Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
458
Локација
Novi Beograd
Kakva je ovo zajebancija da smo aba plej of igrali u pioniru, a sad smo kao domacini u areni u ovoj smesnoj ligi koja nista ne znaci. Ne verujem ostoji nista jer nece nam ovi sns govnari dozvoliti da se sprdamo sa ligom. Ima da igramo, da se valjamo opet s njima u blatu i jos cemo da im cestitamo na kraju. Nije ''drzavi'' u interesu da im se ponovo takmicenje obesmisli gde finale igraju oba fmp-a medjusobno i to na 3 dobijene utakmice da se mrcvare sami protiv sebe.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.228
Локација
Novi Sad
Najozbiljniji konkurenti za dva upražnjena mesta su Valensija, Partizan, Huventud i Bursa. Jedna od dve specijalne pozivnice gotovo izvesno će da pripadne Špancima, najverovatnije Valensiji. Za drugu će borbu da vode crno-beli i klub iz Turske.
Bursa još nema minimalni budžet koji je potreban kako bi igrala u Evroligi. Turski tim trenutno se uzda u generalnog sponzora, Fruti Ekstra, kao i u pomoć grada.

 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Nismo tek tako prisvojili parket sa ovogodišnjeg F4. Recimo to ovako - ko poznaje detaljne regulative i standarde polja igre najelitnijeg takmičenja može zaključiti nešto i između redova.

Rećiću i nešto što govorim od početka sezone - NIKO neće najvećeg ostaviti u EC dve sezone ;) ;-)

Najveći:

EDIT: Off-topic - ciganske smrde koje su prenosile 5-tu utakmicu idu uživo na areniP1, tražili ste da ih vidite :D
 
Последња измена:

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Ako opet ispusimo za tu jebenu wc koju smo zasluzili pre 10ak godina kad se dodeljivala svakome, onda ne znam stvarno sta vise uraditi. Secam se pre par godina kad nas je Zenit izjebao, eeeej zenit jebeni. Nisam ni znao da imaju kosarkasku sekciju. I kakav je konkurent jebena bursa dal su ti ljudi normalni, nit budzeta nit slave nit icega. Kunem se dok ih nisam video ove sezone u Evrokupu nisam ni cuo pre za njih, mislim na kosarkaski klub
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Leto nakon Final 4 u Parizu, Prokom faking Trefl je dobio A licencu, a ne mi!? I pored toga sto smo mi 4 godine za redom igrali minimum Top 16, 3 godine za redom minimum 1/4 finale i mesec dana pre toga Final 4, a poljacima je bilo dovoljno sto su samo jednu sezonu stigli do 1/4 finala!?
Cak su i promenili i sistem za sesire pri zrebu, po kom se pravili sesiri u odnosu na plasmana od sezonu ranije, tada su uveli/izmislili nekakvo “trogodisno bodovanje”, po kom se podjednako racunali pobede u EL i EK, po kom smo mi bili u trecem sesiru, umesto u prvom (kao dotadasnji sistem).
Tako da dok ne vidim zvanicno saopstenje u kom se jasno i glasno kaze da “KK Partizan dobija specijalnu pozivnicu za nastup u Evroligi za sezonu 2022/23” nikome nista ne verujem, Djordiju posebno.
A o click-bate portale poput kurira i maxsporta da ne pricamo.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Meni je mnogo realno da dobijemo WC jer realno nema ko drugi. Imamo dobar tim koji može da se nadogradi. Verujem da Zoc može da završi WC. Ako neko može to je on. Tada je dobio Prokom ali sada nema ko. Cak i da neće moraju da nas zovu.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Molim moderaciju da brise sve ove postove dok ne izadje oficijalno saopstenje Evrolige.
Kako vam se ne smuce ovi izvori?

Jebem ja njima mater zbog tih njihovih pozivnica, kad smo cekali toliko, dogodine da razjebemo kurvu i da ulazimo ko ljudi mi, a ne i oni, i kraj.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Измислиће они опет неке Украјинце типа Будивељник и тако неке акрапе. Показали су да им је то најмањи проблем. Али што се нас тиче битно да је почело медијско ложење, чисто да се не прекида традиција. Не зна се који медији је објективнији и независнији у раду, да ли Курир, Информер, Журнал или Мондо! Пише ли Блиц шта? :pop
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Ako nas pozovu u Evroligu biće to najviše zahvaljujući Željku, koji je institucija sam po sebi u toj Evroligi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Dobra stvar je WC, taman da napravimo tim za osvajanje Evrolige, dogodine kad se vrate nadam se ruske ekipe u takmicenje, mi izjebemo cigane u Aba, oni izvise za Evroligu i ponovo u zamrzivac.
No, EL ne trpi Zagorce,Smailagice,Trifunovica, Glasa.
Pantera ostaviti kao osnovu i Aleksu, + Balsa, Madar i Vukcevic, dok za ostale ne znam sta da mislim.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Što se mene tiče, svi da ostanu osim Mura (iako mi je simpatičan, ali treba nam kvalitetniji plej).

Ne znam zašto Dangubić nema ulogu poslednjih mesec, dva, on nam je bio potreban barem za čuvanje Dobrića i Holinsa, ali nisam ja kadar da sudim.

Ključ uspeha je kontinuitet očuvanja osnovice tima i. Nas rešavaju Dobrić, Davidovac, Lazić, Mitrović, Kuzmić, Kalinić, Volters. To su ljudi koji godinama igraju zajedno. Kada je tim na okupu dve godine, ili tri, četiri, on postane jedan. Treba nam simbioza.

Tim je mlad, dobar, može tu biti neke doselekcije, ali većina tima mora ostati nepromenjena sa starosedeocima ako želimo rezultat. Zna Željko šta radi, otud ti višegodišnji ugovori sa mladim igračima.

Svakako je rano za sve to, da vidimo šta će najpre biti sa ovim KLS cirkusom.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Savet bi bio da sam ti rekao da razmisliš pre nego što bilo šta napišeš.
Ali si slično pisao i posle Burse, pa je sve jasno.

Pa i jeste slična utakmica kao sa Bursom mada postoje bitne razlike kuckam sa telefona pa neću da dužim.

Uopšte ne iznenađuje da sam slično pisao o sličnim stvarima samo što sam protiv Burse bio više tužan a manje ogorčen. Protiv Burse niko nije tražio alibi a ovde ga svi traže. A jednako nismo imali ni pameti ni muda da to dobijemo isto kao ni protiv Burse.
Jedino u čemu jesam prenaglio tiče se odustajanja od košarke. Možda bih voleo i možda bi mi bilo lakše al to prosto nije opcija jer već cupkam nogom u iščekivanju sezonske.

A savetovao jesi da "vas debile" ostavim. Pri čemu ti dajem reč, za dve godine ni jedanput nisam pomislio da si debil dok to sam nisi napisao. Hajde da se sada ne pravim glup, taj "debil" si kolokvijalno prikačio sebi a zapravo si rekao da sam debil JA. Ti sigurno NISI DEBIL jer da jesi ne bi bio u stanju da se kao debil prepoznaš. Drugačije si mi rekao "debilčino odjebi odavde ako si odustao od košarke " ili "Pun mi te kurac više" ili "svi smo mi debili a samo si ti kao pametan" ili... tako redom koliko hoćeš... Pri čemu je malo ko imao argument protiv onoga što sam pisao utakmici ali da je bilo provokativno i iritantno, verujem da jeste. Znam, daleko je lakše tražiti opravdanja u govnima raznih vrsta nego li sagledati sebe. Na kraju, ima istine na oba pola suprotstavljenih stavova.
Nego, moj predlog za obojicu jeste da se nađemo na prvoj tekmi sledeće godine i popijemo piće ko ljudi jer verujem da ni jedan od nas dvojice nije debil :ziveli
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mislim da si me ti pročitao... :D

Kod mene je gubljenje shvaćeno kao "jebem vam majku svima, pocrkali majci, korona vas pojela, otpalo vam levo jaje, krilo aviona i još mnogo toga"

Autentični oblik svojstven meni nije za javno pisanje čak ni sakriveno iza nicka. :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top