Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Mlađe kategorije i KK Partizan

    navodno momak bas i nije u milosti kod Duleta
  2. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    @coyote yup. Hvala
  3. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Jeste da nije bivsi igrac ali... nisam znao gde da postavim pitanje. Sta se trenutno desava sa Dziletom?
  4. Evroliga 2009/10

    @Je-Ne-A Iliti "dajte Barsu da se igramoooooooooooo" Salim se naravno, ali uopste ne mora da znaci da ce Barsa da napravi nesto veliko. I dalje smo autsajderi za prolaz dalje, ali mislim da su se Katalonci do sada prilicno izgruvali i da ce kad tad da padnu u formi. What better place then here...
  5. Evroliga 2009/10

    Bice tesko, bice 20 razlike ;)
  6. Evroliga 2009/10

    Kenja mi se od tenisa
  7. Evroliga 2009/10

    Barsa mora da padne kad tad, a Robija i PAO su nam redovne musterije, idemo dalje ;) . Btw. Maric vs Pekmen
  8. Evroliga 2009/10

    Dajte barsu da se igramooooooooooooooooooooo
  9. KK Partizan 2009/10

    @Zlatko Koliko ja znam fiksno obestecenje ne vazi posle prve godine ugovora. Odnosno ako bi sad isao isao bi za pare koje klubovi dogovore. Realnost - mi smo finansijski u govnima. Nerealno je ocekivati da sledece godine necemo nikoga prodati, a mozemo da prodamo: Rasica, Veselog i Marica. Za...
  10. Evroliga 2009/10

    Ja kazem dajte nam nepobedivu Barsu. Moraju i oni jednom da puknu, a gde ce pre nego u Pioniru (ili Areni)
  11. Evroliga 2009/10

    Igor "najbolji kada je najpotrebnije" Rakocevic cela 2 poena i bacena odlucujuca lopta u aut. Znaci treci smo. Sto se mene tice savrseno mi je svejedno ko nam upada. Voleo bi recimo da Mitrovic dobije malo vecu minutazu u top16 fazi jer je igramo rastereceni. Mada, ako se ukaze bilo kakva...
  12. KK Partizan 2009/10

    Jbg ljudi lepse je u Pioniru, ali od Arene moze lepa kinta da se uzme, a nama je kinta vise nego potrebna...
  13. Evroliga 2009/10

    Srecan Bozic svima. Ovako nesto samo PARTIZAN moze da nam priredi. Hvala igraci, hvala Grobari, hvala DULE, hvala Toso i Sale
  14. Evroliga 2009/10

    @TOM @WAlex Kazu ljudi da kod Duleta suteri povremeno imaju suterske treninge sa rukavicama da bi usavrsili osecaj... :D E sad da li je to istina nemam pojma ali od Duleta me apsolutno ne bi zacudilo. Kad igraju Oly i Efes i jel prenosi to neko?
  15. Evroliga 2009/10

    @Waleks :) ja se izvinjavam ako je buva. Samo sam napisao da sam cuo glasinu od nekih ljudi bliskih kopu. Mislim da nije glupost i da se takva odluka stvarno razmatra a najiskrenije se nadam da ce biti odbacena. Kontam da na forumu ima i upucenijih u ovu tematiku pa bi bio zahvalan za izvestaje...
  16. Evroliga 2009/10

    I ja se slazem. Bojkot moze da bude samo na stetu Partizana. Ne verujem da se njime moze mnogo dobiti, a izgubiti se moze itekako mnogo... Momcima je podrska sutra potrebna vise nego ikad ove sezone
  17. Evroliga 2009/10

    Kop navija ili bojkotuje?
  18. Mlađe kategorije i KK Partizan

    Besovic sasvim lepo napreduje. Stvari mnogo svetlije izgledaju sada nego pre samo pola godina...
  19. KK Partizan 2009/10

    Bobi je na kraju sezone slobodan igrac
  20. KK Partizan 2009/10

    Mislim da je bila spominjana cifra od 400 000 za top16, kao i da je Dule rekao da je to netacno. A za Webb-ov post sam skontao da on misli na visinu obestecenja za Marica. Nego, u svakom slucaju glupo je ovde mrsomuditi sa poluinformacijama... Kad bude nesto konkretno onda je vredno rasprave
Top