Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Milenko prvo gostuje, pa posle će i na konak kod Tegija pošto se još nije smestio, a voditelj SOS koša se ponudio :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ceo dan sam imao sos kanal i sad mi nestane kad treba emisija da pocne :( :banghead
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Kako se odmah,na prvu,vidi da je dobar i vaspitan decko...samo da udje u ritam i da posle Nove godine krene da igra kako zna i da skuplja skokove kako zna :D
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Dobrodosao Milenko i neka te zdravlje prati i da nastavis tamo gde si stao !
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Gledam Tepu kod Tegija i imam utisak kao da doktor nauka daje odgovore, tecno,koncizno bez postapalica. Mnogo je sazreo, ocekujem da donese jos jednu dozu ozbiljnosti i sigurnosti u ovu mladu ekipu, dobrodosao majstore!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Gledam Tepu kod Tegija i imam utisak kao da doktor nauka daje odgovore, tecno,koncizno bez postapalica. Mnogo je sazreo, ocekujem da donese jos jednu dozu ozbiljnosti i sigurnosti u ovu mladu ekipu, dobrodosao majstore!
Ma on je i kao klinac u prvom mandatu u KKP izgledao i pričao zrelije neg' mnogi iskusniji!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nije to slucaj samo sad, siguran sam da bi Dejan Musli bio respektabilan evropski centar kada bi mu se svirali/ne svirali fauli po istom kriterijumu kao i ostalim respektabilnim evropskim centrima.... Ima tu i do tehnike i do samopouzdanja i do ramenog pojasa i do tajminga i do eksplozivnosti..., ali sam siguran da je Dejan Musli jedan od najnezasticenijih centara u Evropi.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
442
Reaction score
340
Локација
NBG
Ljudi ja ne pamtim u zadnje 2 godine ovoliku guzvu za karte, znate koji red. Bice krcat pionir. IDEMO BREEEEE!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Kad završimo sa CSKA, ako ne daj bože puknemo, mogao bi klub da organizuje praćenje poslednjih 15 minuta utakmice iz Pariza. Da spiker javlja promene ili da se pusti utakmica na onim bimovima za reklame po ćoškovima. Da ostanemo svi u hali, i mi i igrači i čekamo da vidimo hoće li Željko i njih "pustiti". MOžda je glup predlog i malo ponižavajuće za klub da nakon poraza "naglas" prati rezultat druge utakmice, ali još mi gluplje da se raziđemo a mogli bismo svi zajedno da proslavimo plasman u Top 16. Uostalom, ako im je to bezveze, neka dobiju CSKA i mirna Bačka. :D
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Izgleda da za Cska nece igrati Voroncevic povredio se protiv Himkija.Imam neki ludacki osecaj da dobijamo Cska a nije da sumnjam u Zeljka :D.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Жељку хвала што нас је пустио :D али више од њега ништа не тражим.
Још после онога дебакла у Москви сам вјеровао да ћемо им вратити за то у Београду.
И то ме увјерење држи и данас, јесу они јаки али нису непобедиви а поготово то нису у паклу Пионира.
Ми смо тада одиграли испод сваког нивоа и слободно могу рећи да је данашњи Партизан много јачи од онога који је играо у Москви иако су играчи остали исти.
Имамо прегршт мотива да их добијемо, од самог пролаза у топ16 до жеље за осветом.
А ко је бољи осветник од Партизана и Дулета Вујошевића :D :pickaciganska знају зашто.

едит: каква је краљица ова са снимка :respect:partizan_fan:
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Dobro nam dosao Milenko! Da pomognes i sebi i nama (i igracima i navijacima).
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dobro nam dosao nazad Milenko! :D:

Svim srcem ti zelim da ti ovaj boravak kod nas bude uspesniji nego prosli put!:ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top