Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Kako govna sa juga na kraju uvek uspeju da budu ogavniji od govana iz loze
Jebeno kako ?!
Bas su talentovani

Ps hvala svakom ko je bio
Мени ово све дјелује као изрежирана представа између дугогодишњих сарадника у уништавању Партизана УПРАВА-ЈУГ.

Данас ни једне новине и не пишу о одговорности управе већ само о тужној трибини и њиховом перформансу.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Puna podrška kapitenu Uroševiću i svim igračima protiv koljača i kriminalaca sa Juga.
Ko zna na koje sve načine i njih prestrojavaju i ucenjuju, siguran sam da ni njima nije svejedno...

AV nas je sveo na najniže grane, problem je što FK nije ni blizu brenda kao KK i samim tim se mnogo brinem za našu budućnost....
 
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
4
Reaction score
13
Локација
Beograd
Знам да је најлакше срати после битке,али једноставно морам да напишем пар речи. Годинама навијачи Партизана нису јебено сложни, зато ми је јако драго да се око нечега слажемо,а то је УПРАВА НАПОЉЕ! Али мало је дволично да јужна трибина онако скида дресове и тера играче да певају оно што вероватно и они сами знају. Сви смо бесни кад је оваква ситуација,али највећи кривац за све ово је ЈЕДАН ЧОВЕК,и док се сви не окренемо против њега,ништа се круцијално неће променити. Нажалост,годинама су уништавали Гробаре,и успели су у томе,јер немамо муда ништа да урадимо. Стално смо причали да је то скидање дресова и певање играчима да су пичкице,цигански....Поздрављам сваког истинског Гробара,и памет у главу. ВЧЋ ПДР ! УПРАВА НАПОЉЕ! ПОДРШКА ИГРАЧИМА! ВОЛИМ ПАРТИЗАН!
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Јасни су разлози због којих се комплетно као клуб налазимо у расулу које не може, а да не утиче и на оно што се дешава на терену али синоћ смо испали због ужасно спроведених припрема. Јебена Ларнака нас је надтрчала и баш због тога и преокрнула наше вођство у оба меча. Док смо нешто трчали нису могли да приђу голу, деловали су као Колубара. Једини је кидао Диабате који гле чуда није ни прошао припреме са нама. Једну ионако претешку ситуацију за играче отежали су аматери из ткзв стручног штаба. Да је неке правде њима би се десило оно што се десило играчима после меча. Читав кондициони тим стручњака треба да лети заједно са Столицом и овом управом. Комплетан ресет.
da je normalna situacija i trener,ovo bi bilo laganih 3-0 za nas,oni su nas i ovako skenjane jedva dobili,ljudi imali 1 sut na gol i bilo je 2-2,prvi gol je klasian autogol,najbitnije je da dobijemo ove maltezane i udjemo u evropu,a za dalje ce da vidimo
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Tek sad mogu imalo o igri i igracima.

Popovic je bolji golman od Stevanovica, momku treba dati sansu i istrpeti ga.
Filipovic cudan, kao da gledam celavog Miletica na beku.
Vujacica vratiti Raju. On i Sanicanin su rak odbrane Partizana. Ovi amaterski ispadi su redovna pojava.
Sveta los, ali je najbolji stoper koga imamo.
Urosevica nisam podnosio godinama. I dalje mislim da je igrac sjajnih fizickih sposobnosti i nikakvog fudbalskog znanja. To ne menja da je zasluzio traku i da za razliku od vecine solidno radi svoj posao.
Fejsa... ne znam, stvarno ne znam. Kretanje, nula. Sve nula. Loptu jednom nije uzeo bez faula.
Natho je doktor i nasa pas igra ne postoji bez njega, samo sto moze da igra 45 min i to je to. Ne znam sto se buni redovno oko izmene, vidi se jasno da ne moze, da mu dusa u pete sidje. Mislim da je jedan od razloga sto smo obe utakmice igrali dobro samo po prvo poluvreme.
Andrade bi bio sjajan da nema ovakvu ulogu, ubedjen sam u to. Ovako je najveci potrosac lopti u ekipi. Svaka u bunar.
Menig ko Menig. Ume, ali sve jednom nogom. Kondicionog trenera da ubije na mesto.
Dijabate je zver. Pricao sam o njemu kad je dosao i sinoc je potvrdio sve. Ona asistencija kada je desnom pogodio Rikarda u trepavicu potvrdjuje i tu pricu da ne moze da se poistoveti sa Menigom kad je u pitanju noga. Jeste mu slabija, jeste da je slabije koristi, ali nije da bas ne ume.
Rikardo nocas solidan. On je igrac kome treba lopta, dobio ih je par i dao dva gola. Misu pilatesa takodje da juri nozem oko stadiona.
Rezerviste da ne komentarisem, ocajni su. Fejsa verovatno igra jer mu je zamena rezervista Cukarickog, mogli su bar jednog od dvojca Jevtovic - Zdjelar da zadrze. Kad smo vec kod jurenja nozevima, juriti i ove iz Teleoptika sto prave slamcice od igraca ala Jovic. Aman vise bre, kao sa iste prese da su izasli svi.

Stolica je zasluzio otkaz. Ne zbog rezultata, nego sto smo od pas igre na pripremama dosli do nabijanja lopte ko da smo Kolubara.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Odbrana prosle sezone ista , samo Miljkovic na desnom beku-najbolja u ligi, sada smejurija.
Iz jednog šuta dve gola smo dobili.
Ma iluzorno je pricati o pojedincima i trenerima.
Cinjenica je da se sistematski unistavamo.

KAD SMO UZELI DUPLU KRUNU ,MARKO NIKOLIC JE OTERAN IZ KLUBA.
LEONARDO, DJURDJEVIC, EVERTON PRODATI.

Ciganima Katai i Ivanic 5 godina u klubu.
Nikog ne prodaju za pare imaju drzavna ledja.
Ove godine su samo za obestecenja bez plata dali 5 mil €.
A mi ? Dovodimo bez obeštećenja igrače ,koji se povredjuju posle 2 treninga..
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Previse se ovde dize buka o scenama na Jugu. Bez zelje da ikoga opravdavam i da se delimo ovde i po tom pitanju ali cela situacija ima i drugu stranu medalje.
Ja bih rekao nedovoljno.

Jug ovakav kakav je (i čiji je) direktno je omogućio da se sve što se dešava u i oko kluba dešava bez ikakvih posledica. Ne vidim promil prostora za 'drugu stranu medalje' i ne daj bože relativizovanja nedela ni kod njih ni kod ona dva preostala goveda.

Znam da nije pol.korektno ali (naročito) kraj ove utakmice je morao biti obeležen incidentima, i bilo koje druge godine ili decenije bi bio - počevši od situacije sa kerovima koji batinjaju istok (a koji po prvi put ikad nemaju potrebu da bde nad jugom) do uletanja u teren i teranja onog ciganskog smrada koji udara fotografa da se trese od straha dok ga evakuišu, jedva, a ne dozvoljavanje da nam se po kući širi i provocira ko kako hoće, da ovi pale tompus dok se partijski aktivisti koji do juče nisu smeli da pomenu upravu, a kamoli Pedera, iživljavaju nad ljudima koji su najmanje krivi.

A šta smo dobili? Poniženje na više nivoa i podsticaj ovoj ograničenoj ekipi da igraju ne na 30% mogućnosti kao do sada, nego još manje. Sem ako to i nije cilj. Ne postoji ni jedna teorija zavere u koju verujem, ali eto u to bih mogao.

da je normalna situacija i trener,ovo bi bilo laganih 3-0 za nas,oni su nas i ovako skenjane jedva dobili,ljudi imali 1 sut na gol i bilo je 2-2,prvi gol je klasian autogol,najbitnije je da dobijemo ove maltezane i udjemo u evropu,a za dalje ce da vidimo
Možda nepopularno mišljenje ali kiparski cigani su imali nenormalnu sreću u ovom dvomeču, na sve ostalo što znamo, golovi iz prvog šuta u obe utakmice, stativa, autogol...treba i toga da se prođu ovakve odvratne utakmice.
 
Последња измена:

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Popovic je bolji golman od Stevanovica
Apsolutno tačno. I to ne samo u usko golmanskim stvarima. Juče kad se preskakala sredina dugim loptama videlo se koliko je Popović sigurniji i precizniji sa tim dugim loptama, kao i u većini situacija kada treba da odigra nogom. Svaka druga Stevanovićeva duga lopta ide u aut.

Rotiranje golmana je jedna većih budalaština koje je Stolica napravio...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Sveta los, ali je najbolji stoper koga imamo.
To dovoljno govori o nama. Decko svaku utakmicu ima kardinalnu gresku. Nema visinu ali je zato spor.
Prvo je promasio ceo fudbal i ostavio im kolosalnu sansu sa 10 metara, a onda kad to nije bio gol, onda ga je sam dao u nasu mrezu.

Ako je Stanojevic izvlacio 200 posto iz ovih igraca, onda Eliiah Chair nije izvuko ni 70 posto.
Nisam verovao da je ovolika neznalica, cak sam mislio da moze nesto da napravi, toliko se razumem u fudbal izgleda.

Klasican demagog, uz to i bezobrazan, ne priznaje svoje greske, uvek je drugi kriv.
Jos nesto.
Mali Jovic? Ubedljivo, za 2 koplja najgori igrac kojeg sam gledao u skorije vreme. Lutovac je za njega Diabate.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Vazno da smo dobili protivnika po meri opet idemo na ostrovo od jednog kraja mediterana na drugi, valjda cemo da prodjemo Maltezane . Pritisak na upravu ovih dana treba biti sto veci Stolica valjda je vec bivsi, ako dozvolimo da ova uprava donese i novi trener onda neka nam je gospod na pomoc nece niko da ih promeni.Deo od igraca je zalutalo da igra za Partizan ali nazalost to je realnost. Razocarenje je veliko ali ljubav prema klubu ne sme da prestane. UPRAVAAA NAPOLJEEEEEEEEEEE! U srbskom fudbala postoje dve dijametralno sprotivne kriminalne uprave jedna koj naazalost rusi klub a druga koja radi za klub a obe rade po nalogu od centar moci. Za velika zalost mi spadamo pod onih koji nam svakoga dana ruse klub.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Diabate je klasa.Cak i u ovakvoj “igri” je pravio razliku.Veci problem od odbrane je vezni red koji bas nikog ne moze da stigne, a kad se jos upotpuni sa losim pasom kao sto je bilo sinoc bude ono sto je bilo.Brat Natho realno ne moze.U ozbiljnim utakmicama 30-tak minuta je maksimum.Slazem se da je Popovic mnogo bolji od Stevanovica, ali mislim da i kao takav nije dovoljno dobar za Partizan. Igra nam je generalno uzasna i sve sto je uradjeno je na individualni kvalitet igraca.Na stranu sto mislim da se Stolici place kad treba da izvrsi izmenu.
Govna iz uprave….bilo je raznoraznih govana, ali ovakve jajare koje stavljaju decu kao stit to dosad nije bilo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kad se pojavi neki trener koji najavljuje moderan fudbal u Partizanu, u startu znas da je u pitanju prevara od trenera.

Otprilike kad bi se pravila lista top5 najgorih trenera Partizana u 21. vijeku, cetvorica bi bila ona koja su u izjavama propagirala tu rijec MODERAN.

Kad je Partizan u 21. vijeku igrao taj moderan fudbal i sta je to uopste? Koja ekipa moze igrati moderno u Srbiji kad 80% protivnika stane u dupli blok?

Fudbal se igra na rezultat, bar kad se radi o ozbiljnim ekipama. Ta rijec "moderan" tj. atraktivan fudbal sa puno golova, to je za ekipe bez ambicije iz sredine tabele u Holandiji, Austriji i Svajcarskoj. On moze da tezi da igra na 4:2, 3:1 i slicno, nekakav Hartberg, Sion ili Herenven.

A uostalom, kad bi zaista postojao strucnjak takvog kalibra da u ovakvoj ligi i sa igracima ovakvog cjenovnog ranga zaigra moderno, taj svakako ne bi radio u Partizanu nego bar u ligama petice.

Zaludjivanje mase, nista drugo. Niti jedan top trener Partizana koji je ostvarivao rezultat nije igrao moderno. Najblize tome smo bili pod Milosevicem i Djumijem u grupama, a lijepo je bilo i onaj prvi mec protiv Malatje. Mada i u tim grupama Alkmar dobio crveni u prvom poluvremeenu pa stali u blok i svejedno nismo dobili, a Astana se raspala te jeseni i vise se od tada nisu sastavili nikad.
Danas naučih da moderan fudbal znači napadački.
Danas naučih da moderan fudbal ne donosi rezultate.
Danas naučih da smo imali moderne ali loše trenere u 21. veku.
verovatno najgori trener koji je zadesio ovaj klub Drulović je očigledno bio moderan.
Dok su tada mladi treneri sa uspesima u mlađim kategorijama Jokanović, Đukić i Stanojević bili tzv bata Đorina škola.
Inače do pojave Gvardiole i plejade nemačkih trenera (maltene svi ostvaruju rezultate) , najmodernije vođenje tima sam video u sezoni 2003 od Dešama i Murinja i dođoše do finala, a te sezone i mi igrasmo tzv moderan fudbal. Posle bih možda izdvojio Macarija i Prandelija.
Poenta je da svaki trener Partizana mora da prati modene tokove, a ne da bude volina koja se zaglavi u eri od pre 10,15 godina i pokušava na silu da se bori sa modernim trendovima kao i u svakom sportu.
A to što vi vezujete pojam modernog samo za napad je isključivo vaš problem.
Stolica da je igrao moderan fudbal ili mu ne bi igrao Vujačić ili ne bi izgledao kao čunj jer niko ne pokriva taj krater koji on ostavi za sobom.
Mi smo krenuli dobrim putem dolaskom Jokana, Đukića, Stanojevića koji su svako na neki način ubacivali neke moderne stvari u prvim mandatima. Posle toga je počelo lutanje maltene do Marka Nikolića koji je još iz Rada (setimo se partije 2 2 kada je maltene igrao egal sa nama i napadao) koji je bio za klasu najmoderniji trener koji se pojavio u Jsl u prethodnih 20 godina.
Tako da nije problem u pojmu modernog nego nivou trenera i ostvarljivosti toga što on želi.
Za ovo što Stolica hoće sve i da je on top trener trebaju meseci možda i godine da se uigra, a Partizan to nema. Da ga je neko doveo u sred sezone kada smo već izgubili titulu pa da on probava i da se igra pa ajde.
Ovako je ovo bilo unapred osuđeno na propast, moguće i s namerom.
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Crno da crnje ne može..
Alii..epilog ove i poslednjih par sezona bice generacije klinaca do koske zaludjenih crno belom bojom, iskreno i iz srca, a ne jer je u modi.
Je l jos vazi ono, sto je situacija gora, to je ljubav prema njemu intenzivnija?
Svi na jna u cetvrtak!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@5ar-pfc
Nije do tebe, svi smo mislili da ce Stolica uvesti nesto novo. Pa jebote ja gledam svaku, i pripremne. Tamo je probao, probao u Ivanjici, dodjem na čair, lik odustao od igre……..

Sad je jasno zašto je Ivica pobegao. Skapirao da je ovaj nesrećnik težak, nisu mu dali da ga liferuje, i mi u najlaksim kvalifikacijama pusimo kurac.

Maltežane prolazimo, na razliku u kvalitetu pa sve i da nam je na klupi onaj ker što nam se posrao na sred stadiona.

@Стојанче Ристевски mislim da si 99% u pravu ali ne verujem da bi ovaj i za godinu dana došao na taj nivo igre. Najviše me iznerviralo što je u drugom kolu batalio priču. Svako ko iole prati fudbal i kretanje igrača vidi kako je on iz straha zabatalio sve i sam tim je ostao u teškom bunilu. Gomila igrača koja u glavi ima svako svoju taktiku.

Dakle ti kreneš igru s golmanom i batališ celu priču i niko da ne postavi pitanje čoveku, a izvinite druže Stolica, zašto ste batalili priču sa priprema? Kako možeš uopšte da usavršiš nešto što ne vežbaš…
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Ovo mi je u rangu sa idejom da se preskoci kondicija na pripremama. Ne znam da li Sam nesto gluplje procitao, lik kao da igra menadzera sam sa sobom.

"Ilija ima drugačiji pristup, veruje da je bavljenje svojom ekipom dovoljno za rezultat i ne želi da optereti svoje igrače protivnikom, a naravno da se vrlo profesionalno radi analiza protivnika. Ilija veruje da igrači u tom sistemu moraju da budu rasterećeni, zadovoljni, pokušava da im skine pritisak. to je model igre sa 10 standardnih situacija sa nekoliko principa. To je bukvalno sve što se dešava, prođe se kroz metodologiju i igrači znaju šta treba da rade"

I ljudi molim vas da kroz prizmu "modernog fudbala" a ni na bilo koji drugi nacin ne stavljate u isti kos Savu Milosevica i stolica.
Stvarno je sramota prema grobarstvu toliko nepostovanje prema Savi.

Ne mogu da razumem da postoje ljudi koji ne zele da sebi priznaju da su se ogresili o coveka I da nisu bili svesni da je on zlata vredan pod ovakvom okupacijom. Kao Alkmar dobio crveni, jeste ali nam nije na gol sutnuo do 80og minuta, ekipa u rangu Fejnorda od koga smo primili 5 na jna. Astana se raspala, ali zato je Sparta prag evropski velikan. Pisao po ciganima iz LS, doveo i napravio igraca Koji sad vredi 30 miliona. A doveo i Natha koji nam je 4 godine kasnije sa 35 Ili kolko vec ima u top 3 igraca.

Dobro se secam naslova Partizan pretvorio Mancester u Mladost iz Lucana, I kako ne izlazimo jednom mancesteru iz 16 m poslednjih 10minuta. Tako da molim vas nemojte to raditi. Da je Savo imao sudjenje kao stanojevic isto tako bi bio drugi sa manjim zaostatkom tako da molim vas.

Ako ima malo razuma, on nam je jedini spas u ovoj situaciji, i takav covek zasluzuje veliko postovanje ovde, jer nas je vec jednom spasao gasenja.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
806
Reaction score
4.275
Локација
Beograd
Koliko cesto gledas Norvesku ligu? Koliko meceva si okvirno pogledao u zadnje dvije godine?

Taj Bodo sam gledao zadnji put protiv Sarpsborga nekad prije mjesec dana, rezultat je bio 4:1, s tim da su gosti imali dosta vise loptu u nogama i gdje se igrao otvoren fudbal. Moglo je biti i 6:4 opusteno. Molde sam gledao u ligi tri ili cetiri puta tokom ljeta, slicna prica.

Generalno je Norveska liga u kojoj se igra najotvoreniji fudbal u Skandinaviji i generalno jedan od otvorenijih u Evropi. I onda taj Bodo moze i da se uigrava i da na utakmicama prolazi sve to sto i na treningu jer mu protivnik dozvoljava. A kako molim te da Partizan to uigrava u ligi gdje osim Zvezde svi protivnici stanu u dupli blok, puste posjed 60%+?

I cak i u tim uslovima (a takvih uslova ima jos 10-15 liga u Evropi), taj tim iz lige nivoa Srbije po rankingu iskoci jednom u 10 godina. Znaci sansa je ispod 1% da bas ti budes taj klub. Treneri koji probaju da igraju to sto i Knutsen sa Bodom zavrse tako sto uspije u namjeri 1 od 20. Trebaju i igraci za taj stil fudbal, mnogo srece, liga koja dozvoljava da uvjezbavas taj stil iz meca u mec.

Kako trener Partizana da uigra igru kroz tranziciju ili sredinu terena kad kontru ima eventualno ako protivnik ima korner, a cak ni tad ne dovedu vise od pet igraca uvijek. Plus, za neki moderan fudbal koji mi zazivamo od trenera modernog shvatanja su potrebnija dva beka koja su dobra prema gore. Mi krstenog beka nemamo 15 godina. Bolje tu dovesti dva stranca nego na bilo koju drugu poziciju. Sve vise i vise trenera igra taj famozni 5-2-3 ili modernije reci 3-4-3 sa tri stopera, dva ofanzivna beka, dva veznjaka, dva krila i napadacem. A kod nas bekovi stoperskih karakteristika.

I tu svaka prica zavrsava.

Naveo sam njih kao najsveziji primer kluba koji je od tima iz druge lige brzo dosao do tima koji je stabilan pri vrhu tabele, ali naravno da je u pitanju drugacija liga i da se u Norveskoj igra drugaciji fudbal. Evo ti zato Karabag kao drugi primer, u okruzenju koje je dosta slicnije nasem nego sto je to Norveska, ljudi vec petnaest godina imaju istog trenera koji igra kroz posed i pas igru, i doveo ih je od ekipe koja se vrti oko sredine tabele do ekipe koja nize titule vec deceniju i svake godine igra grupe u evropskim takmicenjima, a seljacke ekipe koje igraju bunker protiv njih ispracuju sa po 5-6 komada u mrezi. To sto tako nesto nije proslo kod nas je donekle do kvaliteta trenera koji su pokusavali da modernizuju klub, a u najvecoj meri je do raznih oblika zivota koji su vodili klub koji nemaju ni znanje ni zelju da stanu iza tako nekog projekta. Pritom, kako dolaze mladji treneri a izdanci bata Djorine skole odlaze sa fudbalske scene, sve vise ekipa odustaje od tog bunkera i pokusavaju da se nadigravaju sa nama i ciganima, i siguran sam da ce se taj trend nastaviti, sto bi u kombinaciji sa eventualnim smanjenjem lige dovelo do toga da taj problem nestane sam od sebe.

Sto se tice utakmice, manje vise je sve receno, pored Rikarda koji je odigrao standardnu svoju partiju, ja bih izdvojio jos dvojicu igraca. Prvi je naravno Dijabate prema kome sam bio malo skeptican kad je dosao, ali je pokazao da je najbolji pojedinac ove ekipe. Na stranu tehnicki kvalitet i igra u napadu koji su isto vrhunski, njegovo ucesce i energija u odbrani su neverovatni, na visem nivou nego kod Asana koji je bio poznat po tome na primer, bukvalno moze bez ikakvih problema da igra i centralnog veznog u 4-3-3 i da ekipa ne izgubi nista ni napadacki ni defanzivno. Previse je slab fizicki za Englesku, ali lagano moze da igra u ostalim ligama petica u ekipama iz sredine tabele. Drugi igrac je Popovic, konkretno njegova igra nogom. Covek je od igraca koji je na pripremama emitovao nesigurnost kad god bi lopta bila u njegovim nogama, dosao do toga da su mu skoro sve lopte savrseno precizne, a i on sam je delovao komfornije, mada u tom segmentu moze jos da napreduje kako bude igrao. Zasto je ovo tako bitno? Prvo, jer je to bitna vestina koja ce mu znaciti tokom karijere, ali drugo i mnogo bitnije, pokazao je volju i kapacitet da jako brzo unapredi nedostatak u svojoj igri, sto ga automatski cini igracem u koga vredi investirati vreme cak i ako trenutno mozda i nije na tom nivou (mada ja nisam siguran ko je to bolja opcija od Popa, ali ajde), jer ce samo ako se bude radilo kako treba sa njim, on to poverenje vratiti visestruko. Ako Pop ne bude prvi golman do kraja sezone, to ce biti velika greska.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.534
Локација
Beograd
To dovoljno govori o nama. Decko svaku utakmicu ima kardinalnu gresku. Nema visinu ali je zato spor.
Prvo je promasio ceo fudbal i ostavio im kolosalnu sansu sa 10 metara, a onda kad to nije bio gol, onda ga je sam dao u nasu mrezu.

Ako je Stanojevic izvlacio 200 posto iz ovih igraca, onda Eliiah Chair nije izvuko ni 70 posto.
Nisam verovao da je ovolika neznalica, cak sam mislio da moze nesto da napravi, toliko se razumem u fudbal izgleda.

Klasican demagog, uz to i bezobrazan, ne priznaje svoje greske, uvek je drugi kriv.
Jos nesto.
Mali Jovic? Ubedljivo, za 2 koplja najgori igrac kojeg sam gledao u skorije vreme. Lutovac je za njega Diabate.
Nije Marković promašio tu loptu, nego Urošević, koji je stigao na kraju na drugi blok i loptu u korner. Istini za volju.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Poprilično sam siguran da je kolega @5ar-pfc u pravu i da je Marković bio taj koji je promašio loptu, no to je sad najmanje bitno...

Partizan je trenutno u najgorem stanju otkad ja navijam za njega i što je najgore ne vidim kraj ovom ugnjetavanju. Pojedinci na netu sinoć hvale i dižu u nebesa jug zbog onog teranja igrača da viču uprava napolje i pitam se tačno ko je ovde lud. O skidanju dresova da ne pričam...Ako su već počeli da skandiraju protiv uprave, a u isto vreme ćute na skandiranje protiv glavnog odgovornog, to je samo znak da im je dato odobrenje sa vrha jer se ovima očigledno sprema zamena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top