Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
E jbg sad ispade po nekima da niko od nas ne respektuje kvalitet protivnika... ja verujem da svi uzimaju u obzir njihove defanzivne kvalitete... pojedinačne kvalitete nekih njihovih igrača, ali brate ništa ja zadivljujuće dosad nisam video, respektabilna igra, ali ja verujem da su nasi odradili skauting i da smo spremni za meč... ja stvarno nemam nikakav osećaj ko je bliži pobedi, a uglavnom imam pred derbi, bez obzira na trenutni kvalitet nas i protivnika. Potpuno mirno čekam meč i očekujem borbu i pobedu, kao i pred svaki meč. Sad treba da sebe lažem i ostavim defetistički komentar da eventualno budem sutra u pravu? Boli me kurac dal sam u pravu, ovi momci imaju i prednost što je većini njih ovo prilika za dokazivanje i tek jedan od mečeva ove sezone. Mislim da je Spalding napisao nisu oni mi pa kao da vagaju i budu nervozni imaju svoje motive i svoj cilj, a šta će biti videćemo sutra.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Ja sam posle Andore rekao da glat gubimo, sad vec mislim da cemo dobiti u egal mecu, a do pocetak utakmice kako optimizam raste ubedjen sam u rutinsku pobedu :D
Moramo da kontrolisemo skok, to nam bas i ne ide od ruku za sada, Kuzmica iskontrolisati jer mu je forma u nagornu liniju i je uvek prisutan na skoku.
Smajli da ne udje u problem sa faulovima i da Kopriva nastavi da napreduje, jer iskreno mislim da i on moze u napadu da napadne Kuzmica.
Volters i najki se isticu kao lideri, za prvoga ce se Aleksa pobrinuti, dok ce drugoga Kuruc da nabode, a mozda bude klinc i sa kapitenom.
Dobric i Ivanovic su takodje opasnost iz "drugog" plana.
Kod nas ocekujem dobru partiju rutinera Ledeja i eksploziju Mura i Pantera.
Od domacih, mislim da je vreme da Zagorac odigra dobar mec, kapitenski, motivisano i bez respekta!
Jebi Zeljko glupe cigane:šal
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
bilo bi lepo, uvek lepo... ali mislim da je rano... meni je vazni kako cemo izgledati u aprilu, maju... trazim samo da odigramo muski, da se bacamo i borimo, a mutanti za koje navija cerga, neka se jos malo loze... lepse je, mnogo lepse u aprilu i maju
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Mi ako sutra pobjedimo odljepicemo se na tabeli i lagano koracati ka prvom mjestu na kraju regularnog dijela. Ako izgubimo, bicemo u egalu po broju bodova sa ciganina, ali ostaje derbi na kojem smo domacini i mislim da nema sanse da izgubimo. Tako da sutra mi mozemo puno vise dobiti, nego izgubiti dok je kod njih obrnuta situacija.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Pribojavam se onanisanog najkija i manekena Lazića...ne zbog igračkih kvaliteta nego setite se provociranja Pavlovića...a Kurus mi nekako po mentalnom sklopu sličan kao Pavlović.
Da ne izazovu njega a cela ekipa podlegne pritisku.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ja sam posle Andore rekao da glat gubimo, sad vec mislim da cemo dobiti u egal mecu, a do pocetak utakmice kako optimizam raste ubedjen sam u rutinsku pobedu :D
Moramo da kontrolisemo skok, to nam bas i ne ide od ruku za sada, Kuzmica iskontrolisati jer mu je forma u nagornu liniju i je uvek prisutan na skoku.
Smajli da ne udje u problem sa faulovima i da Kopriva nastavi da napreduje, jer iskreno mislim da i on moze u napadu da napadne Kuzmica.
Volters i najki se isticu kao lideri, za prvoga ce se Aleksa pobrinuti, dok ce drugoga Kuruc da nabode, a mozda bude klinc i sa kapitenom.
Dobric i Ivanovic su takodje opasnost iz "drugog" plana.
Kod nas ocekujem dobru partiju rutinera Ledeja i eksploziju Mura i Pantera.
Od domacih, mislim da je vreme da Zagorac odigra dobar mec, kapitenski, motivisano i bez respekta!
Jebi Zeljko glupe cigane:šal
Ako si ti brate ovoliko pozitivan ima da ih razjebemo :buhaha
Živeli! :ziveli
 

VozdTopola

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
22
Reaction score
47
Локација
Topola
Vise ne lezimo mi limenkama nego oni nama tako da ih dobijamo tamo prvi put u regularnom delu ABA lig otkad je ova vlast na celu drzave!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Moje misljenje je da ce nas sutra ovi odraditi rutinski …tipa vodice celu utakmicu,mi cemo im se priblizavati i na kraju ce biti 7-8 razlike…
Iskreno nesto mi fali u nasoj igri…ali me istovremeno raduje sto se vidi da ima mesta za napredak i to mnogo..
To nesto je krupno i visoko preko 2.10 :D
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Ja bih odmah na pocetku neku akciju za Mura na pocetku, jer njega ako krene, taj je stvarno lud. Ne treba forsirati na Pantera, njega ce svakako cuvati vise nego sto bi zeleli. Resenje cele tekme u nasu korist je u tome da nas krene prvih par trojki, a to realno mora posle dve generalno lose tekme u sutu.
 
  • Like
Reactions: BBC

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Ako neko "mora" da pobedi to su onda ovi frankenštajn panteri-cigani. Prva i osnovna stvar, upali su u zamku isključivog poređenja sa nama. Bez pobede nad Partizanom oni ne postoje na košarkaškoj mapi. Jedini način njihovog bitisanja jeste da pobede nas.

Sjajno i jako važno zapažanje.

Mi imamo svoje jasne ciljeve za ovu godinu a svi znamo koji su i za naredne dve. Odlično je što Željko ne priča mnogo o tome, nego drži fokus na ovoj sezoni - formiranju tima i plasmanu u EL. Za razliku od ovih nesrećnika, mi nemamo ni pritisak derbija, jer realno, derbi za nas više i ne postoji, na žalost. I nevezano od pravnog statusa, jasno je da ovaj klub sa bivšom Zvezdom nema organske veze. Njima su utakmice sa nama derbi i vrhunac sezone a za nas su samo neke u nizu.

Zato mislim da je važno da, posebno ove sezone, maksimalno skinemo pritisak sa ekipe i uživamo u procesu. Čak i naša prizivanja centra, iako dobronamerna naravno, mogu biti pritisak na Željka i Savića, ali još važnije i na Koprivicu i Miletića. Nama treba jak centar, naravno, ali ja nisam siguran da Željko i njegovi saradnici misle da on mora da se dovede sa strane. Bio bih najsrećniji da se proceni da ciljeve za ovu godinu možemo da ostvarimo i u ovom sastavu, pa da se prištedi para za jača takmičenja a i da ova dvojica (pa i Samilagić) imaju više prostora za razvoj.

Srećno momcima sutra, samo neka se pričuvaju od ovih mesara i sve će biti ok.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Najveca priprema za sutrasnji mec ce biti pshicka. Spremiti igrace na prljave poteze, sto ne ukljucuje samo faulove, vec i pokusaje povreda, udarce ispod pojasa, provociranja, Belosevice bravure i sl. Mozda im i pustiti snimke drmanja koseva, podizanja laznih pehara, cetvorokorake, itd., ima materijala. Zeljko je iskusio derbije u Turskoj i Grckoj, to stoji, ali potpisujem da ovako nesto nije imao prilike da dozivi. Ako je mislio da je skandiranje njemu da je Turcin najgore sto cigani mogu da urade, grdno se vara. Hocu da pruzimo borbu, u meso, i bicu zadovoljan.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.224
Локација
Novi Sad
Samo borbeno, samo jako, bez straha, bez postovanja, rokaj kurvu jer ti mozes da joj radis sve!!!
Bez obzira na rezultat (iako bih sve dao za stoka razlike), samo da pokazemo muda a pobeda ce doci, ako ne sada onda na prolece. Nije sve u ovoj jednoj utakmici!



....jer nije vise zvezda sad je fmp!!!:angry-smiley-002:
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.281
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Najveca priprema za sutrasnji mec ce biti pshicka. Spremiti igrace na prljave poteze, sto ne ukljucuje samo faulove, vec i pokusaje povreda, udarce ispod pojasa, provociranja, Belosevice bravure i sl. Mozda im i pustiti snimke drmanja koseva, podizanja laznih pehara, cetvorokorake, itd., ima materijala. Zeljko je iskusio derbije u Turskoj i Grckoj, to stoji, ali potpisujem da ovako nesto nije imao prilike da dozivi. Ako je mislio da je skandiranje njemu da je Turcin najgore sto cigani mogu da urade, grdno se vara. Hocu da pruzimo borbu, u meso, i bicu zadovoljan.

Tačno, govna kao što su cigani, ne postoje nigde u svetu.

Mislim da je i sam Željko toga svestan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top