Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. iznogud

    Uprava i marketing

    i Hju Hefner u Švici... :D
  2. iznogud

    JSL 2012/13

    Najgora igra u zadnjih par sezona sigurno, bez obzira na rezultat. Pojacanja nisu donela kvalitet, kukavicka postavka gde Stojke u 20. minutu trosi vreme. Sreca te nam sledi Rad na JNA trebalo bi da bude lakse.
  3. iznogud

    JSL 2012/13

    Pauljevic je definitivno losiji od Miljka makar trenutno, gledao sam sve njegove utakmice uzivo ove sezone (ukupno 2 u kupu) :) Ne secam da je nesto pokazao ni na pripremama.
  4. iznogud

    FK ĐurGarden 2011/12

    Cober je opljunuo Vladimira Djordjevica, konkretno za ovaj zadnji intervju koji je radio sa Djuricem http://www.partizan.rs/23955-predsednik-partizana-na-tv-b92/
  5. iznogud

    FK ĐurGarden 2011/12

    Taj novinar sa b92 je provereno grobar, video sam kako se raduje nasim golovima protiv OFKe, gore u novinarskoj lozi. Nema razloga da covek bude opljunut.
  6. iznogud

    FK ĐurGarden 2011/12

    Bila je ta prica na danasnjoj konferenciji: zasto on ne igra ispred Lazevskog... Stanoje kaze da on Volkova vidi kao ofanzivnog beka, a ne kao krilo, i da to PFCu odgovara protiv zatvorenih protivnika. Kaze jos i da Volkov moze to da igra, ali da njemu jednostavno ne lezi tu, ocigledno trazi...
  7. iznogud

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ni ja isto. Evo jos jednog linka, trebalo bi da bude dobar kvalitet. http://www.laola1.tv/en/rs/soccer/uefa-europa-league/uefa-europa-league-shamrock-rovers-fk-partizan-beograd/video/268-989-59443.html
  8. iznogud

    Liga šampiona 2010/11

    zadovoljan sam igrom i zalaganjem, kao i radom trenera... na zalost, gledalo se u cent kad su se dovodila pojacanja na pocetku prelaznog roka, sto moze skupo da nas kosta. Moreira van forme, i bez obzira na to nastavljaju da ga kasape. Svaka cast Ilievu i Ilicu dosta su tereta podneli.
  9. iznogud

    Partizan i mediji

    da, pa kupujte to sranje ako hocete. koliko ja znam 'novosti' su miskoviceve, a 'sport' njihov deo , o cemu dalje da se raspravlja. to smece sluzi da hrani mastu posrnulog :D dela populacije nase zemlje.
  10. iznogud

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    citao sam ovo, ovo je odgovor na neko debilno pljuvanje po Partizanu. objavljen u nedeljniku Vreme.
  11. iznogud

    haha nesto proverav'o na netu u to vreme a jt link mi je postao nesvesna navika... sve najbolje...

    haha nesto proverav'o na netu u to vreme a jt link mi je postao nesvesna navika... sve najbolje Ziks! :ziveli
  12. iznogud

    brate, rekoh kasno sam video poruku (tj zurio sam pa sam zaboravio moby kuci). svejedno, upisacu...

    brate, rekoh kasno sam video poruku (tj zurio sam pa sam zaboravio moby kuci). svejedno, upisacu tvoj broj, nisam ranije imao. :ziveli
  13. iznogud

    Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    evo dobio je produženi odmor. zasluženo, svaku od ovih 'sedam tekmi za 20 dana' je igrao. tako treba, samo kulturno i staloženo...
  14. iznogud

    Partizan i mediji

    ja bi reko da je to miskoviceva novina, a cini mi se da su prednjacili u pljuvanju nase pobede u polufinalu kupa... mozda gresim, ne pratim toliko, nikad nisam voleo novosti.
  15. iznogud

    jeste al mora da trazim stan tad izlaze oglasi taman. æe se vidimo pridveèe :)

    jeste al mora da trazim stan tad izlaze oglasi taman. æe se vidimo pridveèe :)
  16. iznogud

    Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    pa dobro nije ga hteo slobodnjak, ali iz igre je uboo par komada :s
  17. iznogud

    fala za kartu. :ziveli

    fala za kartu. :ziveli
  18. iznogud

    Partizan i mediji

    s obzirom na broj dnevnih listova koje mišković poseduje nije ni moguće da se bolje piše. ipak moram opet da spomenem dn. list 'Danas' kao dobar, ali relativno usamljen primer. ne sećam se da je bilo nešto protiv Partizana. a ovo je iz današnjeg izdanja -
  19. iznogud

    Antonelo Juliano Roberto Juca - nova ikona Juga

    haha Srbenda http://www.partizan.rs/fotoalbum/2008/05_maj/juca.rm bolje zvuci kad prica srpski nego engleski : "titula, titula... dva-nula... dva-jedan". nije doduse ni cudno, to je zbog okruženja u kome je.
  20. iznogud

    Partizan i mediji

    da, i ja sam to primetio, trebalo je da stoji " Diarra pod prekrsajem sa peterca prosledjuje loptu Joveticu itd itd, koji se vratio u formu iz jesenjeg dela, i bio zeljan pobede nad raspalom 'ti dam gol iz 81. odbijanke' zvezdom "
Top