Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Cestitam ekipi na vrlo bitnoj pobjedi. Ne bih niloga izdvajao, ali moram pomenuti odbranu iz udzbenika. Ova ekipa moze bez problema osvojiti cijelo takmicenje. Ali, idemo polako. Dobro je sto su ganciji dobili zmajceke. Pobjedom u sledecem kolu ih gotovo sigurno izbacujemo is trke za to 4. mjesto. Je li zna neko kakve su sanse da taj plej dodje? Aktuelizovala se ta tema, pa kontam da se na tome intezivnije radi.

P.s. Srecan rodjendan Mihajlu Andricu! Fino je danas odigrao.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
A ja se toliko radujem Andrićevim igrama, zbog očajnih laterala i nogu čoveka od 60 godina. Bravo majstore, persona si za primer, a kao igrač napreduješ iz kola u kolo i ja u tome uživam !

Čestitke, momcima, publici i Duletu !
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Vrlo bitna utakmica i pobeda... Sve ste rekli vezano za učinak, tako da je ne moram o tome.

Naredni vikend Olimpija... Pobeda rešava mnogo štošta u odnosu na njih, a i u odnosu na mnoge druge i ako tako bude onda nam do Playoffa realno treba samo još pobeda u (nakon narednog vikenda) utakmici (regularnog dela) sezone.

Ostalo bi bilo realno otaljavanje posla i tempiranje forme za Playoff.

Što se tiče sudija, ne volim o njima, ali kada čujem imena ove dvojice Pukla i Bolthauzera, okrene mi se stomak. Večeras sam dobio još jedan dokaz zašto, a upravo sam jutros čuo neke interesantne priče o pomenutom dvojcu i nekim našim prethodnim mečevima.
Njihovo današnje suđenje nije upitno... Taj cirkus sa Gagićevim faulom je kreirao treću sudija Petek... Opet lik sa kojim do danas nismo imali nekih preteranih problema.

Nadam se da je danas naučio lekciju i da će ovu svoju glupost vratiti nekom drugom prilikom po dobrom.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Plej ili igra protiv Igokee (24.01.), ili ga neće biti ove sezone uopšte.

Što se ovog poslednjeg tiče (pleja), bojim se da ga dve pobede (10.01. i 17.01.) skroz ne eliminišu.

Au, al' se skenjah! Molim Božić batu da mi ispuni jednu želju i da mi za poklon donese jednog crnog, niskog (1,85) mišićavog play-a koji će da probija i razigrava!

PS: A sad mi nije jasno, šta s' onom kintom od prekookeana, od Nikoletine iz Montenegra? Mislim, ako je to sve tačno! :roll:
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kad smo slozni, niko nam ne moze nista. U osam utakmica u Pioniru, koje smo igrali kao domacini, prosek posete nam je 5375 gledalaca :clap .Protiv Olimpije cemo taj prosek podici preko 5500.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Kako bitna pobeda, svaka čast igračima i stručnom štabu, bravo, bravo, bravo.
Nadam se da je Mačvanovim ramenom sve u redu.

@PFC TOMCAT
Čini mi se da taj Petek, posle tehničke Gagiću, do kraja nije svirao bukvalno ništa osim tajm-auta.
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Cekaj, ne treba nam plej, sta?
Ma moze i bez plejmejkera!
Moramo biti svesni koliko smo privilegovani da gledamo ovu generaciju kosarkasa i ovog maga kosarkaske koji nas predvodi sa klupe!
Da ne palamudimo previse, sigurno Dule zna koje su nam mogucnosti, i ako se ukaze prilika dovescemo tog famoznog playmaker-a.
A ako ne dodje, radicemo ono sto najbolje znamo, boricemo se!
Napred Partizan!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Osim dobrom igrom i posetom, osim onih NLO, zadovoljna sam borbom, da prostite mudima, sto su deca pokazala :) cak mi se cini da nas je bilo vise nego i na nekim EL utakmicama. Nadam se da ćemo ovako i nastaviti, oni na parketu a mi na tribinama... PS Miha, srećan ti rođendan :)
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ubedljivo najbolji naš meč ove sezone .
Svi su bili na visini zadatka . Čak je Dalo odigrao odlično .
Ko je bio u hali ,mogao je da vidi kakva smo mi jebena familja bre !
Dule gospodari, Toša jebe mater zapisničkom stolu ,Gašić i Boža non stop učestvuju u igri , a šta tek reći za Saleta ?!!! Čovek je uz kapitena duša ovog tima . Toliko unosi emocija u ovaj tim , da ostali igrači moraju da izginu pored njega.

Bravo ,bravo majstori. Sve polako dolazi na svoje mesto .Kakav je Dule genije ?!!!!

mislim da si nepravedno preskocio Predsednika...ili se ja varam da je bio u tunelu?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mašina se polako pali. Bićemo pravi, kada bude najviše trebalo. Odlična utakmica, možda najbolja ove sezone. Pohvale za sve, od igrača, preko trenera, navijača, do predsednika, ako je zaista opet kao nekada bio u tunelu...
Idemo da u subotu napravimo 4. uzastopnu pobedu, i da u dobrom raspoloženju pripremamo gostovanje u Valjevu.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Cestitke Generalu Duletu i momcima..
Srecna smo mi sorta ljudi jer imamo koga da bodrimo..imamo koga da volimo..
Nas Partizan..
Danas svi odlicni,borbeni,motivisani..
U istom ritmu i dvorana i crno beli tim su veceras igrali..
Utisak veceri..??
Cudi me da niko nije napisao sta je odlucilo utakmicu..
Pa Mise Tumbasa novogodisnji poklon Duletu pred utakmicu..
Ovaj put plazma keks.. :)
I Dule ih smaza dok si reko' keks...!!
:napred Partizan
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
"Pričaju mi da se na televiziji čulo kako psujem. Psovao sam i verujem da će to biti u nekim novinima, da će opet doći do zamene teza, da će se više pričati o tome, nego o igri. Slobodno, ali u životu treba da postoji reciprocitet", poručio je Vujošević.
"Sasa, Dragane, ma jebo vam pas mater!?"
Gde je tu psovka??:confused

:D
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sada iz Bgd... sjajno vece... poveo necake proveli super vece u pioniru ... Prepuno svi veseli... sjajna igra i borbenost :)


PS. Evo jedna od mene i bice jos uskoro nekih :)

10898274_818376621554390_7676678803825207490_n.jpg
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Sreca pa dobismo posto bih dobio slom zivaca jer je strim ubijao u pojam tako da o utakmici necu. Svaka cast Duletu i ostalima na pripremi i tome kako su odigrali utakmicu. Andricu srecan rodjendan i da samo nastavi da slusa Duleta. Reset izgleda pali i kod njega :D.

Bravo Grobari!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Shone lepa slika.
Ja sam za novu godinu pozeleo zdravlje i tri pobede kosarkasa. Sve tri u polufinalu plej ofa aba lige. Nadam se da nisam pozeleo previse:D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
I konacno je dosla ta utakmica, u kojoj od samog pocetka vidis da je to TO, ali da opet tokom citavog meca traje naboj i da drma adrenalin (ili srcka). Bravo momci, bravo Dule hvala vam za ovo divno vece. Necu nikoga posebno izdvajati, ali jednog moram Bravo Andricu koliko si ti covece napredovao to je nevjerovatno, definitivno si sazreo da je j.bes sledeci. Naravno i srecan rodjendan, pre svega ti zelim dobro zdravlje, i da se ponovo radujemo na kraju.

ps: koga je Dule podjebao za promjenu strane?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top