Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebote bićemo u evropskim takmičenjima (bar tamo dokle doguramo) jedini tim bez stranaca. Kontam da i ovi šampioni Malte i San Marina imaju bar 3-4 komada. Stravičan prelazni rok iako je Obradović koliko znam i koliko sam pratio sasvim dobar fudbaler jedino ne znam kakav je sad ovih poslednjih godinu dana. Sad još jedan štoper i zadnji vezni i da se poubijamo :D Znači Lukač-Aksent Obradović Ostojić? Volkov-Zadnji vezni?-Jojić Ninković Kapiten-Šćepa(Grbić)-Mitar...
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Odlicno. Jos da nas iznenade sa Gumom Bogdanovicem na mestu zadnjeg veznog i da vrate Grubjesica napred kada prodaju Mitra i sou moze da pocne.
Sto nije doslo do apokalipse prosle godine, da ne moram da gledam vise kakvu sprdnju od kluba prave.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Nista protiv Obradovicevog dolaska nemam. Nije toliko popularan jer je dugo na istoku,ali u pitanju je dobar fudbaler.

Frka je samo sto ce nam se naredne godine opet ekipa raspasti,jer ce on uz Ilica mozda u penziju,a ovi silni pozajmljeni igraci nazad u svoje klubove. No,bolje iskusan stoper odmah,nego neko koga mramo da cekamo.

Odbrana je za proverene igrace,a u napadu forsirajte klince iz omladinskog pogona koliko vam je volja
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Ma da taj Obradovic ne bude novi Gavrancic Lovre Rankovic,to je sve macka u dzaku.....
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Jebote bićemo u evropskim takmičenjima (bar tamo dokle doguramo) jedini tim bez stranaca. Kontam da i ovi šampioni Malte i San Marina imaju bar 3-4 komada. Stravičan prelazni rok iako je Obradović koliko znam i koliko sam pratio sasvim dobar fudbaler jedino ne znam kakav je sad ovih poslednjih godinu dana. Sad još jedan štoper i zadnji vezni i da se poubijamo :D Znači Lukač-Aksent Obradović Ostojić? Volkov-Zadnji vezni?-Jojić Ninković Kapiten-Šćepa(Grbić)-Mitar...

To je nastavak tradicije isterati odvratne strancr koji su dosli da otimaju pare u srbiji... jbt ne bi sve fudbalski klubovi na svetu bili ludi i dovlacili strance sa svih strana...jedino mi palamudimo o nasoj deci. Nkko ne spori talenat nasih klinaca ali nemoguce je da u jednoj sezoni ti izbazis tri ekstra igraca iz oml.skole. to su jedan eventualno dva po sezoni... ostalo treba da budu i neki iskusniji igraci...

Ma ko sta pricao dominaciju cigana su prekinuli stranci, prve titule doneli stranci....
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Био је класа Обрадовић, штета што није дошао те 2002. када је требало. Штопери могу да играју и у тим годинама, тешко да може лошије од Воје (који ће ове године да буде мерна јединица за очај, нпр. Лука је данас одиграо 0,90 Војислава Станковића).

Po metru kvadratnom:buhaha

A Mesi ima dribling 4,2 Fofane po Voji Stankoviću.


Elem....sačekaćemo drugog štopera pa da vidimo možemo li se radovati Milanu Obradoviću.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Боље искусни украјински лав него талентовани Остоја,који,ето,никако да покаже свој раскошни таленат, и Воја легенда из Брисела,човек који испада у свакој противничкој акцији и ствара вишак противнику аутоматски.Човек отвара контре,испада,катастрофално се поставља.
Овај Обрадовић не би био лоше решење са још једним штопером типа Иванов.
Али ако ће да га упаре са Остојом и Станковићем,онда,пиши пропало !

Не верујем да ће бити мачка у џаку неко ко је толике године играо у Украјини .
Тај без спартанске припремљености,основног штоперског знања,жилавости,тамо не би имао шта да тражи .
Овде би могао да одради ценим још 2 сезоне иако је у подобрим годинама .
Кад је цепао у Украјини до 36,може и овде у ЈСЛ још две .
Крле је исто дошао чини ми се из Шалкеа у 35,36 ако се не варам.

У Европи, поготову у осетљивом делу тима као што је одбрана нема ништа без искуства ! То је тако .
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Nisi toliko ni zavistan koliko si generalno bijedan.Buduci da smo mi nesto kao "best customers" i faljiju i ranku, tu onda idu odredjene beneficije,da platis na rate,da platis kad budes ima,da ti smanjim cijenu za veci procenat sledece prodaje itd...A raspolozenja za tim vjerovatno mnogo manje ima kod drugih menadzera..Bukvalno ka na pjacu.
Kad bi dobar skauting godisnje bio jeftin,vjerovatno bi ga imali,iako ga nikad nismo imali.
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Bas tako, ni Falji ni Ranko ne teraju njih da kupuju igrace od njih. Bolje je pitanje kako to da ta dva, odnosno tri menadzera drze celu omladinsku skolu.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
nije to bas tako, ne moze me niko ubediti da se za pare koje ce na ovaj ili onaj nacin biti date za luku npr. nije moglo dovesti 2 triput bolja igraca sa strane. a svi znamo da para ima,samo ne za partizan, nego za podmirivanje zadriglih govana iz uprave.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.152
Локација
vaginamandibularia
@Vlad
Bolje ligeštul i čiviluk okićen vešalicama nego štoperski tandem iz meča sa jermenima, ali veoma je kratak spisak onoga što bi manje zasmetalo protivničkim fudbalerima ma kog kluba u težnji da ugroze naš gol.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
nije to bas tako, ne moze me niko ubediti da se za pare koje ce na ovaj ili onaj nacin biti date za luku npr. nije moglo dovesti 2 triput bolja igraca sa strane. a svi znamo da para ima,samo ne za partizan, nego za podmirivanje zadriglih govana iz uprave.
Luka nije placen ni jedan jedini dinar, dosao je cak kao slobodan igrac.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
@markoni tako je ali,
Napr,kako ce taj drugi igrac reagovati kad mu zakasni plata,dvije napr,u ovoj soluciji su sigurni,i falji i ranko ce im pomoci da zagase pozar.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Da tako sam i ja cuo ...Pres'o je za Cuku da igra ... steta... inace mislim da je 98 jedna od slabijih generacija ...
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Kazu da moze da izvuce jos godinu,zivotinja je.
Vidjecemo...
realno to nije nikakav problem... mislim ako si sportista i ako zivis sportskim zivotom valjda mozes bez problema igrati i do 40te. najbolji primjer maldini koji je mogao bez problema odigrati jos par sezona.

dako se ne navuce pod stare dane na kafanu :D
Sto nije doslo do apokalipse prosle godine, da ne moram da gledam vise kakvu sprdnju od kluba prave.
jes, pa da cigani imaju vise titula od nas... ne more :D hvala tolu sto je odlozio sudnji dan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top