Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Pre dve,tri godine neki Dijakite bese kod cigana na probi . Jel to nije ovaj sto je sada na probi kod nas ? Verovatno da nije , onaj koliko se secam je iz Malija .
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Mislim da nije to taj, ovaj sad ima 18 god. nije sigurno isao na probu sa 15-16 god. :wink:
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Ma ko zna bre ko je taj. Iz Milana nam je došao igrač sličnog godišta, pa je bio ćorak. Ovo lako može da bude Dijin komša sa kojim je pikao PES u Senegalu...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Ma taj ce tesko proci probu,a ako kojim slucajem i prodje cisto sumnjam da ce se nesto mnogo naigrati.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Nikola Lekovic po karakteristikama je pljunuti Kolarov.Jako kvalitetan igrac i voleo bih da ga vidim u Partizanu na poziciji levog beka a da Volkova gurnemo napred da igra krilo

Lekovic ima dobar centarsut i slobodnjak i rekao bih da je to to. Pozadi mi deluje lose, slab je. Mislim da ne moze da se poredi sa Kolarovim.
Askovski ima sve potrebne ofanzivne elemente, bolje njega gurnuti pa ce pozadi da nauci i ocvrsne.

A Volkov nema nista za krilo...mislim moze da igra krilo ako cemo da se ustekamo svi pozadi, pa njega gurnemo da nam trci kontre, da se zalece ali oslim tog zaleta on nema nista za krilo, tehniku, dribling, prodor sa loptom...centarsut bi krilo moralo da ima drasticno bolji. Imali smo Maletica koji je bio brz na desnom krilu i sta je znao da uradi na toj poziciji...nista.
Ako Vermez moze Volkova da upregne i da ga nauci odrbanu i kretnje koje su mu lose onda moze da nam koristi ako ne, probati naci boljeg.
Stanoje izvini, bio si u pravu za njega.
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Ima neki Alioune Diakite...iz istog kluba odakle potiče i Mamba...ali taj je odbrambeni.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Uzmite snimke sa pocetka sezone, i odgledajte kako je Volkov igrao...

U stvari pogledajte ovaj video.
http://www.youtube.com/watch?v=YIaGNCL0vHU

Kasnije je pao u formi kao i cela ekipa. + sto je vukao neku povredu.
Moje misljenje je da mi tesko mozemo da nadjemo boljeg beka od njega, stoji da je losiji pozadi, ali nama u ligi ne treba defanzivan bek, a ako bi u evropi forsirali Mateusovu formaciju sa 3 stopera i ofanzivnim bekovima mi bi smo razbijali.
Ovo je samo moje misljenje, mozda nisam upravu, ali stekao sam takav utisak o Volkovu. :)
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Tacno, i ovo je sa nekoliko utakmica, dok kad nama uvaljuju klipove to je sa nekolikogodisnjih utakmica.
Ljudi vidite maestra Babovica na 6:30, :confused zasto prima loptu da mi je samo znati... :banghead komandant ne sme da pravi takve greske..
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Ma kakav Lekovic, trenutno imamo Volkova i Lazevskog, u Teleoptiku je Askovski koji je veoma dobar bek, ne razumem sta ce nam.

NE PRODAVATI VOLKOVA NI POD RAZNO, setite se samo ko je bio nosilac igre u kvalifikacijama!
Mozda trenutno nije u formi, ali ce je podici, u to sam uveren, bice on ponovo onaj stari, a boljeg ne mozemo naci!
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
FUDBAL
Lamin Dijara pronašao novi klub!
S26, 24.05.2012
lamin Dijara, dosadašnji napadač Partizana, pronašao je novi klub. Reprezentativac Senegala postao je najveće letnje pojačanje turske Antalijespor.

Lekarski pregledi i zvanično potpisivanje ugovora najavljeno je za sutra, a za transfer je zadužen menadžer Edis Kurtagić.

Anatalijaspor je uspela ove godine da obezbedi opstanak u Prvoj ligi Turske, a sada želi da napravi tim koji će izboriti izlazak na evropsku scenu, zbog čega je isključivo Dijara i prihvatio ponudu.

Tamnoputom napadaču je inače sa Partizanom istekao ugovor, a crno-beli nisu ni pokušali da ga ubede da ostane. Pored Dijare, Partizan bi uskoro mogao da napusti i Medo Kamara.

http://sport26.rs/page.php?FID=2&name=FUDBAL
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Забија кажњен због напада на судију

Мохамед Забија је већ потписао за Партизан, али ће пре одласка из Ал Арабија морати да уплати 400 тамошњих динара, или 1.000 евра, у касу кувајтског фудбалског савеза!

Zabija-Al-Arabi1.jpg


Корпулентни нападач је искључен на утакмици против Ал Кације, пошто је претходно затресао мрежу, а онда је вербално напао судију и због тога му следи санкција.
Забију, пре доласка у Хумску, очекују још најмање две утакмице у „бившем” клубу, последња у шампионату и реванш полуфинала Лиге шампиона арапских земаља, у коме Ал Араби брани предност из првог меча (2:1).
Извесно је да ће се ново појачање црно-белих појавити на прозивци Владимира Вермезовића, 11. јуна.

"Napraviću sranje, jer nisam dečko fin" :D

Ovog moramo smiriti, ako bude otkrio čari splavova...

Nego, jeste li provalili što kuvajtski dinar drži kurs?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Slazem se da bi Volkov morao da ostane. Mislim da bi se bolje snalazio u veznom redu,kako je i u Serifu igrao. Lekovic je po meni prosecan bek,mislim da ima prostora za napredak, i da nije za prvih 11 u kvalifikacijama bar ne u kljucnim utakmicama.
Btw ja se jos nadam da ce se sutra otvoriti sampanjac :)
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja jos juce htedoh da napisem nekom ko je svodio racune da nam treba jedan napadac da nam treba minimum tri, ja Lazara ne racunam kao spica, sto znaci da nemamo ni jednog zdravog napadaca trenutno :S
Diki srecno u Turskoj.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Srecno Diara majstore...Nikada te necemo zaboraviti...Ipak doslo je vreme za rastanak...Dao si sve najbolje od sebe...Uzivaj u Turskoj i lepo naplati svoj kvalitet...
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Sad sam gledao na Teleoptiku ovog crnca Diakatea ili kako već.Igrao centarfora.
Dao gol glavom,ali čovek nema veze s vezom,nit jak, nit brz ,nit tehnika, nit skočan,naša deca za njega 3 klase ispred.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
За почетак да пожелим добродошлицу Пауљевићу и Забији ...

Пауљевић је бар по мени доста добро појачање и по ономе што сам видео сасвим пристојан играч , уз правилан рад верујем да код њега има места за напредак ... што се Забије тиче надам се да није само неки нови Балотели ...

НИ ПОД ТАЧКОМ РАЗНО не би смели да оду Стојковић и Волков .. бољег голмана и левог бека нећемо наћи ... Волков би можда могао да се прекомандује на месту левог везног и тада би довођење Лековића имало неког смисла а приде би се отворило место и за увођење Ашковског ( или Асковског ?!! ) који је по мени " Аксент бр. 2 " , фантастичан потенцијал .. !!!

довођење још једног штопера приоритет , и једног искусног задњег везног ( Апија би ми изгледао као сасвим задовољавајуће решење ) ... у везном реду - тотална мобилизација у Телеоптику , има тамо сасвим довољно потенцијала за први тим ... у Србији сигурно боље од њих нећемо наћи ...

оно што ме буни јесте та нејасна ситуација око нападача ... колико видим осим Забије и Маркеца ми више нападача немамо ?!! Шћеповићу и Еду ко зна колико ће времена требати да се врате у такмичарски ритам ( а касније и у форму ) ... нећемо ваљда Јевропу нападати само са Меркецом не провереним Забијом и тек опорављеним Шћеповићем ... ?! ту се морамо озбиљно појачати ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top