Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Odbrana nam nije losa, sredina tu i tamo...
Treba nam konkretan spic koji moze da pogodi sansu. Ovde nece biti puno mesta za ispucavanje i eksperimente, prilike sto budemo stvorili se moraju realizovati.

Potpisati napadaca i imamo cemu da se nadamo.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Ma bolje da ugasimo klub pre nego što dođe do utakmice sa Ludogorecom i tako izbegnemo dvomeč sa njima! :confused

Za mene je dovoljno da igrači daju sve od sebe, tako jedino i možemo dalje. Jesmo ispali prošle godine od Ludogoreca, ali ne na njihovu spretnost, nego na našu nespretnost. I da ispadnemo neka to bude dostojanstveno, a ne kukavički!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Mozemo da se koljemo sa njima i opet se nadam da ce to sto smo prosli put izgubili od njih biti podsticajno za nas, ali bi valjalo da nam dodje i neko pojacanje do tada. Odmah uigravati Ilica i sto prije dovesti ili zamjenu kapitenu ili jos nekog napadaca.

Ali prvo proci ove Farane i to makar sa 2-0.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Sama cinjenica da smo zadovoljni ako igraci daju sve od sebe govori da smo otisli kao klub na fijaker. Sama ta izreka dokazuje da smo spali u treci evropski rang. Inace mi je ta izreka jako simpaticna. Sta kao prosle godine nismo dali sve od sebe?

Ako Gospodin napravi 2 gluposti na 2 najvaznije utakmice, onda to nije stvar davanja ili ne davanja sve od sebe, to je onda automatizam koji dokazuje da ga je vreme pregazilo. Za ove Bugare jedni te isti stoperi igraju 2-3 godine, dok mi Rnica, Gospodina ili B. Ilica uigravamo pred utakmicu sezone. Da dovedes Humelsa, on ne bi uspeo da se uklopi i ako "daje sve od sebe", a jos kad dovedes igrace drugog evropskog ranga, mozes da vracas i molis koliko hoces, to jednostavno tako ne ide i nema nikakve veze sa "davanjem sve od sebe". Isto vazi za bisere poput V. Stankovica i S. Markovica, vreme je da prihvatimo da nam je kadar pun kiksara koji jednostavno nemaju tu klasu tj. koncentraciju da ne naprave neku glupost u 180 minuta fudbala.

Moze li neko da zamisli nas sastav u slucaju nekakvih povreda, pocevsi od golmana, preko Vulicevica do Drincica i Lazovica? Nama su zamene Zivkovic, Pauljevic, S. Markovic i Skuntelar. I to dovoljno govori gde nam se nalazi fijaker sa sve Djurom konjusarem. Mi pre svega treba da se molimo (i ako samo verujem u Boga gvozdja) da i ovaj sastav kakav jeste izadje na megdan, bude li jedan ili vise falio, ugasili smo ga, pa makar neki sebi sekli ruku kao u filmu SAW, toliko o davanju sve od sebe.. Kvalitet na prvom mestu, autsajder moze da prodje, ali ako merimo u procentima, taj autsajder na kraju krajeva jako retko prodje, tako da su nam sanse negde oko 25 % po nekoj mojoj proceni, i ako mi je glupo razbacivati se sa nekakvim procentima.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
meni je bitno samo da mi odigramo muski, a ne kao picke pa sta bude.
ako odigramo srcem, maksimalno borbeno i takticki odgovorno imacemo sansi da prodjemo.
.

To je onaj fazon "igrajte srcem kad nogama ne umete" :D

Mogli smo i teže i lakše protivnike da izvučemo ali je Ludogorec ubedljivo najbolji scenario. Ista meta, ista odstojanje nakon godinu dana. Pa da se uporedimo, ko je koliko napredovao i ko je kako utrošio godinu dana.

Prva utakmica rešava prolaz jer je dokazano da ne umemo da igramo revanš pred svojom publikom kad od starta imamo zaostatak.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
@Krstajic dje stavi ovaj klip,da se pojede coek...
Mada treba se podsjetit sto se desava kad se protiv ovakvih ekipa ispromasujes kao poslednja neznalica.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sanse da prodje ove, kada se sve uzme prelista i pregleda, su nam iskreno na nekih 20% u najboljem slucaju!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
ето да не бих разбијао главу какви су бугари и шта су одгледах скоро целу њихову утакмицу против Дундалажа ( мислим да се тако изговара ? ) и морам рећи да ми се осмех ( :) ) вратио на лице ...

да кратко опишем " одиграли су два наша прва полувремена против Фарана " ( да смо ми одиграли овакву утакмицу у уторак вероватно би Николић мора да ангажује телохранитеље .. ) ... ништа посебно , имају грешке у додавању , неконтролисане шутеве , у првих 20 минута игре добили су 2 жута картона , лако отварају " контре " противнику ... јесу победили са 4:0 али да је овај Дундалаж иоле озбиљнија екипа питање је шта би било .. ?!!

у овој утакмици њихова средина и одбрана није постајала играчи Дундалажа су сасвим фино контролисали средину терена , играли висок пресинг чак и улазили шансе али другови моји напаћени то је толико лоша екипа ( у којој би и С. Марковић био " супер-стар " ) да не знам да ли би постигли гол да се играло још 700 мин .. ?!!

са друге стране једина и права " снага " шумара лежи у нападу ... имају брзе играче ( офанзивне ) , јако су агресивни у противничком шеснаестерцу и оно што је ( по нас ) најгоре што не компликују много већ шутирају из свих позиција и са свих даљина ( нормално када се налазе у " зони шута " ) , одатле њима и онако високи резултати ..

ако се ништа битније не промени шансе нам јесу 50:50 ... само да успемо да искотролишемо простор испред нашег шеснаестерца , да им не дозоволимо много простора за шут и да " маркирање " њихових играча испред Лукача буде како треба и верујем да можемо да их изненадимо ...

више од шумара ме брину ови наши ... надам се само да ће Николић успети да их натера да се крећу пре свега ( по мени основа свега .. ) и да не даве више лопту у протвничком шеснаестерцу већ да је као бугари распале без много размишљања ...

као што рекох , шансе имамо и чини ми се да смо у ситуацији да резултат овог двомеча одлучи наш приступ и жеља ..
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
ne ide se u boj sa Petrovicem,Grbicem,Volkovim , Brasancem,S.Markovicem..........jos je Nikolic uspeo da taktikom ubije i Drincica.Vulicevic totalno van forme,pitanje da li ce ikada i biti u Partizanu?Trajkovic isuvise nervozan i spor,Voja Brisel u takmicarskim utakmicama ispod proseka,Pantic se jos trazi,pokazao je na pripremama da moze...od Ninkovica nikakva vajda,toliko nervoze nisam u zivotu video,na obicnoj prijateljskoj utakmici.Zivkovic je pokazao znake zivota na nekim pripremnim utakmicama,sa njim smo dosta opasniji u napadu.Danko je suvo zlato u ovoj ekipi,Skuletic dosta dobar s obzirom da od veznog reda maltene i ne dobija korisne lopte.Ako se uzdamo u Danka I Saleta kapitena,malo je to burazeri za ligu sampiona.

Rece Marko sanse su nam 50:50 ja bih rekao 10:90...sto pre shvatimo bolje za nas,to ne znaci da ova ekipa nece dobiti maximalnu podrsku cak sta vise predlazem upravi kluba da najmanje 300 Grobara krene u Bugarsku,a u Beogradu zna se....mora da,,GORI,, i nebo i zemlja

BORBA BRE!!!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Verujem da većina ljudi ovde ne veruje u prolaz zbog prošlogodišnjeg ispadanja. Činjenica je da smo možda malo bolji nego tad, ali i oni su. Nikako ekipa za potceniti. Možda je i bolje prepustiti im ulogu favorita. Ne možda ustvari nego sigurno su favoriti. Jebem li ga, ni ja nisam nešto optimista, oni svakako nisu ekipa koja bi nas dobila 4-5:0 ukupno, igraće otvoren fudbal što nam odgovara, ali ako ponovimo sranja iz meča sa Faranima i iz većine mečeva JSL(bacanje poluvremena u vodu) nemamo šta da tražimo...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Izbegli smo Dinamo,Salcburg,Spartu,Celtik, al nam zato upadoše Bugari , koga god da smo izvukli od svih naših potencijalnih rivala protiv nikoga nebi bili favoriti, tako nismo favoriti ni protiv Bugara, daleko od toga.

Drugim rečima jebali smo ježa u leđa.

Ne dajem nam ni 10% šanse za prolaz.

Слажем се у потпуности са тобом само што ја дајем мало више шанси за пролаз, јер ипак имамо непромењен састав мало дуже смо на окупу за разлику од прошлих година и тако то.

Рачунам да са Иличем колико-толико добијамо на сигурности у одбрани због искуства на њега додамо још Вулићевића који уме да центрира и пробије:)eek:) али рекао бих не толико добар у одбрани, у средини ће највероватније бити Илић-Дринчић-Живковић у које полажем највећу наду као и Лазовић у нападу остали попуњавају број изузев Лукача.

С обзиром да у екипи имамо 6 играча који могу да играју фудбал онда то и није баш за похвалу плус противник био испред ПСВ-а и Динама Загреб који смо максимално хтели да избегнемо иначе не знам да ли је то иста екипа од тад али рачунам да они немају Моратија, пардон Ђуру, па нису распродали цео тим и самим тим имају веће шансе за пролаз.

Опет имам неки чудан осећај који ми каже да ми играмо по групама да ли ЛЕ или ЛШ видећемо и да ове пролазимо са неком солидном игром на страни, ипак сад имамо за разлику од прошле мало више људи који се баве фудбалом и 2 крштена играча који имају центаршут ондосно прекид, да не кажем бомбу потшто су појединци у нашем тиму темпиране бомбе али у дијаметрално супртоном смислу. :D
Плус имамо и искусније играче у односу на прошлу сезону: Илича(надам се), Илића, Лазовића и Дринчића који ипак знају шта је озбиљан фудбал.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Da postoji neko takmicenje u pesimizmu,, mi Grobari bi bili dugogodisnji sampioni :confused
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja ne mogu da vjerujem da ovdje postoji toliko pesimista na jednom mjestu. Najbolje bi bilo kad bi nam dali da igramo jos jednom sa ovima istima za sledece kolo... JEbote...

Sjecam se dana kad se prizeljkivao Real umjesto Mancestera pa da se igramo...
Pa se onda prizeljkivao Apoel...
Pa onda Atmedija...
Pa onda Shamrok...
sad prizeljkujete Borac iz Gornjek zaprdka... jer eto to su jedini koje mozemo pobjediti..

Istina je da smo 2 puta usli u ligu sampiona i to ne preko ovih znj klubova vec preko New Castle-a i Andrelehta... za koje ste pesimisticki tvrdili da smo ga izduvali...

Znam da nam je tim tu i tamo i da nije nesto posebno, al dok god navijas za Partizan, ni jedan protivnik nije za postovanje... samo gazi i idemo naprijed... Kakav pesimizam kakvi bakraci...

GAZIIIIIIIIIIIIIIIIII
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Kad bi dugogodisnji kontinuitet imali, mislim da bi ispali iz tog takmicenja pod nazivom pesimizam kao prvi.. Djura, Sneki i Biki, Burek, Rasa i drugovi jedini imaju kontinuitet u tom klubu, zato se uzdamo jedino u Boga gvozdja.. :D
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Imamo sanse, zasto da ne, nas motiv je jaci od njihovog. U prvom mecu sa 3 stopera, Ilic, Voja i Trajko. U vezi Sale, Drincic i Zivkovic, na lijevom krilu Danko u spicu Skuletic, agresivno puno trcanja, 2 ce bre da prime!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ludogorec od prošle godine je otprilike Ludogorec od ove godine. 'Ajde da kažemo plus holanđanin lijevo. Ključni igrači su im tu, godinu stariji.
Dočim su Partizan od prošle godine i Partizan sada - nebo i zemlja. Mi prvi put nakon Rukavine imamo i desnu stranu. I ofanzivno i defanzivno. Drinčić je nemjerljiv progres na toj poziciji DM/CM u odnosu na prošlu godinu. Jednostavno, tamo gdje smo bili lani najtanji sada smo najjači. Živković će, sve su prilike, imati još jednu dobru sezonu, Stanković ako odigra kao posljednjih 6-7 mjeseci na tom dvomeču neće biti slabiji od Ivanova na istom dvomeču prošle godine. Škuletić je kakav-takav napredak u odnosu na Kojića (kojeg gotivim iz nekih razloga), ako ništa stalna je vazdušna opasnost. I onda Danko. Taj čovjek je u mogućnosti da bude "one man show", da postigne rutinski gol, razigra ekipu i, znam da se većina neće složiti, bolje imati njega nego Mitrovića za ovakve utakmice. Volio bih da vidim Iliča umjesto Trajkovića na štoperu jer me je strah njegovog čobanisanja, i iskreno strah me je da ne popije crveni zbog nekog nabadanja glavom (pokušao je protiv ovih veselih ostrvljana). Brašanac vjerovatno uz Drinčića, i nadam se bez Pantića u prvih jedanaest. Sve su prilike da bi mogli u Bugarskoj izaći sa Lukač - Vuličević, Ilič, Stanković, Volkov - Drinčić, Brašanac (Ilić), Živković, Grbić (Ilić) - Lazović - Škuletić.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Jesmo mi loši, jeste Ludogorec jači od nas, ali nisu ni oni Bajern. Nismo ih izbacili prošli put, izbacićemo ih sad... Ako stisnemo muda i odigramo muški, ne vidim zašto ne bi uspeli da ih izbacimo? Sa takvom igrom i uz malo sreće, to je to...
Mislim da bi nam bilo još teže sa bilo kojom od ekipa koje su mogle da nam zapadnu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Они се сигурно више боје нас него ми њих. Морамо само паметно играти и не правити глупости. Имамо три врхунска играча на важним позицијама, Вулићевић,Дринчић и Лазовић велика појачања а мислим да имамо и боље штопере сада мислим. Али ипак да одрадимо прво ми Фаране. Кад њих прођемо имаћемо плеј оф само питање ЛШ или ЕЛ.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
A ja se pitam zbog cega vama toliki optimizam? Pa mi kada smo imali ekstra ekipu, kada smo mislili da nam ne moze niko nista, mi smo ga duvali i protiv losijih ekipa nego sto je to Ludogorec. Ovo je evropa a mi smo decenije u zaostatku,...


Ne bi rekao da smo losiji od prosle sezone ali isto tako tvrdim da nismo nesto puno jaci. Tu smo negde...za nijansu mozda jaci ali nas veliki minus je sto je revans opet u BG-u a znamo i sami da tako ne prolazimo ni konobare a kamoli profesionalnu ekipu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top