Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2016.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.971
Локација
Žrnov
Jel nas pokrao sudija? Nije. Da li smo imali +5 na dva minuta pre kraja? Jesmo. Malo dostojanstva u porazu ne bi skodilo.

Ne bih se baš složila da nas nisu pokrale sudije.. možemo da diskutujemo da li je bilo presudno ili ne, ali bar po jedan faul naših ključnih igrača je bio barem upitan, ako ništa drugo...

za ostalo što si napisoa je slažem.

Miloja volim, ali trofej ću mu čestitati kada ga bude osvojio sa Partizanom.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Glupo je uopšte pokušavati sebe ubeđivati da poraz kao poraz nije strašan, bez obzira na sve okolnosti i našu ulogu autsajdera sa kojom smo doputovali u Niš. Posebno posle utakmice u kojoj smo vodili do samog kraja i takoreći je imali dobijenu u rukama.
Ali, opet ne mogu da ovaj poraz prihvatim tako tragično kako ga mnogi ovde prihvataju. Meni je mnogo značilo to što smo se vratili, što smo opet svima pokazali zube i stavili svima do znanja da su se zajebali ako su mislili da su nas sahranili. Posebno mi je drago što su ovi povampireni shvatili da se kompleks stican decenijama teško briše, bez obzira na kintu i stanja na tabeli.
Sabraćemo se, skupiti i biti još bolji. A onda, drž'te gaće svi.
Na kraju, još jednom: Bravo, Crno-beli!!!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Ajde bre ne lupetaj !!!!

Moderatori, molim vas ,izbrišite ovu budalaštinu !!!!


Ne treba da se obrise, treba da ostane i da se urami pa da vec jednom prestanemo sa tim mitom da nismo isti.Procitaj samo komentare.Jedina razlika je sto smo imali bolje rezultate pa nismo imali toliko prilika da budemo isti.

A da mi vratimo Peru pa da nas rutinira FMP, cisto da se ubuduce ne nerviramo nad tesno izgubljenim finalima?Sramota sta pojedini pisu...

A za nasladjivanje cigana me zabole kurac.Oni poslednjih 15 godina navijaju za 30 klubova, sto svojih, sto polu-svojih, sto evropskih.Slobodno neka citaju.Vise ce njih da boli nasa mirnoca nakon poraza nego sto ce nas da boli sam poraz.

EDIT: I da ne zaboravimo.Mega je do finala igrala protiv Metalca i protiv tima kojeg sad cak ne mogu ni da se setim.Mi smo igrali protiv timova koji jedino sto bi vise voleli od toga da nas pobede bi bilo kad bi mogli da nas ubiju.Velika je to razlika u ovakvom takmicenju.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Bravi crno-beli, bravo.

Ne znam za Vas, koji se žalite što smo se ispucavali, a ko je to mogao pod košem da nam završi napad? Koprivica, Vilijams, Džons?
Ovakve utakmice, sa ovakvim sastavom, mogu samo da se dobiju na prangiju, nikako drugačije.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Nemoj da zaboravimo da pohvalimo navijanje u Nišu .

Hvala svim ljudima koji su nas učinili ponovo ponosnim dok smo gledali prenose na TV-u.

Tim je ginuo ,hala se tresla ,trener je genije ,idemo dalje...

Sve ovo večeras i sinoć je podsećalo na neka stara vremena .Falilo je par tih košea na kraju , jebiga ,ovo je 120% od ovog tima , kad nešto ne može,onda ne može.

Još jednom , hvala igrači,hvala treneru i hvala navijačima koji su bili u hali !!!
Biće to sve ok ,videćete !
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Онај Едов излазак лопте, па онда примамо тројку, па Вилсон губи лопту, па Луваву изједначује, па Едо поново маши за 3 па Луваву за вођство и то је било то.
Реално остаје још да будемо трећи у КЛС да осигурамо АБА лигу и да се надамо позиву ФИБА да играмо макар то уз АБА лигу.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Браво црно - бели, браво Партизане. Ова екипа је одиграла близу своје горње границе.
Мега је физички много изнад нас,борили смо се до максимума и ја сам тиме задовољан. Жао ми је што нема трофеја, али када трезвено размислим, немам нашима шта замерити.
Не знам колико сам објективан, док не бих снимак прегледао, али ми се чини да смо оштећени суђењем. Нпр. пети фаул Вање није постојао. Али, требало би видети да није било таквих ствари и на њихову штету. Весу баш готивим, Милоја мање, ал нећу да будем лицемер да им било шта честитам.
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Cestitke Dziletu i momcima na borbenosti..
Dali su sve od sebe,vodili 39 minuta ali nismo imali srece ni znanja u zavrsnici..
Glavu gore , dali ste sve od sebe nema rec da vam se prigovori..
Volim Partizan !!!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Imali smo dve teske utakmice protiv nalozenih limenki, velika je to iscrpljenost, i fizicka i psihicka, a malo vremena za oporavak.

Nema tu brige, Dzile zna sta radi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Prosusmo mlijeko na kraju ipak. Mnogo bi bilo bolje, vjerujem i za same igrace i uopste sve nas, da smo ovo osvojili. Ovako smo se podsjetili da jesmo limitirani (iako smo bili i povrijedjeni i umorni), ali ne mogu da ne zalim. Pogotovo kad smo, uprkos svemu tome, vodili do pred sam kraj.

Jedino sto me nervira, iako neki misle da je moralo tkao, je to sutanje trojki. Pogotovo kad ona nije neophodna. Nakon prvog poluvremena sam ocekivao da ce nas stati sut, sto se i desilo bas kad ne treba.

Ja se i dalje nadam da mozemo uzeti nasu ligu. Ajmo crno-beli!

Svaka cast Grobarima na navijanju, sinoc pogotovo, ali i danas je bilo dobro.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ne bih se baš složila da nas nisu pokrale sudije.. možemo da diskutujemo da li je bilo presudno ili ne, ali bar po jedan faul naših ključnih igrača je bio barem upitan, ako ništa drugo...

Судије су урадиле сасвим довољно. То што смо и поред свега имали прилику да добијемо, па је сами упрскали, чини да изгледа како тај утицај и није био посебно учинковит, али да имају и они чиме да се похвале, то свакако.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Rekoh ja posle prvog kruga da su igraci fmp1 imali jako prost zadatak protiv mas, da nas izubijaju i izmore sto vise, jos im je ona neizvesna zavrsnica u tone samo pomogla. Tako i bese, crkli smo posle prve utakmice vec. Protiv fmp2 ne treba ni govoriti koliko smo se iscrpeli, ovoga puta i psihicki. I za kraj Mega koja zaista igra dobro, ma sta ko pricao. Ponestalo je snage za sam kraj, nije ovo bio samo kraj jedne utakmice, ovo je bio kraj jednog, za nas najvise od svih ekipa, izuzetno iscrpljujuceg takmicenja. Zato smo i potrazili 'krace' i 'brze' resenje da resimo ovo - trojkama. Hteli smo da zaobidjemo tezi nacin, da sa prednoscu 2-3 poslednja minuta cvrsto i jako privedemo kraju, da ulazimo, trcimo, guramo se i prodiremo, trosimo vreme i jurimo faul protivnika za bacanja. Moglo je i ovo sa trojkama da prodje, da je usla ona Muriceva vec tad bi to bilo to.. Ili bilo koja sledeca. Ali jbg da baba ima muda bila bi deda. Mozda bi neka druga ekipa imala vise mentalne i fizicke snage za kraj.. Ali ljudi aman znate li bre vi gde smo mi bili pre mesec dva samo... Znate li bre vi koje je to psihicko praznjenje sto smo od ispadanja dosli do ovde gde smo sada, i onda preko svega ove tri uzasno mucne utakmice.. Pa nema se bre vise energije aman.. Ovo nam je trenutni maksimum, i momcima svaka cast, svima, od najboljeg do najgoreg. I mozda i jeste trenerova krivica za veceras, ali da ga jebem, dosao covek, ekipu iz kanala povadio, zaredjao silne pobede, doveo ekipu sa zadnjeg na peto pesto, dobio cigane dva puta, uzeo im trofej, doveo nas do finala... Sto se mene tice njemu ostaje naklon do poda!!
Stvara se neka baza za dalje, imamo je na klupi, sada moze jako lepo da se odradi i na igrackom planu pa da digodine sve to bude puno bolje. Nece biti lako, ali bar neke osnove za to smo poceli da postavljamo.. Obnavljamo urusenu kucu.. Ciglu po ciglu!

P. S. Neko spomenu da bi Peru za ovakaj kraj utakmice rascerecili. Pa nego sta nego da bi. Ne sme se uporediti Pera sa Dziletom, nikako. Svaka Peri cast kao Partizanovcu, on je za mene legenda, bio i ostao. Ali on je iza sebe imao jako veliko nezadovoljstvo svih jer je celu sezonu uzasno vodio ekipu, dok sa druge strane imamo coveka koji nas je vec sada puno zaduzio koliko nas je povadio... Naravno da ne moze da se reaguje isto za obojicu, i mi smo ljudi od krvi i mesa.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Solidna nasa partija, mozda je Dzile malo previse usao u trcanje s Megom, ali drzali smo se dobro, s obzirom kakvu ekipu imamo.
Ono sinoc je bila magija :respect defanzivna klinika, nije bilo realno ponoviti tako nesto. Imamo takve jednosmernosti u rupe u timu, a opet licimo na nesto ozbiljno, to je jednostavno trenerski pecat.
Vilijams recimo kada se skoncetrise ( a to cesto i nije slucaj) je odlican i timski i 1 na 1 u odbrani, ali opet cesto ima Oto Porter trenutke da zaboravi da prati igraca.
Svi igraci imaju neku ulogu i voljni momenat i ovo konacno nekom siluetom lici na onaj KKP koji volimo, e sad jos samo da se promeni 80 posto tima :D
Ne moze Dzile jbg da izleci Milutinovicev manjak kosarkaske hrabrosti, Vilsonovo totalno nepoznavanje kosarkaske ( ne basketaske) timske igre, kako drugacije opisati onaj potez sa zaletanjem u pola napada i povratnom (?) ili to sto je Muric umislio da je Kari, Lilard ko vec pa ispucava 10 trojki po poluvremenu ( na stranu sto je u odnosu na ostatak ekipe stvarno kvalitetniji).
Ipak ovo ima obrise necega sto moze nekad da lici na nesto.
Voleo bih vise nesto da napisem o sinocnjoj utakmici, ali to je jednostavno nemoguce, nije realno recima opisati onakvu odbrambenu rapsodiju sa jednom od najgorih defanzivnih ekipa u novijoj istoriji KKP. Defanzivna poezija.
Da ne bude da pravim od Dzileta bozanstvo, imam realnu sumnju da je osobina koja ga je sprecila da pravi vrhunske rezultate u dosadasnjoj karijeri, slabost pod pritiskom, slabije vodjenje uslovno receno sampionskih ekipa.
Opet nije ni DV nekada briljirao u tome, voleo je da skida pritisak na sve nacine, pa je s vremenom stekao rutinu, tako da sam optimista.
Odigrali smo ovaj kup Partizanski...

Koliko ti lupas gluposti, neverovatno. Kriviti Bozica za vecerasnji poraz, koji nije s ekipom nekoliko meseci...sta je s mozgom? Mada, kad' vidim kakve fore prosipas, ne cudim se sto imas takvo misljenje.

Zadnje vreme doslo. VJ@NS-u spocitava gluposti o kosarci clan koji je uber sarkazmom tvrdio da Dzikicev dolazak nista nece pozitivno doneti.


Ako ti nije jasno na sta se misli mozes da se potrudis da citas izmedju redova u Dziletovim izjavama, kao sto je ova
Zameram mojima što nisu prepoznali momenat kada je utakmica ušla u bonus. Još nismo ušli u automatizme da to samo prepoznajemo

U sustini poceo je da uci igrace nekim osnovnim stvarima. Samo ono sto jeste tacno je da za to nikako nije kriv Pera, a ni Kecman ni Vule koji su svi zajedno dosli bez iskustva tu gde jesu. Kriv je onaj ko ih je postavio.
 
Последња измена:

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Ja ne znam šta vi ljudi očekujete, da Milojević plače zato što je osvojio trofej? Očekujem ga u Partizanu jednog dana, kada nam bude donosio radosti, a verujem da hoće, druga priča će biti.

Не знам колико сам објективан, док не бих снимак прегледао, али ми се чини да смо оштећени суђењем. Нпр. пети фаул Вање није постојао. Али, требало би видети да није било таквих ствари и на њихову штету. Весу баш готивим, па и Милоја, ал нећу да будем лицемер да им било шта честитам.

Džounsov faul kada izbija, nisam zapamtio kome, loptu u prvom poluvremenu, nije postojao. Takođe barem jedan Murićev faul, ne mogu da se setim koji, nije bio faul. Marinkovićeva peta isto.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Meni je, iskreno, jako žao zbog poraza, ali, s obzirom da nisam očekivala da ćemo, kad videh žreb, uopšte živi doći, ne dovde, nego i do kraja četvrtfinalne utakmice, ne mogu da seirim nad sudbinom kletom... Borili smo se koliko smo mogli, izdržali perfidno suđenje, batine, pokazali zube, kakve-takve, i ne mogu da budem previše tužna, jbg, teže mi je bilo pre koji mesec... Msm, od jesenas još... Momcima ne mogu da zamerim previše, Džiletu takođe, idemo dalje, biće bolje...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нема никоме замјерке заиста али заиста има разочарења јер ово био једини трофеј који нам се отворио и могли освојити. Ово даје наду за следећу сезону.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Najvise mi krivo zbog igraca,borili su ii dali 120posto sebe. Zato mi je krivo jer su zasluzili ovaj trofej,o sudjenju nema potrebe da se prica, falilo je malo srece i dnage,ipak smo mi odgirali dve teske utakmice a oni necu da kazem lagane ali daleko lakse.
Imaju muda nasi sad sto ne znaju to je druga stvar,ali dokle god ovako ginu nema im se sta zameriti,pogotovo Vilijamsu.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Tesko popodne i vece za nas navijace. Sta da se zameri kosarkasima kad se prisetim kako je bilo u Niksicu a kako je danas mogu biti prezadovoljan,ali ipak mi ovaj poraz veoma tesko pao jer nam umanjuje veliku jucerasnju pobedu.Jedina sansa da osvojimo trofej je propala poslednja 2 kola igrati opusteno bez imperativa za pobede i poceti pripreme za domacu ligu. Wilijamsu se zahvaliti a ako se nadje bolji plej potpisati sa njim dugogodisnjem ugovoru i zahvaliti se i amerikancem sa finskim pasosem.Eh steta velika steta kakvu smo sansu prokockali.Bice bolje...........:napred Partizan
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Bedak tezak, bar meni... Svaka cast momcima na borbi. Ocekivao sam laganu pobedu ali nas ukopa onaj mali smradic trojkama.
Nakon toga, vidim poraz od cigana u vaterpolu i tu dobijem pomracenje totalno.

Od dana za slavlje pretvorilo se u jebeno sranje koje nisam mogao ni da zamislim...

Idemo dalje, bice bolje!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Samo da su naši crni centri odmarali po 30 sekundi u poslednjih 5 minuta mi bi dobili utakmicu. Poslednja 3 minuta njih dvojica nisu mogli da predju pola pre našeg pleja. Čudno da nisu menjani na kratko bar al ajde.
Ovome se realno niko nije nadao i kad posle onoga što se dešavalo do relativno skoro, kad je tim bio na granici provalije, mi dodjemo do finala kupa i solidne ABA pozicije, onda ljudima treba čestitati. Velika šteta što nismo uzeli kup posme svega što se dešavalo ove sezone jer bi taj pehar ekipi jako značio. Taman smo se digli, bojim se da ne potonemo. Sad da vidimo kakav je Džile i na tom planu kao trener.

Krivo mi je ali apsolutno nemam šta kome previše da zamerim jer je ovo do skoro bila zapuštena ekipa i ne mogu se za kratko vreme (a jeste kratko vreme) neke stvari ispraviti i naučiti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top