Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
A juce govedo Pantic pita sto se ne tjera uprava kosarkaskog kluba. Ima li sta danas da poruci?
Bata ako je covjek jebace mater upravi, i napustiti ovaj cirkus.
Igraci koji ne znaju poslati pas na dva metra od sebe, igraci koji ne znaju primiti loptu, igraci koji nikoga ne mogu proci jedan na jedan, igraci koji iz sto pokusaja ne mogu pogoditi gol, igraci koji van 16 ne mogu dobaciti do gola...
Broj navijaca je visestruko veci od onoga sto ovakav Partizan zasluzuje.

UPRAVA NAPOLJE!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo je jad i cemer, ovaj tim. Bato Mirkovicu gdje je S. Ilic u ovakvom raspadu sistema? Kakav crni Djerlek u sredini. I Bata mi se sve manje dopada nema tu pomaka, ne znam ko je gori u timu, tesko mi je odluciti. Sta vise da pisemo? O kome? Ricardo bi bio i dobar da mu ne smetaju noge. Raspad sistema.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kad sam rekao da ce biti tesko... nisam mislio bas ovoliko...
Steta sto cemo potrositi Batu kao i sve pre njega
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Ivice, javi se !
Vučeliću, čuješ li skandiranje navijača ili si suviše duboko u vođinoj zadnjici.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sve smo (su) ovo zasluzili.
Napred PARTIZAN.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
hahahhahahahah spanac mrtvi ne moze da stoji na nogama, a utakmica na nivou rekreativaca. Nasi ne mogu da dodaju tacan pas na 3 metra od sebe, sprint je posebna kategorija. PICKA LI VAM MATERINA SVIMA.
Podrska Bati!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ovo je vec postao cirkus.Obozavam Batu,ali on ocigledno nije ni za 3-cu srpsku ligu .Neka uradi dostojanstveno ono sto je uradio njegov kolega juce.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Grobari,braco mozemo mi ovako kukati na upravu,trenera,igrace,partizanovce,jug....ali dok god ne ode zlo vucic peder ,kome ovi putem j...m sve zivo i dabogda mu tako prolazila zvezda a on gledao u zatvoru i patijo. Ma crkni ma.u ti j...m vucicu
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Ovo je sve, samo fudbal nije.
90% igračkog kadra je za otkaz, uključujući i stručni štab.

Oni trčkaraju jbt, ne znaju šta je duel i sprint.

Ne vodi ovo ničemu.

Vučelić, Vazura i iglica su za vješanje.

Ovdje mora restart kompletni, igrači očigledno ne ispunjavaju svoje obaveze, to prelazi u bezobrazluk i bahatost, čast izuzecima.
R-E-M-O-N-T totalni!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top