Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
italijani i svajcarci...vazda su bili raspolozeni da saradjuju...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Ima jos karte u prodaji, zato Grobari iz CH, nemojte biti lenji, nego svi u Thun sutra. Ako mogu 3000 cigana doci na kup satova, mozemo valjda i mi na jednoj vaznoj utakmici! Thun ima mali stadion (10'000 mesta), najmanji budzet i po meni najgore navijace u prvoj CH-ligi. Ali nista jos nije odluceno, sanse za prolaz jos uvek podeljene. Po meni moramo barem jedan ako ne i dva gola dati, ako hocemo dalje!

Po nekim informacijama (grupa na FB), karte za nas sektor (tih 3000) je rasprodato sto, ako je istina, ovo prilicno stavlja u centar

To nije nikakva paranoja nego realna opasnost sa tim umobolnicima.

Klub jeste gost ali moze da pozove navijace da budu sportski nastrojeni i da kaze da ima informacije da neki odredjeni pojedinci hoce namerno da naskode Partizanu.Tako se mogu probuditi nasi navijaci da u cetvrtak i oni paze da neko govno cigansko ne napravi sranje.

Cuvajte se Grobari.

Sto se tice nas, nadam se prolazu, ostalo ce se zaboraviti :D
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Ninkovic nema pravo nastupa... Dobio je 2 vezana zuta, protiv Ludogreca u 93. (!!!!) minutu, a protiv Thuna u 85. min. Bicemo oslabljeni bez njega, ali ja se nadam pobedi. Kakvi takvi, mislim da smo kvalitetniji od Thuna.
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Sa naseg sajta:

Trener crno-belih Rašović poveo je na put 19 igrača, koji će pokušati proboj u Ligu Evrope. Oni su:

Golmani: Stojković, Živković.

Odbrana: Aksentijević, Volkov, Obradović, Stanković, Petrović, Ostojić, Ivković.

Vezni red: Marković, Ilić, Đemba Đemba, Malbašić, Brašanac, Ninković, Jojić, Grbić, Živković Andrija.

Napad: Mitrović.

Znaci moze da igra.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Rekao je kolega iznad, pravilo je sa 3 žuta da se pauzira koliko sam i ja pročitao... Samo da uđemo jako u meč i hladnokrvno i biće sve ok siguran sam. Znači da se nazad ne paniči ipak i pored Obradovića još uvek imamo Voju i Aksenta :D Samo mirno, bez glupih pasova i žutih kartona i piči...

Edit: Pretekoše me ova dvojica :D :D
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Prva pauza je na prvih 3, a posle toga svakog parnog.
Ovo kako pises moze da zbuni.
Primer Ninkovic:
Ako dobije zuti sutra a mi prodjemo onda mora da pauzira 1. kolo u grupi.
Ako ne dobije zuti a mi prodjemo onda mu se brisu oba kartona iz kvalifikacija.

Sad sam pitao kako je u grupama:
opet pauza tek posle 3. kartona pa onda posle 5.,7. itd
 
Последња измена:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta se desava sa Gulanom, postade treci bek izgleda? Ili mu jos uvek nije istekla ona suspenzija zbog crvenog?
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Ja mislim da mu nije istekla suspenzija.A dobro je sto na spisku za Tun nema Luke,nadam se da ce se Vuk opametiti u vezi njega,i da ce mali Zivkovic zauzeti njegovo mesto u timu.
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Jbg, ja se izvinjavam onda za dezinformaciju u vezi Ninkovica. Ja znam za staro fudbalsko pravilo koje glasi 2 uzastopna zuta - pauza. Nisam znao za te evropske modifikacije pravila :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Партизан уколико прође Тун може бити и у 2. шеширу за жреб група ЛЕ, ако испадну 4* клуба са бољим коефицијентом од Партизана. Партизан већ има обезбјеђено мјесто у 3. шеширу.

*УЕФА је избацила Фенербахче, и умјесто њега ће у ЛЕ играти ваљда Жалгирис, зато што ће Салцбург у 4. колу квалификација за ЛЕ избацити Жалгирис, а Фенербахче је претходно избацио Салцбург у 3. колу квалификација за ЛШ (овако портал kassiesa сматра). Уколико УЕФА ипак не убаци Жалгирис него неки клуб са већим коефицијентом од Партизана, онда ће Партизану бити довољно испадање 5 клубова са већим коефицијетом.

Резултати првих утакмица (клубови са већим коефицијентом од Партизана су болдовани и подвучени):

SV Zulte Waregem - APOEL FC 1:1
Tromsø IL - Beºiktaº JK 2:1
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - SC Braga 0:1
FC Aktobe - FC Dynamo Kyiv 2:3
Atromitos FC - AZ Alkmaar 1:3
FH Hafnarfjördur - KRC Genk 0:2
Sevilla FC - Slask 4:1
FC Salzburg - VMFD Žalgiris 5:0
FC Minsk - R. Standard de Ličge 0:2
FK Jablonec - Real Betis Balompié 1:2
HNK Rijeka - VfB Stuttgart 2:1
FC St Gallen - FC Spartak Moskva 1:1
Molde FK - FC Rubin Kazan 0:2
FK Kukësi - Trabzonspor AS 0:2
Esbjerg fB - AS Saint-Étienne 4:3
Grasshopper Club - ACF Fiorentina 1:2
Udinese Calcio - FC Slovan Liberec 1:3
FC Dinamo Tbilisi - Tottenham Hotspur FC 0:5
JK Nõmme Kalju - FC Dnipro Dnipropetrovsk 1:3
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ma samo mi da prođemo pa možemo da budemo i u 5 .šeširu :-D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
tesko ce doci do toga, mislim da ce od povlascenih ispasti samo Udineze,eventualno jos mozda 1 tim
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
http://www.mozzartsport.com/vesti/p...malbasic-napada-sa-desne-strane-jojic-sa-leve Ne znam koliko je ovo tacno ,ali nesto ovako sam i prizeljkivao ovde ,1 zadnji vezni i ojacana sredina , nema potrebe da im prepustamo sredinu jer smo evidentno jaci ,drzati posed i siguran PAS a od toga ce sve sutra zavisiti ako pas bude kako treba prolazimo sigurno ukoliko bude nesigurnih dodavanja pogotovo na nasoj polovini i 10 metra u njihovom polju moze biti lose .
 

grobarcina

Početnik
Учлањен(а)
20.10.2006
Порука
55
Reaction score
9
Локација
Svajcarska
Informacija o kartama: Iako je gostujuci sektor bio rasprodoat jos pre par dana, sad sam slucajno otisao da proverim i pustili su jos karata u prodaju za nas sektor (mozda povecali kapacitet, ili im vratili ovi nasi iz kluba nekoliko karata). Tako da Grobari iz CH i okoline sto bi vec neko pre mene rekao ne budite lenji nego pravac Thun sutra! Docekao sam nakon 22 god. u CH da nam napokon padne neki svajcarski tim u zvanicnim utakmicama. Nema izgovora, svi u thun da grmi ceo stadion!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
eh kakvi smo mi!
da smo remizirali ili pukli prvu, sad bi mirnije i opustenije cekali revans. bilo bi u fazonu:"ako se desi, Bogu hvala". e sad vec apetiti rastu, i za ocekivati je da prodjemo. ulazimo u formu, to je evidentno, a sutra cemo dobiti konacan odgovor kakav partizan mozemo ocekivati u narednih osam meseci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top