Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Najgore bi bilo da Krstajić postane trener e to bi bio raspad sisteme...
Saleta Ilića nabi trošio u ovom trenutku, trebao bi nam neko iskusniji u trenerskom poslu
Marko Nikolić je slobodan, ko zna možda će i neki stranac ili pak Duljaj koji je bio u strućnom štabu... saznaćemo uskoro
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Halo ljudi, pa vrijeme je da otjeramo ta govna iz uprave, pa onda sve ostalo! Govna kancerogena se moraju potjerati! Tako i na tribini!

ne kapiras brate, to su cave! to nisu navijaci Partizana!
oni nikad nisu ni voleli Partizan, oni idu na “derbi” na “real” na “junajted” na “inter”
nikad i nisu isli na “Partizan”

pre ce cave jedne male smrdljive da kazu “nek se ugasimo” nego sto ce da dodju na stadion da teraju upravu!

a zasto nece doci? pa ne znaju gde je!!! jer ih i na “junajtede” drugi vode. Ne znaju ni gde je parking ni gde su ulazi..
Jebu sebe usta sto nisu navijali za kurvu.

Onaj period od 10 godina bez titule
64/65 do 75/76

Navijaci Partizana su odrzali, ponovo stvorili Partizan!!

Ovaj duzi period sad (1998-2022) namerno navodim 1998 kao prvo cepanje na tribinama
i ako smo za tih 24 godine uzeli 12 titula!

Mi smo ga ugasili, mi, svako od nas jer je pre svega ostalo mnogo “njih”
navijaca koji ne znaju gde je stadion.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Pa eto...mislim da pred svaki derbi sve naše međusobne razmirice i podele treba ostaviti po strani, da treba doći na derbi i podržati ekipu pa ma ko da je trener ili ma ko da je u sastavu...da treba malo ,,oladiti,, od kritika i zamerki bar koji dan pred derbi, pa kad se derbi završi...e onda možemo već u sledećem minutu da ponovo razmatramo, hvalimo ili kritikujemo, i da se uverimo ko je bio pukovnik, ko pokojnik, ko u pravu, ko u krivu...

I meni je recimo bilo ,,krivo,, što sam prekršio tu neku sopstvenu ,,predderbi šutnju,, zato što me je Sale Ilić toliko iznervirao onim svojim svrstavanjem u navijača ,,Ravne gore,, da nisam mogao to čak ni danas da mu oćutim...ali sam zato na derbi krenuo u lošijem raspoloženju nego što sam to hteo...

A derbi k'o derbi, helikopteri, konjica, žandarmerija, kerovođe, vučjaci, i blokada ulica koja te tera da moraš da prolaziš baš pored ,,ciganskog,, tenka i ,,Severa,,...itd...




Međutim, ulaskom na stadion raspoloženje mi se popravilo...svako ko je tamo došao da navija za Partizan, bio je mnogo manji defetista nego što je to tako često prisutno ovde na forumu...niko tamo nije raspravljao o partizanima i četnicima niti bacao akcenat na to koliko smo i u čemu loši...
Ne.
Kao navijači Partizana došli smo prevashodno da podržimo naš Partizan, naravno - VERUJUĆI U NAŠU POBEDU!
Pa...tokom utakmice ćemo već da razmenjujemo mišljenja o svemu i svačemu, što se naše igre i naših igrača tiče...i trenera...i protivnika...

Sretoh na ,,Istoku,, i onog dečaka koji je jedini danas u onom nekom video-snimku navijao za Partizan i prognozirao našu pobedu...na ovoj fotografiji on je treća (i najmlađa) generacija Partizanovaca iz Podgorice i, eto, njima nije bilo teško da odande dođu na derbi...




E sad što se same utakmice tiče...znate kako je...na stadionu nemam ni TV, ni usporeni snimak, ne mogu da vidim detalje u krupnom planu, a kada se zadime baklje i još u ,,kontrasvetlu,, od Sunca...često se ne vidi ni gde je lopta a kamoli nešto više...
ALI SE ENERGIJA I RITAM UTAKMICE, NAVIJAČA, EKIPE I IGRE, ITEKAKO DOBRO OSEĆAJU!
Neuporedivo bolje nego kada se sve to gleda na TV-u!




Inače...jako je toplo bilo danas u BGD-u, (i naročito sunčano na Istoku i Jugu ,,rupe,,) a još su nas i ,,sabili,, u samo jedan sektor Istoka...
Razumem ja da je to bilo iz ,,bezbednosnih,, razloga, ali ja sam kartu platio 1000 dinara, da bi neko zatim odredio da je to moje (plaćeno) mesto zapravo ,,tampon-zona,, a da ću ja biti na mestu od 800 dindži...
Izvini, a ko će meni da sad vrati mojih 200 dinara?
Naravno - nije stvar u novcu - stvar je u principu, i u tome da se u ovoj državi ne zna ko kome kada i kako donosi neka pravila: jedan dan biraš mesto u tiket-lajnu, a drugi dan te policija pita za koga navijaš da bi te ,,prosledila,, tamo gde oni smatraju da treba da budeš...



E sad utakmica...
Počeli smo solidno, Jojić je nešto radio, Markec je nešto radio, neke lopte su prohujale kroz ,,ciganskih,, 16m, defanzivci su remplovali ,,cigane,, sudija je to dopuštao i puštao...
Samo...u fudbalu se ne računaju šanse nego golovi, prvi šut ,,cigana,, završio je u našoj mreži - a kako i ne bi, kad Kataia niko nije ni pokušao da blokira...
Eto i Miljković je šutnuo na njihov gol, ali...Miljković nije Katai...a nije to ni Jojić, Marković, Menig, Holender, Jović...

Ali, ajde, ima i drugo poluvreme...



Naš gol izazvao je pravu ludnicu na delovima stadiona sa našim navijačima!



,,Imali smo,, ih u tim trenucima, ali...ubrzo povlačimo ručnu, a nekvalitet, fudbalsko neznanje i ,,kočnice,, što u glavi, što u nogama, što na terenu - dolaze nam glave...
Mi SVAKU našu priliku da uradimo nešto useremo, a Katai onu svoju jednu iz kontre opet pretvara u gol...
Slučajno? Pa naravno da ne, momak ima kvalitet i brzinu o kome ovi neki naši mogu samo da sanjaju.

I neverovatno mi je da oni u nekim svojim izjavama posle ove utakmice i dalje misle da su danas (ili u celom prvenstvu) ili ne znam ni ja kad bili BOLJI od ,,cigana,,...
Ili bar samo tako ,,lupaju,, jer ne znaju šta pametno da kažu?
Momci svaka vama čast na tome što dajete svoj maksimum i što navijate za Partizan i volite ga, ali vi niste NI JEDAN JEDINI derbi dobili otkako se Stanoje vratio...jeste, bilo je i sudijskih grešaka ili navlačenja, jeste, nismo uvek imali ni sreće, jeste, neko od naših se i povredio...
Ali kad ni jedan derbi NISTE U STANJU da dobijete to nije do loše sreće i sudija - nego do vas. I do onog ko vas je u Partizan doveo.

Poraz u derbiju, poraz u finalu kupa, godine bez trofeja...ali nije to smak sveta...
Nego je loše što se u Partizanu loše radi.
A neuspesi su samo posledica toga.

Biće dana, pa...,,pričaćemo,, još...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Na stranu što u zadnjih šest godina nisam manje isčekivao derbi i što sam znao da će se ovo desiti, ovi ljudi će dati Kataiju ovim tempom mogućnost da sruši rekord Valoka u derbijima.

Žao mi je Uroševića, dečko izgibe celu sezonu i jedini je konstantno igrao na vrhuncu.
Žao mi je to Zdjelar verovatno napušta tim bez titule i sa samo jednim trofejom.

ilievu jebem mater za to što se usudio da Rikarda uopšte stavi u isti univerzum sa Kleom i Dijarom, dečko nije postojao ova četiri derbija.

Jadno i bedno, a ne postoji mehanizam gde možemo iz ovoga da se izvučemo jer em mi nemamo herca za borbu, em se borimo protiv vetrenjača državne strukture.

Niko nam nije kriv za ovu sezonu, sami smo je prosuli i legitimisali sve.

Bože budi nam u pomoći
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa samo može pravda, pogotovo prema navijačima partizana, da bude da izhajpovani trener domaćih nizova naša verzija lalatovića, koji jedva dve rečenice sastavi bez neke džiberske poštapalice završi ovako ne znam ni ja kojim porazom od teleće nadrogirane glave.
Stavrno treba biti Klop pa obratiti pažnju na debelog srbobranca u derbijima, eto iznenađenja niotkuda ko zmija iz trave.
Da se zahvali Kleu i Krstajiću(igraču) i nizovima protiv Surdulice, što je video kineske plaže i Solun bar na par dana...
A navijači Partizana su apsolutno zaslužili ovo, sa konstantim sranjima o gubljenju titule na jesen, evo sad je izgubljena na proleće, mnogo je bolje.
Konstantno se pravila analogija sa Savom, ali normalnija je sa ovde ispljuvanim Đukićem. Kup, prezimljavanje u evropu u jačem rangu takmičenja protiv JB a ne anortozisa i neporažen u derbijima, spejs šatl za ovo. Pri tome nisu mu se ispunjavale želje, povratnici, imao je ono što je zatekao.
A grobari nek šilje đoku na yt klipu gde Stanoje jebe mamu Bogunu.
Nek se spremi Krstajić, treba dotegnuti ove eksere na kovčegu.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Verovatno sam bio jedan od žešćih kritičara Stanojevića.
Prvo je to bio osećaj ..pa kako to definisati. Zaista sam bio presrećan nakon najave, a kasnije i ozvaničenja saradnje sa njime .
Teranje pojedinih igrača, forsiranje nekih svojih "miljenika", šlihtanje sa upravom, forsiranje igre ili shvatanja igre, koji lično meni nisu bili prihvatljivi. Doveli su me do trenutka da..od osećaja oduševljenja njegovim dolaskom, do priželjkivanja da mu što pre vidim ledja.
Ali, bez obzira na sve. Danas, nakon saznanja da podneo ostavku. Umesto osećaja "Konačno". U neku ruku mi ga i bilo žao .
Ne sumnjam u njegovu privrženost Partizanu, ljubav prema klubu.
Ali...realno, zaista nije bio za trenera Partizana.

Današnja igra . Jesmo izgubili. Ali, totalno je drugačiji osećaj, kada smo napali, kada smo Igrali..A, ne ona kukavička igra na +5.
Dakle, čemu onaj pristup igri kakav smo imali u prethodnim derbijima.

Sve u svemu. Najiskrenije mu želim sve najbolje u privatnom životu kao i budućoj karijeri.

Samo, ništa dok se ne pokupe i ovi što su zajahali u upravi i kao kancer izjedaju naš Partizan.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Ajde malo realnosti, pa nisu ni cigani pali sa kruške, da ne znaju od koga im preti opasnost, čim Rikardo primi loptu, najmanje je Dragović na leđima. Lično za klasu iznad Dijare igrač koji mi je naravno kao svima drag, ali uporediti onu Zvezdu i ovu, a pogotovo saigrače je nepojmljivo. Koliko je taj isti Rikardo dobio lopti, ne danas, na bilo kom derbiju, osim prvom kada je bio sebičan u jednoj situaciji.
Pljujemo jedino skoro što je valjalo cele sezone...
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Sledece sezone ko god bude trener bicemo na -20 od cigana.. Stanoje imao 98 bodova, 85:13 gol razliku iz 37meceva..u svim ligama sveta je to dovoljno za titulu jos u martu..osim u ling long.. cigani dovode visemilionska pojacanja a mi se krpimo prosecnim igracima.. jbg paraziti iz uprave nedodirljivi pa je kriv trener.. za mene ce on biti i ostati najbolji trener partizana u 21 veku uz Marka Nikolica.
Pep Gvardiola sa ovim igracima skupio bar 10 bodova manje..potpisujem.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Pa, kad već ne mogu da spavam, onda hajde još da pišem...što da ostavljam za sutra ono što mogu i noćas...

Da, tačno je, Gvardiola bi sa OVIM igračima skupio 10 bodova manje, ali te igrače je prevashodno sam Stanojević skupljao i dovodio...
Sakupio 98 bodova, da, ali u OVOJ ligi...nemoj da se zavaravamo i zajebavamo pa ovde prvak može da se odluči samo između dva kluba već decenijama, samo što mi u ovoj poslednjoj baš nešto ,,štucamo,, pa smo stalno drugi...
OGROMNA razlika u kvalitetu i novcu je između dva najveća BGD kluba i svih ostalih...

Uostalom imao je derbija i derbija da sačuva svojih plus pet, da ih uveća, da bar jedan derbi dobije, ali...ne ide...ne ide pa ne ide...
A zašto ne ide?
Pa zato što OVI igrači nisu u stanju da dobiju derbi...
OVI, Stanojevi što ,,osećaju klub,,...ali ne osećaju loptu, teren i sopstvene noge koje ih više ne služe kao nekad...

Videli smo i danas:

Piroman je solidan golman (i nešto niži), ali svakako nije svemoćan. I nije reprezentativnog kalibra.
Popovića su forsirali pa posle odustali od njega.

Miljkoviću kapa dole za održavanje forme i onog što zna i može na potpuno istom, čak i nešto boljem nivou, nego ranije...
Hvala mu i za onu šansu danas, ne ljutim se što nije dao gol, kad Marković to ne može celo prvenstvo, što bi Miljkon na derbiju?

Urošević šparta, nekad i da gol hvala mu i za ovaj danas, ali dečko ne zna baš puno fudbala.

Vujačić-Saničanin, pričali smo da jesu za domaću upotrebu i da su rizični za jače utakmice...nisam video da li je Vujačić danas nešto zgrešio, Saničanin nije ni igrao...

Ali je Miletić (koji je otišao kao kiks-igrač), danas kiksnuo...dešava se, ne zameram...samo što Partizanu treba daleko bolji igrač od njega.

Jevtović...igrač koji ne donosi prevagu u derbiju, Zdjelar, momak koji se trudi i mnogo greši, idealan da budemo ,,večiti drugi,, Fejsa - teška prevara na račun kluba.

Natho, čovek u godinama, na derbiju nekad pogodi, nekad ga nema, nekad je povređen, nekad ga trener ne uvodi - treba nam mlađi i mnogo brži igrač na poziciji stranca i desetke.

Holender...šta čovek igra uopšte? Danas sam ga gledao kako ,,moli Boga,, da mu ne dođe lopta jer ne bi znao šta će s njom!
Jednom je šutnuo ka ,,ciganskom,, golu i verovatno smatra da će mu to doneti neki strani angažman...jer neki od naših napadača ponekad ni jednom ne šutnu na gol u derbiju...

Jojić. Hvala ti na svemu i dosta je bilo.

Marković. Liči pomalo na fudbalera, ako mu nisu isplatili sve što su obećali, nema ni potrebe, ako jesu, nek vrati veći deo. Ako bi još da se rekreativno bavi fudbalom, njegova privatna stvar. Svakako ne Partizanova.

Menig - za neverovati da na svakom derbiju skoro sve uradi pogrešno. Šta će nam stranac koji je u derbiju takav?

Rikardo...napucaj ga loptom sa 40 metara razdaljine i gledaj kako ga ,,cigani,, biju i guraju - jeste čuli nekad da postoje vezisti i da lopta može da se spusti i na zemlju? Da se odigra nešto? Ah da, Zeka ne može da stigne a Markec se plaši da krene napred da ne izgubi loptu. Pa je zato izgubi kad krene natrag.

Jović. Pogubljen. Mi gubimo, on napadač uđe u igru i okrene dupe zvezdinom golu. Pa dečko kako ćeš ti tako da daš gol?
Ah da, možda ga Stanoje nije ni uveo da damo gol nego da čuva zvezdinog beka?

Zašto nije igrao Terzić? Povreda, neki kartoni?

Milovanović - kakav start u prvom timu i kakav pad posle, nigde ga nije bilo. I bukvalno (jer ga trener nije ni uvodio), ali i figurativno, jer...eto danas ništa nije ni uradio...

Lutovac, Živković, Obradović, Brežančić, Smiljanić...ima još tako nekih, primaju ili valjda bar čekaju platu, ali...zašto...veliko je pitanje...

Trener Stanojević, fokusiran na to kako su nam sudije otele titulu na nekim utakmicama...
Ni reč samokritike.
NI reč o tome kako njegovi puleni koji ,,osećaju klub,, nisu u stanju JEDAN derbi da dobiju, evo već...duže vreme.
SAMO jedan i imali bismo bar jedan kup umesto izgubljena dva.
ili...samo jedan (tj. neki drugi) i bili bismo šampioni.
Ali eto - nismo...
NI JEDAN JEDINI, otkako se on vratio i doveo svoje ,,povratnike,,...

Uostalom i to što nas je sudija krao na nekoj utakmici za jedan potez, karton, gol, penal, šta već...pa trebali smo to možda da dobijamo sa 2-3 razlike pa bi sudija mogao samo da ga ,,duva,, za to jedno ,,oštećenje,,...

Jasno je meni da se u zvezdu mnogo uložilo, da će se uložiti i još mnogo više, da ,,mašinerija,, radi za njih, ali brate izađi i kaži pošteno: nemamo para imamo samo za ove igrače, nemamo za pojačanja, nemamo za plate ili šta već, jurimo drugo mesto...
Ali nemoj da mi ,,prodaješ maglu,, kako se u jurenje titule može i bez Sadika, Sume, Banjaka i Asana, ali nam zato baš trebaju Jojić, Saničanin, Fejsa, Marković...

I tako redom.

Gvardiola i Murinjo ne bi osvojili više od Stanojevića sa ovim igračima, doduše Stanojeviću je trebalo nekoliko prelaznih rokova da ekipu ovako lepo dopuni i popuni.
A sad bi i Gvardioli i Murinju trebalo nekoliko prelaznih rokova da se ovih igrača nekako otarase.

Hvala Stanojeviću za sve, ali bio je na pogrešnom putu.
Uzeo je polovnog ,,stojadina,, da bi se trkao sa polovnim ,,mercedesom,, - a to ne ide pa ne ide...bez obzira ko ti i kako sudi tu trku...jeste, biće i do sudije, ali fića sa mercedesom (Jojić, Zdjelar i Marković sa Ivanićem, Kangom i Kataiem) ne može pa ne može...

A ako nam dođe Krstajić tek onda smo najebali.

Što neko reče: STRANI trener i OBAVEZNO STRANI igrači...pa da se ponadamo nečemu.
Na primer da se gol rivala ne napada dupetom nego licem prema golu, a da se lopta, ako želiš pobediti ili dati gol ne vraća NAZAD, nego ide ka NAPRED.
OGROMAN pomak bi to bio u odnosu na ovo pogrešno shvatanje fudbala koje se u Srbiji uči kao postulat, a to je: bolje lopta nazad nego lopta napred.
Pa...ako ideš na ,,nulu,, ili čuvaš nerešeno...može i da posluži, ali ako hoćeš da daš gol, pobediš i osvojiš nešto...onda teško da može...
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Sve cestitke za stanojevica..... poklonio si prvenstvo i kup 2 godine zaredom, uspeo si da NE pobedis u Sedam uzastopnih derbija, malo li je?
Ti si taj sto si dosao da "dovedes stvari u red"?
Rasturio si tim, oterao si najkvalitetnije igrace, a doveo mediokritete ("Partizanova deca"), ne dozvoljavas Natku da igra derbi....
Ti si najgori izdajnik Partizana
Ti i olos koji vodi klub, ste najodvratniji soj poltrona koji bi prodali najrodjenijeg zarad licne koristi.
Nadam se da ce ti se vratiti u zivotu sve zlo u istoj srazmeri u kojoj si naudio Partizanu.
Nemam dovoljno reci na opisem sve negativne emocije i odvratnost sto osecam trenutno u vezi sa desavanjima u nasem klubu.
Valjda ce doci i bolje sutra,....za to treba da dodju novi ljudi, kojima je dobrobit Partizana prioritet.
Nadam se da necemo morati predugo cekati da se to i ostvari.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.326
Локација
Kej Republika
Priznajem ispao sam ovca, naivno sam verovao da Stanojević ima to nešto. Da ima tu neku Marko Nikolić crtu. Da će bar da se pošiba.

Da li čovek ubedi, laže sebe? Ne znam. Valjda kad si zaljubljen u Partizan kao mi ovde, onda budeš i slep kod očiju.

Odlazak Stanoja je samo karmin kojim ćemo zamaskirsti trulo I izmrcvareno telo našeg FK-a.
Šmimka, dezodorans koji pojačava ustajali smrad iz uprave kluba.

Bilo koji seoski klub, klub iz beton lige bi skupio kritičnu masu i motkom oterao upravu sa ovim ponašanjem i rezultatima. Ali ne i mi. Nas nema. Tačka.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
a sta mislis da Stanoje ima Dragovica umesto Miletica, Rodica umesto Miljkona, Borjana umesto Stevanovica, Kataija umesto Markovica, Ivanica umesto Jojica (govorim iskljucivo o igrackim kvalitetima) da li bi dobio neki derbi? cigani imaju luksuz da dovode najboljeg strelca norveske lige Ohija, beka Valensije samo u zimskom prelaznom roku..kao da je Stanoje lud pa moze da bira izmedju Danija Alvesa i Miljkona i izabere ovog drugog. I prethodnih sezona su bile ocajne ekipe osim vecitih pa se ne secam da je neki trener imao toliko bodova u ligi. Kakve su to rezultate imali Rasovic, Tomic, Bata Mirkovic, Djukic..Hvalite Savu Milosevica sa njim smo pre 3 sezone imali 54 boda..20bodova bili iza Radnickog iz Nisa. Prezimeli u Evropi u kakvom takvom takmicenju, ali izbacili i Santa Klaru 7tim portugala, vicesampiona Rusije Soci..sakupili bodove.. Cigani su nadigrali Rendzerse maltene koji su sutirali penale da uzmu Evropa ligu, tukli Bragu, Midtjiland, Ludogorec..realno imaju nikad bolje rezultate..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
kao da je Stanoje lud pa moze da bira izmedju Danija Alvesa i Miljkona i izabere ovog drugog.
Pa ne kažem da je lud, ali recimo izabrao je Bajabeka koji je odigrao...koliko minuta...?
Izabrao je Fejsu koji je odigrao...Koliko minuta?
Pantić mu treba, Suma mu ne treba.
Banjak mu ne treba, Miletić mu treba.
I tako redom.

Znam da ne može Partizan da se ,,otvori,, za pojačanja koliko to može zvezda, ali ovi poslednji prelazni rokovi su nas koštali trofeja...
JEDAN jedini pravi igrač da je doveden, osvojili bismo nešto...

Ne pobeđuje zvezda nas sa po 5:0 svaki derbi pa da kažemo, au koliko su jači...nekad smo tu negde, nekad nas pobede za gol-dva...
Ali recimo Jojić je na svakom derbiju (osim onog kad je bio mlad) zajebao po nešto, a Moreira je (osim na jednom) na svakom derbiju uradio nešto da rezultat bude povoljan po nas.
Markec ne može da da gol celo prvenstvo, a Leonardo delio titulu najboljeg strelca sa Đurđevićem i uvek jebao ,,cigane,, u derbiju...
E to je razlika!
Dovedeš PRAVOG igrača a ne povratnika koji se oprašta od fudbala.
BAR JEDNOG PRAVOG IGRAČA!

Vrlo zajebana situacija, ali penal protiv zvezde se sudi...nemam pojma kad...svake prestupne godine? ili ni tad?
Tačno je da nas i sudije jebu na derbijima, ali Moreiri ili Leonardu ni sudije nisu mogle ništa!
I dobro, stvar je u novcu, ali...koliko nas je recimo koštao Leonardo, a koliko Marković, Jojić, Fejsa, Pantić, Tošić, itd?
I ko se više isplati?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Статус
Затворена за писање одговора.
Top