Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Bice to veselo ako se desi, gorece novine...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Pre bih rekao gorece na Forumu :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Jebem ti zivot jel to onaj ciganski "Miljkovic", pa mi cemo im ovim potezom napraviti najbolji posao u prelaznom roku. Ali ajde i ako dodje uzdati se u Boga da ce mu se nesto odlomiti pa da proigra :) Inace ga je najebao u zivotu mrzit cega i jedna i druga strana.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.046
Локација
ante portas
Ono sto sam ja video od tog Pantica je jedno veliko nista . E sad posto kruze price da je "nas" mozda bi drugacije igrao kada bi igrao u dresu kluba koji voli :D Mada , generalno ne svidja mi se ono sto sam video od njega na terenu . Npr.Petkovic iz Ofke je mnogo komletniji i kvalitetniji igrac od njega . Dolazak Pantica za mene ne bi bio senzacija .Tesko im je uzeti takvog igraca u PM .
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Kao i po obicaju nema se para za skauting po Africi i Juznoj Americi nego najbolje drpiti nesto u komsiluku :roll:
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ne znam sto se cudite. Meni je bilo jasno kad je Nadj imenovan da ce mu prvi pik biti igraci iz krcunove rupe. Sto sadasnji sto bivsi. Toliko daleko dopire njegov skauting. Ostalo ako mu uvale Falji i Stojic i to bi bilo to.
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Što se malog Pantića tiče to nije tačno. Dečko ima nekoliko ponuda sasvim korektnih, iako je naš nije u opciji povratak u Partizan. Makar u ovom trenutku od toga nema ni trunka istine.

I nije mu Stojic menadžer, to je isto ovde neko napisao nikad nije imao menadžera.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Ljudi samo ne Pantic, pored prosecnih igrackih kvaliteta on kao covek nije za Partizan.
Veoma intelektualno limitiran, imao sam prilike da budem u njegovom drustvu, mogu da vam kazem da ga niko ne gotivi i da je jako iritantan lik.
Pored toga njega je u zvezdu doveo Jankovic ( kao i Mudrinskog) koji je iskoristio tu priliku da progura svoje igrace.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Plus sto na svakoj drugoj utakmici dobije karton...sto zuti sto crveni..
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Gotovo je: Marković u Benfiki!
08 jun 2013 | 11:46(0)
Twitter


Portugalski mediji javljaju da je srpski reprezentativac i još samo formalno član Partizana, Lazar Marković (19), novi igrač Benfike, sa kojom će u narednim danima potpisati petogodišnji ugovor! Portugalski novinari su samo zbog brzonogog Čačanina bili prisutni na utakmici između Belgije i Sbije u Briselu i nakon meča uradili intervju sa Markovićem. On je u razgovoru za list Rekord izjavio nešto što nedvosmisleno ukazuje na to da će se uskoro pridružiti koloniji Srba u redovima portugalskog giganta.

- Jedva čekam da zaigram sa Matićem - izjavio je, između ostalog, Marković na pitanje novinara kako se oseća zbog činjenice da uskoro stiže u Lisabon.

I ostali portugalski mediji navode da je posao između Partizana i Benfike završen. Lisabonski "orlovi" će uplatiti crno-belima oko 10 miliona evra na ime obeštećenja za Markovića koga je Benfika odmah "zaštitila" klauzulom za otkup u visini od 40 miliona evra.

Marković će se tako pridružiti zemljacima Nemanji Matiću, Filipu Đuričiću, Miralemu Sulejmaniju i Stefanu Mitroviću.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.319
Reaction score
3.975
Локација
Kobasicarija "Venac".
ako je ovo tacno, srecno mali!
dobar klub...verujem da ce imati solidnu minutazu vec u pocetku.

i doteraj tu realizaciju, picka mu strinina!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Искрено не верујем да би Марковић ово изјавио да ствар већ није готова! Верујем да си одабрао прави клуб, бољу средину за напредовање него да си бирао далеко већи клуб, али где ти негине грејање клупе! Све најбоље у наставку каријере, од срца!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Što se malog Pantića tiče to nije tačno. Dečko ima nekoliko ponuda sasvim korektnih, iako je naš nije u opciji povratak u Partizan. Makar u ovom trenutku od toga nema ni trunka istine.

I nije mu Stojic menadžer, to je isto ovde neko napisao nikad nije imao menadžera.
Ovo ti nije tacno.
Ranko Stojic ne pristaje ni na igrace tudjih menadzera a kamoli da Pantic nije njegov.
Aca je njegov igrac milion posto.
Cak sta vise, znam momka koji nije dosao kod Ranka samo zato jer nije hteo da ostavi svog menadzera, sada taj decko igra u Vojvodini.

I gde je onaj momak sto je tvrdio da je Markovic Celsijev....
Srecno Markec, ziv nam bio pa da se vratis jednom kao velika zvezda evropskog fudbala!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
OI gde je onaj momak sto je tvrdio da je Markovic Celsijev...

Pazi, mi nikad nećemo saznati šta su menađeri dogovorili, on je definitivno bio pred Čezijem.

Vrlo verovatno će Benfika biti odskočna daska za Premijer ligu, možda je Čelzi "kupio" pravo najbolje ponude, a Markec je takav potencijal da je greota prosleđivati ga nekim brđanima u Čempionšipu, da mu prebroje rebarca. :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nema sanse da ne objavi Celsi da ga je kupio i poslao u Benfiku, pa mnogo vece i bolje igrace su objavljivali...
Markec je jos uvek anonimus spram Lukakua, De Brujna itd...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top