Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Овај Луизао или како већ и није толико лош играч. По ономе што сам јутрос гледао, свиђа ми се због више ствари, а то су: није један од оних штопера што статично игра одбрану, повлачи се испред лопте, већ један од оних који је нападају, има и агресивност, уме да чита игру противника што уме да буде веома, веома битно, уме да се постави! Е сад да ли ће му то бити довољно не знам, и знамо већ причу да снимци нису меродавни, али то је неко моје прво запажање. Читам и да је имао неку тежу повреду прошле сезоне а и да није баш јефтин играч. Видећемо...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Надам се да им овај Бразилац није сада једина опција, пошто док се заврши проба (коју неће проћи) ми смо већ увелико у квалификацијама, па док се штопер који ће бити коначно решење уигра са екипом...

Видим некима је драго што је отпао Лабрин. Мени вала није уопште.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Па да ли је могуће да се и после продаје Савића "не може" пронаћи новац да се купи квалитетан штопер који би заузео Савићево мјесто.Него и даље само гледамо ко се може узети за Џ,ко није дуго играо па да га рехабилитујемо,или ове што доводимо на пробу.Овај Бразилац колико сам прочито одиграо 20 текми у последње 4 године,и шта би он сада требао да нам буде појачање које ће одмах да заузме мјесто у првих 11.Какав само скаутинг имамо да смо ми први који смо примјетили тај велики таленат који чучи у њему.СВАКА ЧАСТ!:(
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Надам се да им овај Бразилац није сада једина опција, пошто док се заврши проба (коју неће проћи) ми смо већ увелико у квалификацијама, па док се штопер који ће бити коначно решење уигра са екипом...

Видим некима је драго што је отпао Лабрин. Мени вала није уопште.

nema teoretske sanse. On je zamena za startera AKO zadovolji Stanojevica.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Овај Луизао или како већ и није толико лош играч. По ономе што сам јутрос гледао, свиђа ми се због више ствари, а то су: није један од оних штопера што статично игра одбрану, повлачи се испред лопте,...

Veliko je pitanje da li zadovoljava i koliko ce se dobro pokazati i mozemo da dodjemo u situaciju da 3 dana pred utakmicu nemamo stopera ukoliko ovaj Brazilac ne prodje probu. KO jos dovodi igraca na probu u trenutku kad su pripreme prosle i kad nam sledi zvanican mec za 7 dana? I gde ce on to da se dokaze i nametne, na treninzima, na utakmici protiv nekog tamo metalurga gde ce da odigra verovatno ne vise od pola sata...nemoj da se zebavamo bre! Plasim se da ga na kraju ne potpisu iako nisu prezadovoljni njime ali necemo biti u situaciji da biramo pa cemo morati...

Labrin je bio skroz ok ocijenjen,makar na osnovu snimaka.

A sto onda nije na Kopa America sada, ne mora da bude u prvih 11 al on nije ni u planu uopste? Samo nemojte sa pricama kako nije hteo selektor da ga zove dok ne resi status, to tesko da bi neko progutao.
Uprava se debelo zajebala i od onih Krletovi reci da nece dovesti trenera u situaciju da ostane bez stopera 10 pred utakmicu, ocigledno nema nista. NIje mi jasno ako su znali jos pre 20 dana da ide Savic sto odmah nisu krenuli da traze pojacanje.
Jedini nacin da se nekako povadimo je da odvoje, od silnih para koje uzesmo u ovom prelanzom roku, 1-1,5 mil i nadju stopera. Za te pare ima odlicnih, kakvih god hoces, da biras i pri tome hoce da dodju kod nas. Kad ste vec pojeli govna onda dresite kesu i iskesirajte pare, zavrsite posao za 1 dana i kraj,imamo stopera. A to kako ce ti stoperi da se sporazumevaju i kako ce taj novi da igra i uklapa se u sistem igre i shvati kako sa saigracima, gde, kada i sl..to nije problem, resice se u hodu kao i sve ostalo...e sad sto taj "hod" moze skupo da nas kosta vec posle ove skendije to je pa tek za posebnu temu.


Sve sam progutao prodaje nekako i Savica sam prezalio isto, jbg mora da ide, ogromne pare, nismo mi klub koje moze da odbija dvocifrene ponude ali bre majku mu tajming je uzasan, najgori moguci. Sve se nadam da ce na kraju ispasti kako treba i da se necemo opeci na ovome ali...mi jednostavno se igramo vatrom sami. Dzaba nam brza, tecnija igra, milina za gledanje kad jedna greska neuigrane odbrane i cao momci!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
nedelju dana pred evropsku utakmicu mi dovodimo stopera na probu koji je za zadnje 3 godine odigrao 15-ak meceva ???:pop sta li sa onim rezervnim varijantama koje su na cekanju ?

mesec dana uigravanja sa igracem za koje se znalo da nece ostati ???

nema dalje :respect:respect:respect

mada,siguran sam da postoji racionalno objasnjenje za ovo kao i za sve ostale poteze u ovom prelaznom roku :roll:

edit:ako moze neko nek mi posalje na pm,mejl od grubora
 
Последња измена:

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Izgleda da su bila potrebna tri prelazna roka da se tim totalno razvali i sve što vredi rasproda!
Đura šije suknjicu,još da porubi i to je to!!!
Sad se krpi i sastavlja sta bilo!!!
A možda je to već oprobani nemački recept i način poslovanja.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
A najžalosnije od svega je ta Savić odigra 90' protiv Petražalke u meču u kome apsolutno dominiramo, a ne uvodi se npr. Frimpong.Dakle 10 dana pre prvog zvaničnog meča mi uigravamo jednu zadnju liniju, a već 3 dana kasnije, ili nedelju dana pre tog meča ostajemo bez jednog, a rezervu mu nemamo.:banghead:banghead:banghead

Zanima me da li Krstajić ima odgovor na pitanje:zašto ostavlja trenera bez uigranog štopera nedelju dana pre meča, kad je obećavao nešto drugo?
Da ne bude zabude Mladen je Bog!!!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Nemam insajd info ali sve mi se cini da je sportski deo imao obecanje od uprave da ce Savic igrati bar kvalifikacije ako mora da se proda(ili ce ici jos kasnije), pa je zato bio standardan na pripremama i zato nema spremne zamene.
Onda Krle izjavi da je upravni odbor odlucio da ga proda sad i da on ne moze protiv toga. I sad smo u zajebanoj situaciji....Tako mi se cini, mozda gresim...:confused
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Zanima me da li Krstajić ima odgovor na pitanje:zašto ostavlja trenera bez uigranog štopera nedelju dana pre meča, kad je obećavao nešto drugo?

Pa jednostavno je procenjeno da je lakse uigrati, aj manje vise za ovo sad, al za ono posle kolo igraca koji dodje (a bice valjda neki iskusan pa da relativno brzo skonta sta treba da radi) nego zaraditi 10 miliona evra.
Siptare mozemo napasti i sa Stankovicem ili Rankovicem pozadi, a ako se dovede iole zvucno ime na stopera, zaboravice se i na Savica i na sve ostale. Kao sto je Eduardo rekao psssst na temu Klea i Tejga.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Sve ove price sa tim brazilcem i Labrinom su mazanje ociju navijaca, kao radi se nesto da bi se dovelo pojacanje. Ovaj Chileanac nikada nije ni hteo da dodje, ali dobro dodje kao kamuflaza da se radi na pojacanjima dok se Savic ne proda i ne dovede neki istrosen veteran iz inostranstva.
Sto se brazilca na probi tice, profil timova i konstantno nazadovanje dovoljno govori o njemu. Svake godine ili polusezone igrao je u losijoj, ili nizoj ligi. Definitivno ne moze doci kao ozbiljan igrac.
Ako vec imamo visak stranaca, trebamo traziti domaceg igraca na poziciji stopera, jer (Stanojevic i Krstajic da ih citiram rekose) u poslednjoj liniji komunikacija mora biti na najvisem nivou. A ako budu igrali Bugarin i Brazilac zna se kakva ce biti njihova komunikacija.
Frimpong decko nije za prvi tim sigurno ove sezone, nije igrao profesionalni fudbal u zivotu do sada, i odmah ga staviti u kvalifikacije za LS je samoubistvo (pa cak i protiv shiposha).
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@ивано

S tim sto je Eduardo dosao spreman, u punoj formi, tek izasao iz sezone i uz sve to ima 24 godine....A zamisli sad da dovedemo stopera sa 30+ godina (posto pricamo o iskusnom stoperu) koji pitanje u kakvoj je fizickoj spremi a pripreme propustio....Pa mi Vukica i Ilica ne mozemo da rehabilitujemo vec 6 meseci, ne mogu ljudi da disu posle 60 min...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
11:29 - Savić prošao medicinske preglede
74860_ssavic01-foto-ap-ap_f.jpg

Prvotimac Partizana Stefan Savić stigao je u Mančester gde je uspešno obavio medicinske preglede i u sledećih 48 sati će se ozvaničiti njegov prelazak u tabor "građana".

Savić će postati drugo pojačanje Sitija nakon što je juče potvrđen transfer Gaela Klišija na Istlends.

Partizan će od bogataša iz Sitija inkasirati sedam miliona funti za usluge crnogorskog reprezentativca.

blic.rs

sve najbolje Savke !!!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
et Nikola70

Ali isto tako bez disanja mogu da urade vise od svih nadisanih skupa, posebno kapiten. A stoper bi bilo idealno da bude neki 32,33 godine, evropa je to ljudi, treba se nositi s takvim napadima. Cak mislim da bi neki iskusan stoper s pola forme doprineo mnogo vise nego Stefan u fullu. Mozda je i bolje sto je otisao sada sa statusom kakav smo mu stvorili nego da je na svoja ledja strpao sav teret, daj boze, lige sampiona ponovo, pa kakvi smo, posle 2,3 greske terali bi ga najpogrdnije moguce, smem da potpisem.
(cast pojedincima koji ipak realnije sagledavaju kompletna desavanja u klubu)


edit: srecno Stefane, dosta si nas zaduzio za ovo malo vremena sto si bio. Sve najbolje, zasluzio si.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.636
A najžalosnije od svega je ta Savić odigra 90' protiv Petražalke u meču u kome apsolutno dominiramo, a ne uvodi se npr. Frimpong.Dakle 10 dana pre prvog zvaničnog meča mi uigravamo jednu zadnju liniju, a već 3 dana kasnije, ili nedelju dana pre tog meča ostajemo bez jednog, a rezervu mu nemamo.:banghead:banghead:banghead

Можда је СС један од оних који слепо верују, па је тако поверовао МК кад је рекао "имаћеш Савића за Шкендију". Не кривим Крлета, не пита се он ту, али СС није требао бити тако наиван и ући опуштено у све ово. Требао је тражити јасну ситуацију. Овако га изјебаше, само тако.

Видим да је пар пута користио Фримпонга као десног штопера...Можда би било најбоље да је њега уигравао са Ивановим, бар је имао времена, прошао је комплетне припреме, добро се показао...а они га гурају у Телеоптик. Кад си већ ушао у ризик, ризикуј до краја.
Размишљати сад у правцу да Миљковић(који не зна ни своју природну позицију да игра) и Ранковић(који нема висину за штопера), могу да покрију те рупе, показује само немоћ и колико год добро смо одрадили прелазни рок до сад, овакав развој ситуације пред европску премијеру је АМАТЕРИЗАМ и непоштовање тренера.

Уместо да има јасну ситуацију, он сад још мора да процењује могућности овог Бразилца, који није играо 20 утакмица за 2 год.
Заиста невероватно. :banghead
Приметно је како мења боје у лицу кад му новинари помену одлазак Савића и новонастале проблеме у задњој линији. Дефинитивно му не бих био у кожи.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8



Propao Raćin transfer?





SOS Kanal objavio da nema ništa od prelaska Radosava Petrovića u Vitese. Na sajtu kluba informacija da je podvrgnut pregledima. Izgleda da je došlo do problema sa isplatom menadžeru.
rović je najavljen kao pojačanje Vitesea, jutros se pojavila informacija da je na lekarskim pregledima, međutim SOS Kanal saznaje da je došlo do problema oko novca.

Naime, pogažen je prvobitni dogovor o 2.5 miliona evra obeštećenja, Petrovićev menadžer Jovica Radonjić treba da dobije pola miliona evra od Partizana, ali i dodatni milion od Vitesea.

Kako javlja SOS ti problemi su ugrozili transfer pa je sada posve neizvesno šta će se desiti sa odlaskom srpskog reprezentativca u Holandiju.

U ovom trenutku nema novih informacija, pratićemo razvoj situacije u narednim satima.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
A Raca izjavljuje u intervju pre odlaska da je partizan odbio ponude od 5 miliona za njega. Daj bre Raco. :banghead
Sto se tice stopera ,treba iskesirati 1 500 000 evra i dovesti nekog igraca od 24-27 godina sa zavidnom biografiom i iskustvom igranja u ligi petice,takvih ima kolko oces, i stvar bi bila resena za par sati . Ovako prodali su Savica ,a Mladen ko zna koju crkavicu ima na raspolaganju za desnog stopera ,cim mi dovodimo igrace na probu ne bi li nas usralo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top