Uprava i marketing

part

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
121
Локација
Beograd
Tamo gde su dnevne novine i večernje novine, i RTV Dnevnik I RTV Vesti:
Partizan je klub i društvo koji tokom svoje istorije propatio od progona i pogroma levih snaga i jangera...gde su nam grb štit i grb lopata snosili odgovornost za pokoje neuspehe i YU Grupa i Grupa JNA za skorije poraze krivi.
Da li ovakva generalizacija primerena, i prijatna?...ja ne bih rekao, al da ima istine, ima.

Ako dodamo i klonirane forme istorije nam i broj nastradalih za vreme ratova i katastrofa, i kasnije najezde okupatora i nemani, srazmerno: treba li nama kancelarija za navijačka i simpatizerska prava i slobode, i
i materijalna odšteta za traume i propuste?..i ovde se treba zamisliti.

Slovimo skorije lokal socijalno: sopstevni grobari i patizan,...nije li u vazduhu zloba i nevolja zakon,
jel valja tako?...

Pitanje je i, stadion i ideali crno-belih, dal su funkcionalni i produktivni za svagda ili se mora na novi nivo i mere preći?

El Patron

Početnik
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
36
Локација
Nis
U ovoj drzavi se vec 30 godina unistava duh Partizana. Stvorio se vestacki sistem vrednosti, gde je zvezdana vrh drustva, stub ove drzave, a mi smo tu da pomognemo kao drugorazredna ustaska stoka.

Trebamo da se izborimo za dve stvari:
1) Da nam je uprava 100% grobarska I van uticaja politicara.
2) Da se jug ocisti od okupatorskih govna.

Valjda cu docekati dan da vidim Mijata kao predsednika, I povratak "pravog" juga.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
2.188

Čik

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
176
Локација
Beograd
Ako Vučela nije udbaš i komunjara, a dobija orden Svetog Save po vrlinama, onda sam ja Paja Patak!
Može da bude Sveti Sava lično, smrad udbaški koji je odgovoran za hiljade tada mladih ljudi vraćenih u kovčegu kući i stotine minimum koji su završili na ulici, izbačeni iz RTS, dok je on hrišćanski karao Vesnu Zmijanac i decu školovao po Londonu. I ja treba da aplaudiram, jer je eto to aminovao Patrijarh?! Hoću, ali juče. Tačnije, juče se rukovao sa drugim velikim udbašem, koji se odaziva na Čoki, eno pršti od Svetosavlja...

part

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
121
Локација
Beograd
Dešavaju se stvari od enormne važnosti, Vučelić ko i sam shvata da nije enormna ličnost,..te nimalo ne čudi što se pajtaši sa popadijom, kad 5 godina kisnemo.
Možda predigra za kapital Mijatovićev, ili tako šta?