Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.310
Локација
Nis
Uzas...igramo bez srednjeg reda...jbg...ne zasluzujemo evropu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.535
Локација
Beograd
Proći ćemo grupu, ali ovakva sramota na svakih par godina, to je nedopustivo, kada možete premije, možete i kazne, sve vam od reda do poslednjeg svašta želim. Stanojeviću, ovo ti je druga epska sramota koja mi ostaje celoga života na srcu i neću ti oprostiti sa pet titula!!! Fljamurtari, Šamrok, ovo, dajemo govedima ciganskim samo materijala za decenijsko zezanje!
Nema publike?! Pa ovo je premija do sada šta dolazi, toliko sam besan da ne znam kako da se iskuliram...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Lose! Samo da Stanoje ne krene da prica kako je Flora dobar protivnik i kako ih podcenjujemo.... Sem izvinjenja sefa struke, dalja prica je bespredmetna. Nadam se da je Markovic dobro!

IDEMO DALJE!
 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Malo manji blam od Šamroka.
Ovako lagano pristupiti meču gde imaš zicer za 500 hiljada evra je za sabotažu.
Nemamo pravo da kukamo na to kako će izostati pojačanja za zimu kad je IQ rukovodećih ljudi u ovom klubu u minusu

Sramota i bruka

Edit: nadam se da će Marković da se oporavi, dovoljno govori to što su on i Jojić bili najbolji večeras
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.769
Локација
"preko bare"
Koliko smo mi bezopasni i nekonkretni u završnici. To mi je utisak meča.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Videlo se i u Beogradu da cemo imati problema sa njima u Talinu, i to se pokazalo. Stanoje gde je taktika? gde je zelja? gde je motivacija? Proci cemo ovu grupu, ali ako se nesto ne promeni slobodno mozes da se pokupis i ides na kraju sezone, dosta mi je brukanja u Evropi.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.497
Локација
vaginamandibularia
Flora na klupi ostavila 4 standardna:
Ojama
Sepik
Vasilijev (njihov kapiten)
Sapinen

Bez obzira na naše kadrovske probleme moramo da dobijemo ovo. Bitno je i zbog koeficijenta.
Napred Partizan!
Covek koji nikad nikoga ozbiljnog nije pobedio.
Covek koji od veceras drzi dve najvece mrlje u poslednjih dvadeset godina kao trener Partizana.
Covek koji je po diktatu uprava terao strance cije plate nisu bile odgovarajuce.
Covek koji je zadovoljan u potpunosti dovedenim pojacanjima.
Dame i gospodo, srednje veliki trener i daleko veci demagog, Aleksandar Stanojevic.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.816
Локација
Žrnov
Realno, trenerov poraz. S druge strane, razumem da je Zeku i Lazara hteo da odmori, ali ovo što su igrači iz prve postave pokazali je sramotno.

Valjda je sada svima jasno da Saničanim nije štoper za Partizan. I uz ovakvu očajnu igru ne bi nam tri dana gol dali, da nije bilo Saničaninovog kiksa koji se ni u piniorima ne toleriše.

Samo da sa Lazarom nije nešto ozbiljno...

I da - Kralju zabraniti pristup gostovanjima, malerčina SNS-ovska

EDIT: Lazar polomio ključnu kost!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Kratko rečeno bruka i sramota. Bez želje da komentarišem pojedince i taktiku Partizan ne sme da gubi od ovakvih Indijanaca. Pljuvanje po onome što je ostalo od našeg ugleda i jedan od najsramotnijih poraza u istoriji.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Mozete me napadati koliko hocete, ali ova Flora je bolji tim od nas, to se vidjelo i u Beogradu iako su izgubili. Ljudi brzi, borbeniji i imaju 2,3 fudbalera koje mi mozemo sanjati samo. Stanoju svaka cast sto se jos uvijek bori sa ovim fudbalerima od kojih samo jedan zasluzuje da bude tu, tj Zdjelar, a ostali su vrlo tanki. Ostace zapisan rezultat, a ja cu pamtiti i igru bez ijedne prilike na mecu protiv j..... Flore. Samo da znate da sa ovim timom i ne moze bolje, od propalih fudbalera do tzv "talenata" i totalnih neznalica (cijela odbrana) ne moze se bolje ocekivati.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Срамотан резултат. Екипа је тотално пала у форми, играмо најмање 40% лошије него на почетку сезоне. Без Вујачића позади и Натха у средини ово је нека друга екипа, а чак и поред њихових изостанака тренер се није одлучио за најјачи састав и резултат видимо. Разумем да је лигу поставио као приоритет али Партизан треба да чува углед у Европи, а не да му се дешавају порази од тима који не само да је аутсајдер групе него је аутсајдер целог овог тамичења.
Срећа па су Флора и Анортозис у оба меча одиграли нерешено иначе би овај пораз био срамотнији него што јесте.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
800
Jedno veliko fuj! Ali Stanoje, da ishitreno zamenis 4 igrača i petog 15 minuta do kraja!? Pa zna se da moze da se desi nešto... potez pocetnika a ne trenera sa iskustvom. Svi su podbacili... da izgubimo od ovih, forma je u velikom padu. Markovic ostaje u bolnici, jos se ne zna kog stepena je povreda, prvo su rekli polomio ključnu kost, sad javljaju jos se ne zna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top