Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Svaka cast igracima na pobedi i nova tri boda. Kleo igrac utakmice, spektakularan gol, maksimalno zalaganje od prve do poslednje sekunde meca, bukvalno svaki njegov dodir s loptom na protivnickoj polovini stvara gol sansu, svaka cast. Pored Klea izdvojio bih odlicnog Kizita, a pohvale i Miljkovicu. Cestitke Scepovicu na golu. Ostatak ekipe odigrao dobro, izuzev Babovica, koji, po mom misljenju, nakon povratka Race i Tomica, i oporavka Moreire, nece videti teren. Takodje pohvala Stojkovicu za odbranjeni zicer na kraju.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Kakva golcina novog reprezentativca Srbije :D.

Inace dobra partija i veoma sam zadovoljan kako se Kamara pokazao bice to odlican igrac,sjajan pregled igre,pozrtvovan,borben ima te pokrete za fudbalera.
Takodje Miljkovic pokazao da treba u tim pre Stevanovica a i Kizito dobar.

Kapiteni kapitenski Sale i Mladen :clap

Titula,titula...


edit: A da bas mi je drago zbog odbranjenog zicera za naseg novog golmana.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Миљковић и Кизито далеко бољи бековски тандем од Стевановића и Лазевског. Кизито такође феноменалан у ситуацијама када је прекид за нас, конкретно корнер, па остаје задњи играч, чистио је ту лопте само тако. Миљковић поред брзине уме да упути пристојан центаршут, као и да се не зента да опали и са 25-30 метара по голу. По неком мом мишљењу они би требало да имају предност у односу на друга наша два бека.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ma svaka cast svima, odlicna utakmica, za Kleov gol samo:respect, Scepovic mladji nadam se da ce ici po stopama svog matorog, sve u svemu odlicno! Mozda ostaje zal zbog 3-4 10000000% prilika koji su ostali neiskoristene, ali i ovako nije lose.:) Pa i Stojkovic se istakao sa onog zicera na kraju!
Bravo momci, odlicni ste bili!:clap
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
За новајлије као што су Меда, Кизито и сада Миљковић имам само речи хвале, кидали су на терену. Меда ме је највише одушевио јер човек кидише на лопту и биће добро појачање, док се Миљковић стварно трудио и хтео да поправи утисак који је оставио против сампдорије. Иначе, он је тренирао џудо, као и сви у његовој породици па не чуди када мало употреби руке у дуелу.. :D
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Bogami,imajući u vidu to da nismo bili kompletni,te da smo imali 3 debitanta(računam i Miljkovića),odlično odradjen posao i od mene naklon do poda.:respect

Kleo "izuva",jbt kakav biser,nemam reči za onakvu golčinu,svaka čast maestro. :clap

Greh bi bilo ne pomenuti i malog Miljkovića i njemu jedan veliki :clap.

Medo odličan za debitantski meč!:respect

Ostali svi na nivou...baš lepo veče na JNA.

Golman siguran,bez posla do 90+,a onda odbranjen zicer i ovacije.Puna podrška za njega!!! :D
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
nisam zadovoljan utakmicom....
objektivno, kad ima dosta novajlija od kojih su neki nespremni, a ni ne igraju na svojim pozicijama, nije lako igrati..
ali, od ekipe koja igra LS, očekujem bar malo više ritma i agresije...
kleo majstor, ali imao i loših momenata na koje me nije navikao, ali kad treba, majstor je tu!
Sale Iliću, majstore retke vrste, svaka ti čast!!!
Miljković dobar, ali mićo...šutiraj onda kad naučiš...
Babović i Davidov, u ponedeljak na teren!
Šćepa se nazire kao tandem sa kleom...i u reprezentaciji...
Kamara i Stojković će biti među glavnima!

Stanojeviću, samo oštro!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sva sreća pa je Stojković odbranio onaj zicer u 92. minutu ili bi ovde napisali 20 stranica.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
dobra utakmica, ja sam zadovoljan.

meda sjajan, kleo takodje. prakticno niko nije podbacio, mozda kizito u prvom poluvremenu.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Zadovoljavajuće!

Medo odličan! Ima tek da kida!
Ostali na nivou. Miljković ima potencijala samo da ga na pravi način vrati Stanojević!
Inače, nije neko pljuvanje ali moram da priznam da ja u Stankoviću ne vidim nekog dobrog centralnog beka za budućnost...možda se i varam...
Smiljanić jako dobar, mada sam siguran da može i bolje!
Kizito će nam baš lepo leći!
Ma tim ima 25 igrača koji mogu da igraju u svakom trenutku!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
POhvale za pobedu iako bez 4,5 standardnih igraca(bar su do sada bili). Pozitivan utisak je ostavio Medo, ne plasi se da uleti, ukliza, udje cvrsto, ima dobar pregled i siguran pas, bice od njega itekako kvalitetan igrac. Sale odlicno delio lopte , steta smao sto nije nijedna od onih asistncija prosla tako sto bi pao gol. Lola takodje sasvim pristojan, u defanzivi narocito.
Kleo :respect
Ipak imam i jednu zamerku, ako tako moze da se kaze. Stankovic je jos jednom dokazao da nikako nije za stopera i da mu ono mesto levog beka koje je igrao u Briselu mnogo vise pase od centralnog pozadi. Dosta je nesiguran cak i u nekim bezazlenim ispucavanjima i nekim rutinskim inrevencijama.

Cestitke Saletu za jos jednu pobedu na klupi Partizana. Kako vreme prolazi cini mi se da se sve vise uigravamo i da sve bolje igramo.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ljudi moji,ja se ne secam da smo imali boljeg napadaca od Klea...Bar ne u poslednjih 10ak godina! Pohvale svima,rutinska pobeda!
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Kleo-uzivam u njegovim igrama..Svaki njegov gol gledam kao poslednji u dresu Partizana..svaki njegov kontakt sa loptom..uzivam u majstorijama ovog decka,koji ce,plasim se igrati za nas samo jos godinu dana..bice mi stvarno tesko da ga gledam u nekom drugom dresu..dobro je sto ce ostati vezan za Srbiju...
Scepovic-Bice on odlican napadac..za godinu dana ce da busi mreze..dok se malo privikne na nase terene,na Partizan i tako to..
Kamara-molio sam boga da da on danas gol..ali jebiga..nije mu se dalo..decko je stvarno dobar,i mislim da ce biti dobro pojacanje..Vec sada je to pokazao !
Stojkovic-Nije imao prilike za neke bravure,za parade i tako to..drago mi je da je docekan aplauzom,i da je svaki njegov kontakt dobijao aplauz vise od polovine prisutnih na stadionu..
Miljkovic-onako..dobro je igrao,ali puno gresaka,i izgubljenih lopti..novi tomic..ali da ga ne pljujem..dobro je odigrao...
Sale Ilic-kako proigrava..ne vredi komentarisati..jedan od najboljih !!!
Iliev-COVEK ZVANI OFSAJD!!! toliko ofsajda na utakmici..pa previse je to...
Nema veze..Nova 3boda..PRVO MESTO,i sigurna igra..musavci su vec kiksnuli..Osvojicemo i ove godine..Rusimo tradicije...Cetvrta titula za redom!!!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Лагана победа.
Медо подсећа на Жуку, по стилу игре, браво за њега
Клео не вероватан, баш кад је југ певао Манцеу мајстор им вратио на најбољи начин.
 

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Raduje me dobra igra Miljkovića jer smo na toj poziciji "tanki". Kizito je bio dobar, ali ne znam da li dovoljno dobar da zaigra umjesto Lazevskog koji igra sve bolje iz utakmice u utakmicu.

Babović je takođe bio solidan, nije "davio" loptu, korisno je igrao.

Onako kolektivno smo odigrali rutinski i sigurno, što je veoma bitno.

Ali, ovu utakmicu će definitvno obilježiti potez Klea i njegov pogodak. Prijem lopte na grudi, zatim odlična kontrola, asistencija samom sebi za makazice... i fljas... :D Ali, osim golovima i ovakvim potezima, Kleo me oduševljava pristupom igri, voljom, odličnim kretanjem, tehnikom i kontrolom lopte, čak i centaršutem na kojem mu svi u timu mogu pozavidjeti. Ukratko, čovjek je zaista kompletan igrač i nadam se da se, nakon odličnih igara u ovoj sezoni, neće uobraziti. Ako prođe na tom planu, biće on igrač za velika djela i siguran sam da ćemo ga gledati u nekom od najvećih evropskih klubova.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Lepa utakmica i FENOMENAL gol Klea samo zbog ovog je vredelo doći na stadion.
Kizito i Kamara su me prijatno iznenadili bićemo još jači kako vreme bude prolazilo.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
cestitam na pobedi
daj neka neko pise jeli bilo promasaja i ko je najvise promasiovao bas me interesuje
kako ste zadovoljni igrom meda i kizita

Било је брате као и увек. По мени Клео је највише промашио :D Од толиког гола он у пола пречке добро што гол није пукао. Али поред онаквог маестрално јебеног гола опростио бих му и да је шутао пенал против Артмедије. Максимално се залаже трчи,бори се уклизује. Ма хаос од шпица. Клео Србине!!!

По мени било је више играча утакмице. Кизито је јебен бек. Значи јак као Крстајић одузео је 100 лопти буквално, нико га није прошао колико сам гледао. Нека ме неко исправи ако грешим. Усрало нас је са њим овај прелазни рок свака нам част. Мислио сам да Лазевски игра убудуће али поред Кизе то је немогуће.
Медо показао да је право појачање. Верујте ми да ће засенити МО-а. И дај боже али како се бори и уклизује и иде главом где се нико не сме ногом. Имамо Жуку Моа и Диару у једном играчу. То ће тек показати.
Бабовић солидан. Али пре би Неци дао десну страну.
Шћеповић заслужио гол. Игра једноставно. Није шкрт то је показао. Биће играч о њега и то врло брзо само му треба шанса.
Миљковић је измислио фудбал за Стевановића и надам се да ће играти стално. Види се велика разлика.

И јебига, извињавам се што сам се толико распрдео, али ми је драго јер коначно гледам прави Партизан. Није противник добар али показали смо класу. Сећам се Партизана од прошлих сезона када је играо против Куле. Увек смо говорили добићемо их али једва играју бункер. А сад разваљујемо.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top