Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Posto vidim da je Sadik osporavan od strane mnogih, prvo bih se pozabavio tom temom. O Sadiku najbolje govori cinjenica da ima 22 godine i da ovih ne znam tacno koliko godina profesionalne karijere nikada nije bio prvi spic ovako velike ekipe(sasvim sam objektivan, jer ti kao igrac Partizana moras da ides na pobedu u svakom mecu). Nema iskustva decko, fali mu realizacija ali da on ima fenomenalnu realizaciju igrao bi u Romi startnu postavu. To je glavna boljka fudbala na ovoj teritoriji, stariji su navikli da citava ekipa mora da se podredi spicu i da mu sve na tacni servira a on da postize golove. Sadik je jako koristan igrac sto se ne vidi po statistikama koje vam moze dati Arena sport. O samoj utakmici mogu reci samo da posle promasaja Sadika sam bio siguran da im dajemo 2-3 komada, a posle Suminog promasaja sam bio siguran da su spremni za petardu koja je bila jako blizu. Svakako zelim da pohvalim Savu i njegov strucni stab koji je najiskrenije od ovih igraca napravio tim. Svaki igrac je spreman da pruzi poslednji atom snage i da podredi svoju minutazu ili ucinak zbog rezultata bez pogovora. Samo da napomenem i narednu utakmicu u cetvrtak i da najiskrenije ne bih zeleo da budem u Savinoj kozi jer je iskreno teska odluka ko zasluzuje da bude starter i da ako u svaki mec udju igraci spremni da takoreci poginu na terenu za pobedu od pocetka mi ne bi trebali da imamo problema (citaj TSC).
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tri prvenstvene utakmice od nedelje do subote i 9 bodova. To je ono što je bitno i uz to lepršava igra izuzev Javora, igrači imaju snage za svih 90 minuta. Pravi test ove ekipe će biti protiv Astane.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Sadik je pokazao ogromnu fudbalsku intelegenciju, ozbiljnu želju za radom, uz koji je napredovao od dolaska u Partizan.
Ono što njemu fali je nedostatak ozbiljnog fudbalskog rada i treninga,koji nije imao do dolaska u Partizan. Lepo se videlo danas koliko je Stojke popizdeo kad je Sadik izbio loptu glavom u korner umesto u polje, posle čega je bio penal za Radnički danas.
Opet kad niko nikad ne bi pogrešio u toku utakmice,niko nikad ne bi dao gol.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Samo da napomenem i narednu utakmicu u cetvrtak i da najiskrenije ne bih zeleo da budem u Savinoj kozi jer je iskreno teska odluka ko zasluzuje da bude starter
Asano je prilično van forme i ritma. Nije odjednom loš igrač, nego mislim da trenutno ne igra najbolje. To je pokazao danas, dosta duela je izgubio, kasno se rješava lopte, a onda je gubi često. Jedno od rješenja bi bilo njega ostaviti na klupi protiv Astane, možda da Fićo umjesto njega počne ili Lazar. Nadam se da će se vratiti u formu uskoro.

Golovima do strpljenja za Sadika!
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Na istom mestu sa 2,3 titule manje.
Treba razdvojiti Savine trenerske kvalitete od njegovih rukovodećo-političkih...

Meni se čini da Savo upravo ima te rukovodeće i organizacione kvalitete i da je ovaj Partizan više rezultat tih njegovih sposobnosti, a ne trenerskih.

Pisalo se i ranije da je Savo doneo nešto novo u organizaciji stručnog štaba, da je on više menadžer nego trener, da zna šta mu treba na terenu , a šta mu treba u stručnom štabu...
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Dok ja sa posla vi ste već sve napisali...
Al moram i ja ,,malo,,... :D

Lepo je što hvalimo neke igrače koji su dosad često bili ,,kuđeni,, ali više od ,,partija,, svakog odličnog pojedinca (a imamo ih koji zaista daju svoj doprinos), raduje to što Partizan IGRA FUDBAL! :respect

Kako ono kažu naši navijači: Napadaj, napadaj, Partizane napadaj! :šal

Pa mi smo stvoreni i osnovani da napadamo, da se borimo, da se nikad ne predajemo i da težimo igri, golovima, i - rezultatu...ako dođe...
Ali, rezultat, pobeda, titula, trofej, došao ne došao, MI smo tu da igramo fudbal, a nekima drugima ostavljamo da kradu, lažu, otimaju, varaju, broje lažne titule i tako redom...

Tužan je Partizanov navijač kada nemamo igru, beskrajno srećan kada je imamo - kao što je sada imamo!
Da, nismo pobedili u svakoj utakmici ove sezone, ali u većini utakmica smo IGRALI!

A kada je tako (i Tatko), onda se ,,kockice polako slažu,, pa je današnji vicešampion Srbije iskusio naših vrlo dobar 4+, a nadajmo se da će neko sledeći dobiti i našu odličan 5+ peticu... :D

Sudija nas je lepo napunio kartonima, pazi, u utakmici u kojoj smo za dve klase bili bolji od ,,Niš,, mi dobijamo kartone, a Tatku ga je dao što pre, ,,čekajući ga na zub,, da mu da i drugi, što je i pokušao, provocirajući ga onim ,,kontrafaulom,, i to ,,navučenim,, ispred samih naših 16m...
Ali nije ni Čerkez ,,sisao vesla,, pa da se ,,upeca,, na ,,udicu,, i ,,,zamku,, onog sudijskog govneta!

Ona nesreća od Tv komentatora sa Arene, umesto da gleda Asana u prilici, on gleda u papir, pa čak i sam to priznaje umesto da se ,,pokrije ušima,,...a kad ne zna šta da kaže (a obično je stalno takav) on opet o Sumi koji je bio loš, pa sad više nije.
Jebo te Suma više, 1000 puta pričaš jednu te istu priču, kao da niko osim Sume nije imao variranje u formi i karijeri, gledaj bre fudbal malo, opusti se, a ako te fudbal ne interesuje idi na neki kurs heklanja, za električara, konobara, keramičara...možda ti tamo krene, za ovo nisi, a nisi nikad ni bio...

Apropo Sume i ostalih - i fudbalera i kolega sa Foruma koji bi da diskutuju o fudbalu: Partizan ima ove igrače koje ima. XXX godina unazad nije igrao ovako dobro. Većina naših igrača naravno ima i vrline i mane, jer oni koji imaju ekstremno visok kvalitet koštaju na desetine miliona evra i Partizan ne može da ih kupi. Ne tražite ,,dlaku u jajetu,, svakom našem igraču i svakoj našoj pobedi, nego se malo opustite i naučite da uživate u nečemu.

Znam ja da Suma ne bi imao mesta u Realu ili Barseloni, da je Moreira mogao da trči više od njega, a da je Leonardo bio brži, ali ne tražite od nekog igrača da bude neko drugi - stariji se sećaju Čave Dimitrijevića, nije ni on bio brz, nije se ni nadavo ,,100 golova,, ali...kad napravi neki ,,boemski,, ili ,,šmekerski,, potez na terenu, on nam izmami osmeh na licu.
Ili Goran Bogdanović, koji je imao i dobre i loše utakmice, ali...znao je bar da napravi ,,biciklicu,, pa da ga zapamtimo po tome...

E, Suma Žongler i moj ljubimac. Zašto ljubimac, pa zato što ja mislim da mogu da solidno ,,čitam,, šta bi neki pojedinac mogao da uradi ili ne uradi sa loptom, Toške u većini slučajeva ide u levo, a kad ide u desno, možete i to da recimo bar pretpostavite, Asano ide na for i protrčavanje, itd...
Ali kad Suma krene na odbranu (kao danas kod gola) ja uopšte ne mogu da provalim, hoće li ,,cimnuti,, u desno, levo, probati da doda, proći pravo, ili ,,provozati biciklicu,, ili nekome provući loptu ,,kroz suknjicu,,...
...a ne može da provali ni odbrana, pa verovatno ni on sam koji to odluči tek u nekom delu sekunde...

E to je ono što mene neverovatno zabavlja i vredi mi svaki evro koji je Suma dobio (ili će dobiti), jer od 50 ili 100 fudbalera tek neki od njih to može.
Da napravi neku umetnost i lepotu fudbalske igre. Nije to jedino što u fudbalu vredi - ali je retko.
I, meni prija.

Mogao bih ja još, do ujutru, o fudbalu, i o Asanu, i o Sadiku, itd, ali... jbg, istrošiše mi se sva slova na tastaturi od kuckanja, dosta za večeras (noćas)...

Partizane, igraj i pobedi...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.345
Reaction score
37.582
Džaba se mi oduševljavamo, džaba nam je i trener zadovoljan kad je domaćin u stvari sam sebe pobedio, nema to veze sa nama ni malo: :rolleyes:

B92: Milošević prezadovoljan, Kosanović se izvinio navijačima http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=09&dd=28&nav_id=1597253

Radnički je juče izbegao petardu poput NS kurve početkom naše dominacije sredinom prošle decenije. Kad se samo setim one utakmice 0-1,1. kolo 2007. Taj dan bi oni i sa 0-5 bili srećni. Ne sećam se da smo u jednoj utakmici toliko šansi imali, pogođenih okvira golova, izmišljenih ofsajda, nesviranih penala... E ova ekipa počinje strašno da mi liči na tu, u pozitivnom smislu... Došlo je vreme za neke nove Jovetiće, Moreire, Dijare, Žuke...

Gazi bagru na svakom koraku, ista su to govna, samo su im dresovi malo drugačiji.
 
Последња измена:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Svaka cast nasim fudbalerima na ovakvoj ubedljivoj igri i pobedi!
Steta sto nije pukla petarda, ali to dojam ne kvari! :clap

Ne pamtim u zadnjoj deceniji da smo imali ovako jak tim, koji igra duplo jace i bolje od protivnika i da se ne brinem za konacni ishod nijednog sekunda meca. Ni na 1-0 za Radnicki, ni kad su Sadik i Suma prosivali one strasne sanse.
Bas smo parni valjak, opet meljemo i ne stajemo!:clap

Prokomentarisao bih samo igru Sadika, koji na ovu utakmicu da je dao u onoj prvoj prilici rekao bih da je bio brilijantan, ali ovako cu reci da je bio "samo" odlican. 2 gola i iznudjeni penal i plus pripisao bih mu laznjak bez lopte kod gola Sume!:clap
Covek koji jednim potezom izludi sve: protivnicku odbranu, ceo svoj strucni stab, sve svoje navijace i saigrace! :D
Zajebao je covek sve, na trenutku lici na Ronaldo (jedan jedini, zubati), a u sledecem lici na ono cigance sto igra svaki dan fudbal kod mene ispred zgrade sa decom iz mog komsiluka, ne zna jadno dete da igra dobro, ali voli fudbal i zovu ga da igra sa njima iz sazalenja.
E juce je brat Sadik bio u "Ronaldo mode".
Nema veze sto je propustio da realizuje svoju prvu sansu (umalo da slomim ekran na TVu zbog toga, to ne sme da se desava, to mora se pogoditi) ali sve ostalo sto je pokusao da uradi, uspelo mu. Uspeo mu svaki dribling, iznudio je penal, dao 2 gola, izludeo je one morone u zadnjoj liniji Radnickog maksimalno!
Na pocetku nekoliko bezidejnih poteza, ali kasnije se itekako popravio!:clap
Verovatno je hteo da opravda ono sto je izjavio njegov trener o njemu i nije lose za pocetak! :)

Suma i Nathko su bili fantasticni, a i opsti utisak je da kad igramo u ovakoj mi smo kao masina, kao Man. Untd. pre desetak godina!
E sad ovo moze proci protiv njivaligasa, ali kako ce to u Evropi izgledati? Nisam pametan.

Vozi dalje!:napred-partizan:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Što se Sadika tiče, ja takvu pojavu još nisam video, koji je ono brat, kakva lobanja :D
Nisam video takav spoj top kvaliteta i bukvalno amaterskih, ima neke kvalitete za lige petice a neke koji nisu ni za beton ligu.
Ali ono sto se ne vidi od njegove smotanosti, i ocajne realizacije kojom upada u oči je kolko je jeben na liniji ofsajda i kada se otvara u nekoj polukontri, mislim da tu ima ozbiljan kvalitet, šteta što tu tehniku šuta i realizaciju nema na nekom iole boljem nivou, ali tako funkcionišu ti veliki klubovi kada kupe talente, pokupe neke igrače sa nekim top kvalitetima i pokušaju da ih nauče ostalim stvarima, ali Sadik je tu zakasnio, opet ako ništa drugo može da popravi koncetraciju, da ne srlja kad je sam pred golmanom...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.069
Reaction score
8.371
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pogadja on, to se ne može osporiti ali... ne znam, smatram da imam neko znanje o fudbalu i ono mi ne dozvoljava da kažem ista pozitivno o njemu :)

Kreće se dobro, ume da zadrži loptu i prosledi, ali mnogo češće nabije glavu u muda i ne vidi nikog, suviše često kasni sa dodavanjima ili ih uopšte ne odigra.
Šta reći o skok igri i postavljanju za skok, čovek nabija laktove u grlo, zbog čega je već nakupio gomilu kartona. Njegovi pokreti u skoku liče na moj pokusaj kopiranja Dragutina Topića... to je neobjašnjivo, jednu nogu digne gore i napred, a obe ruke razmakne u stranu :D

Svejedno, nek tera ovako, nek daje golove kakve takve, sako nek daje, ali se nadam da nikom ni u ludilu neće pasti da ga otkupi od rome, jer ovakav igrač ne zaslužuje da bude u Partizanu, bez obzira što će na svom kontu imati solidan broj golova, jer imamo takvu ofanzivnu liniju koja ce mu pakovati šanse čak i nakon što promaši 3 čista gola.
Mnogo ce nam više živaca odneti nego što će sreće doneti, jer sa Jsl boranijom može da promasuje i ubode nešto ali u Evropi nema toliko luksuza!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.765
Локација
underground
Pa nema tu sta ,njemu ako trzisna cena posle ove sezone bude veca od1,6 M ,a verovatno ce biti posto vec na kontu ima 6 golova naravno da ga treba otkupiti makar ga odmah preprodali :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top