginalni klub izaci protiv nas i na sta ce to liciti... Svejedno bi trebalo odati postu Santracu i odigrati bez kalkulacija i ocistiti suspenzije koje imamo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
http://zurnal.rs/fudbal/partizan/30...jedan-na-jedan-centriram-i-neko-zatrese-mrezu

ovaj decko je cini se dobar, kako u glavu tako I u noge. ipak, ne mogu a da se ne otmem utisku da se od njega previse ocekuje. nov je, izasao iz podugacke takmicarske apstinencije, I nekako mi deluje da se previse pumpa prica oko njega. kao da burek novinari po nalogu onih nistavila iz uprave prave sagu o novom andriji zivkovicu. stoji da je malac izvanredno odigrao pripreme, I bio ponajbolji na test utakmicama, ali kad pocne jsl, to je vec nesto sasvim drugo. daj boze da bezveze zentam.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Do sada je Neca jedino imao problema sa procentom realizacije. Bilo mu je potrebno po 4-5 sansi za gol. Ako to popravi bice vrhunski igrac.

Sto se glave tice - tu do sada nije bilo problema. Momak je izuzetno vaspitan i normalan
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Zato sto su svi odusevljeni zbog toga sto ce bugarskog cirkuzanta br. 2 gledati jos dugo ispred Vuleta. Zasluzio je :puke :puke
Kiksara.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ivan je trenutno bolji bek od Vulićevića koji ima taj strah posle povrede i više nikad neće biti onaj stari i njegova uloga u Partizanu je nebitna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top