Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.311
Локација
Nis
Meni nije sve jedno dali smo drugi ili peti. Govna rade sve da nas bace od 3 do 6 mesta jer postoji sansa da neko drugi igra za 20 miliona, i tako nas potisnu za sva vremena. Cudno je da ljudi misle da je lose ako igramo za drugo mesto, kao da smo imali sanse pored drzavne kuchke da budemo prvaci.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.454
Локација
Македонија
Tri gola za tri boda.
Prvo poluvreme ocaj u drugo bolje (sto nije bilo bas tesko postici prema onome sto smo pruzili u prvom)
Na kraju ova utamica je bila onako bas stress free.
Teren oranica

Upravo - Mars napolje bando pokvarena
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Moj osnovni utisak meča je da po ko zna koji put Menig demonstrira kvalitet kada ne igra previše široko tj. kada je uz ili u šesnaestercu. Mislim da smo zreli za dva napadača. Rikardo i Menig bi mogli da funkcionišu skupa.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.021
Reaction score
7.651
Napokon neka agresivnost na lopti, napokon visoki presing..i napokon iole gledljiv fudbal(bar drugo poluvreme). Hvala Duljaju makar na tome, onu bezmudost od ranije više ne bih mogao da podnesem.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.045
Локација
vezenemam
Čestitke Duljaju na prvencu, i igračima na pobedi. Kako smo se nadali (prvo poluvreme), dobro smo se udali (nastavak, i "otključavanje brave"!)..
Natho je klasa, istinski kapiten, šteta što nema zamene ni na vidiku.
Pored reforme igračkog kadra, potrebna je i reforma stručnog štaba.
Verujem da je i Duljaj toga svestan, i da ako ostane na ovom mestu raznorazni "službenici" tipa m-pilates neće prismrdeti prvom timu.
Na kraju i na početku - smradovi/uprava napolje!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.883
Локација
Žrnov
Porodismo se!
Pavlovicu bih savetovala, zarad nastavka njegove karijere, da sto manje igra jer ce onda ljudi misliti da nesto i zna.
Pisemo 3 boda, da se malo psihicki podignemo...

Partizan ce biti drugi, ostali neka se poredjaju kako im je volja :pop:gaah:
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Moj osnovni utisak meča je da po ko zna koji put Menig demonstrira kvalitet kada ne igra previše široko tj. kada je uz ili u šesnaestercu. Mislim da smo zreli za dva napadača. Rikardo i Menig bi mogli da funkcionišu skupa.
Baš sam to spominjao u više navrata, dečko ima fin pregled igre i bukvalno uz Natha je jedini kadar da poveže sredinu sa napadačem. Malo ga zeza realno realizacija, ali ubode svakako više od većine. Za krilo toliko i nije, jer po meni i ne ume previše sa loptom, tehnički je slab, a nije ni brz onoliko koliko je to neophodno, a i da jeste, u našoj drndavoj ligi od toga ni nemamo koristi. Dijabate je pravi primer toga, njegovi kvaliteti ne dolaze do izražaja, pa je gotovo neprimetan, plus dečko je za razliku od njega većinom slučaja fokusiran na gol, pa se izgubi u nekim pokušajima driblinga, mesto da uposli nekog. Tako da Menig za naše uslove okej igrač, ako se pravilno koristi i slažem se da bi trebao da bude pozicioniran što bliže golu. E sada koga levo staviti, to je pitanje, verovatno tog Jovića ili forsirati od ovih mladjih nekog, a možda čak i nema potrebe da se iko tu stavlja, jer Urošević može to da pokrije.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Prvo poluvreme slicno kao protiv Kolubare, jako dobrih prvih 10-15 minuta, posle toga raspad gde smo bili slabiji protivnik na terenu protiv jedne skromne ekipe. Sada smo, za razliku od tog meca, dobro otvorili i drugo poluvreme, zasluzeno poveli, i onda uspeli i da zadrzimo taj nivo do kraja meca. Nije nam igra jos na nivou na kome bismo svi mi zeleli da bude, ima jos mnogo da se radi i napreduje, ali je nakon duzeg vremena vidljiv pomak napred u igri, a pobeda uz solidnu igru bi mogla i da pokrene ekipu na psiholoskom planu.

Drago mi je da se ovakva Dijabateova partija nagradjena i konkretnim ucinkom u vidu asistencije, njegov ubedljivo najbolji mec u domacoj ligi, a mozda i ukupno (ako sklonimo kvalitet rivala na stranu), driblao je, razigravao saigrace, kombinovao u pas igri, vracao se u odbranu da pomogne (mada je to nesto sto stalno radi, cak i kad igra lose), cak se i spustio jednom na poziciju zadnjeg veznog da pomogne stoperima da iznesu loptu. Naravno, pohvale i za Meniga koji je jedini igrac koji je ove polusezone u usponu forme i koji je verovatno zasluzio i vise od ovog jednog gola, samo nek ovako nastave obojica.

Brine me malo Kolorado, protiv slabijih ekipa ce biti dobar, jer je odlican u pas igri, ima osecaj da utrci napred i donosi dobre odluke kad ima loptu, ali je ovo bila jos jedna utakmica na kojoj su ga protivnici unistavali u duel igri, protiv nekog kvalitetnijeg to moze lako da nam se obije o glavu. Pritom, kada se pogledaju njegove fizicke karakteristike, ne postoji ni jedan razlog da to bude tako.

Za kraj (mada sam mozda trebao i da pocnem ovako), nikako ne sme pobeda, ni ova niti bilo koja buduca, da skrene paznju sa toga da stoka iz uprave mora sto pre da ode iz kluba, ako mislimo da imamo buducnost kao klub. Iz sveg srca im zelim sve najgore u zivotu, i da dobiju ono sto zasluzuju za ovaj teror nad Partizanom, mada znam da nece biti tako i da ce iz fotelja u Partizanu samo preci u neke nove fotelje koje su dalje od ociju javnosti, ali gde mogu da nastave da uzimaju pare kao i do sad.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Baš sam to spominjao u više navrata, dečko ima fin pregled igre i bukvalno uz Natha je jedini kadar da poveže sredinu sa napadačem. Malo ga zeza realno realizacija, ali ubode svakako više od većine. Za krilo toliko i nije, jer po meni i ne ume previše sa loptom, tehnički je slab, a nije ni brz onoliko koliko je to neophodno, a i da jeste, u našoj drndavoj ligi od toga ni nemamo koristi. Dijabate je pravi primer toga, njegovi kvaliteti ne dolaze do izražaja, pa je gotovo neprimetan, plus dečko je za razliku od njega većinom slučaja fokusiran na gol, pa se izgubi u nekim pokušajima driblinga, mesto da uposli nekog. Tako da Menig za naše uslove okej igrač, ako se pravilno koristi i slažem se da bi trebao da bude pozicioniran što bliže golu. E sada koga levo staviti, to je pitanje, verovatno tog Jovića ili forsirati od ovih mladjih nekog, a možda čak i nema potrebe da se iko tu stavlja, jer Urošević može to da pokrije.
Ja imam neku ideju da bi Andrade valjao po krilu da štrika. Dečko kao da ima neki problem sa kontakt igrom, izbegava duele na prijemu lopte pa pokušava da odigra iz prve dupli pas ili loptu u prostor. Ako bi ga recimo, levonogog, stavili na levo krilo u sistemu 442, imao bi praznog prostora da se protegne, udvaja sa Čakijem ali i da puni zemljaka i loptama na drugoj stativi. Kemistri, što bi rekli anglosaksonci, nabijem ih. Možda je preambiciozno ali, kad je već tu a za centralnog vezistu nije, treba mu naći adekvatnu poziciju i iskoristiti ga. Jović je čist ofanzivac. Ukenjalo ga je na početku jer je igrao levog polušpica. U ovom sistemu zvanom "puni sidraša da ti odloži" za njega nema dovoljno prostora. Rotirao bih ga sa Menigom na drugom špicu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Vjerujem da nam je svima pao kamen sa srca sto smo em dobili, em i ubjedljivo. Duljaj prilicno aktivan pored terena i imalo je uticaj na igru. Nek samo nastave sa radom jos jace jer, kao sto je i on sam rekao, ovo je tek jedna pobjeda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top