Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Текстове А. Јоксића, одгајаног у свима нама познатом "Журналу" и под будним оком З. Стојадиновића, сматрам респектабилним и битним у спортском новинарству колико и рубрику о пијачном барометру у озбиљном дневном листу.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Obzirom da vrlo dobro znam na cijem je platnom spisku bio dok je srao po bivsem treneru,jako me zanima ko je sada nalogodavac.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
ја сам већ писао и мој ставе је непромењен .. Марко Николић би требао да остане тренер ПФК-а ... !!! У Србији тренутно нема тренера који би могао да води наш тим а они који би то могли су у иностранству и у лошим односима са садашњим лоповским уо ... дакле остају нам опције Николић , неко из јсл или странац .. ?!! па опет некако гласно размишљам у вези Друловића али он је тренутно заузет око " националног тима " и по мени није лоше решење једног дана да замени Николића ..

зашто Николић ?!! 14 победа и један пораз ( :respect ) ... он и играчи оставили су нам јако много материјала за препричавање у годинама које долазе .. утакмице против Слободе , Рада , јагодине ... дерби ( и ПОБЕДА ) какав се вероватно неће поновити у наредних неколико деценија ..

и поред стравичног притиска јавности , судија , черге , политичара Партизан је играо и побеђивао !!! да овај Тим Партизана има карактер показао је у утакмици против јавора која је по мени можда била и једна од најтежих у овој полусезони ( а можда и у читавој ?! ) , не због квалитета и игре противника већ због тога што је на тој утакмици кулминирало све оно што се ( углавном ван терена ) радило против Партизана !!! поништен гол , недосуђен пенал , повређен најбољи играч ПФК-а , подељени картони па и поред тога смо их ДОБИЛИ !!!!

већина тимова који су играли против Партизана ове полусезоне имали су гол или два предности ( Партизану се нису досуђивали пенали , поништавали су се регуларни голови док су се са друге стране судили пенали са 19 метара против нас ?!! ) и у таквој атмосфери је јако тешко играти и остати концентрисан само на дешавања на терену .. да смо поред свега наведеног то и успели показао је гол Фофане у буквално задњем минуту ове сезоне ...

а не могу да заборавим и поново рођене фудбалере ( Брашанац , Лука , Којић , Станковић .. ) за чији напредак у игри је по мени одговоран опет тренер Николић ... има још простора за напредак и очекујем да следеће сезоне све то буде још боље и енергичније ( ако буде све како треба очекујем да млађани Живковић покаже свој пуни потенцијал .. )

да не дужим .. Николић као и цео Тим имају моју подршку и надам се да ћемо и следеће сезоне поновити овакав резултат .. ( а да ли ћемо бити шампиони ту не одлучују зелени терен већ игре ван њега . Као што се ове године показало и доказало ... џаба нама и Клопп да дође за тренера ако ће да се понови ово што се радило овог пролећа .. !!! ) .
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Markov Partizan je ovu polusezonu odigrao onako kako Partizan i treba da igra domace prvenstvo... izdominirali smo protiv velike vecine, nismo im dali sansu ni da prdnu. Neke tvrde utakmice smo dobili puni samopouzdanja, a kiksevi se desavaju, mada po mom misljenju Vojvodina nije kiks...a (mnogi ce mi se sada smejati ali briga me) i Napredak nije kiks, to su dve utakmice gde su nam podovi direktno uzeti od sudija (lopovski penal, i sa druge strane namerno seckanje igre svaki put kad predjemo centar sviranjem faulova na svaki kontakt a opet ne kaznjavanje protivnika, i tako cak 30ak puta tokom utakmice?!?!). A cak i sa izgubljenih 7 bodova ovo je zaista bila kvalitetna polusezona, mnogi su iznad vec napisali da bi u svakoj normalnoj ligi ovakav bilans nama doneo titulu sampiona..ali jbg sa druge strane smo imali najbolji tim u evropi :puke

Sve u svemu, Nikolic je trener koji je ostvario odlican rezultat i kao takav zdravorazumski ne bi smeo biti zamenjen (dobro ne treba menjati zar ne?). Ipak ovo je Partizan, a znate svi koliko zdravog razuma ima nasa uprava......
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jel smo mi poklonili Trujica ili se vraca opet?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ako ćemo da se krpimo Trujićem, bolje da ostane Luka.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Trujic je vlasnistvo Napretka. Nama treba bar jedan jak stoper, jos jedan za rotaciju (odlaze Stankovic i Obradovic), zatim treba nam i desni bek, kao alternativa Vulicevicu, osim ako Marko ne odluci da to bude Pauljevic, onda i zadnji vezni, ubijedjen sam da ce otici Drincic. Pravu 10-ku nemamo,na kapitena se ne moze odlanjati, tacno se vidjelo ovog proleca koliko tesko iznosimo loptu, maltene od golmana, stopera koji ima kvalitetan pas nemamo, a ni ofanzivnog veznog, ne moze sve Drincic, postajemo ogranicena ekipa. Nekim kvalitetnim krilima se ne mozemo pohvaliti, Zivkovic stagnira, ne pravi razliku u ovoj ligi, kamoli za Evropu, sto se Luke tice za rotaciju i nekih 20 min, je koristan i moze da posluzi.
Kad bi realizovali trenerove zelje bar u procentu od 90%, imali bi izvrstan tim, vjerujem. Ali treba vidjeti ko ce otici, bojim se scenarija da igraci odlaze par dana pred evropsku utakmicu kao i vazda sa ovom upravom, odvratnom.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Odušeljvavaju me ove znalačke analize malog Živkovića... sad stagnira, pa će da počne da nazaduje, pa da štedi noGice......

Svaka sličnost sa barem još jednim našim igračem je sasvim namerna :wink:
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Andrija je strašan talenat, ali je i mlad dečko i usponi i padovi su neizbežni. Ako ostane kod nas, a nadam se da hoće, mislim da će mali biti među našim najboljim igračima.

Za Luku se slažem da je dobar samo za rotaciju i ništa više. Trujić nije ništa bolji od njega i po meni nema nikakve potrebe gomilati igrače sličnog kalibra. Ako ne možemo da se pojačamo na određenoj poziciji, bolje da tu ostanu oni koji su već tu.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
У Хумској одахнули, Шкулетић нема мононунклеозу

30 мај, 2014 Петар Шкулетић нема мононуклеозу! Нападач Партизана је у Црној Гори, где је већ на одмору, ишао на додатну анализу и сазнао лепу вест – првобитна дијагноза није тачна.
(ФОТО: ФК Партизан)
Стручни штаб црно-белих може да одахне, уместо предвиђене шестонедељне паузе најбољи стрелац Парног ваљка ће се, највероватније, ставити на располагање Марку Николићу већ 14. јуна, првог дана припрема.


zurnal.rs
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
http://www.mozzartsport.com/vesti/bezanje-od-odgovornosti-nikolicu-svi-krivi-osim-njega/77314

Da li je trener Partizana dorastao poslu u Humskoj 1?

Bežanje od odgovornosti: Nikoliću svi krivi osim njega

Valjda nigde u normalnom fudbalskom svetu takvo ponašanje nije primetno kao u Srbiji - da se izgovori traže četiri meseca unapred. Možda je negde zabeleženo da se „sezona lova na veštice“ otvori pre nego što počne jurnjava za loptom, ali verovatno retko gde ima da trener javno optuži „rođenog“ igrača da – laže!?

Zato je*Marko Nikolić*jedinstvena ličnost ovdašnje sportske scene, jer je na kraju panične potrage za krivcima što je ispustio šampionski pehar klizećim startom „udario“ naBranislava Trajkovića. To što ga je udaljio sa treninga ili poslao na prevremeni odmor apsolutno je pravo trenera, ali šef struke Partizana dužan je javnosti objašnjenje kako se „ništa nije desilo“ ako je*štoper priznao da je varničilo*između njega i*Saše Markovića. Sami izaberite kome ćete da verujete:*Trajkoviću*- koji je potvrdio pisanje medija da je bio u, doduše, verbalnom sukobu sa saigračem - ili*Nikoliću, prema čijoj oceni u Zemunelu nije narušena atmosfera, ali se svaki sledeći put kad trener Partizana nešto izgovori zapitajte da li je iskren i držite na umu podatak da su mu od sedam dana u sedmici na šest treninzi zatvoreni. Logično bi bilo da prikriva taktiče zamisli, ali poslednja dešavanja navode na dilemu drži li tako van očiju javnosti sukobe većih razmera. Na primer: fizičke obračune među igračima za koje neki tvrde da su se dešavale još na pripremama u Antaliji.

Nikolićev*udar na*Trajkovića*i – utisak je - jedva dočekano držanje slova medijima*(„vi sve znate, vi sve pišete*završni je izliv nezadovoljstva koji pokazuje da se više bavio sporednim stvarima, a manje primarnim poslom - fudbalom. Jer, otkako je došao iz Vojvodine, uprkos činjenici da je napravio tri kiksa koja su ga koštala titule, još se nije odvažio da izgovori rečenicu:
„Ja sam kriv“.

Umesto analize sopstvenih grešaka u Novom Pazaru, Kruševcu i duelu sa Novosađanima, verbalni ataci na sudije postali zaštitni znak*Marka Nikolića*i sve da su u Partizanu u pravu kad kažu da su sputavani, a da je Crvena zvezda imala „pomoć prijatelja“ (za šta Grobari stoprocentno smatraju da jeste), možda bi im korisinije bilo da su energiju usmerili samo na teren. Ovako je ispalo da je*Nikolićeva*nervoza usled kikseva nesvesno prelazila na igrače, otuda i ne čudi ako su se tukli. Čija je to odgovornost?

Čoveka koji je nasledio bod prednosti i dobio, prema opštim ocenama, sve što je tražio u zimskom prelaznom roku rukovodioci još nisu pozvali na „saslušanje“ zbog izgubljene titule. I neće. Kažu, dobro radi. Tako smatraju isti oni koji su smenili*Jokanovića*posle dve duple krune i plasman u Ligu Evrope,*Stanojevića*posle tri trofeja i Lige šampiona za dve godine,*Rašovića*koji im je „ugasio požar“. Zato*Nikolić*ne bi smeo da živi u zabludi da je dobio poverenje rukovodilaca na duge staze, jer Partizan ne funkcioniše tako. Nikad nije i teško da će skorije. Istini više paše činjenica da, čak i ako bi mu uručili otkaz, u Humskoj 1 nemaju koga da postave na klupu.

U svakoj drugoj situaciji bio bi bivši. Ovako,*Nikolić*bi morao da bude svestan da Partizan nije ni Rad, ni Vojvodina, kao i da treneru crno-belih ne priliči da krivce traži na drugom mestu. Ako ga je u prvih nekoliko meseci usled ogromne tenzije i nenaviknutosti na prilike u Partizanu veličina kluba progutala, naredni bi mogli da pokažu da li je zaista dorastao ovom poslu. Što pre se okane priče o sudijama i nevidljivih stega da mu novinari rade o glavi (a takvu zabludu neki njegovi prethodnici plaćali su otkazom) biće bolje i njemu i klubu. Samo u slučaju totalne posvećenosti terenu možda i uspe da opravda reputaciju koja ga je i dovela u Humsku. Da je najtalentovaniji trener mlađe garde u Srbiji.

Treću šansu neće dobiti...

Svaka cast za tekst koji si naveo, objektivno ciganski nema sta, kad se doda tome jos tvoja nepristranost pri poredjenju Rasovica i Nikolica, onda se ovom tekstu ne treba nista dodati ni oduzeti. Ko da ga je bard sportskog novinarstva u zemlji Srbiji Andjus :pickaciganska pisao licno.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ovaj mali izgleda mnogo slabasno, nekako mi 82 kg izgledaju malo nafilovano kad ga pogledam

Nek mu je sa srecom
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Kada vidim ovakve visprene i dubokoumne izjave vrlog nam predesdnika,sto je okacio @Nemanja_1975 iz ruznala, dobijem osip koze momentalno...

Zar nije Mutavi preneo ovlascenja na burekdziju i ekipu dok mu traje sudski proces?

Koji se kurac javlja,samo nam cupa zivce....
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Sto se mene tice Nikolic je odradio sasvim dobar posao. Svima, pa i ciganima je jasno da smo mi najbolji tim u ovoj zemlji, sto smo dokazali u direktnom okrsaju sa njima i to dosta ubedljivije nego sto rezultat kaze, ali su oni jednostavno morali da budu prvi. Ako zadrzimo ovu ekipu, nema sumnje da cemo tu cinjenicu potvrditi i u Evropi, a cigani ce tesko dogurati do sredine Avgusta.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Odušeljvavaju me ove znalačke analize malog Živkovića... sad stagnira, pa će da počne da nazaduje, pa da štedi noGice......

Svaka sličnost sa barem još jednim našim igračem je sasvim namerna :wink:
Svaki put se osetim prozvanim kad pominješ ovo čuvanje nožica i nije mi teško svaki put da dam odgovor. Ovo su već provokacije, drugačije ne mogu da tumačim. Jel zaista teško shvatiti da čuvanje nožica i neizlečivost trbušnog zida nisu izmišljotina navijača? Već sam pisao ali je lakše praviti se lud i stalno potencirati trabunjanje nas par oko Lazara i tako ubediti druge da budale izmišljaju. Postoji dokumentacija, postoje ljudi kao svedoci svega a oni su u klubu, nisu kretenski navijači sa foruma koji izmišljaju jer mrze mlade igrače, a neke/nekog od tih sigurno ceniš i imaš poverenja u njih/njega. Ali ti ljudi ne mogu da izadju i kazu da je ta famozna povreda bila čista izmišljotina potkrepljena papirima nekog doktora kojeg niko nikad nije video. Naravno, taj doktor je doktor agencije kojoj je Lazar prodat.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.246
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Lazar je zaista imao tu povredu, Mihajlovic mu je nasao doktora u Londonu.

Nema potrebe za pljuvanjem decka. Uostalom, i kao takav je bio jedan od glavnih faktora osvajanje poslednje titule.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Nađ završio misiju u Humskoj

M. B. | 30. maj 2014. 20:52 | Komentara: 0
Došao sam u klub i nisam imao prilike da razgovaram sa bilo kim vezano za moj status. Ugovor mi ističe sa poslednjim danom maja, a kako nema nikakvih nagoveštaja za dalje, izgleda da je sve jasno - kaže Nađ






Albert Nađ foto arhiva VN


PARTIZAN će ovog leta morati da poradi na ojačanju igračkog kadra, prvenstveno na ojačanju defanzive, koju očekuju korenite promene, a kome će pripasti čast da obavi taj posao i dalje je velika nepoznanica. Aktuelnom sportskom direktoru Albertu Nađu danas ističe jednogodišnji ugovor sa klubom iz Humske i kako do juče na tu temu nije bilo nikakvih razgovora prilično je izvesno da do obnavljanja saradnje neće doći.




Da podsetimo, nekadašnji kapiten crno-belih tokom prethodnih godina u nekoliko navrata "gasio požare" i u svojstvu koordinatora za sportska pitanja završavao poslove vezane za prelazni rok. Nađu je prvi put na kraju prošle sezone ukazano poverenje da zvanično vodi sportski sektor, ali je jednogodišnji ugovor pokazao da su relacije sa vrhuškom kluba daleko od idealnih.
- Došao sam u klub posle nekoliko dana odmora i nisam imao prilike da razgovaram sa bilo kim vezano za moj dalji status. Ugovor mi ističe sa poslednjim danom maja, a kako nema nikakvih nagoveštaja za dalje, izgleda da je sve jasno - kaže Nađ.
Predsednik Dragan Đurić tokom jučerašnjeg dana nije odgovarao na naše pozive ni na poruke vezane za status Alberta Nađa što predstavlja jasnu naznaku da će od ponedeljka klub iz Humske krenuti u potragu za novim sportskim direktorom.
- Normalno je da niko od nas ne može da bude zadovoljan sezonom koja je završena bez osvojenog trofeja, ali je svima jasno da je bilo i dosta dobrih stvari. U derbiju smo pokazali da smo bolji od večitog rivala, a druga je stvar što jedan poraz i dva remija nisu bili dovoljni za više od drugog mesta. Moje je mišljenje da smo slabu partiju pružili samo u Kruševcu - zaključio je Nađ.

novosti.rs
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Добро је да није поменуо како ће остати ''војник Партизана''.

Некад капитен, данас само бивши члан Управе који одлази на мала врата.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Samo je slucaj Moreira dovoljan da zazalimo sto si ikada bio sportski direktor.Neko drugi ce ovde vec nabrojati ostale grehove...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top