Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga Evrope 2013/14

    Hoho, milina što se fudbalska sekcija neće pratiti ove sezone. Naduvate mi se kurca i uprava i Rašović trenerčina Grobarčina, a fudbalere da i ne spominjem. Kakav će to melem biti praćenje košarkaša, a sa ovim govnima, Toletom i ostalom žgadijom ni kontakt.
  2. Liga Evrope 2013/14

    Svaka čast Jojiću na golu, ali je pre njega bio, blago rečeno, očajan. Potpuno se ukanalio posle one šanse kada ga je lopta pogodila u butinu pred praznim golom. Čovek posle toga nije mogao loptu da iskontroliše, a kamoli nešto konkretnije da uradi. Nadam se da će mu ovaj gol podići moral i da...
  3. FK Partizan - sezona 2013/14

    Edit: Da ne rasplamsavam.
  4. Liga Evrope 2013/14

    Upravo tako. I šta sad?
  5. Liga Evrope 2013/14

    Mislio sam ko je iz Teleoptika prekomandovan u prvi tim ove sezone i istog trena gurnut u vatru. Svi oni su članovi Partizana minimum godinu dana, a većina i duže. To što su bili članovi Teleoptika ne znači da stručni štab ne može da ih spremi da trče kao navijeni i da ih nauči makar jednoj...
  6. Liga Evrope 2013/14

    Ko je iz Teleoptika igrao dvomeč protiv Bugara?
  7. Liga Evrope 2013/14

    Jel to u kamenu zapisano da mora zadnji vezni za zadnjeg veznog? Ne daj Bože da baciš sve karte na napad i zameniš Markovića ili Djembu sa Lukom ili Kojićem. I još ovo. Sve stoji što ste rekli i za Ostojića i za Šćepovića, ali ja bezmudijeg, ako je to uopšte i reč, igrača od Saše Markovića...
  8. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Po toj teoriji će Ostojić i Stanković kad se uigraju postati neprelazni bedem, nije bitno što veze sa životom nemaju, bitno da se uigraju. Samo neka dovedu krštenog štopera, kojeg neće u situacijama 1 na 1 prolaziti kao malo dete, pa neka se uigrava koliko hoće.
  9. KK Partizan 2012/13

    I Mirko Cvetković je pokrivao najjaču funkciju, pa se jedino pitao hoće na sednici piti gorču ili slađu. Dačić ne kontroliše ni resor policije, a kamoli da je neko veliko mudo u državi.
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nisam znao da nam je Vučić selektor reprezentacije.
  11. Dule Vujošević

    Uf, mnogo naivan pogled imaš na našu političku scenu i mislim da žestoko precenjuješ uticaj DV. Mnogo gore i ozbiljnije stvari nisu uzdrmale stranke koje vršljaju u ovoj zemlji, a kamoli jedan Dule Vujošević da će to učiniti. Plus što takve stvari otvaraju širko polje spekulacija i gomilu...
  12. Dule Vujošević

    Pa to bi bila vrhunska glupost kada bi se mešao u izbornu kampanju na bilo koji način. Em što bi imalo minimalan odjek, em što bi potencijalne posledice bile velike. Da ne spominjem kakav bi to bezobrazluk bio pozivati na glasanje za bilo koju od stranaka u Srbiji. Sve u svemu, mislim da od...
  13. KK Partizan 2012/13

    Zaista mi je teško palo ovo, izuzetno teška povreda, gde će biti potrebni veliki rad i čelična volja za povratkom i oporavkom, znam i iz ličnog iskustva. Još neverovatnija i baksuznija stvar je da se desilo u poslednjoj utakmici sezone, koja je bila kruna iste i kad treba svi da slave njemu se...
  14. KK Partizan 2012/13

    Pa tad je još sve bilo bajno i sjajno što se tiče budžeta, tj. za javnost je tako bilo, dok su gospoda u foteljama dobro znali da žestoko srljamo ka bankrotu. Ponavljam, Marićka je poslednja osoba koja će se pitati oko izgradnje hale, a i sve mi se čini da joj mandat nešto i neće dugo trajati.
  15. KK Partizan 2012/13

    Marićka se oko toga pita kao i ja, običan fikus u vladi. Em što imamo podršku grada i države kakvu imamo, tj. nikakvu, em što su isti u teškoj buli sa parama tako da ne očekujte ništa od toga u skorije vreme.
  16. FK Partizan - sezona 2013/14

    Nije se pošteno ni završila sezona, a sledeća mi se već smučila.
  17. Superliga 2013

    Ako ćemo realno i nosonja je dobio dobru dozu batina. Pola napada je išlo na njega, a izveo je samo 4 penala. Pustile su sudije tuču, a ovaj se bolje snašao od naše kompletne centarske linije. I jedan komentar za Lučića, već je neko pisao negativno, da se tako izrazim, o njegovoj kapitenskoj...
  18. Superliga 2013

    Polivaj po govnima. Ni žandarmerija ne bi onakvom brzinom uspela da isprazni tribine. Svaka čestitke našim momcima, a posebne pohvale Gordiću i Lovernju. A onom samoproklamovanom novinaru se najebem kompletene ženske familije. Djubre jedno vašljivo.
  19. FK Partizan 2012/13

    A na koji način nam je on doneo LŠ, pa da se tako kurobeca? Da dođe Kleo, Sale, pa i jebeni Voja Stanković i kaže nešto, nego se baš on našao uvređen. Uostalom poenta svega je u pravcu kako Miljkon nikad ne odgovara na zvižduke navijača, jer je kulturan, vaspitan dečko ili šta već. Zamalo.
  20. FK Partizan 2012/13

    I posle Brage je ćutao.
Top