Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Jelen Superliga 2011/12

    Не занима никог очигледно, ЈСЛ још траје, играмо у Крагујевцу за нешто више од два сата. Радничком гори под ногама, треба им сваки бод за Европу, а имају мнооого дугачку серију непоражености код куће. Играју без Спалевића и Костића. Партизан ће имати подршку обе навијачке групације.
  2. Superliga Srbije 2012.

    Глуп је термин зато што је радни дан, у радно време или непосредно после њега, и зато што су људи потпуно ненавикнути да се петком играју икакве утакмице. Али наравно да посета опет мора бити боља, нејасно ми је како у АБА лиги дође 4-5 хиљада људи против Радничког, а у КЛС-у ни 1000.
  3. Superliga Srbije 2012.

    Посета очекивана, скупило се укупно можда 700-800 људи. Не знам шта изводи КЛС са оваквих терминима. Мада, морало је боље. Игра без коментара. Доста лоше, рекао бих победа на сув квалитет. Мачван коначно мало, мало бољи него у последњих неколико месеци. Верујем да титула неће доћи у...
  4. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Прати ли неко можда мало помније каријеру Ивана Обрадовића у Сарагоси? Може ли неко да у кратким цртама опише ове, сада већ, три његове сезоне у Шпанији?
  5. Jelen Superliga 2011/12

    Реално никад мање ишчекиван дерби још од пролећа 2007. и она три дербија у пар недеља. Резултатски небитан, за утисак о сезони, нарочито пролећном делу, итекако битан. Ако будемо изгубили дајемо циганима озбиљан елан за следећу сезону, јер ће мислити да су бољи од нас и да је будућност...
  6. FK ĐurGarden 2011/12

    Катаија ултимативно заболе курац за фудбал, бахати се нон-стоп по НС клубовима и није уопште немогуће да ускоро буде бивши професионалац. Скандалозно ми је што се уопште прича о његовом доласку код нас
  7. Superliga Srbije 2012.

    Тако је, баш доста нас је било на фудбалу у Смедереву. У сваком случају три сезоне заредом играмо у Смедереву фудбал пар дана пре него што нам КК игра најбитнији турнир у сезони.
  8. Superliga Srbije 2012.

    Ма.... Ок, има и тога. Али то није разлог да посета падне једно шестоструко у односу на неке мечеве у АБА лиги који нису носили пуно више неизвесности од овог. Поготово што је био ок термин, и кошаркаши су се испраћали на Ф4.
  9. Superliga Srbije 2012.

    Посета срамота. Не више од 500 људи рекао бих. Ало бре?! Очекивао сам много више од Меге, чак можда и да нас намуче. Овако је најзанимљивији део поподнева у Пиониру било полувреме, нарочито клинац који бежи са чуњем и забада га Вујошевићу у уста. Ђурићу одлази!!! Радује Богдановићева...
  10. KK Partizan 2011/12

    Мени се највише од свега свиђа чињеница да је све ово једна велика залога за будућност. Те '92 су искусни били Професор Николић, Кића, Жељко на клупи... И своју љубав и знања су преносили Салету, Даниловићу и осталим ведетама. Сада су у клубу Тоша, Шилобад и Даниловић који знају како је било...
  11. KK Partizan 2011/12

    Рекли су да му је одложен авион и да зато није стигао. Дачић се сморио...
  12. KK Partizan 2011/12

    Ако се неки спортски колектив не враћа уназад и не користи своје давнашње успехе као алиби за тренутну пропаст, нити му она представља икакав вид кочнице, онда је то КК Партизан. Људи бре, ми смо пре 20 година били прваци Европе, а пре само 2 године смо били на 2 корака од тог истог успеха, у...
  13. Jelen Superliga 2011/12

    Јасмина, првенства се парних година завршавају најкасније до 20. маја, због СП/Еура. Непарних трају који дан дуже.
  14. Kup Srbije 2011/12

    Е замисли, највеће понижење које је неки навијач Партизана доживео данас је што је гледао кореографију на северу.
  15. Jelen Superliga 2011/12

    Ја мислим да победа у Суботици гарантује титулу. Значи оно, баш ће бити мизерне шансе да је испустимо. Тако да ни реми није катастрофа, али било би сјајно да победимо, па да све то још зачинимо победом (а што да не и пролазом) у купу. Па да буде весело много Добро, није да гарантује али диже...
  16. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Можда звучи много али мислим да заиста толико коштају. Није промена столица на целом стадиону мали посао. Нити јефтин. Али овај покушај је стварно...
  17. KK Partizan 2011/12

    Велики, велики Душан Кецман. Поптуно заслужено, иако незванично, је то што смо га изабрали за најбољег играча КК-а у последњој деценији. Ово место на табели вечне листе стрелаца довољно говори, а сви који пратимо Партизан знамо какав му је допринос и у ономе што се не види кроз поене, па чак ни...
  18. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Није Шошкић у овом интервјуу рекао ништа због чега заслужује пљување, поготово што знамо шта је све дао Партизану. Мало је безвезно ово прозивање преко медија, али ако човек сматра да мора да се ''брани'' на тај начин, нека му.
  19. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ја се извињавам ако се ово већ поменуло а промакло ми је. Због чега није причао нико ко би заступао другу страну? А ако је разлог то што нису били, зашто нису били?
  20. Kup Radivoja Koraća 2012

    Кладионице дају хендикеп -7,5 на Партизан. Реалан, рекао бих. Сматрам да смо поприлични фаворити, имаћемо подршку (мање-више) целог Чаира, и уколико нешто опасно не пође по злу (наша катастрофална утакмица праћена са невиђеним просеравањем Мутиних), мислим да ћемо да добијемо без већих проблема...
Top