Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ja o košarci pojma nemam očigledno, a ovom Gordiću bih večeras uručio otkaz. Slaviću dan kad se ugasi ovo govno od kluba koje se zove mornar.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Pa jebote celu utakmicu za 3 da do sutra sutiramo nebi uboli i gle cuda cudotvorac i nazovi organizator igre Gordic a kasnije i njegov kolega Kodi sutiraju prokletu trojku a u pm bre...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
To je to od ove sezone.Play off je sada samo u domenu teorije. Sramotna igra Tomasa, Zagorca, nakon poslednjeg timeout-a odigramo onakav napad sa sutem Gordica preko njihovog centra? Filipovski, ukoliko ti nisi nacrtao ono, Gordica na hlađenje par utakmica, ukoliko si ti ono nacrtao onda zajebi ovo zanimanje.
Zagorac reprezentativac? :buhaha :buhaha :buhaha
Ostoja, zajebi pojačanja koja planiraš, bolje rastereti još malo budžet.
 

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad
Ljudi da li sam ja možda subjektivan, ali mi se čini da nas sudijska govna uništiše večeras
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.457
Mene više brine to što mi nemamo ideju taj poslednji napad, prosto čovek zna da ćemo da zaseremo.

A ABA liga je liga bez briga, ne donosi ništa.

P.S. Faul Jaramaza u napadu ne da nije postojao nego :pop
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ako vec ovaj Partizan mora igrati kako Gordic zeli onda koji ce nam kurac trener nek bude i to.
Do sada sam uvijek branio Zagorca, ali posle ovoga veceras sam sa sobom treba vidjeti zeli li on igrati kosarku ili ne. Da ne muci i nas i sebe.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.474
Локација
Novi Sad
4 utakmice sa -1

Dobra stvar je sto smo sa ovim porazom osigurali da nam niko neće dirati trenera za narednu sezonu.

Šupičkumaterinu.

Samo rad i dobar filter pa da iznenadimo dogodine...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Katastrofa..u trecoj cetvrtini kao da su izasli neki drugi igraci..Tomas totalno indisponiran sto se tice suta (za skokove svaka mu cast)..Gordic pokusava neke stvari koje se ne rade ni na treningu..Dve svetle tacke u ovoj utakmici CMM i Mozli..treba njima nekoliko dana recenica " trening u 6 ujutru" uz treskanje vratima...
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Cijeli napad on ceka i sutira 3 preko ruke....dje mj dana bi te budio u 5 ujtro da peres sudje cijelom naselju mudonja
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top