Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. c. maltese

    Dres Partizana - nekada i sada

    Dres kosta oko 7500 din. Bas jaka cena.:banghead:banghead Juventusov i Realov su u istoj radnji oko 9 hiljada. Juce je dres bio na popustu 30%, tako da sam ga pazario za 5400 sto i nije tako lose, mislim da je to realna cena. U butiku na stadionu proslogodisnji dres se prodaje za 4200 pa...
  2. c. maltese

    Sale Stanojević

    Ja mislim da je ovo neka menadzerska igranka, u meseca dana tri nasa najbolja trenera tamo su dobili otkaze Okuka, Antic, Stanojevic.. ko zna sta se u toj divljini desava al vrlo verovatno ce tamosnja vrata za nase trenere biti zatvorena. Stanojevic se finansijski verovatno jako dobro...
  3. c. maltese

    Uprava i marketing

    100% sam za upravu sa Bodirogom na celu. Ljudi kao sto su Barovic nece odmoci ni pomoci ali barem ce neko spolja tesko se usuditi da udarili na klub. Naravno u koliko je sve ovo istina. Kad bi se Zeka vratio iskreno ja bih bio najsrecniji.
  4. c. maltese

    Uprava i marketing

    Sticajem okolnosti znam da je Bajo Zivanic pre svega veki navijac Partizana. On je bio suvlasnik u Verano Motorsu sa Lekicem (sada u savezu) i Milijom i on je tu dvojicu cigana ubedio da udju u Partizan a ne u cergu. U poslednje vreme firma (firme) mu jako slabo posluju. Najveca greska mu je...
  5. c. maltese

    KK Partizan - sezona 2013/14

    sa sezonskom moze da se uzme Jug 200, ja sam juce uzeo. Svi u arenu. Moja procena 20k.
  6. c. maltese

    Danas nam je divan dan!

    Srećan rođendan Partizane!
  7. c. maltese

    Uprava i marketing

    Ovo leto je privatizovan tj kupljen Atinski AEK... imam par prijatelja koji su navijaci tog kluba i jako su upuceni sta se tamo desilo. Aek od sredine 90ih kada su i osvojili poslednju titulu sa Bajevicem na klupi polako poceo da propada iz razloga loseg upravljanja klubom od strane vlasnika...
  8. c. maltese

    FK Partizan - sezona 2013/14

    sta reci o ekipi u kojoj najbolj igrac ima 17 godina a najspremniji 37. idemo polako, bez matematike i bez skupljanja bodova unapred.. trenutno sa ovakvim timom mi mozemo svakog da pobedimo u ovoj ligi ali isto tako mozemo skoro od svakog da izgubimo po neki bod. Rasovicu podrska, iskljucivo...
  9. c. maltese

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1075806 zlatousti Bozo Koprivica jos jednom zablistao... p.s. ako nije mesto clanku ovde, prebacite ga gde treba
  10. c. maltese

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    ako prodjemo Tun, mi smo sampioni na kraju sezone. To zna svako, pa i ova stoka iz fabrike ultrasa i metalnih proizvoda sto nam zadnja 2 dana cita forum. Posle Tuna odjebati sve medije koji su ova 2 dana pljuvali po nama, i praviti saveznistvo sa manjim klubovima za naseg kandidata na izborima...
  11. c. maltese

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    jel imamo u Teleoptiku nekog spica koji bi mogao da nam bude back-up? jel onaj Georgijevic jos uvek tamo, i kakav je?
  12. c. maltese

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    blizu je dogovor i sa Panticem... plasim se samo da im ovi odioti ne daju ugovor na 3 god da bi izbegli vece plate... koliko god da bi nam legla sva trojica kao Jovicicu burek, cisto sumnjam da ce sva trojica zavrsiti kod nas....
  13. c. maltese

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    da su Mitru dali ovu godinu 100 000 pa ga prodali na kraju sezone kada sec vec ustali u reprezentaciju na sledecim kvalifikacijama, pa on to da odbije..onda bih i razumeo da ga neko pljuje. ovako mu obecali tranfer, dali njegovom menadzeru odresene ruke da to zavrsi, i sada treba da ostane da...
  14. c. maltese

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    pozelecemo mu srecan put 1 sept. jos uvek je on pod ugovorom sa klubom i ocekuju nas 2 najbitnije evropske utakmice, Mitre odigraj ovo najbolje sto znas!
  15. c. maltese

    Liga Evrope 2013/14

    Valjda ovi silni cigani sto su presli na jug su doneli malo svog mentaliteta na tribinu. Jako se plasim nastavka ove sezone....
  16. c. maltese

    KK Partizan - sezona 2013/14

    dobar zreb!
  17. c. maltese

    Dres Partizana - nekada i sada

    u Crno-belom butiku na stadionu, mislim da je 500 din
  18. c. maltese

    Liga Evrope 2013/14

    Dobro je... usro sam se kada smo ostali u 3 sesira sa ludim bugarima :))) ovo bi trebali da oderemo pa da cekamo dalje...
  19. c. maltese

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    ja verujem da ce gotovo sigurno Askovski i Zivkovic biti prve opcije na bekovima za sledecu godinu. Isto tako sam siguran da ce se Aksentijevic vratiti. Ocekujem da ce Vuk ubaciti dosta ovih klinaca iz Teleoptika jer ih dobro poznaje. U sustini u ozbiljnim smo problemima sa ekipom, jos uvek...
  20. c. maltese

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Zile je oybiljan golman, bas ga je i Stojkovic mnogo hvalio licno nekim mojim poznanicima. O Lukacu sam takodje cuo odlicne stvari, posebno dok je bio u Grckoj ( branio je za Aek pa su ga sklonili ybog menadzerisanja)
Top