Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Valjda je izvukao pouke (na zalost nasu preko derbija ), pa da se vratimo normalnoj postavci koja je prirodna za ovaj odabir igraca a ne neko experimentisanje vise u pm i sa nasim vajnim strucnjacima.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Aće ih nalupamo pa će ti bude krivo :D
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Imao sam priliku da pogledam meč Astre i AZ-a odigran u Rumuniji...Holanđani itekako imaju problema u odbrani, ali teško je reći da ovakav naš tim može da eksploatiše bilo čije slabosti. Čudi me da smo favoriti, ali ne očekujem ni bilo kakvu vrstu debakla. Mada, imajući u vidu u kakvom se igračkom i psihološkom stanju nalazimo, sve je moguće.

Vidim da su se neki navijači našeg kluba zabrinuli da slučajno ne pružimo iznadprosečnu partiju koja bi Kizi sačuvala mesto na klupi. Naravno da, bez obzira na okolnosti, navijamo za trijumf, jer je to jedan od postulata Partizana, ali u svakom slučaju postoji zanemraljiva mogućnost da tim koji je pre samo nekoliko dana prebijen, nadmudren i pretrčan u najdubljem stadionu na svetu sada zablista pred gostima iz Holandije.

Ne volim da se mešam u trenerski posao, ali moram da podvučem da ovaj sistem, forsiran od starta sezone, nikako ne funkcioniše. Pravog zadnjeg veznog retko kad izvodimo na teren (Jevtović protiv Dile), i očekujemo da trojka na sredini, nekakvom rotacijom, zbuni protivnika i proizvede faktor iznenađenja. Za to su potrebni neverovatno dobri štoperi, a nama te pozicije zauzimaju ispodprosečni igrači. Tu, ispred defanzivne linije, se bukvalno lomi naša igra. Zamena za Drinčića nije stigla, a rekao bih da ni zamena za zamenu, Sašu Markovića, takođe nije stigla. Jevtović je perspektivan mladi igrač, sa dobrim šutem i igrom glavom, ali je impulsivan i nesiguran u pasu. Barem iz mog ugla. Stravično ispadanje kod prvog gola na derbiju je ''hajlajt'' naše nemoći na tom delu terena.

Voleo bih da večeras na teren izađe tim sa dva igrača na centru i ofanzivnim vezistom, da se Babović pošalje na klupu, da Sale odigra 30-40 minuta, da se eventualno pruži šansa Kosoviću, i Subiću, da Stevanović ne bude na krilu. Želja je mnogo, ali ne verujem da će večerašnja predstava lako zadovoljiti bilo čije kriterijume.

Nažalost, koliko sam čuo, male su šanse da na stadion dođe više od 12-13 hiljada ljudi. U svakom slučaju, vidimo se na JNA.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Znaci jebeno kao da smo dusmani ove zemlje, ne da smo u zapecku nego smo zabranjeni.... jebeno niti jedan portal ne smije da najavi utakmicu ...
Srbijo izgorila dabogda ... u ovoj zemlji jednostavno razuman covjek nema sta da radi ...:pop

A mi cemo da odigramo dobro ja sam siguran, cak mozda i neka pobjeda je moguca... optimista sam ...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Dobar je u skoku u defanzivi. Osim toga, i ja mislim da ne pokazuje dovoljno. Više sam očekivao, ali verujem da će da se popravi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Ispade da nikad u direktnoj borbi za LS nismo ispali od slabijeg rivala nego sto je to bio Bate....cak je i Petrzalka kasnije u grupi pokazala vise...

S one grobarske strane ocekujem pobedu mislim da imao sanse da bar na o-ruk-povuci-potegni-drz-ne-daj izvucemo neki minimalni trijumf....
A s one strane koju ipak radije izbegavam, s one realne tesko cemo izvuci i bod danas....
Jevtovic kakav god da je on mora da igra, Jeste los u odbrani (i kao takav bolji je mnogo od Babovica u defanzivi) ali kad je vec ovakva cirkus situacija bolje imati loseg zadnjeg veznog nego nikakvog...decko ne prelazi pola tako da ce mozda bar svojom pojavom malo naterati igrace AZ-a da ne jurnu bas na nasu odbranu punom parom - bar dok ga ne provale.....jedini je zadnji vezni u nasoj ekipi i treba da igra dok ga zdravlje sluzi. Napad treba isti onaj koji je poceo protiv cigana....pa da Saponjic udje u drugom umesto Abua ili Alena, a ne bugarin...neka se on oporavlja jos malo i hvata formu pa ce valjda da je uhvati do proleca. Kad smo vec kod njega mozda bi neki pametniji trener zakljucio da je bolje da igra iza spica ili po strani umesto da sedi u krilima stopera celu utakmicu....u derbiju kad se izvukao u sredinu napravio je gol sansu za Abua...
Ili npr kad vec Jevtovic nije bio izbor u derbiju to je trebao da bude Lukic ali ne nas trener je morao da eksperimentise u derbiju i izvede sredinu terena koju ni jednom nije izveo - Brasancem koji nije klasican zadnji vezni i sa dva igraca istog profila (ili bolje reci iste pozicije) od kojih je jedan veteran i zna znanje, a drugi je klasican som....
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Jevtovic je najnevidlljiviji igrac koji postoji i u napadu i odbrani, da ne napravi redovno 3,4 sranja po utakmici ne bih znao ni da li igra.

Нажалост по ФК Партизан, ово је прави опис Јевтовићевог доприноса нашој игри. За још већу жалост, то је једини дефанзивни везни у клубу?! За највећу жалост, оно створење са бројем 10 је одлучило да глуми задњег везног на дербију, нека нам је Бог у помоћи само вечерас - шта ли је говнар одлучио, где ће да игра и да нас и даље малтретира и понижава.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.015
Локација
ante portas
Pa ne može igrač iz Pazara da zameni jednu klasu kao što je Drincic. Kod Jevtovica ima materijala, zanimljiv je igrač, ali nikako nije sposoban da iznese to što mu se trenutno stavlja na teret u FKP.To sto Vazura i Vuchela misle da je on Makelele to je druga stvar. Isto i trener zajedno sa njima. Ne znam dal ste primetili ali mi odlaskom Drincica uopšte nemamo prekid.
 

El Fenomeno

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2012
Порука
124
Reaction score
2
Локација
Provincijski Urugvaj
Defanzivni skok mu je odlican i to je jedini segment igre u kome on zadovoljava kriterijume...sve ostalo je slabo, bar za sada. U svakom slucaju on veceras igra na svojoj poziciji, nece sigurno biti eksperimentisanja.
I Abu se vraca na levu stranu.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Pa ne može igrač iz Pazara da zameni jednu klasu kao što je Drincic. Kod Jevtovica ima materijala, zanimljiv je igrač, ali nikako nije sposoban da iznese to što mu se trenutno stavlja na teret u FKP.To sto Vazura i Vuchela misle da je on Makelele to je druga stvar. Isto i trener zajedno sa njima. Ne znam dal ste primetili ali mi odlaskom Drincica uopšte nemamo prekid.

Док смо још овде на форуму млатили празну сламу око прелазног рока, истицао сам једну јако битну особину Марка Ломића - прекид! Ту смо катастрофа, па веће су шансе да ми примимо гол након нашег корнера него противник! Јебига, нису хтели идиоти из "управе" да понуде исту плату Ломићу колику има и најлошији фудбалер у Партизану (број 10).
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ni rijec protiv Jevtovica. Tek u derbiju sam shvatio da smo bez njega jos 30% slabiji nazad, da je on igrao sigurno bi primili gol manje i imali vece sanse da izvucemo bolji rezultat. On jednostavno od danas mora da bude standardni jer ljudi mi nemamo nikog drugog, stoka je sabotirala prelazni rok.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Slazem se i u vezi derbija i ovako da bez njega tim gubi mnogo jer je on i jedini zadnji vezni, logicno onda.
PS: Nemoj da zamerate na mojoj ogorcenosti ka Kizi ljudi, eto kazu ljudi da je vec bivsi tako da idemo na pobedu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Знам да ви из тих прекоморских замаља не можете да стигнете на утакмицу, све и да сад кренете, ови са Балкана би и могли а да крену одмах, али ови који су ту негде, у релативној близини ЈНА - СВИ НА СТАДИОН!

Какав је то начин, какво је то малодушје?!
До данас, скоро нико чак ни да сврати мало до ове теме Форума...
Партизан је увек имао и добре и лоше играче и добре и лоше тренере и лоше управе, па се није постављало питање неке подршке оној 11орици момака који у нашем дресу истрче на терен - поготово када је у питању нека европска утакмица!

Шта нас на терену чека, немам појма - жао ми је што са Форума одлазе или се ретко јављају неки који би имали пуно тога да кажу, или имају неке (озбиљне!) тренерске замисли шта урадити па да би нешто у игри било боље...

Колико год да смо видели Кизине тренерске мане, што рече неко на другом делу Форума, ипак ово није шах па да је баш све у његовим рукама, а и што рече неко други, нашим играчима има да се заманта у глави кад ови Холандези почну да зује око њих током утакмице...

Највише ме интересује како дефанзивно покрпити нашу средину, јер је по мени то заправо немогуће, а и уопште како наша средина треба да игра и у ком саставу - за екипе ЈСЛиге то и није неки проблем, али за озбиљније противнике (Европа, Звезда), проблем је био огроман - Саша Илић више не може да преломи тако јаке утакмице - не бар са оваквим окружењем око себе, Лукић је играч још у развитку, и ко сме да све карте стави на њега и очекује да ће баш он бити прави плеј и то из утакмице у утакмицу, а Бабовић је једноставно Бабовић, у најбољим годинама за фудбал, ето, чак је имао и асистенцију у дербију...али и даље никако није оно што би ми желели да видимо на позицији бр.10...

Један од ове тројице који буде играо, и како год да буде играо опет остаје проблем како му ова двојица позади чувају леђа и како уопште сарађују...

Крила су нам солидна, али нема класичног центарфора скакача - са Абуом то у дербију није ишло, Шапоња је скакач али не може да задржи лопту, неки би Божинова извукли иза шпица (али ког шпица? а и да ставимо неког ан шпица, а Божинова иза, то би онда значило да неко од играча иде на клупу, само не знам ко), и тако редом...

Обрни-окрени свако састављање тима своди се на неку козметичку а не суштинску промену, али све је мање више исто...лимитирани смо па смо лимитирани...ако пробамо да ојачамо средину, ослабићемо шпиц...мада, ко зна, можда то и не би било баш тако...
Волео бих са Пауном или Гудељом да поразговарам о томе...наравно, кад бих икад имао прилике да их негде сретнем...
Шта ли би они смислили а да наша игра (са истим овим играчима) буде боља?

Размишљам и о још нечему, већ дуже време...без обзира на објективне околности, субјективне слабости и услове окружења...ево ово...миљеник нашег Спортског Друштва (или оно што многе нервира Југословенског Спортског Друштва), наш К.К. - који су водили прави Гробари и људи који искрено воле Партизан - доспео је скоро пред банкрот и у ситуацију да на тренингу има тек шачицу клинаца који се надају да ће једном постати играчи и неколико играча који још нису отишли (а спремају се за то)...
...с друге стране, наш блудни син ЈСД-а, Фудбалски Клуб, кога воде лопови и муфљузи, још увек није банкротирао, а без обзира што му је тим (услед идиотлука управе) некомлетан и неизбалансиран ипак вечерас отвара своју Евро сезону...

У чему је поента?
У ничему. Можда мало у томе да и најбоље намере понекад не резултују нечим успешним, а и да лоши поступци понекад ипак не униште нешто сасвим...

Видећемо како ће нам се даље одвијати ова сезона (у разним спортовима), како ће се сналазити наши спортисти, а посебан фокус биће на тренерима - ипак, мене највише интересује КОЛИКУ ће подршку наш клуб имати - ИНТЕРЕСУЈЕ МЕ КОЛИКО ЋЕ НАШИ НАВИЈАЧИ БИТИ УЗ КЛУБ?!
Како ће се они показати?

Одрастао сам у некој другој земљи, у неким другим схватањима, са неким другачијим људима - имам искуство у праћењу Партизана и кад нисмо били прваци, и кад су други били убедљиво бољи (и богатији) од нас, и када смо се борили за опстанак...па...увек је било неких ,,лудака,, које све то није отерало са стадиона (из хале)...били су жестоко уз Партизан...

Питам се како ће сад све ово утицати на млађе који памте само непрекидне низове наших домаћих титула у кошарци и фудбалу, али не и неке жешће кризе...?

Ја само могу да им кажем да у животу није увек све идеално (добро то овде већ сви знају), али да и са Партизаном не може баш стално да буде бар онако како је досад било...
Дођу и црни дани, па...терај даље...ја све навијаче Партизана позивам:

Будите уз свој клуб!

Намучисмо се летос по оним врућинштинама бар да уђемо у ову Лигу Европе, ја сам једва дисао на тим утакмицама, уморих се и од непрестаног куцкања по тастатури у некој жељи да све буде боље него што јесте...па 'ајд сад...Ето, у тој смо Европи, неко би ко зна шта дао да (фудбалски) уђе тамо (ал никако не може), неко добија и батине и сузавац и бодљикаве жице да и физички не уђе тамо...а ево, наш Партизан је у солидном друштву - Гробари, уживајте, ипак смо ту, ипак постојимо, ипак играмо, на утакмици су увек могућа сва три исхода, али дођите ми на ЈНА здрави и весели, лепо расположени, и са вером у нашу победу!

Данас игра Партизан - зар то није довољно за бар један мали дашак среће, који нам је свима потребан!

НАПРЕД ПАРТИЗАН!!!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Znam za sve lose poteze uprave..

Znam za sve lose poteze trenera Kize i kolovodje Babinja..

Ali ljudi za ovo smo se borili celo leto..

Da igramo evropska takmičenja i da zauzmemo mesto gde igraju najbolji klubovi evrope..

Zato svi na stadion..najpre zbog našeg PARTIZANA..

a u inat svima koji su se urotili protiv SD Partizan..

U inat medijima i portalima koji pišu o ovoj utakmici koliko i rumuni ( bugari više pišu ).

Teška su vremena, osećamo svi u vazduhu nepravdu sa raznih polja oko Partizana ali i iz Partizana ali ako iko zaslužuje , onda Saša Ilić zaslužuje da se pojavimo na stadionu i odamo mu počast za sve ove rekorde što obara u našem svetom dresu..

Rekorde koji su za divljenje i koje niko ni za 100 godina kod nas neće prestići..

Vidimo se na JNA..:napred Partizan:D::napred Partizan
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
Bravo Tomicu!
Borili smo se i nadali da igramo evropu, neki bi sve dali da su tu gde smo mi.
Danas igra PARTIZAN, i to je dovoljno!
NAPRED PARTIZAN!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Ma ne verujem uopste u te price da je Kiza bivsi i da mu se sprema otkaz sta god da uradi....dok se stvarno ali stvarno ne desi od toga nema nista videli smo to 100x ovog leta.
Jebe mi se i za Kizu i za desetku i za upravu tako je kako je najgore bi bilo da omogucimo govnima da na miru bez mnogo talasanja sa tribina nastave da rade to sto rade. Utakmica je strasno vazna kao i svaka u grupnoj fazi i zbog toga sto puniji stadion i sto veci pritisak da bude usmeren na lopovcine tradicionalnim prozivkama "uprava napolje" i "lopovi"....naravno iskljucivo spontano jer nema sanse da ona govna sa nekada Juga koja sebe nazvaju vodjama (i koje na zalost private i oni iskreni partizanovci kad se nadju na tom nekada Jugu) pomere navijanje u pravcu pritiska na upravu....zapad i istok kad zagrme protiv uprave oni iskreni sa nekada Juga da im se prikljuce i to je to. Da i Az i upravu jebemo pa rasturamo !! NAPRED PARTIZAN !! Puna podrska za crno-bele !! :BB
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.810
Rece njihov trener na konferenciji, kao odgovor na pitanje ima li neki savjet za Partizan jer je AZ u poslljednih 10 godina 4 puta bio u cetvrtfinalu, rece covjek da su imali srecu da imaju dobru upravu, ali da su bitni i igraci i trener.

Hocu reci, mi tu srecu nemamo skoro nikako u nasoj istoriji, ali imamo makar igrace koji ce da se bore, ako nista, onda da sto brze pobjegnu odavde :D pa zato dodjimo da ih podrzimo. Ako ne bude islo, a i ako bude, uvijek je ljepse da ima nas vise da pozdrave nasu naprednu upravu. Ljepse se cuje, a i bolje jer dozivismo da nas RTS prenosi.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Znam za sve lose poteze uprave..

Znam za sve lose poteze trenera Kize i kolovodje Babinja..

Ali ljudi za ovo smo se borili celo leto..

Da igramo evropska takmičenja i da zauzmemo mesto gde igraju najbolji klubovi evrope..

Zato svi na stadion..najpre zbog našeg PARTIZANA..

a u inat svima koji su se urotili protiv SD Partizan..

U inat medijima i portalima koji pišu o ovoj utakmici koliko i rumuni ( bugari više pišu ).

Teška su vremena, osećamo svi u vazduhu nepravdu sa raznih polja oko Partizana ali i iz Partizana ali ako iko zaslužuje , onda Saša Ilić zaslužuje da se pojavimo na stadionu i odamo mu počast za sve ove rekorde što obara u našem svetom dresu..

Rekorde koji su za divljenje i koje niko ni za 100 godina kod nas neće prestići..

Vidimo se na JNA..:napred Partizan:D::napred Partizan

Tako je Stooole danas igra MOJ KLUB,MOJI IGRACI moj trener(jebiga tako je kako je bar za sada)puna podrska i da zgazimo marihuandzije.

ZIVEO PARTIZAN:D:
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
U sustini je steta sto se zadnjih dana stvorila ovakva atmosfera kao da igramo UI CUP :D a kao sto rece gore kolega, neki klubovi bi dupe prodali da se nalaze ovde na nasem mestu.

Iskreno smo znali i krajem zadnje sezone da maltene od evrope nema nista, pricalo se da cemo ispasti u prvom kolu kvalifikacija za LS a na kraju smo usli u grupnu fazu LE sto je za nasu ligu, nasu drzavu i nas klub neverovatan uspeh kada uzmemo u obzir koliko je uprava ulozila u ekipu. Ispalo je kao da smo u plejofu za LS ispali protiv Indjije a ne protiv jedne ekipe koja je redovni ucesnik lige sampiona!

Sada da pozivamo navijace na Stadion je kasno ali znam da je jedan drugi klub na nasem mestu da bi se euforija dizala vec nedelju dana ranije i da bi danas bio praznik u Srbiji.


Nadam se da ce i ovih malo sto dodju na Stadion biti pozitivni, bodriti ekipu od prvog do 90min.!!

PS: Pobedimo li LE onda idemo automatski u LS, dakle nije bas toliko beznacajno ovo takmicenje :D :D :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top