Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Tajna je u brzini .. trebalo je brže da prepisujes Alex.
Vidiš neki su su to odavno shvatili .. nemamo tehnicare, igrace poteza nema problema. e zato ćemo raditi na kondiciji i trčanju ..
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
I šta sad treba da žalimo Duljaja, on je imao priliku da napljuje vv i da kaže da neće sa njima i on i svi drugi koje su zvali. Tako se vrši pritisak na njih. Ovako je ispao saučesnik i potrošna roba! Kao što već rekoste od desetina igrača kojima je Partizan dao sve u životu nema nikoga da jednu reč kaže.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
ulozimo trud da se konacno skupimo oko dve ideje i to Uprava napolje i Napred Partizan!
Uprava se ne tera napolje tako što ostaneš van stadiona, nego treba da budeš unutra a njih da isteraš napolje!
Ne želim da se prepucavam, zato što znam da imaš dobre namere, samo ne mogu da se složim oko Duljajeve uloge.
Ma ni ja ne želim da se prepucavam, brate, ali ovo mi je ko zna koja ,,petarda,, koju sam uz Partizan doživeo i ...zasad preživeo... i kome je od nas lako da sve ovo mora da trpi...
U suštini, vi jeste u pravu da ne valja trener, ne valjaju fudbaleri, ne valja ništa, ali kao da ne uzimate u obzir u kakvim uslovima oni rade i ko je za sve kriv još pre trenera i fudbalera...
Ode Duljaj dođe Nađ (koji je već tu), i šta će to da promeni?
Severina nije dobro odigrao, pa ko bi igrao da nije on došao, mali Jović koji je pobegao negde? Dijabate koji je pobegao negde? Asano koji je pobegao negde?
I tako redom...

Za neke članove foruma znam gde žive, za neke ne znam, ali poneki me podsećaju na moje rođake iz inostranstva koji dođu pa vide kako kod mene NIŠTA nije novo i ulickano kao kod njih, pa me pitaju a što ne popraviš ovo, a što ne kupiš ono...kao ja sam glup pa ne znam šta treba...
A oni imaju ušteđevinu da mogu da kupe celu kuću odmah (a možda i dve), a ja zadnjih 5 dana u mesecu jedem socijalni hleb da preživim...

Pa znam i ja šta treba, možda zna i Duljaj, ali brate...KAKO?

Duljaj moze voli Partizan ali i on je pravi poltron koji svesno ili nesvesno stiti lopovsku upravu. Sezona jos nije ni castito pocela za nas nazalost je skoro zavrsnena.
E dobro je nek si nam ti rek'o, inače ni bismo znali! A ja ću tebi da kažem da još nije! I šta si očekivao od ove sezone? Da igramo Evropu? Šta još? Da uzmemo titulu, kup?
Jesi ti svestan koju je i KOLIKU pomoć imala C.zvezda u poslednjih XXX godina od države i Vučića?! A koliko smo mi za to vreme saplitani i ponižavani? I šta sad? Loš trener, loši fudbaleri? A kako da imamo bolje?

Rekao sam još čim je došao i ostajem pri tome. Saučesnik, znao je sa kim tikve sadi.
Rekao si. Ali i ti, kao i ovi drugi što su protiv Duljaja uvek malo utihnete, kad Partizan dobije neku utakmicu, čim izgubi eto vas da budete glasniji i u većem broju...

A ja sam, čini mi se, rekao/napisao da bi za Duljaja ove sezone bio veliku uspeh da osvoji (domaći) kup...nego me mrzi da tražim gde sam i kad sam to napisao... Obzirom s kim tikve sadi. I obzirom na sve ostalo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.372
Локација
Kipar
Veceras smo igrali protiv Real Madrida iz najboljih dana. Tako to izgleda kad imas trenera za koga je Limeni Anceloti.
Covek koji je bio jedan od cenjenijih igraca dolazi u klub, kada nijedan pismen trener ne zeli, da "pomogne", kako kaze. Verovatno ne za dzabe ali da ostavimo to po strani za sada. I nije mu bilo dovoljno da pomogne samo trenerski nego se ukljucio I u selekciju igraca. Ovde su se cak pisale bajke da su dovedeni igraci iz Sahtjorovog skautinga. Duki, kako mu posle ove bruke tepamo, je doveo Kalulua, Severinu, metar drva bekova, Kanutea I Saldanju. Sve zajedno da iskombinujes vrede manje od dva igraca iz skautinga daleko manje poznatog danskog kluba.
Da ne budemo previse strogi prema Dukiju, falio mu je jos jedan stoper I krilo. Verujem da bi sa tom dvojicom rezultat bio povoljniji, recimo 4:0, naravno uz precizno vodjenje utakmice kao sto to samo on ume.
I pored svega, nas Duki pokazuje jos jedan kvalitet jer nema vremena za brigu pa se okrece novim izazovima I Javoru vec za vikend a zatim I zboru radnih ljudi u skupstini kluba gde ce revnosno podici ruku I glasati za sve sto dobri i posteni vucela I vazura predloze. Usput ce se zahvaliti I predsedniku sto nas ovako dobro drzi I brine o nama kao najrodjeniji.
Zbog svega navedenog je ocigledno koliko je korisno proizvoditi igrace jer se oni vracaju u klub kad vise nemaju gde, da pomognu svojim znanjem za simbolicnu nadoknadu.
Zlonamerni ljudi bi rekli da bi vise pomogao klubu sa ostrom kritikom stanja u klubu u medijima nego (ne)znanjem na klupi. Ali to ne prolazi kod najvernijih jer oni umeju da prepoznaju vernost.
 
Последња измена:

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Vrhunac svega sto se dešava sa našim Partizanom, od kako ga uzjahali ovi nesrećnici.
Malo je reći, bruka!!!
Najgore od svega je to što će ovi smradovi (onaj Krmak i onaj drugi , što je jednom nogom u grobu) i dalje ostati, dok ne stave katanac na klub.
Takvo zlo, takvi paraziti, takvi..kako ih okarakterisati. Šta napisati za najveće zlo u istoriji Partizana?!

Nakratko na stranu ovaj dvojac.

Kako su samo tragikomično izgledali naši igrači večeras, kakvo je samo ono rasulo bilo.
Jadni bili sa onakvim bekovima..
Šta li igra onaj Nikola Antić?!
Kako mu ne prodje kroz glavu da isfolira neku povredu, kako bi ga trener zamenio.
Pre no da ga siluju onako..
Jer ono šta su njemu jadniku radili po njegovoj strani..
Kako li je taj dečko uopšte bio mladi reprezentativac, kako uopšte ono nazvati fudbalerom?!

Nije mi toliko krivo zbog malog Ilića (Njega mi pre žao, jer izgore klinac) Nije on kriv što mora da igra, kad mu vreme nije.
Marković , takodje..

E, moj Duljaje...istrošiše i tebe.

Stadion da se sruši, ona dva smrada sama otići neće!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.337
Reaction score
37.545
A ja sam, čini mi se, rekao/napisao da bi za Duljaj
Prvi argument je bio da je dobio priliku da upiše Partizan u CV, sada i ko zna kada. I svaka mu čast... Uspeo je da osvoji ogromno 4. mesto u nikad jačoj domaćoj ligi plus nije imao sreće da izjednači ili nadmaši najveći poraz u istoriji kluba. Divan CV.

A za to da se nisam oglašavao kada je Duljaj pobedio, nije tačno. Branite neodbranivo.
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Bojao sam se da će da bude lavina ovih komentara ali možete evo po meni drvlje i kamenje

Svedok mi je kum, posle 10 min sam rekao biće ovo težak težak poraz.

Budite dostojanstveni. Za ove smo kurčina teška. Ja sam bio klinac, Bajić ga dao Rapidu posle kornera, gubimo tamo sa 5 u mreži….

Ljudi, dešava se ovo. Uprava nam je kurac nas nema nigde, šta? Ne treba da navijamo za Partizan



I SVE NA KURAC PARTIZAN JE ŠAMPION!!!
u čemu.... za KOG da budemo dostojanstveni...
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
723
Veceras smo igrali protiv Real Madrida iz najboljih dana. Tako to izgleda kad imas trenera za koga je Limeni Anceloti.
Covek koji je bio jedan od cenjenijih igraca dolazi u klub, kada nijedan pismen trener ne zeli, da "pomogne", kako kaze. Verovatno ne za dzabe ali da ostavimo to po strani za sada. I nije mu bilo dovoljno da pomogne samo trenerski nego se ukljucio I u selekciju igraca. Ovde su se cak pisale bajke da su dovedeni igraci iz Sahtjorovog skautinga. Duki, kako mu posle ove bruke tepamo, je doveo Kalulua, Severinu, metar drva bekova, Kanutea I Saldanju. Sve zajedno da iskombinujes vrede manje od dva igraca iz skautinga daleko manje poznatog danskog kluba.
Da ne budemo previse strogi prema Dukiju, falio mu je jos jedan stoper I krilo. Verujem da bi sa tom dvojicom rezultat bio povoljniji, recimo 4:0, naravno uz precizno vodjenje utakmice kao sto to samo on ume.
I pored svega, nas Duki pokazuje jos jedan kvalitet jer nema vremena za brigu pa se okrece novim izazovima I Javoru vec za vikend a zatim I zboru radnih ljudi u skupstini kluba gde ce revnosno podici ruku I glasati za sve sto dobri i posteni vucela I vazura predloze. Usput ce se zahvaliti I predsedniku sto nas ovako dobro drzi I brine o nama kao najrodjeniji.
Zbog svega navedenog je ocigledno koliko je korisno proizvoditi igrace jer se oni vracaju u klub kad vise nemaju gde, da pomognu svojim znanjem za simbolicnu nadoknadu.
Zlonamerni ljudi bi rekli da bi vise pomogao klubu sa ostrom kritikom stanja u klubu u medijima nego (ne)znanjem na klupi. Ali to ne prolazi kod najvernijih jer oni umeju da prepoznaju vernost.
samo bih dodao ovo,ako je duljaj dovodio i birao igrace...birao je u okviru budzeta koji imamo...i sigurno je izabrao najbolje sto moze...tako da ne treba za izbor igraca kriviti njega vec upravu jer nije omogucila vise para za bolje igrace...duljaja treba kriviti za takticke greske i lose vodjenje utakmice
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Duki, kako mu posle ove bruke tepamo, je doveo Kalulua, Severinu, metar drva bekova, Kanutea I Saldanju. Sve zajedno da iskombinujes vrede manje od dva igraca iz skautinga daleko manje poznatog danskog kluba.
Da ne budemo previse strogi prema Dukiju, falio mu je jos jedan stoper I krilo.
I desetka. Ali doveo je Pakistanca pa je možda to taj. Desetka.
I sve zajedno vrede manje od dva igrača iz skautinga daleko manje poznatog danskog kluba.

A mi kao imamo svoju filijalu u Africi koja nam šalje igrače u klub kao što šalje tom danskom klubu?
A mi smo kao prodali igrača za 30 miliona evra pa sad imamo te pare da dovedemo nekog?


A mi kao imamo upravu koja radi za dobrobit kluba i razume se u svoj posao kao što to uprava radi u tom danskom klubu?

A za to da se nisam oglašavao kada je Duljaj pobedio, nije tačno. Branite neodbranivo.
Ali i ti, kao i ovi drugi što su protiv Duljaja uvek malo utihnete, kad Partizan dobije neku utakmicu, čim izgubi eto vas da budete glasniji i u većem broju...
Nisam napisao da se nisi oglašavao, nego da i ti i ostali ,,Anti-Duki,, forumaši malo utihnete kad Partizan (odnosno on) nešto pobedi...možda mi ,,utihnete,, nije bio najtačniji izraz, ne mislim da ne pišete uopšte, nego smanjite kritike prema njemu...kad izgubi, onda ih opet pojačate...

Uostalom...pitanje je da li će on i dalje biti trener...ova uprava ih je dosad smenila...koliko? 10, 13-14, 24, 25, 115? Teško ih je sve i izbrojati?
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Nije do uprave do nas je . Ali jbg niko ne zeli da se eksponira i ne zavrsi u Walter cevapima.. ja prvi 41 godinu dobio dete pre godinu dana koji ce mi to kurac. ovako sedim kući i kidam sam sebi dzigericu. I svaku novu sezonu isto . Euforija i vrlo brzo razocarenje.. i udri po svemu sto odavno znamo
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Partizan 24.8.2023. je produkt:
1. prvo maherskog lopovluka sina službe (onog istog što je današnjeg nam trenera prodao u Šahtjor), pa sklonio neke stotine hiljada, a možda i milione
2. nesposobnog i nedomaćinskog poslovanja čoveka, a za čije objašnjenje kako je on uopšte dospeo na to mesto ni stručni savet od Hokinga, Leonarda da Vinčija , Tesle i Ajnštajna ne bi umeo da objasni
3. diletantizma ili naređenja koje sprovode u delo dva (a bilo ih je i više) - ja još uvek majke mi mile ne znam, da li super inteligentna izdajnika i poslušnika ili dva talentovano retardirana čoveka.
Glupo je stvarno više pričati o fudbalu, odavno je već glupo.. Nigde ne piše da mi moramo biti ni najbolji ni najveći, sport su pobede i porazi. Jedan prelazni rok se ubode, drugi se promaši, nekad se tim posloži nekad ne posloži, nekad igrači i trener kliknu nekad ne. Nekad u odlučujućem trenutku imaš sreće, nekad ne.. Zato svi mi volimo sport i našeg Partizana, nerviramo se i to nam čini bitan deo našeg postojanja.

ALI !!!! Mi trenutno bukvalno ali bukvalno nemamo klub više. Nama prošle godine Stolica indirektno saznaje da nije više trener, sutradan Petrića predstavlja Bilja city, ni predsednik ni gen sek, ni bilo ko drugi.. To je kuća bez domaćina; posle tri meseca i pobeda kelna, odjednom su tu... Da bi smanjio broj ljudi kojih je ionako 3.000 neko diže cenu za tih najvernijih 3.000 koji bi ti došli i da je smak sveta, da je superćelijska oluja direktno na centru Jna, tih 3.000 kretena bi ti svratili te subote, ti im digneš na ovu skupoću cenu za duplo.. ALO!!! Stavljaš prošle godine termine u ponedeljak u 14h, petak u 13h, da bi bio sam na stadionu..
Samo najpropalija bivša deca kluba i najneupućeniji strani polutani od igrača su spremni da dođu u Partizan.. Daj Bože da ima i jednog jedinog čoveka koji nije morao da oprosti dug klubu, da ga ne bi burek žurnal napljuvao. Trebaće decenije da se povrati ikakva reputacija normalnog i poštenog kluba

Biti glup, nesposoban je ok, mislim nije ok, ali je ljudski normalno. Biti nečovek kakvi su ovi u upravi i skupštini kluba trenutno, to je ZLO, to nije dobro, i protiv zla se mora boriti.
Znam da su vremena i teška i zajebana, nije mi namera da se ja neki nebitan proseravam i pozivam na nešto da bi neko najebao, ali trenutak je da se pokaže JEDINSTVO svih nas kojima Partizan nešto znači.
Kao što mislim da je Duljaj imao pravo i trebao da kaže neću da budem trener, neću da pomognem, pa nek neće niko da bude trener, biću SOLIDARAN i sa Acom Vukovićem i Paunom i Ivićem i Saletom i svima ostalima koji bi pomogli ali neće sa ovim šljamom, tako i mi navijači, ako se bojkotuje, onda progutaj knedlu reci im da nabije tih 300 din karte u dupe, neću da dođem. Neću dok ne odete.
Dvanest i petnest je draga sabraćo koja volimo Partizan.. Najteža stvar za grobare, ali možda zato i stoji kao po meni jedina opcija. Da budemo jedinstveni !
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.372
Локација
Kipar
Nisam napisao da se nisi oglašavao, nego da i ti i ostali ,,Anti-Duki,, forumaši malo utihnete kad Partizan (odnosno on) nešto pobedi.

Evo OK, sledeci put kad Partizan pobedi, mozda vec Javor u nedelju, pisacemo ode Dukijevom trenerskom geniju. I prosle sezone je pobedjivao a mi cutali. Na toj seriji pobeda je "osvojio" cetvrto mesto a mi nezahvalni drvlje I kamenje po Dukiju strucnjaku zaboravljajuci da danas svi igraju fudbal I to sa brzim igracima kako kazes.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.007
Локација
ante portas
Od 2012. kad je pseto zajahalo pozicije vlasti imamo planski rad na urušavanju FKP.
Svašta smo prošli od tad do sad.
U meni se od tad nataložilo besa,nezadovoljstva,mržnje.
Verujem i u svima vama.
Prioritet mora biti teranje slugeranjske uprave oličene u krmku Vazuri i udbašu Vučeli.
Fudbalskom klubu treba jedan Perkunić ,verujem da takav postoji.
Mislim da je to neki plafon koji možemo dobiti i za koji se moramo izboriti.
Titulu videti nećemo, ali bar da na čelu imamo čoveka-ljude koji rade u interesu kluba.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.166
Reaction score
4.367
Zabraniti protivničkim igračima da prebrzo trče, jedino tako možemo do pobede u Evropi. Dekretom zabraniti !!!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.372
Локација
Kipar
I jos jedan podatak, veceras je Partizan doziveo najubedljiviji poraz od svih klubova koji su nastupali ove nedelje. To je podatak koji potvrdjuje cinjenicu da smo zalutali u ovu rundu kvalifikacija najslabijeg evropskog takmicenja.

Dodatak uz ovo I jos jedan sjajan tekst u Danas-u

 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Mogli smo mi ovo mnogo bolje da odigramo. Naravno igrači su limitirani, ali su prevashodno očajno vodjenji. Ne samo od strane Duljaja, nego i svih ostalih naših takozvanih stručnjaka. Gledam sve te naše klubove, pokušavaju neki presing, neku brzu igru, duge lopte, a mi niti imamo kondicije, niti fudbalskog umeća za tako nešto. Ovde je samo tim izostankom Belića, mogao da se opiči jedan debeo bunker, da se tu izgubi sa što manjim rezultatom, pa možda izvuče i nerešeno, pa onda kući pokušati nešto. Svakako ni to nije neki garant, slabi smo mi, ali nikad se ne zna, manje više smo tako prošli sa Stanojem. Ovako izadjemo, pretrče nesrećnog Arandjela i kiksaru Antića, pa rade šta im se hoće. Tako da pored mafijaške uprave, najveći krivac Duljaj koji je naprosto izgoreo, počeo je da fantazira, a to je preneo i na igrače (videlo se kroz kojekakve izjave), pa i na nas. Čim su videli da su osudjeni na propast, samo su pali i dobismo petardu. Duljaj naravno zakucao, tužan izraz lica nemoći. Šta ćeš tužna slika našeg fudbala, kojeg vode neambiciozne spodobe, koje su srećne da džepove napune sićom (za fudbalske okvire). O nestručnom kadru, ne treba trošiti reči, ali samo takvi i mogu sa ovima da saradjuju. Nama ostaje da pratimo nameštenu ligu, možda malo i podržimo igrače koji će verovatno igrati vremenom bolje, ali bez nekog posebnog značaja. Uglavnom očekivao sam više, mislim da je moglo bolje, ali ovde se moralo igrati pametno, a ne srcem koje brzo rikne ako ne ide.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top