Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Priznajte da vam nedostaje ono "opa, opa" :)
Mislim da bi bilo bolje da Janković i Zakarić zamene strane, al' dobro, šta ja znam...
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Poluvreme....

Opšti utisak ....

Prethodni "strateg" nas je bio uništio na svim poljima... :banghead::banghead::banghead: ovakvo zalaganje (na momente i igru) nismo gledali ove godine...

Ima kikseva kod nekih igrača ponaosob, ali sve je to u prevelikom htenju... da ne cepidlačimo sada ....
Samo me brine fizička sprema (by Mr. Pilates).... no samo hrabro pa šta bude

:pfc:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Do datog gola Batin tim nakon gola Djukicev. Opet poceli da stojimo 5 metara od igraca i posmatramo ih kako igraju. Rikardo usamljen inace bi bio jos 3 puta opasniji, Valiente stoper kakvog nismo jos imali priliku da gledamo u nasem dresu zna da igra lopte i cita protivnika ko' knjigu. Ako uzmem u obzir da su imali 3 treninga sa Baticom ovo je odlicno.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Steta sto jankovic nema desnu. Ovo je bas lepo moglo da se zavrsi vec sada na poluvremenu.
Opasniji smo kada smo otpisani i podcenjeni. Jankovica iznenadujuce dobro slusa lopta kao i rikarda, celavog miletica..valijente odlican. na drugu stranu neki krateri su bas bas ogromni. Pantic i kosovic su uzasni. Katastrofa. Samo broj popunjavaju nista vise. Nazad bek miletic isuse boze...kada ga je onaj danac pretcao kao u petlicima..prvo sam pomislio Markovic...kad ono ovaj. I taj zakaric, jedan fudbalski potez je imao ali defanzivno jako tanko.
Kosovic napolje, smiljanic unutra. Ja bih i ivanovica umesto pantica.
Nadam se da stavlhamo i drugi. Bolji smo u cekalici nego kad nas cekaju.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
meni dosta kad cujem baticu kako vodi ekipu a ne ono djukicevo opa,opa...
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Igramo sa mnogo vise energije i trcanja, samim tim vec stvari izgledaju bolje, ispeglace to Batica, licice ovo na nesto samo da se isfiltrira ko moze a ko ne.....
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Koliko sam se plašio ove utakmice... Pesimizam nisam širio zbog poštovanja prema Batici (i straha od poena:smile:).
Toliko sam prijatno iznenađen da mogu samo da kažem: Svaka čast momci za prvo poluvrijeme!
Strašno me interesuje za kakvu ćemo se taktiku odlučiti u nastavku.
VOLIM PARTIZAN! :partizan-fan:
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Pu majku mu jebem,Ja bio ubeđen da utakmica počinje od 20:30,jel sam nešto propustio ohrabrujuće.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Cini mi se da dosta bolje stojimo u polju,takticki smo blizi protivnickim igracima,sa Zakaricem makar imamo pravo krilo pa i neku sirinu u igri. Jos je rano za njegovu ocenu,ali prilicno korektno za sada. Pantic je ocajan,igrac manje. Ivanovic pod hitno u igru umesto njega. Sehovic fali,Miletic bek tanak za evropske utakmice.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Da se ne pravim pametan, ALI REKO SAM! :D
IDEMO BREEE
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Valijente je definitivno otkrovenje za mene. Kad imas takvog stopera drugi zadnji vezni ti i ne treba. Sjajno cita igru, postavlja se, a pas mu po pravilu pravi visak, kao da igra u vezi. Zaharic isto. Evo upravo ga i dade. Bravo i za Jankovica, sve i da je gadjao Pantica. Idemo sad jako do 0-3, miran revans i sljagu iz bekenda za srndacevog tasta... :)
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Hvala Djukicu za Valjentea! I od njega (djukica) nesto korisno:)...odlican stoper,Zakaric takodje dobar...kompletno igra i zalaganje dosta bolje! Bravo Batice za prvu pobedu!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Dobro je igrali smo takticki kako treba.Daleko je to od onog sto hocemo, igraci prave dosta gresaka. . Bata ima puno posla da ucini da igra bude izgledala evropski.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Bolje nego sto je bilo, svakako...Valliente veceras bez greske, alal vera momcino, samo da nastavis tako! Rikardo takodje odlican, Jankovic za promjenu bio bolji nego inace, a i pas za Zakaricev gol, sve i da je slucajan, sve pohvale. Miletic sa kosom je tragedija, Zdjelar nesto bolji ali nista specijalno, Kosovic isto. Ovaj Kudus (39) u njihovom timu je opak igrac...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top