Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од SVART_OG_HVITT

  1. Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Videh Zdjelara na aerodromu pre sat vremena, pozeleh mu srecan put (naravno u sebi). Jako fin decko nadam se da ce uspeti tamo gde je otisao jer je pre svega svojim ponasanjem i zalaganjem to zasluzio, a mi cemo gledati iglicine 30 sec. igrace.
  2. FK Partizan - sezona 2013/14

    Savic je bio clan DPS i to je razlog zbog koga nije trazio nase drzavljanstvo.
  3. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako je odbio sad da igra za Vrsac ko nama garantuje da nece odbiti da igra za nas kroz koju godinu ako ga trazi neki bogatiji klub. Ovolika buka oko njega ko da je Jordan mislim da mu samo steti i da ce ocekivanja od njega ukoliko dodje biti pravelika i bojim se da ne sagori dechko.
  4. FK Partizan - sezona 2013/14

    Dobar rezultat a ni igra nije bila bila losa. Meni zaista nije jasno na koju foru se uvukao S. Markovic u klub njega su ladno poceli da preskacu na terenu uskoro ce loptu izbacivati u aut jer je manja steta izbaciti loptu napolje nego je njemu dati, decko niti zna da doda niti da presece napad...
  5. Uprava i marketing

    E sad da li ovaj tekst tj intervju predstavlja marketing direktorke marketinga i da li ovim trazi nekog ko bi je oplodio to ne znam ali svakako je bitno znati sta nasa direktorka voli i kako je zavesti. :pop Nema veze sto nema ko da ubode go na terenu vazno je saznati kako ubosti kod...
  6. Liga Evrope 2013/14

    Sve sto je veceras napisano znalo se odavno, da je aksentijevic rupa, stankovic nula, ovi stojicevi nevidjeni duduci vazda, da Sale nema snage i da su ga pregazile godine, da imamo poluigrace na veznim pozicijama, da je markovic najgori igrac koji je igrao u Partizanu poslednjih X godina, da...
  7. FK Partizan - sezona 2013/14

    Vise nego dobra utakmica, jeste da su oni bulja ali opet prija ovo sto smo ih nakantali. Drago mi je sto je Zivkovic dao je gol i bio je konkretan u napadu isao je prema golu i nije se krio od lopte. Da Sojic nije bio sebicn i da je Malbasic bio malo koncentrisaniji (razlog za promasaje treba...
  8. Liga Evrope 2013/14

    Ono sto se racuna je pobeda, mi smo lom ali bukvalno lom ipak postoji napredak u odnosu na onu utakmicu u Nisu koja je bila najgora nasa utakmica u poslednjih ohoho godina. Ovo veceras samo pokazuje koliko smo otisli u k... u nekim iole normalnijim vremenima otresli bi ove nesrecnike ko slinu...
  9. FK Partizan - sezona 2013/14

    Lepo vece u Nisu uslovi idealni za igru, mi katastrofalni gori Partizan nisam gledao nepamtim od kad. Fofana moze da bude fino pojacanje ali ono sto nam je najveci problem je veza nema ko da doda loptu. Stojke nas je izvukao i svaka mu chast da su na njegovom mestu bila ona dvojica vratili bi se...
  10. Liga Evrope 2013/14

    Malo realnosti nije na odmet, koga je mogao Vuk da ubaci umesto ostojica, koga je mogao i napad uz Mitrovica, koga umesto Ilica, najveca greska je sto je Luku ubacio umesto Grbica a ne umesto markovica pa da se stisnu m.da i krene svim silama napred sa time sto se ima. Goveda iz uprave koje...
  11. Liga Evrope 2013/14

    Momcima se nema sta zameriti, koliko znaju toliko i prikazuju. evo skidanje trake velikom MS, sramota ko god da je pa i MS http://www.zurnal.rs/2013/08/06/voda-navijaca-partizana-skinuo-kapitensku-traku-scepovicu-foto/index.html
  12. Liga Evrope 2013/14

    Vazno je da smo zivi i zdravi. Taman kad pomislimo da smo dotakli dno i da necemo moci gore da odigramo mi iznenadimo i sami sebe pa nas Shirak sabije u 16-eraca dobar deo utakmice. Rankova grla izgleda moraju da igraju pa nije ni cudo sto nas klinci ucenjuju i odbijaju ugovore, smradina...
  13. ABA-liga 2012/13

    Jako bitna pobeda. Da smo kojim slucajem izgubili krivac bi bio musli i ono izdrkavanje sa polaganjem i mašenjem zicera covek od preko 2.10 umeso da kuca i kida glumi balerinu. Sto se tice gordica ne vidim razlog za njegovo dalje zadryavanje em ilma status stranog igraca i time zausima mesto...
  14. Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Ja ocekujem pobedu, j...s ti te price da izgubimo casno i sa minimalnom razlikom, taman da igraju i protiv Chicaga sa sve Jordanom u timu ja ocekujem pobedu. Neka se Musli malo trgne i stavi prst na celo jer je trenutno mnogo iza Gagica, ono sto raduje je forma Lea koja ide nekom uzlaznom putanjom.
  15. Prelazni rok, januar 2013.

    Kakav Kojić kakva čuda po mi tražimo napadača koji će biti prva ili druga opcija naredne godine pošto barem jedan od dvojice napadača koje trenutno imamo sugurno odlazi u junu pa S. Šćepović je Ronaldo za Kojića. Mene je ovo vest o njivovom nedolasku obradovala samo ne znam o čijem nedolasku...
Top