Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Мени је због Николића пуно срце, гробарчина , требају нам такви иако често знају да буду потцењени, у фазону и ја сам гробар па не играм за Партизан.


Углавном ухватио је форму, а плус знаш да ће сломити циганску њушку кад год може, мени довољно.

Лудо време за фудбалски клуб знаш да је талац дегена психопата, неспособних , удбаша и свих гована могућих па опет се некако плива
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Ja sam nezadovoljan igrom. Izgleda da mnogo fale i Belić i Kanute.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Severina je mnogo više doprineo igri od Meniga, iako je igrao dosta manje.
Нисам видео код Менига никакав помак....човек је равна линија и тај утисак ни асистенција није поправила и непријатно сам изненађен био кад је почео утакмицу али вероватно неће скорије добити нову шансу осим можда у купу. Северина исто....равна линија....баш некако енергетски одударају од остатка тима, беживотно делују.
Оно што могу да похвалим су бекови јер су доста стабилнији него на старту сезоне као и цела екипа у дефанзиви. Без Белића смо видно другачија екипа али и без Канутеа. Шћеку много поштујем али с обзиром на године спорост му је још већи проблем него раније. Калулу дефинитивно добитак по боку, огроман посао завршава, понавља се, једна константна енергија и залагање....да боље изводи неке техничке елементе тек би био играчина. Резултат је био идеалан, генерално игра не али опет кажем с обзиром на неповољне околности ово је испало одлично.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.791
Taj komentator je onaj sto inace komentarise cigane tako da nista ne cudi. Strepite, samo strepite. Sad razigravamo i ove sa klupe. Posto jos nije otvoreno glasanje, po meni Kalulu najzasluzniji ne samo golom, nego time sto ga ima svuda, sto smo na poluvrijeme otisli sa prednoscu. A i Menig mi je bio bolji nego inace. Ne samo asistencija. Vracao se i u odbranu. Ne znam jeste li zapazili kad je oduzeo loptu jednom njihovom kad se spremao da suta negdje sa ivice sesnaesterca. Iako, kao da je Zahid bio zaduzen da ga pokriva pa sam cesce vidjao njega. A Zahida i Takija je prosto milina gledati kako igraju. A nista ne bih zamjerio ni Severini. Trudio se muski za to vremena sto je dobio i pored naseg takvog rezultata ne zamjeram ni sto je bio sebican u nekim situacijama.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Jos jedna pobjeda naseg Partizana!
Kalulu i Nikolic napravili razliku, Nikolic pogotovo, diplomirao ovu nasu ligu sa odlicnim:respect.
Stojkovic sve bolji.
Menig kao daje znake za bolje trenutke.
Saldanja standardno dobar malo koncetracije u odredjenim momentima, da ne zuri.
Steta za Bazdarov za promasaj :(, znacilo bi mu.
Scekic spor, neoprezan, netacni pasovi, samo backup moze biti kad je vec rezultat rijesen.

Ceraj dalje, slijedeci je Vozdovac i nadam se da ce Belic biti 100% zdrav jel tim nije isti bez njega.
 
Последња измена:

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Kad se mora i Severinu pohvaliti, onda situacija postaje zaista ozbiljna :D Steta sto nije dao bar jedan gol, a zasluzio je. Falili su u sredini Belic i Kanute, vidjelo se pogotovo u prvih 60 minuta da ne moze Scekic ni jednog od njih da odmijeni. Preskakali smo sredinu, Zahid i Saldanja su morali do centra da se vracaju po loptu. Srecom, Kalulu i Mening/Nikolic su olaksali stvar, a posljednjih pola sata je bilo cisto zadovoljstvo. Odbrana odlicna. Kad se vrate Belic i Kanute, uz rast forme ostalih i mogucnost doprinosa cak i Meniga i Severine sa klupe...bice ovo vrlo dobro.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
Samo sam odgledao zadnjih 30ak minuta, i izgleda da sam ubo pravi period. Lepo, rapsodicno, sve mnogo bolje od onog jo-jo fudbala od pre mesec dana. Pa valjda ima malo i do trenera. Danas me je kupio sa onim ludackim potenciranjem vozdovca u nedelju. Takav stav mi ne daje samo nadu, nego i opravdan optimizam glede nastavka sezone. Ovo vam pise iskusni pesimista:D
Severina mi je bio sasvim ok za ono malo sto sam gledao.
Drago mi je za meniga sto je poceo, i imao ucinak na kraju.
Cast belicu, koji je trenutno nas najbolji igrac, ali moj definitivni ljubimac ovog tima je taki. Volim vic, sta cu!?
Sumnje nema filip stanic je smisljeno skrajnut sa prenosa pfc. Majku im jebem, pa svako kolo stavljaju sve grdjed i grdjed. Kapiram da ce do derbija zaposliti milojka, iako im politicki oponira.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Koliko nasi fudbaleri vole Partizan, veliko postovanje i ljubav za sve ove momke, ako iko zasluzuje da osvoji titulu to su oni. Jedan kratak snimak iz Arene sinoc, gde je Belic posebno u transu :D


Ko zeli moze da pogleda mnogo duzi klip (fudbaleri su u u donjem levom uglu), Bazdar i Stjepanovic su ostali bez glasa, a Natho i Kalulu kao da su ceo zivot u Partizanu.


Morao sam ovo da podelim jer sam se odusevio emocijom ovih momaka :respect.
 
Top