Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK ĐurGarden 2011/12

    Hvala lepo dovidjenja. Vidimo se sledece sezone.
  2. Kvalifikacije za LE 2011/12

    To se ne sme desiti ni po koju cenu ! Mogao bi da postigne neki gol ili uputi neki centarsut. Ili sto je jos gore da pocne da sazreva i napreduje kao igrac. Za svaki slucaj - staviti mu rajsnadle u kopacke ako se desi da se spremi da istrci na teren.
  3. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Mislis izvlacice slamcice pred sam pocetak :D
  4. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Mozda Stanoje pao u berserk pa ce dizvede tim koji ce dide na 10:9.
  5. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ma niste me dobro shvatili :) Ja sam jos na pocetku sezone rekao da bih bio presrecan da udjemo u LE. To je jako takmicenje sa dobrim timovima i lepim mogucnostima za nas (bodovi za koeficijent, pristojne parice...) Nego sam hteo da kazem, ako odigramo ko guzice i prodjemo na jedvite jade da...
  6. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ako misle da pocnu da se vade, veceras moraju da razvale Irce sa 3+ razlike. Ako prodjemo sa 1-0 ili jos gore sa 2-1, necu imati uopste snage da se radujem zbog LE. A ako ispadnemo... Ono sto rece Gazda iznad mene :D
  7. FK ĐurGarden 2011/12

    Ivanov sasvim dobro prica srpski. Istina to je neki srpski koji malo vuce na bugarski, ali skroz se fino razume. I ja sam se iznenadio kad sam ga cuo.
  8. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Pa kako nisu covece... Jel si video da se Miljko bori i nogama i rukama !
  9. Jelen Superliga 2011/12

    Ne trebaju nama krilni, nego krilati igraci.
  10. Jelen Superliga 2011/12

    Jel neko odslusao konferenciju posle utakmice ? Ja je ne cuh. Nadam se samo da je Aksentijevic dobro izriban. Trebalo bi da ga izbicuju pred celim timom za primer...
  11. Jelen Superliga 2011/12

    Eto, probali smo Aksentijevica i dao je samo jedan gol. Sad ce jos i da popije kaznu od kluba sto nije dao tri komada i zbog njega je ekipa izgubila. Od sledece utkamice Miljko zacementiran na poziciji beka...
  12. Jelen Superliga 2011/12

    Kod mene nema cak ni RTS-a :D Ckrla kablovska. Tako da ne se zalite :P
  13. FK ĐurGarden 2011/12

    Scepa je mogao da ide stazama jednog Jovetica, ali ocigledno mu nisu bas sve koze na broju. Bolje preseci na vreme i da pravimo igraca od malog Lazara koji za sada deluje kao neko ko zaista hoce da radi sve kako treba.
  14. Jelen Superliga 2011/12

    A pride je i levak, tako da ne moze da igra levo krilo. A ne moze ni desno zato sto nije desnjak. Tako da ga ne ocekujemo u skorije vreme u JSL.
  15. FK ĐurGarden 2011/12

    Da priupitam jos jedared, da li neko zna jel Aksentijevic fit ili nesto povredjen ?
  16. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ja sam pisao jos pre mesec dana da Stanoje voli tu 4-2-2-2 formaciju, a da se ne secam bas da smo se sa njom proslavili... Sigurno bi to igrao i protiv Genka da smo imali tada Lolu.
  17. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Mene sad ozbiljno zent za prolaz dalje :( Spali smo na jednu utakmicu, a u jednoj utakmici moze svasta da bude i penal i crveni i svakojaki baksuz. Pa da vidis onda frke. Pre nego sto nastavimo sa komentarima kako cemo ih lako otresti na JNA 3,4,5-0 molio bih da se pogledaju komentari pre...
  18. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ja se secam jedne Evro-utakmice (ne mogu tacno da se setim koje, dal Arsenal bese...) gde je Stankovic odlicno odigrao levog beka. To naravno ne znaci da je on vrhunski igrac na toj poziciji, ali ne znaci ni da nam je sigurna propast sa njim. EDIT: Mislim da je ipak protiv Anderlehta.
  19. FK ĐurGarden 2011/12

    Ja mislim da je to i bila strategija. Da budemo najjaci u poslednjem kolu. Na zalost uleteo nam je prejak tim u trecem. Nije dzabe Krle rekao da ulazimo u LS ako prodjemo Genk. Inace sada ovako kako stojimo, zaista je prilicno dobar tim.
  20. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ma Eduardo sigurno pocinje, malo su dramili sa povredom da zavaraju trag. Uz njega i mali Lazar verovatno. Pa po potrebi Jovanca i Dia ulaze. Bice sve to dobro...
Top