Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

zaka

Guest
ma ne moguce da Ljaja igra (malo podseca na Simona) - sto kaze Cerberus neozbiljno je o tome polemisati! a za dve tri nedelje igrace verovatno,,
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
Ma kakav Brana, Neca mora da igra jer je (ne racunajuci poslednju utakmicu gde su svi bili ocajni) on nas igrac koji je trnutno u najboljoj formi.
Brana tek trena da vezba igru na ovoj poziciji, a za to ima vremena kad pocne prvenstvo i slabije utakmice od ove.
A sto se Adema tice, ne mogu da verujem da neki ovde omalovazavaju njegovu igru, cak ga porede sa Simonom kako isto dave loptu. Ljudi moju, pa Simon je trenutno jedan od najboljih igraca Sportinga. Umesto da nam bude cast sto Ljajic (clan MANCESTER JUNAJTEDA, ej kao da se to desava svaki dan) igra za nas klub, mi gledamo da istaknemo svaku gresku jednog 17-godisnjaka
STRASNO!!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Niko ne ističe neke greške Ljajića, nego je jasno da on fizički ne može da parira, mekan je u duelu. Gledao sam par utakmica EP za mlade gde je takođe pokazao tu slabost. Sve što je uradio to su asistencije iz prekida. Kada Kiprani zatvore pozadi sa stalnim kačenjem na leđa igrača neće se Ljajić naigrati, da se ne lažemo.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Njemu sve najbolje u Manchesteru, ali dok je ovde za mene je igrac Partizana. Igrac koji, realno, nema mesta u prvih 11. Pogotovo ne za ovako vazne utakmice. Protiv Javora i Rada neka igra, treba da igra, da se razvija. Za ove gde se bije kost u kost - tu nema sta da trazi, bez da ga menja Jokan na poluvremenu, kao i obicno.
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
FedEx @

Jel ti nisi ponosan sto su Tosic i Ljajic postali clanovi tada evropskog prvaka? Kao prvo veliko priznanje za nas klub, a i prilika za NASE igrace da postanu veliki. Ja sam ponosan i na Bambija i na Ljaju i Jovetica, kao i na Pekovica, Tepica, Velickovica... Sve su to nasi igraci, koji su otisli u najvece klubove u evropi, jer nije realno da ostanu celu karijeru u nasim bednim ligama.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
^ pa naravno da sam ponosan... Steta sto Obradovic nije otisao u Barsu, onda kada se pricalo da se ista za njega interesuje!







:banghead
 

RAS KASS

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
82
Reaction score
0
Ona ćelava džukela kojoj ni ime ne bih da pominjem je definitivno gurnula Obrada (čini mi se da je bio on) pre prvog gola u Nikoziji! Popizdeo sam kad sam to video!!! Snimak samo jedne kamere, iz samo jednog ugla, to pokazuje i dokazuje. Znači naleteo je na Obrada (ako je to on, ne vidi se jasno), onda Obrad u padu naleće na jednog Kipranina ispred sebe, pada i Kipranin, a i još jedan naš igrač ispred Kipranina. Znači zbog toga kao domine popadaše Obrad, Kipranin i još jedan naš. Eto, tako se džukela ćelava našla odjednom sama samcata na 5 metara. Joj treba ga najstrašnije izvređati i ubiti od batina (naravno šmekerski, u duelima kad je lopta između) u sredu.

Brate a sta si ti ocekivao?Da nije mozda trebao da digne ruku i da kaze napravio sam faul u napadu ,gol ne vazi?!Gledam ovde kako napadate Mirosavljevica bez ikakvog razloga i najgore ga vredjate.Covek je profesionalac,igra za svoj klub i duzan je da pruzi maksimum.Drugo on je u Apoelu ostavio dublji trag neko u Partizanu u kojem je proveo celu sezonu.Nije on neka legenda kluba poput Mijata ili Ilica,pa da treba sad da se ljutimo sto se raduje kad daje gol.
 

RAS KASS

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
82
Reaction score
0
Dobro ti ga onda izvredjaj do mile volje ako ce ti posle biti lakse.A Partizanovi igraci mu sigurno zbog toga nece lomiti noge,jer mi ne igramo prljavo.To je stil cigana.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
A ko se ljuti što se ćelavi raduje golu?

Ja se ljutim zbog načina na koji se ćelava pičketina raduje golu!Setimo se reakcije kada je garavima dao go prošle sezone.Bio je zblanut ,gledao je u sudiju da nije slučajno ofsajd.Kada je nama dao go....svi smo videli.Nek navija za koga god hoće,ali ja tražim SAMO MALO POŠTOVANJA!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.320
Reaction score
3.980
Локација
Kobasicarija "Venac".
aman, sta ste toliko navrzli na celavog:roll:.

ebi ga, covek proveo jednu sezonu kod nas, maltene ne igrajuci. ne mozemo ga smatrati grobarom, a to su ga siguran sam, mnogi svrstali prosle godine(negde u ovo vreme). smatram da ga ne treba vredjati sa tribina. djole ili krle(ako bude igrao) ce mu sapnuti par stihova u toku igre, i to ce biti dovoljno.:buhaha
 

Layzick

Grobar
Учлањен(а)
05.10.2007
Порука
226
Reaction score
1
@Je-Ne-A

Takodje sam i ja to primetio jos u startu,ali nisam bio siguran,kao sto si rekao skoro da se i ne vidi,kamera hvata krajickom....nadam se da ce celavi da dobije zasluzenu porciju na JNA...
 

zaka

Guest
@ djins ne mogu da verujem da neki ovde omalovazavaju njegovu igru, cak ga porede sa Simonom kako isto dave loptu.

ne vidim nista lose u tome sto sam ga poredio sa Simonom! I meni je drago sto ce nas biser igrati u man utd....
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Opa! Potpuno isti tim sam jutros imao na umu kada sam razmisljao o utakmici! S tim sto bih dodao da, za mene, Fejsa igra mnogo brze, ima mnogo vise ritma nego Raca i da je to glavni razlog zasto bih ga stavio, jer mi se cini da cemo mi upravo tim ritmom i brzinom da probamo da ih slomimo. A, Raca mi malo usporava igru loptom.
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
@Je-Ne-A

Samo da dodam da obicno kada neki clan foruma pokrene takvu temu(sastav tima za naredni mec), administratori istog trena zagrme i pisu da sad svako treba ponaosob da iznosi svoj sastav:wink: Videcemo koliko ce postova ostati:D

Inace, slazem se sa tobom, mada bih ja voleo da, ako zaigra Krle, mesto uz desnu aut liniju pripadne Djoletu ili Gavranu. Ali, ako ne zaigra Krle, ocekujem taj sastav koji si ti naveo.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Ne slazem se da treba pruziti sansu Bogunovicu. Ilic ima kvalitetan dribling, sut i centarsut dok Bogunovic na svojoj strani ima samo brzinu!
Sto se tice Fejse, pricao sam o tome pre neki dan vec. Svakako je brzi od Petrovica ali to je mac sa dve ostrice jer covek koristi jednu nogu i vrlo lak za provaljivanje udvajanje i presing. Takav igrac nam najmanje treba u ovom trenutku.
Kleo i Diarra je dobra varijanta mada bih ja razmisljao o Bogunovicu sa Kleom ili cak Washingtonom uz Klea. Washington ce moci da spusta lopte glavom a Kleo u gol da ih sprovodi.
Obradovic je nespreman i misljenja sam da je bolje da igra nespreman Krstajic nego Obradovic. Razlog je jednostavan, u defanzivi je Krstajic svetlosnu godinu ispred Obradovica a sobzirom da necemo moci 90 minuta samo da napadamo i bice kontra napada za kiprane, morace neko da ih iskustvom i znanjem zaustavlja. To Obradovic i Stevanovic nisu imali i nemaju, zato su onako ispadali na duple pasove po krilima, pravili nepotrebne faulove u opasnoj zoni i dovodili tim u neprijatne situacije.

Knezevic je agresivniji od Stevanovica i svakako ga treba probati umesto Stevanovica. Mozda cak i Jovanovica probati.

Toliko o sastavu tima :)
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Bozovic
Gavrancic-DJordjevic-Krstajic-Obradovic
Fejsa
Tomic-Moreira-Ilic
Kleo-Diara

Gavrancic umesto Stevanovica zbog skoka kod prekida,dovoljan nam je jedan ofanzivni bek.Fejsa umesto Petrovica jer je brzi i ima bolji pas.I procicemo ako idemo na 4-1 a ne ako idemo obazrivo na 2-0 pa produzeci!
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Uglavnom, ko god da istrci na teren, tamo neka dusu ostavi i ja se ne bojim za rezultat :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top