Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Wizir

  1. KK Partizan 2018/19

    Сад читам да карте неће бити у слободној продаји... клуб је стварно могао мало раније то да објави да знамо ми који долазимо нпр. из Републике Српске. Тек сам сад дошао до овог податка а двојица колега и ја смо већ уплатили пут за Београд са две сезонске док смо трећем колеги планирали узети...
  2. KK PARTIZAN 2015-16.

    Наравно то је било једино логично. Исто тако је моја матер која је била шеф једне службе у државној фирми 25 година и држала ту службу све вријеме под шпагу требала да прихвати мјесто замјеника/савјетника за позицију коју је толико дуго обављала са текстом да је боље да буде у позадини јер у...
  3. KK PARTIZAN 2015-16.

    Мислим да је ова прича како ће нам Евролига понудити мјесто наводно од сезоне 17/18 или 18/19 смијешна.Када смо били у пуно бољој ситуацији него сад а извисили за ЕЛ није им пало напамет да нас позову директно.Њихова намјера се види управо у задњих 5-6 година тј да смање број клубова са ових...
  4. KK PARTIZAN 2015-16.

    Неки од вас спомињу како можда имамо шансе да изненадимо цигане у шта ја чисто сумњам иако ће то Џиле вјерујем све добро да скоцка тако да ћемо пружити јак отпор (управо су нам такву улогу и хтјели) али по мени ипак од прве три екипе на табели губимо. Са друге стране у преостале 4 утакмице...
  5. KK PARTIZAN 2015-16.

    Мене су успјели да одбију максимално.Због њихове ретардиране цијене прекидам традицију да сваке године дођем кад овде гостује наш Партизан.Чуо сам се са још неколико особа које размишљају исто тј да је ово чисти безобразлук. Да ме карте за кума,старог и мене изађу 75 КМ а ни бензин до Лакташа...
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Знао сам да слиједи поређење са Милојевићем и Хајнсом :D Кад сам причао о висини и килажи мислио сам да нам можда тренутно не одговара тај тип играча и да тражимо неког вишег и мршавијег тј скочнијег.Овај ми управо дјелује јак и и као 4/5.Можда гријешим,па се ограђујем потпуно, али сматрам да...
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Надам се да ово није истина.Не разумијем се пуно у кошарку али овај ми дјелује као добро осунчани Витковац.Низак је за позицију 4 и дебео и на том клипу што су ставили не приказује неку скочност која је нама неопходна и која би донијела напредак нашој игри.
  8. KK PARTIZAN 2015-16.

    Пошто је Магдевски потписао,Врабац се чека а Анђушић је опција ако не нађе клуб то значи да смо и дефинитивно затворили све позиције осим 4.Све наде полажем у то да ће на тој позицији доћи играч који одскаче од осталих. Та прва петорка,ако дође тај нешто бољи крилни центар којег прижељкујем...
  9. KK PARTIZAN 2015-16.

    Иако би врло радо гледао Анђушића у нашем дресу ове сезоне упитна је логика његовог довођења.Он сигурно неће доћи а да има малу минутажу.На тој позицији имамо Вању којем ако ове године не дамо минутажу не знам кад ћемо и Андрића који би онда био вишак. Али можда Данило само тренира са нама до...
  10. KK PARTIZAN 2015-16.

    Цветковић је по мени уредна солуција за другу опцију на плеју јер то само по себи говори да се тражи квалитетнији играч на тој позицији.То би за наше услове била сасвим коректна екипа на позицијама 1-3 али 4 и 5 шкрипи дебело. Ако Коста већ дође то је онда затварање позиције 5 и то је по мало...
  11. Dule Vujošević

    Хвала ти Дуле за све! За срећно и испуњено дјетињство и за безброј "не пратим кошарку" од стране цигана толики низ година. И за све комплексе које си њима набио и сву срећу коју си нама донио. Нестрпљиво сам чекао кад ће свака нова конференција да је погледам или прочитам јер су ми твоја...
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Гледам на ово све из два угла.Из првог угла ми ово дјелује као само једна одлука новог УО (а било их је доста од '45 па наовамо) који је ето одлучио да не продужи уговор са досадашњим тренером и ето наставља се са неким новим,рјешавају се дугови,доводе се неки нови играчи и једноставно у односу...
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Мени није јасно што неки већ смјењују Дулета са тим што спомињу нека имена као замјену за њега.Прије само пар дана смо му пружили подршку што на форуму што испред стадиона великом већином сад као да су се навијачи примирили због нове управе и олако га пуштају низ воду. По мени порука треба...
  14. FK Partizan 2015/16

    СОС јавља да је Ненад Маринковић посуђен Вождовцу до прољећа.
  15. FK Partizan 2015/16

    mcC6P9 Моцарт јавља да је Субић потписао на 4 године а да је клуб напустио Иван Петровић који је раскинуо уговоро.
Top