Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    @ Azurni_jahac Posto si gledao Rankovica, da li mislis da moze da zameni Miljkovica na desnom beku? Da li i on ima fobiju prelaska centra? Da li ima centarsut? Rekao bi "bolji centarsut", ali Miljkovic nema nikakav, tako da ne bi trebalo biti problema sto se toga tice...
  2. stefan_grobar

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Rendzers, Kopenhagen, BATE Borisov, Dinamo Zg., Makabi Haifa. Tako je, Rozenborg je prvi ispod crte, a s obzirom kako igraju u poslednje vreme, oni do plej-ofa nece doci, osim ako ih bas ne usere na zrebu u 3. kolu. Takodje verujem da BATE, Dinamo i Makabi nisu nepobedivi...
  3. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ostaje da se vidi na kojoj poziciji ce Rankovic igrati, ali mislim da za prvog desnog beka svakako nije. Nisam ga gledao, ali ako su sa njim kao desnim bekom mislili da jure LS, onda su se zajebali. Gori od Miljkovica ne moze da bude pa i da hoce, ali to ne znaci da je dovoljno dobar. Ukoliko...
  4. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Gori si od Kostunice :D Ja kako sam cuo jos traju pregovori sa Legijom. Poljaci ne popustaju... @ Floppy Sale voli da mu krila igraju na kontra-stranama kako bi bekovi dobili jos vise prostora u napadu.
  5. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Mogao bi Micune da se smiris malo, mozda covek pita cisto iz radoznalosti. Jedva cekam da vidim Eduarda na delu, ovo sto Ala-Munja pise zvuci mnogo dobro! :wink: Nadam se da Krle i Sale vec traze desnog beka, jer nam jos to fali sada. Ukoliko Radovic dodje, naravno...
  6. stefan_grobar

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Ukoliko sve resimo u prvom mecu kod nas, mislim da ce pustiti sve karte u prodaju, jer im to jedini nacin da nesto zarade. Medjutim, ukoliko sipci budu napravili dobar rezultat u prvom mecu, onda nista nije sigurno! Mislim da su nasi, a pogotovo Stanojevic, svesni toga, te ocekujem pobedu od...
  7. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Fejsa, ako se ne varam, ima ugovor sa nama do 2013. To znaci da ako ga ne bi prodali ovog leta, onda bi to sigurno ucinili narednog. Dakle poslednja sansa da se zaradi, posto bi tesko produzili ugovor. Najgore od svega je sto vi zaboravljate da je decko bio odsutan sa terena vise od godinu...
  8. stefan_grobar

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Kako volim kad neko od ovih komi-klubova izjavi da bi voleli protiv nas da igraju. Da sam igrac, ja vecu motivaciju ne bi mogao da dobijem, tako da ocekujem jedno (bez preterivanja) 5-6 komada u siptarsku mrezu u Beogradu, a tamo cisto otaljivanje posla, nadam se sa pobedom, jer nam je ipak...
  9. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ti zaista mislis da ljude iz uprave briga odakle pare stizu? Da PAOK nudi 2, a Olimpijakos 3 miliona, uvek bi prodao igraca Olimpijakosu! Samo "zatucani" to ne bi uradili. :D Igrace takodje to briga, idu tamo gde ce dobiti najvise para, a grcki cigani ih imaju... Barem ce se Fejsa...
  10. stefan_grobar

    Kvalifikacije za LE 2011/12

    Pa ako bude podela, tesko da ce nas da stave zajedno sa Makedoncima i siptarima... Svejedno, ovo kolo mora da se prodje pa makar igrali ti i ja u prvih 11!
  11. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    @ vukMKD Mislim da je ovde receno da su oni sami izjavili da ne zele da dodju u Srbiju. A nezadovoljni igraci nam ne trebaju...
  12. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Koliko su puta gledao Pauljevica? :roll: To sam i mislio...
  13. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Ako bi na neki nacin dobili Smiljanica umesto Fejse, ja bi bio zadovoljan, jer bi smo dobili boljeg igraca. Koliko je to realno, i da li nasi imaju tako nesto u planu, ne znam... pogotovo ako prodamo RadosLava Petrovica, sto bi rekao njegov saigrac Sasa Ilic.
  14. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Od kada sam ja na forumu, ti si retko kada imao tacnu informaciju sto se tice pojacanja, pa se nadam da i sada gresis. :D Treba nam proveren igrac u napadu, da barem 80% navijaca kaze "ovo je dobro pojacanje", a ne jos jedna "macka u dzaku"... Inace, ne znam sto ste toliko protiv prodaje Fejse...
  15. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    @ maximilian72 Naravno da dolazak Cileanca znaci odlazak Savica. Imamo Stankovica, Ivanova, Cileanca i treba nam jos jedan rezervni - mozda Otasevic ako se dobro pokaze... Bolje nek' nasi igraju na sigurnu kartu i prodaju ga odmah bez zajebavanja, da se slucajno ne desi da ostane kod nas jos...
  16. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Mnogi ovde ocigledno nisu svesni Toletovog pravila o strancima. Mi ih vec imamo 4; Medo, Ivanov, Labrin/Savic, Dijara. Ako racunamo da ce srediti srpski pasos Dijari, i da cemo dovesti napadaca-stranca, opet se vracamo na 4. To znaci da nama desni bek i desno krilo moraju biti nasi igraci...
  17. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Savic je bio jos mladji kad je dolazio, a igrao je samo nasu ligu, koja je na nivou cileanske, ako ne i slabija. Bez ljutnje, ali ne moras odmah da trazis dlaku u jajetu, te "kako ce se privici na Evropu", te je samo 180 cm, pa igra na odgovornoj poziciji... Da nije dobar, sigurno ga Palermo ne...
  18. stefan_grobar

    FK ĐurGarden 2011/12

    Pa i da budemo nosioci u eventualnom plej-ofu za LE, bili bismo u teskoj situaciji. Jer i medju nenosiocima ima vrlo zajebanih protivnika... tek zadnjih 5-6 ekipa bi sa sigurnoscu mogli da pobedimo! Najbolje bi nam bilo da dodjemo do plej-ofa LS, pa da uopste ne mislimo na LE. :wink:
  19. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Pa sto onda uopste juri Radovica? Neka igraju onda Tomic i Babovic, svako na svojoj strani, a pare mogu da se daju za neke ozbiljnije bekove. Kamo srece da postoji neki sistem u Partizanu, da se igraci dovode na pozicijama gde nam trebaju pojacanja, a ne na ovaj nacin - "daj sta das, pa...
  20. stefan_grobar

    Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

    Jeste, delimicno si u pravu, ali da ne bi ovo ispala diskusija o Bajernu, dovoljno je reci da oni imaju kvalitetne bekove, a o krilima i da ne pricam. :wink: S takvim igracima nema zime, imaju mali milion mogucih formacija! Ako vec SS "fura" taj Bajernov stil, da li to znaci da ce mu Radovic...
Top