Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Večeras samo centaršutevi ,prekidi i šutevi iz daljine.Mi akciju ne možemo da organizujemo ni u idealnim uslovima ,a kamo li po snegu.Ako već Diarra počinje ,mislim da bi Vašington morao da dobije šansu celo drugo poluvreme ako ne i od početka.Ako Tomić počne sa svojim bravurama uz aut liniju ,nećemo se naigrati...
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Nije ovaj teren za Washingtona, on je visok i nestabilan na klizavom. Ko ce nam igrat u napadu. Jel Brana spreman?
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Биће тешко вечерас... Надам се само да нећемо играти бункер јер смо видели у Украјини како се игра против такве одбране...
@Anthony
Како су Вашингтон и Клео повређени, преостају нам само Дијара, Богун и Брана... Мислим да је Брана спреман, ако се не варам играо је полувреме против Младог радника...
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
I veceras je sansa i videcemo ko zaista voli klub!!! I cifra ce biti realnost!!! Sve se poklapa vreme,forma,tabela,rezultati,sneg...Ali ce mi biti drago jer znam da ta saka ljudi koji dodju bar znam zasto su tu!
Sto se tice sansi 50:50 njihovo vreme,nas teren...Sve zavisi ko ce izaci od ovih milionera na teren i od nase formacije koju vec mozemo pogoditi...tako da...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
UTAKMICA SE IGRA!

Pocetak je u 21.05.
NE ODLAZE SE ZBOG SNEGA.


Kiwi JF
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Od silnog lopatanja snega ja dobio temperaturu i ne idem na tekmu! ;gaah

Ali ne ochajavajte,nece biti jedan manje na JNA jer sam prosledio karte dalje!
Ajmo CRNO-BELI!!! :pfc:
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Cava je i to neopjevana svako ko ne dodje veceras,a ima mogucnost...Svi uslovi za pravog Grobara su ispunjeni,kao sto rece brat jedan gore:vremenska prognoza sjajna,napolju prijatnih +1,rezultati sjajni,situacija na tabeli izvanredna,uprava,igraci i navijaci slozni...:D...upravo u ovakvim uslovima svaki Grobar po tradiciji izvlaci maksimum iz sebe i pokazuje zasto ne moze bas svako da bude Grobar,to nije za ljude sa zecijim srcem...NAPRED PARTIZAN!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Na par sajtova sam naletio na prognozu iz 2 u 1 :confused
Ako bude tako ja sam presretan i zbog 3 boda i zbog para koje cu da dobijem :D
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Cava je i to neopjevana svako ko ne dodje veceras,a ima mogucnost...Svi uslovi za pravog Grobara su ispunjeni,kao sto rece brat jedan gore:vremenska prognoza sjajna,napolju prijatnih +1,rezultati sjajni,situacija na tabeli izvanredna,uprava,igraci i navijaci slozni...:D...upravo u ovakvim uslovima svaki Grobar po tradiciji izvlaci maksimum iz sebe i pokazuje zasto ne moze bas svako da bude Grobar,to nije za ljude sa zecijim srcem...NAPRED PARTIZAN!

Upravo tako nesto!Ispalili me za prevoz,cela ekipa ispred grejalice i tv-a,cak je i fin povetarac krenuo,ali ovo se nepropusta,bas zato!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Džabe nema nigde, a ako ćeš da platiš 5-6 Evra, ima dosta mesta!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Partizan:
27 Mladen Božović, 5 Ljubomir Fejsa, 7 Nemanja Tomić, 8 Radosav Petrović, 10 Almani Moreira, 11 Marko Lomić, 13 Marko Jovanović, 20 Mladen Krstajić (C), 22 Adem Ljajić, 24 Srdja Knežević, 26 Lamine Diarra.

Klupa:
30 Aleksandar Radosavljević, 2 Siniša Stevanović, 17 Miloš Bogunović, 19 Brana Ilić, 21 Branislav Jovanović, 33 Aleksandar Kosorić, 77 Nikola Vujović.

Šahtjor:
30 Andriy Pyatov, 3 Tomáš Hübschman, 4 Igor Duljaj (C)
7 Fernandinho, 8 Jadson, 14 Vasyl Kobin, 17 Luiz Adriano, 22 Willian, 26 Rãzvan Raþ, 32 Mykola Ishchenko, 44 Yaroslav Rakitskiy.

Klupa: 12 Rustam Khudzhamov (GK), 18 Mariusz Lewandowski, 19 Olexiy Gai, 21 Olexandr Gladkiy, 28 Olexiy Polyanskiy, 36 Olexandr Chyzhov, 90 Vitaliy Vitsenets.

Srecno :ziveli
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Биће тешко вечерас... Надам се само да нећемо играти бункер јер смо видели у Украјини како се игра против такве

Ma najbolje je bunker.:D.Bar bod da osvojimo.Ako se otvorimo,ovi ce nam(ako zele) dati opet 4-5 komada.
Znam da nije realno,ali ja se ipak nadam da cemo danas pobediti.Njima nije vazna utakmica,gledace da se ne povrede po onom snegu,a nama treba pobeda da bi razbili maler.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ne znam cemu tomic u prvoj postavi,nije bas poznat kao borben i jak igrac,a tehnika mu danas nece biti od neke pomoci po ovakvom terenu,igrace se na borbenost i snagu,pa ko dodje do sesnaseterca ce palijati po golu pa ako udje udje.
mislim da je ilic trebao da dobije sansu u prvoj postavi umesto njega,daleko robusniji igrac.
no,videcemo,mozda bas tomic ugura loptu u gol :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top