Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Срце ми се наместило оног момента кад је Николић ставио лакат стојковићу, то је највеће говно које је икад обукло цигански дрес, раме уз раме са гуровићем и блажичем, јебем ли му све. Ћелави докторска дисертација на терену, мали Павловић озбиљна партија и то са жутим картоном од самог старта малтене. Могло је и боље, али и овакви јадни какви смо тренутно успевамо да их пребијемо ко мачке на терену.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Svaka cast momcima. "Pobili" smo se na terenu za svaku loptu i to poprilicno oslabljeni.
Ono govedo duva nepostojeci faul ciganima i to u cistoj nasoj kontri,posle toga primamo gol.Jbg.Teraj dalje
Bravo za celavog i malog Pavlovica :clap
Cigani size sto imaju duplo vise para ,a ne mogu da nas pobede :angry-smiley-002:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.433
Jedino što ću ja ikada priznati ciganima i za šta im ne treba nikakav ekspert, komisija i slično je da su oštećeni prilikom rođenja. Za sve ostalo :angry-smiley-002:

Mali Pavlović kapa dole. :clap Može se diskutovati o finesama, ali prethodno da se dve stvari uzmu u obzir:
  • Dete je JUČE izašlo iz fudbalskih pelena i uskočilo u najveću utakmicu sa samo 90 minuta seniorskog iskustva.
  • Dete su sudije od starta dočekale na nož i izdrkavaju se na njemu posle prvog starta u obe utakmice. SAMO 28 minuta je odigrao od 180, a da nije bio opterećen kartonom.
BRAVO mali i samo nastavi da vredno radiš, a naša banda od uprave će te već sutra prodati posle prve ponude. Na kilo, kao na stočnoj pijaci.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.327
Локација
Nickname
Možda za 20 godina nećemo igrati LŠ.
Možda za 5 godina nećemo uzeti titulu.
Možda za 10 godina nećemo imati ujedinjene navijače.
Verovatno će nas VVV satrati i ostaviti raspad posle njih.

Ali kad uporedim neke stvari...
Našeg Baticu i njihovog egoistu.
Baticinu smirenost i uopšte svest o derbiju.
Onaj njihov dolazi u trenerci i duksu, priča o nekim kanastama...
Savića, Stojkovića, izjave nosatog Mrkele...
Terzića i cigane koji su ga ranije terali a sad im je mag i doktor...

Prepotentno slavlje ispred severa kao da su pobedili.
I onda vidim Nikolića koji plače ispred juga i tu emociju i žal za pobedom.

Cigani, nakupljalo se i nakupljalo, znao sam to i ranije, ali sad definitvno i za svagda...
ZA VAS SMO AVANGARDA!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Nikad skuplja zvezda i nikad slabiji Partizan...
I opet 1:1 ...ne,nisam zadovoljan remijem tamo,zadovoljan sam kako smo ih prebili,borili se za svaku loptu ,izginuli na terenu...
Krivo mi ke sto ih nismo pobedili...
Iliev i ekipo napusite mi se k..a...srozali ste nas na nivo da jedva skrpimo 11 ,vecinom,prosecnih igraca...
,,Frakcije,, koliko mi postaje odvratna ta rec jer me asocira na nasu tribinu...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Uz Filipa Mladenovica najogavniji lik koji je obukao droljin dres.Ovog prvog sam hteo da udavim posle revansa protiv Batea na JNA. Dva sabana kojima nije mesto u sportu,zajedno sa sinom dusana savica njihovim idejnim vodjom i retko neinteligentnim likom.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Bukvalno nijednog ciganskog igraca ne mogu da zamislim u nasem svetom dresu. Jednostavno i fizickom pojavom i karakternim osobinama, nigdje drugo ne pripadaju nego tamo u govnjivoj rupi musavoj. Cestitam igracima na borbenosti, koliko god da su nas djubrad iz uprave srozala, ovi jadnici gubavi nam ne mogu pera odbit’. Jebem im sto majki ciganskih, na celu sa tvorzanom i nezavisnim (i zavisnim) fudbalskim komisijama.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Najjaci utisak, cigani slave posle utakmice?
Pa sunce vam jebem, mi sa jednim ipo igracem da vas ucimo fudbalu u vasoj septickoj jami.. Jel to ta evropska zvezdica? E malo smo se popisali po njoj. Malo u kupu u kosarci malo juce na fudbalu... Hocete i danas na kosarci?
Ne mozete nam nista stoko crvena!
Mi smo PARTIZAN zapamtite to!

I kada smo (kao sada) u najvecim govnima mi cemo da vas tucemo..dje god stignemo! Stoko crvena!

Mirkovicu ti trener nisi! Ti si obican navijac Partizana koji pojma o fudbalu nema. Napalis ti ekipu da se tuku, svaka cast na tome. Ali ni jednu akciju nismo imali, ni jedan krsten sut. Nista.

Dje su izmjene Mirkovicu? Prvu pravis u 75-om minutu aloooo bre?!?!
Nemas koga da zamijenis? Ko je tome kriv? Ja? Uprava? Ili ti?
Dje ti je Smiljanic da udje napaljen zadnjih 20 minuta?
Dje ti je Bambi? Jel povrijedjen? Ako jeste zasto ne kazes to onda javno.. Kazes lijepo od Bambija nema nista..povrijedjen je konstantno i ne racunamo vise na njega.
Dje ti je Ilic? Ne valja ni on?
Pa ko valja sa klupe u pm? Ko? Ti si kriv i niko drugi!

Ko je kriv za fizicku spremu igraca? Mirkovic!!! Ako ne ti ne valja kondicioni onda ga promijeni! Zato si i ti kriv!

Da smo imali Lea i Djuku pa mi bi ove babetine razbili na paramparcad!

Pavlovic? Scaka cas klinac! Vjerujem da citas ovaj forum. Sve cestitke na odigranom!
Ali nemoj da padnes sada. Budi bolji. Budi uvjek ovako nalozen i budi uvejk borben, nemoj samo protiv cigana da kidas.
Prozivam te sada...budi kao Belki.. Ustvari ne, budi bolji od Blekija! Ajde da te vidimo na prvoj sledecoj!
Za derbi svaka cast, po meni jedan od boljih si bio.


Sto se tice navijanja...
Jedino resenje je da Kimi zauzme jug i da onda skloni one ljude oko sebe koji smetaju Zabranjenima.
Pozove zabranjene i stvore kop na jugu. Prvi bi im ja prisao, a vjerujem i velika vecina grobara koji odavno vise ne idu na fudbal.

Jedino resenje za jug! Jedino!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Bata od ove ekipe izvlači i više od realnog.
Pantić, Bambi su ponajbolji igrači ovakvog Partizana i puno su nedostajali u završnom pasu.

Ono što mi se svidja da je Bata preneo na ekipu svoj borbeni , ratnički duh.

Dal bi Bata imao bolje rezultate da ima Leonarda i Djurdjevića ,naravno da bi,znači do uprave je više nego do bilo kog trenera.

Bata sta je imao od ekipe ,dobro je našpanovao.
Nije se moglo videti na tv,Bata je pretrcao 5km u onom prostoru za trenere,palio igrače i jebao majku grujicu i 4-tom sudiji ceo meč.

Zgaziti u sredu Levski i Tralalatovića.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Ako neko može da postavi snimak saplitanje Nikolića ispred gola ( i nenameran faul je penal ) i ruku Gajića.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Koliko nam fali igrač sa završnim pasom, to je da ne povjeruješ. Borili smo se, tukli, grizli na terenu, svaka čast momcima, Bata ih je naelektrisao samo tako. Borba, samo borba.

Ćelavi Miletić, odmah novi ugovor...

Ali Nemanja Nikolić, ajde na stranu gol, upisao se u strijelce u derbiju, borba, ali onaj lakat u facu onom odvratnom cigančetu, pa majstore!!! Svaka ti čast, naklon do poda, ako je nekog trebalo, njega je, bravo Nikoliću!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@GroBARani
Čoveče, da li ćeš ti nekada naći nešto pozitivno kod Mirkovića? Konstantno mu nalaziš mane.
Dobro je taktički postavio igru i naložio igrače, to što je smatrao da ne treba da uvodi ili menja igrača, je njegova zamisao i on najbolje zna čime raspolaže i šta može da očekuje od igrača koji su na klupi.
Dajmo mu malo kredita. Pre utakmice je pola ljudi govorilo da su cigani dosta jači od nas, a taj dosta jači tim je jurio prednost protiv naših "poluproizvoda".
Da nije Mirković zaslužan za to?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pohvala za Batu sto je izasao sa dva spica, naspanovao ekipu maximalno, takticki postavio utakmicu najbolje sto je moglo.

To sto smo bez pristojne izmjene, nije njegova krivica nego krivica uprave. Pored toga Pantic i Tosic out kao i onaj crnac sto je dosao(ime sam su zaboravio kakav je utisak ostavio) tako da nije ni imao sta bolje da uvede na teren.

Pavlovic najveci dobitak derbija, pokazao da ima muda. Vredi u njega uloziti vreme i istrpiti ga, naslutio je potencijal.

Jos jednom hvala igracima Partizana, igrali su kako dolikuje crno belom dresu, prebili cigane, pa sad placu kao pizdurine u medijima.
 
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top