Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Veliki Strumf

  1. Veliki Strumf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Crno beli BRAVO, BRAVO ! ! ! HVALA VAM SVIMA DO NEBA... Ogroman uspeh, OGROMAN. :D:
  2. Veliki Strumf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dobrodosao kuci Milenko..., srecno ! :D:
  3. Veliki Strumf

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Cevu hvala, Mare srecno ! :BB :pfc:
  4. Veliki Strumf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    AHAHAHAHAA karaj ciganskog podguznog pacova...!!! Boze jos sutra samo Budivelnik da dobijeeeeee!!!! :D: :šal
  5. Veliki Strumf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Evo sta je sa Novakom..., osetili da nam je stani pani pa brze bolje duplirali cifru... Sada ih lepo treba oduvati i dovesti nekog Amera...:banghead Novak (ne)dolazi u Partizan! Vršac duplirao visinu obeštećenja! Zastoj u pregovorima oko dolaska juniorskog reprezentativca potvrdio je i...
  6. Veliki Strumf

    Uprava i marketing

    Sve je bolje nego ovo govno..., bojim se samo da Bodiroga ne bude "maskota", a da Baja udje na mala vrata u Partizan...(izguglajte malo o njemu po netu ako ne znate ko je doticni "gospodin")..., mada u ovom momentu bi verovatno vecina nas potpisala momentalno i sam crni djavo da udje u klub...
  7. Veliki Strumf

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Posto zivim blizu Cukinog stadiona nocas oko 3h bacim pogled na stadion kad ono vidim upaljen jedan reflektor do pola..., a obicno su svi nocu ugaseni..., mora da je Tole nesto cackao... :D Salu na stranu bice jebeno..., dobar tim imaju (brca "Ciganovic", Stoiljkovic, Rajko...)..., ne bih da...
  8. Veliki Strumf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Lepo, lepo..., znam da je skoro nemoguce ali bilo bi jako lepo da Tepara debituje u Madjarskoj..., jer tamo ce nam biti sve samo ne lako... :šal
  9. Veliki Strumf

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Kakav crni krivac Vuk???! Zna se ko je kriv..., navijaci, da mi navijaci, nismo ni zasluzili bolje...kada nam Dragan Djuric i kompanije i dalje sedi u klubu..., dok se ne izadje na ulicu i ne protestuje govna ce i dalje biti tu i urusavati nam sistemski klub..., ali posto znamo da smo svi jaki...
  10. Veliki Strumf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Todorić: Partizan će biti jači posle Nove godine, dovodimo pleja i igrača na još jednoj poziciji za napad na tri trofeja Nećemo prestati da se bavimo košarkom, niti ćemo biti razočarani ako se ne plasiramo u Top 16 – kaže sportski direktor crno-belih košarkaša Za razliku od regionalnog...
  11. Veliki Strumf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ma ajde i ok Azinsa ali sta cemo sa Rigodoom... :D Ajmo momci danas je taj dan !!! Veceras okrecemo sezonu, dolazi extra plej..., itd...! :šal :D:
  12. Veliki Strumf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    NIsta od pleja za utakmicu protiv Barse..., al realno tesko bi dobili tu tekmu i sa plejom al imali bi kakve takve sanse...ovako mrka kapa nazalost... Todorić za MONDO: "Plej" nije blizu Sportski direktor Partizana NIS tvrdi da traženo pojačanje neće stići do predstojećeg duela sa Barselonom...
  13. Veliki Strumf

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Eh kad bi mogli da dovedemo i Amera i Pavkovica za back up..., a Dallo-a da prosledimo recimo Misku na pozajmicu u zamenu za "neku uslugu"... :)
  14. Veliki Strumf

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Pitali sad Vuka na kraju utakmice... nesto tipa "da li je nesto uradjeno sinoc u minut do dvanaest sto se tice pojacanja", a Vuk kaze "koliko ja znam nije ali imam informaciju da je prelazni rok produzen da, dva..., videcemo"... ???! Kako produzen prelazni rok za dan, dva...???!! Ne zna se ko...
  15. Veliki Strumf

    Liga Evrope 2013/14

    Za svu razocaranu Grobarsku bracu..."KADA POZELIS DA ODUSTANES, SETI SE RAZLOGA ZBOG KOJEGA SI IZDRZAO TAKO DUGO". :D:
Top