Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Bravo, 3 boda na strani na pocetku takmicenja. Najavljujemo borbu za prvo mesto u grupi. Sve cestitke. Ali moramo ranjje da resimo mec kad vodimo 1:0 i kontrolisemo utakmicu, tada treba biti mirniji i koncentrisaniji u zavrsnici. Narocito kad se vidi da smo tehnicki i fizicki superiorniji.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sad da vide malo kako je nama bilo protiv onog AEL-a, kad ne moš gol da daš pet dana da se igra.

Možda zvuči kao citat iz Alana Forda, ali Stanoje možda neće pobediti jačeg, ali vala neće ni izgubiti od slabijeg. Kad je kvalitet na našoj strani, on ništa ne prepušta slučaju. Otud i nizovi pobeda u domaćem prvenstvu.

Natho loš, obradovah se Zeki, on još lošiji. :D

Ja da sam Fiorentina, odmah bih vodio Terzića.

Oooo, crno-beli, volimo vas volimo vas volimo.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Свака част момцима, да није било падова концентрације могло је бито много убедљивије. Ипак једино за чим жалим су жути картони Здјелару и Шћекићу. Мениг ће баш да оре у домаћој лиги.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.558
Локација
Beograd
Otišli smo tamo da pobedimo i uzmemo bodove i to smo i uradili...
Ali ja sam se baš nervirao...

Šta da se radi, 10 minuta pre fudbala gledaš neka evropska i svetska imena košarke koja su u Areni zbog Partizana, a onda na fudbalu, u trećem evropskom rangu gledaš šta sve naši fudbaleri ne znaju, neće i ne mogu...
Ovo je bila prilika da se ostvari odlična gol-razlika, a mi umesto da napunimo njih golovima, napunismo sami sebe kartonima...
Jeste sudija bio pogubljen, ali i dalje mi je neshvatljivo kakvu sporost i nonšalanciju ima većina naših igrača...

Oni su u punom takmičarskom ritmu, a na terenu izgledaju kao da su se sakupili pre utakmice na nekoj obližnoj plaži...
Hoćete primer?
Evo dva:

Holender ima loptu, Rikardo sam na desnoj strani, maše mu, viče mu, čuje se do Beograda...ovaj ga ne vidi, ne čuje ili ne zna da da pas?!

Kontra dva na dva, Zeka Jojić napreduje brzinom kornjače...ipak nekako mu se posreći da doturi loptu do Holendera...ovaj može da da gol, može bar da šutne, da proba...a šta on uradi...vrati loptu nazad...
Pa da sam trener, jebeš mi sve, ako ga istog trenutka ne bih izveo sa terena!!! Istog trenutka!!!
Čovek je operisan od fudbala!

U redu je, uzeli smo tri boda, fudbaleri su se lepo rekreirali i odmarali po terenu, dobri su to momci i vole Partizan, a sad mi, Stanojeviću, vrati u tim i na teren Sumu za derbi, ako ima jednu zdravu nogu, i to je dovoljno...

Moj smisao za estetiku ne bi podneo da u dve utakmice uzastopno gledam ovakva fulanja, neznanja i nefudbalske odluke, kao ove što sam ih gledao večeras...

Čestitke za pobedu, napred Partizan.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Brine me mali Jović, otkako je pokazao neke dobre partije i stekao samopouzdanje i dobio pažnju medija, kao da je krenuo drugim putem... isuviše se rekli bi mladi "nafurao" bez ikakvog osnova i počinje da liči na nekog ko nas čašćava svojim prisustvom na terenu, a to ne ide u prilog ni njemu, ni nama.

Natko razočarao, sigurno najgora njegova partija otkad je u Partizanu.

Da je Suma igrao na njegovoj poziciji, mislim da bi još ubojitiji i efikasniji bili večeras.

Lazar Marković mora da uključi mozak i logiku kad dođe u opasne šanse za gol/asistenciju, onakav izbor rješenja je zaista u najmanju ruku čudan.

Jojić je morao ono pogoditi, kao da je cijeli dan bio na hljebu i vodi.

Rikardo je pola tima trenutno.
Sa lakoćom igra, milina ga je gledati.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Vrlo dobar mec za nas, pregrst sansi smo stvorili. Rikardo je prava ubica u napadu, id njega ocekujem najvise na derbiju. Jojic zaista djeluje kao bivsi igrac, ja ne vjerujem da je on igrao za Dortmund. A sada derbi, da vidimo od cega smo i mozemo li do titule.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Bez razmišljanja mora Suma da igra u nedelju, Natko i Jojić su realno u katastrofalnom stanju, Jojić se malo oporavio pa evo danas opet loš, Natko je od početka sezone katastrofalan.
Jović je u nekom bunilu, sve potez više ima, više i ne napada igrača, dok Terzić čim je ušao uneo je svežinu i živost a za to služe izmene.
Bravo za Šćekića jedna od najboljih njegovih partija, lepo je delio paseve, bio agresivan koliko treba.
Pope, pa ne boksuje se onako lopta sinko, sa dve ruke boksuj, imala je efe ali je dugo putovala i morao si to dobro da boksuješ, opet si mnogo na liniji a moraš bar na penal da stojiš i presečeš neku kontru, tako rade danas golmani, libera igraju.
Miljkone, samo jednom podkopaj loptu u toj poziciji ili je šutni visoko, golman je već pao, bio savladan.
Sad u nedelju mora da se pobedi, i onda kad si na +5 sve je lakše u nastavku sezone.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
Moglo je brze, jace i bolje, ali ne mari. Odlican start! Nisam ocekivao da cemo “juriti gol razliku” na kipru, no ipak nismo uspeli u nameri da petardiramo domacina.
sve cestitke igracima i stanoju, a posebno rikardu. Samo da bude fit za nedelju.
Terzic trebutno mnogo vise pokazuje od jovica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top